Richard Prokop

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BCM Orli Prostějov
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
276
Procento vítězství
45.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B Basketbal TJ Svitavy 22 - 0.7 0.3 0 0/0.5 10.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 9. - 12. místo Basketbal TJ Svitavy 4 - 1.5 0.8 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - jih Basketbal TJ Svitavy 6 - 2.0 0.8 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - jih Basketbal TJ Svitavy 11 - 3.8 1.9 0 0/0.4 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 5-8 Basketbal TJ Svitavy 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A TJ Svitavy 10 - 1.4 0.7 0 0/0.4 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina A - 5x5 Basketbal TJ Svitavy 8 - 7.8 3.6 0 0.5/1.5 33.3 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina A - 5x5 Basketbal TJ Svitavy 6 - 8.7 4.2 0 0.3/2.2 15.4 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play off 1.kolo Basketbal TJ Svitavy 3 - 4.3 2 0 0.3/1.3 25.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo TJ Svitavy 4 - 4.3 1.8 0.3 0/0.5 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - o 7.-9.místo TJ Svitavy 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní TJ Svitavy 11 - 11.5 5 0.1 1.2/2.5 46.4 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - základní 5x5 Basketbal TJ Svitavy 8 - 24.3 11.6 0 1/2.3 44.4 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C Basketbal TJ Svitavy 13 - 1.3 0.4 /0.4 0.1 0.3/0.6 50.0 0.6 0.4
2015/16 nejmladší minižáci U11 - základní U11 ADFORS Basket Litomy 6 - 10.8 5 0 0.8/2 41.7 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 9. - 11. místo Basketbal TJ Svitavy 2 - 3.0 0.5 /0.5 0.5 0.5/1 50.0 4.0 -1.5
2016/17 žáci U15 - skupina B Basketbal TJ Svitavy 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - skupina B TJ Svitavy 14 - 12.7 6.1 0 0.6/1.4 42.1 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - skupina B TJ Svitavy 6 - 1.7 0.8 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - skupina E TJ Svitavy 6 - 2.0 1 0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - základní ADFORS Basket Litomy 6 - 3.3 1.5 0 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Basketbal TJ Svitavy 5 - 2.0 0.4 /0.4 0.4 0/0.2 0.0 1.0 0.8
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B2 Basketbal TJ Svitavy 2 - 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 -
2016/17 mladší minižáci U12 - o 5.-8. místo TJ Svitavy 2 - 9.5 4 0 1.5/2 75.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D ADFORS Basket Litomyšl 8 - 6.4 2.9 0.1 0.3/0.9 28.6 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP I ADFORS Basket Litomy 12 - 8.4 3.4 0.3 0.8/1.5 55.6 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP I ADFORS Basket Litomy 11 - 12.0 5.9 0 0.2/0.5 33.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - kvalifikace oblasti o MČR ADFORS Basket Litomy 4 - 9.0 4.5 0 0/0.3 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - základní ADFORS Basket Litomy 1 - 11.0 5 0 1/4 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C ADFORS Basket Litomyšl 4 - 4.0 2 0 0/0.3 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - skupina VPI TJ Svitavy 13 - 15.2 7 0.2 0.5/1.4 38.9 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina E Basketbal TJ Svitavy 4 - 11.0 5.3 0 0.5/2 25.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. C Basketbal TJ Svitavy 6 - 8.8 3 0.8 0.3/0.8 40.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPI F4 TJ Svitavy 1 - 2.0 1 0 0/2 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPI o 3.místo TJ Svitavy 1 - 18.0 8 0 2/5 40.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina F Basketbal TJ Svitavy 5 - 22.0 8.6 1.4 0.6/2.8 21.4 - -
2019/20 žáci U15 - skupina D TJ Svitavy 4 - 15.0 5.5 1.3 0.3/0.5 50.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina C BCM Orli Prostějov 2 - 17.0 7.5 0 2/3 66.7 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina D Basketbal TJ Svitavy 2 - 24.5 5.5 4.5 0/1.5 0.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina E Basketbal TJ Svitavy 4 - 23.8 8.5 2 0.8/2.8 27.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BCM Orli Prostějov 2 6.5 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 0.5 0.5
2021/22 kadeti U17 - skupina B BCM Orli Prostějov 7 13.7 5.6 1.4 /4 0.9 0.1/0.4 33.3 1.1 4.3
2021/22 junioři U19 - skupina C Basketbal TJ Svitavy 1 - 24.0 4 5 1/4 25.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out BCM Orli Prostějov 2 11.0 1.5 0.5 /2 0 0.5/1.5 33.3 1.5 0.5
2022/23 kadeti U17 - o postup do extraligy BCM Orli Prostějov 3 18.7 7.7 2.7 /7 0.7 0.3/0.7 50.0 1.7 2.3
2022/23 junioři U19 - skupina B BCM Orli Prostějov 10 12.9 2.2 0.7 /1.6 0.1 0.5/0.9 55.6 1.4 -0.1
2022/23 kadeti U17 - Skupina C BCM Orli Prostějov 7 - 20.6 6.6 1.9 1.9/2.7 68.4 - -
Průměr za kariéru 25.0 1.1 7.9 3.3 0.3 0.4/1.1 118.2 1.4 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 SK UP-BCM Olomouc 12. 11. 2022
2B body 11 BASKET Brno "B" 8. 10. 2022
3B body 3 NH Ostrava 26. 11. 2022
Obranné doskoky 9 BC Vysočina 21. 5. 2022
Útočné doskoky 3 BC Vysočina 21. 5. 2022
Doskoky celkem 12 BC Vysočina 21. 5. 2022
Body 32 SK UP-BCM Olomouc 12. 11. 2022
Užitečnost 14 BC Vysočina 21. 5. 2022
Asistence 3 GBA Sojky Pelhřimov 2. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 PP HK 18. 10. 2015 2015/16
2B body 20 ADFORS Basket Litomy 17. 10. 2015 2015/16
3B body 6 SK Týniště nad Orlicí 3. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 9 BC Vysočina 21. 5. 2022 2022/23
Útočné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 12 BC Vysočina 21. 5. 2022 2022/23
