Jan Křesťan

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
BK Opava B
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
68
Procento vítězství
86.8%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 11 - 3.6 1.6 0 0.4/1.3 28.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Opava 13 - 2.9 1.3 0 0.3/1.2 25.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Opava 3 15.0 1.0 0 0 1/2 50.0 1.0 1.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Opava 2 16.0 2.0 1 0 0/0 0.0 1.0 8.0
2019/20 žáci U15 - Skupina C BK Opava 14 - 4.0 1.7 0 0.6/1.4 40.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga BK Opava 9 - 1.9 0.9 0 0.1/0.4 25.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C Opava B 1 - 5.0 1 1 0/1 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Opava 2 - 3.5 0 /0 1 0.5/2.5 20.0 0.5 1.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Opava 8 17.3 4.4 1.1 /3.3 0.5 0.6/2.1 29.4 2.9 3.9
2021/22 junioři U19 - skupina E BK Opava B 3 - 10.3 3 0.7 2.3/3.7 63.6 - -
Průměr za kariéru 22.0 3.3 3.6 1.3 0.1 0.5/1.4 93.9 1.7 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BP Frýdek-Místek 16. 10. 2021
2B body 7 TBS Přerov 20. 11. 2021
3B body 2 Snakes Ostrava 26. 9. 2021
Obranné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 10. 10. 2021
Útočné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021
Doskoky celkem 8 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021
Body 15 TBS Přerov 20. 11. 2021
Užitečnost 12 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021
Asistence 2 BCM Orli Prostějov 15. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BP Frýdek-Místek 16. 10. 2021 2021/22
2B body 7 TBS Přerov 20. 11. 2021 2021/22
3B body 2 Sokol Vyšehrad 19. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 4 NH Ostrava 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021 2021/22
Body 15 PŘÍ 17. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 12 BCM Orli Prostějov 14. 11. 2021 2021/22
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 10. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina C Tesla Pardubice 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/1 0.0
19. 6. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina A Sokol Vyšehrad 0:00 7 0 0.0 2 100.0 1/5 20.0
18. 9. 2021 skupina E BK Lipník n.B 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
25. 9. 2021 skupina B NH Ostrava 16:25 2 1 25.0 0 0.0 0/2 0.0
26. 9. 2021 skupina B Snakes Ostrava 12:16 12 3 60.0 2 50.0 0/3 0.0
9. 10. 2021 skupina B BA Nymburk 18:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 19:45 4 2 50.0 0 0.0 0/1 0.0
16. 10. 2021 skupina E BP Frýdek-Místek 0:00 10 1 0.0 1 0.0 5/6 83.3
23. 10. 2021 skupina B BASKET Brno 16:27 3 1 33.3 0 0.0 1/1 100.0
24. 10. 2021 skupina B Tygři Brno 14:37 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 17:48 10 2 50.0 1 50.0 3/6 50.0
15. 11. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 22:03 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
20. 11. 2021 skupina E TBS Přerov 0:00 15 7 0.0 0 0.0 1/3 33.3
Celkem 14 137:52 78 19 73.1 9 69.2 13/34 38.2
Průměr 14 9:50 5.6 1.4 73.1 0.6 69.2 0.9/2.4 38.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
TBS Přerov 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Tygři Brno 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 1 12:16 12.0 3.0 60.0 2.0 50.0 0.0/3.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 19:55 5.5 1.0 33.3 0.5 33.3 2.0/5.0 40.0 4.0
NH Ostrava A 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.8
BP Frýdek-Místek 1 0:00 10.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Krnov 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Jižní Supi 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 100.0 1.0/5.0 20.0 1.0
BK NH Ostrava B 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Snakes Ostrava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Lipník n.B 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Tesla Pardubice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
NH Ostrava 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 19:45 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BASKET Brno 1 16:27 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygři Brno 1 14:37 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 16:25 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 18:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -