Vojtěch Zeithammer

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
150 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
250
Procento vítězství
70.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BŠP U11(mix) 2 - 8.5 4 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BŠP U11(mix) 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo BŠP U11(mix) 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 10 - 2.6 1.2 0.0 0 0.0 0.2/0.8 25.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 17 - 6.8 3.1 0.0 0 0.0 0.5/1.1 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BŠ Tygři U13(mix)(ms 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 4 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 11 - 5.8 2.7 0.0 0 0.0 0.4/1.3 28.6 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 18 - 10.4 5.1 0.0 0 0.0 0.3/0.9 35.3 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 2 - 12.0 4.5 0.0 0 0.0 3/4.5 66.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 2 - 8.0 3.5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 1 - 18.0 7 0.0 0 0.0 4/11 36.4 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 1 - 18.0 8 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BŠP U11(mix) 1 - 13.0 6 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BŠP U11(mix) 1 - 8.0 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 1 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 2 - 12.5 5.5 0.0 0 0.0 1.5/2.5 60.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 1 - 16.0 7 0.0 0 0.0 2/4 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 11 - 8.9 4.1 0.0 0 0.0 0.7/2 36.4 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 5 - 2.0 0.8 0.0 0 0.0 0.4/0.6 66.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BŠ - Tygři Praha 6 - 8.3 3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.5 55.6 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13(mix)(ms 5 - 7.4 3.4 0.0 0 0.0 0.6/1.4 42.9 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 6 - 8.0 3.3 0.0 0.2 0.0 0.8/1.3 62.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 12 - 2.8 0.8 0.0 0.3 0.0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 8 - 7.4 3 0.0 0.1 0.0 1/1.8 57.1 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BŠ Tygři Praha 6 - 5.7 1.3 0.0 0.7 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 6 - 9.3 4.3 0.0 0 0.0 0.7/1.8 36.4 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 6 - 1.8 0.5 0.0 0.2 0.0 0.3/1 33.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 8 - 6.6 2.3 0.0 0.4 0.0 1/1.9 53.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BŠ - Tygři Praha 3 21.7 7.7 2 31.6 0.3 12.5 2.7/3.7 72.7 3.3 5.7
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 1 24.0 9.0 2 33.3 1 50.0 2/5 40.0 4.0 6.0
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 14 - 12.9 4 0.0 1.2 0.0 1.3/2.6 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 10 - 12.5 3.1 0.0 1.1 0.0 3/4.5 66.7 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 4 26.0 7.3 2 /5.5 36.4 0.5 14.3 1.8/2.5 70.0 2.8 7.8
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 4 6.3 7.5 1.3 /1.3 100.0 1 57.1 2/3 66.7 3.3 3.3
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 14 - 8.4 2.2 0.0 1 0.0 0.9/1.4 68.4 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 14 27.9 8.6 2.8 /6 46.4 0.4 14.0 1.8/2.6 69.4 2.1 10.2
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 10 - 4.1 1.3 0.0 0.4 0.0 0.3/0.4 75.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Praha 8 31.8 11.3 3.1 /8.6 36.2 1.1 37.5 1.6/2.6 61.9 1.9 12.6
2021/22 kadeti U17 - play-off Tygři Praha 2 19.0 6.0 2 /2.5 80.0 0.5 12.5 0.5/0.5 100.0 1.5 7.5
2022/23 junioři U19 - o postup do extraligy Tygři Praha 3 - 8.0 2 /2 100.0 1 100.0 1/1 100.0 3.0 5.0
Průměr za kariéru 25.0 3.6 7.6 2.8 46.4 0.4 29.8 0.9/1.7 217.0 1.9 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Levharti Chomutov 27. 5. 2022
2B body 3 Levharti Chomutov 27. 5. 2022
3B body 2 Levharti Chomutov 27. 5. 2022
Body 14 Levharti Chomutov 27. 5. 2022
Užitečnost 12 Levharti Chomutov 27. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 TJ Sokol Kbely 7. 3. 2020 2019/20
2B body 12 Jižní Supi 12. 12. 2015 2015/16
