Filip Mráz

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BA 2006´Roudnice n. L.
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
274
Procento vítězství
53.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BKMěl U11(mix) 3 - 7.3 3.7 0 0/1.3 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BKMěl U11(mix) 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B BK Měl U11B (kv) 5 - 0.6 0.2 0 0.2/0.8 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo BKMěl U11(mix) 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Měl U12 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BARoun.l. U12(mix MS 12 - 3.0 1.2 0 0.7/2.6 25.8 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BARoun.l. U12(mix MS 10 - 2.3 1 0 0.3/0.9 33.3 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 32 - 2.7 1.2 0 0.3/1.5 22.9 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BARoun.l. U12(mix MS 11 - 7.5 3.4 0 0.7/3.1 23.5 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BARoun.l. U12(mix MS 11 - 6.8 2.7 0 1.4/2.9 46.9 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 14 - 2.4 1.1 0 0.3/1.2 23.5 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B Roudnice U13B(mix) 26 - 6.8 3 0 0.8/2.8 27.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 11 - 3.8 1.6 0 0.5/1.7 31.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA 2006´ Roudnice n.L. 8 - 3.3 1.4 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 9 - 3.6 2 0 0.3/1.6 21.4 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B2 BA 2006 Roudnice n.L. 8 - 6.9 2.5 0.3 1.1/2.4 47.4 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 11 - 10.0 4.1 0.2 1.3/3.3 38.9 - -
2019/20 žáci U15 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 6 - 11.8 5.2 0.2 1/3.2 31.6 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BA 2006´Roudnice n. L. B 1 - 8.0 4 0 0/1 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina C BARoun.l. U17B 2 - 11.5 5 0 1.5/4 37.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 4 - 12.3 5.3 0 1.8/5.3 33.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 5.6 2.5 0 0.6/1.9 34.6 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 17 - 8.6 3.6 0.1 1.1/2.6 40.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BARoun.l. U17B 15 - 15.9 7.2 0.2 0.9/3.5 26.9 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 8 - 8.6 3.8 0.1 0.8/1.9 40.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B1 BARoun.l. U17B 4 - 13.0 5.5 0.3 1.3/4 31.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Play-off čtvrtfinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 10.5 4.5 0 1.5/3 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off semifinále BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 15.5 6.5 0 2.5/5 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off FINÁLE BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 12.5 5 0 2.5/8.5 29.4 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 12 27.3 6.0 2.3 /6.3 0.1 1.1/2.5 43.3 2.5 5.0
2022/23 junioři U19 - Skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 6 - 15.8 6.7 0 2.5/6 41.7 - -
Průměr za kariéru 27.3 1.2 6.6 2.8 0.0 0.8/2.4 90.7 1.8 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Kladno 10. 10. 2022
2B body 12 BK Sokolov 9. 11. 2022
3B body 1 BK Loko Plzeň 17. 9. 2022
Obranné doskoky 6 BA Nymburk 15. 10. 2022
Útočné doskoky 8 BK Loko Plzeň 6. 11. 2022
Doskoky celkem 12 BK Loko Plzeň 6. 11. 2022
Body 26 BK Sokolov 9. 11. 2022
Užitečnost 18 BK Loko Plzeň 6. 11. 2022
Asistence 3 Sokol Písek 19. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Kladno 10. 10. 2022 2022/23
2B body 13 Bra U12B"A"(ms) 1. 10. 2016 2016/17
3B body 2 AŠ Mladá Boleslav 22. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 6 Sokol Písek 2. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 8 BK Loko Plzeň 6. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 12 BK Loko Plzeň 6. 11. 2022 2022/23
Body 28 AŠ Mladá Boleslav 22. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 18 BK Loko Plzeň 6. 11. 2022 2022/23
Asistence 3 Tygři Praha 5. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 28:28 11 4 57.1 1 100.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 23:43 15 6 75.0 0 0.0 3/5 60.0
15. 9. 2022 Skupina A BA Tygři Louny 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/3 33.3
27. 9. 2022 skupina A Sokol pražský 19:09 3 1 16.7 0 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2022 Skupina A BK Sokolov 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/10 30.0