Body 42 ADFORS Basket Litomy 17. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 14 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 10. 2021 2021/22
Asistence 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2022 o postup do extraligy BA Sparta Praha 20:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 5. 2022 o postup do extraligy BC Vysočina 36:10 23 8 50.0 2 16.7 1/2 50.0
22. 5. 2022 o postup do extraligy BA Grizzlies Plzeň 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2022 skupina B BASKET Brno 20:22 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
18. 9. 2022 skupina B Tygři Brno 27:07 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
24. 9. 2022 Skupina C Basketpoint Frýdek-Místek 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/1 100.0
25. 9. 2022 Skupina C NH Ostrava 0:00 21 7 0.0 1 0.0 4/5 80.0
28. 9. 2022 skupina B BK Opava 8:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B PCE 22:58 4 2 66.7 0 0.0 0/2 0.0
2. 10. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 27:16 3 1 20.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2022 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 29 11 0.0 2 0.0 1/2 50.0
9. 10. 2022 Skupina C SK Žabovřesky 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
1. 11. 2022 skupina B PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B Tygři Brno 6:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B BASKET Brno 12:46 7 2 66.7 0 0.0 3/3 100.0
9. 11. 2022 skupina B Snakes Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 Skupina C SK UP-BCM Olomouc 0:00 32 9 0.0 3 0.0 5/6 83.3
13. 11. 2022 Skupina C SK UP-BCM Olomouc 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/3 33.3
23. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 3:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 Skupina C NH Ostrava 0:00 24 7 0.0 3 0.0 1/2 50.0
Celkem 20 184:54 189 61 164.9 16 50.0 19/30 63.3
Průměr 20 9:14 9.5 3.1 164.9 0.8 50.0 1.0/1.5 63.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Hradec Králové 7 0:00 10.4 4.9 0.0 0.0 0.0 0.7/1.6 45.5 1.7
BK Vlci Žďár 3 0:00 17.7 8.0 0.0 0.3 0.0 0.7/2.3 28.6 1.7
ADFORS Basket Litomy 6 0:00 8.8 3.8 0.0 0.2 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 25.0 11.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 1.5
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 24.5 5.5 0.0 4.5 0.0 0.0/1.5 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 24.5 9.5 0.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 8 0:00 6.0 2.1 0.0 0.4 0.0 0.6/1.4 45.5 1.0
BBK Blansko 2 0:00 23.0 7.5 0.0 2.5 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 23.0 7.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
NH Ostrava 2 0:00 22.5 7.0 0.0 2.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
TJ Svitavy 2 0:00 21.5 10.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SŠB Pardubice 2 0:00 19.5 6.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Královští Sokoli - k 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 0.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 17.0 8.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 17.0 8.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.5
BVK Holice 2 0:00 17.0 8.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno "B" 1 0:00 29.0 11.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Vysočina 3 0:00 9.3 3.7 0.0 0.7 200.0 0.0/0.3 0.0 1.7
Sokol Hradec 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 24.0 4.0 0.0 5.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 24.0 10.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Vysočina 1 36:10 23.0 8.0 50.0 2.0 16.7 1.0/2.0 50.0 3.0
SŠB Pardubice 1 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Tygři Brno 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 3.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 15:12 8.0 1.0 25.0 2.0 44.4 0.0/0.5 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 14:22 7.5 2.0 40.0 1.0 22.2 0.5/1.0 50.0 0.5
SK Žabovřesky 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Hradec 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 3.0
Snakes Ostrava 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Vividbooks Pardub 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
Královští Sokoli 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Hradec "B" 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Basketpoint Frýdek-Místek 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BASKET Brno 2 16:34 5.0 1.5 60.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 4.5 1.0 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BA Nymburk 2 17:31 4.0 2.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Královští Sokoli - k 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
TJ Jiskra Heřmanův Městec 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 18:16 2.5 1.0 28.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygři Brno 3 12:13 1.7 0.3 50.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.7
BK Vividbooks Pardub 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
PCE 2 11:29 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
TJ Svitavy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Královští Sokoli 3 0:00 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Válečníci Děčín 1 9:41 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Ústí nad Orlicí 6 0:00 0.3 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
BK Snakes Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Sparta Praha 2 16:06 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 8:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 2:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Žabovřesky 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 3:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0