3B body 5 NH Ostrava 9. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 13 BK Opava 8. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 3 Válečníci Děčín 4. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 13 BK Opava 8. 3. 2022 2021/22
Body 26 Jižní Supi 12. 12. 2015 2015/16
Užitečnost 30 BK Opava 20. 2. 2022 2021/22
Asistence 7 BK Opava 20. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy Levharti Chomutov 14 3 2 2/2 100.0
28. 5. 2022 o postup do extraligy Jižní Supi 2 1 0 0/0 0
29. 5. 2022 o postup do extraligy BK Opava 8 2 1 1/1 100.0
Celkem 3 24 6 3 3/3 100.0
Průměr 3 8.0 2.0 1.0 1.0/1.0 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BANymU12 4 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 47.1 3.3
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 2.8
Levharti Chomutov 6 0:00 7.7 1.5 300.0 1.2 350.0 1.2/1.2 100.0 2.3
Sokol Kbely 5 0:00 7.8 3.2 0.0 0.2 0.0 0.8/1.2 66.7 1.2
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 19.5 7.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
USK Praha 5 0:00 7.6 3.6 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.0
BK Lions J. Hradec 4 21:41 9.3 3.0 70.6 1.0 22.2 0.3/0.3 100.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 18.5 5.0 0.0 2.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
Tygři Brno 3 30:04 12.0 2.7 27.6 2.0 54.5 0.7/2.0 33.3 2.7
Sokol Kbely 3 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 17.5 4.5 0.0 0.5 0.0 7.0/10.0 70.0 3.5
Sokol Kbely 3 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Válečníci Děčín 2 0:00 15.5 4.0 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 15.5 3.5 0.0 2.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Pod U13B 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BA Sparta 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
BK Opava 4 6:07 6.8 1.5 300.0 0.8 60.0 1.5/2.3 66.7 2.5
BK Opava 2 32:18 13.0 4.0 53.3 0.5 16.7 3.5/6.5 53.8 2.5
Sokol Písek 3 0:00 8.7 2.3 0.0 0.7 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
BA Sparta Praha 2 0:00 13.0 2.0 0.0 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
BK Loko Plzeň 2 27:42 11.5 4.0 44.4 0.5 11.1 2.0/3.5 57.1 2.5
BA Sparta 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BA Nymburk 2 29:37 11.0 3.5 38.9 1.0 40.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 21.0 5.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Pražský 6 0:00 3.5 1.7 0.0 0.0 0.0 0.2/0.7 25.0 1.3
Válečníci Děčín 2 25:32 10.5 3.5 43.8 0.5 16.7 2.0/2.0 100.0 1.5
BK Horejsek Děčín 4 0:00 5.0 1.0 0.0 0.3 0.0 2.3/4.5 50.0 3.5
Sokol Písek 2 31:04 10.0 2.5 38.5 0.5 16.7 3.5/4.0 87.5 3.5
BK Klatovy 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 19.0 2.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Chomutov 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta 4 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Tygři Praha B 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 8.0 2.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
USK 2 29:48 7.5 2.5 45.5 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
BCM Orli Prostějov 1 30:40 14.0 3.0 42.9 1.0 25.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
USK Praha 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BA Nymburk 1 0:00 13.0 1.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 20:58 11.0 3.0 50.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Sokol Žižkov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
Tygři Brno 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
BA Sparta Praha 2 22:51 4.5 2.0 80.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 29:52 4.0 1.5 23.1 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Pražský 2 33:15 4.0 1.0 22.2 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
USK Praha 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
NH Ostrava A 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Basket Poděbrady 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Sokol Pražský 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BVK Holice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
PORG Basket 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kladno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PŘÍ 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0