1. 10. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 26:35 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 28:25 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2022 Skupina A ŠSK Slaný 0:00 21 10 0.0 0 0.0 1/4 25.0
10. 10. 2022 Skupina A BK Kladno 0:00 10 2 0.0 0 0.0 6/10 60.0
15. 10. 2022 skupina A BA Nymburk 28:01 6 3 30.0 0 0.0 0/2 0.0
16. 10. 2022 skupina A USK 25:42 4 1 50.0 0 0.0 2/4 50.0
28. 10. 2022 Skupina A BK Mariánské Lázně 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/4 50.0
5. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 28:49 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
6. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 28:55 13 6 54.5 0 0.0 1/5 20.0
9. 11. 2022 Skupina A BK Sokolov 0:00 26 12 0.0 0 0.0 2/5 40.0
17. 11. 2022 skupina A Sokol pražský 29:30 2 1 14.3 0 0.0 0/2 0.0
19. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 29:15 4 0 0.0 0 0.0 4/6 66.7
20. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 30:00 8 4 66.7 0 0.0 0/0 0
24. 11. 2022 Skupina A TJ Thermia K. Vary 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/1 0.0
Celkem 19 326:32 171 70 93.3 1 50.0 28/67 41.8
Průměr 19 17:11 9.0 3.7 93.3 0.1 50.0 1.5/3.5 41.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
AŠ Mladá Boleslav 4 0:00 15.8 6.3 0.0 0.8 0.0 1.0/4.5 22.2 3.3
BK Teplice 4 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
Válečníci Děčín B 4 0:00 13.0 4.8 0.0 0.3 0.0 2.8/5.3 52.4 3.0
Sokol Žižkov B 2 0:00 21.5 10.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Sokolov 2 0:00 20.5 9.0 0.0 0.0 0.0 2.5/7.5 33.3 2.0
BC Kolín 3 0:00 13.0 5.7 0.0 0.0 0.0 1.7/6.3 26.3 3.3
LYNX Liberec 3 0:00 12.7 5.3 0.0 0.0 0.0 2.0/5.3 37.5 2.0
BK Č. Brod 2 0:00 19.0 9.5 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad (ms) 4 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.3
Sokol Pražský 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.5 0.0 2.5/7.0 35.7 3.5
Levharti Chomutov 4 0:00 7.8 3.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.3
Měl U12 4 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.8 31.6 2.3
BK Kladno 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 2.0
Sj. BK Litoměřice 6 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.2/1.3 12.5 1.2
BKDěč 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
Tygři Louny 3 0:00 8.7 3.7 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 2.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 3.3
BŠ Tygři Praha C 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
TJ Sokol Kbely 3 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 4.0
Slovan Varnsdorf 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.3 0.0 0.3/3.3 10.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 28:41 12.0 5.0 55.6 0.5 100.0 0.5/2.5 20.0 3.0
ŠSK Slaný 1 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BA Tygři Louny 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.3 14.3 2.0
Pod U13B (ms) 8 0:00 2.4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.4/2.3 16.7 1.8
BANymU12 6 0:00 3.2 1.2 0.0 0.0 0.0 0.8/2.2 38.5 1.7
SKB Rokycany 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 4.0
Měl U13B 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 2.5
Tygři Praha 2 26:16 9.0 3.5 63.6 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 3.0
Bran U13B 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
BA LYNX Liberec 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Mariánské Lázně 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.8
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 28:17 5.0 2.5 45.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BK Horejsek Děčín 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
BK Klatovy 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Medvědi Tábor 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BA Nymburk 1 28:01 6.0 3.0 30.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BC Ben (mix-kv) 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Ben U13B 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol pražský 2 24:19 2.5 1.0 15.4 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sokol Písek 2 28:50 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
USK 1 25:42 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
TJ Thermia K. Vary 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5