BCM Orli Prostějov

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Kvalifikace o extraligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 6. 9. 2021
Michal Pešta
bcmorli@gmail.com
601 344 990

Trenér

od: 17. 9. 2021
Michal Pešta
bcmorli@gmail.com
601 344 990

1. asistent trenéra

od: 30. 11. 2022
Adam Klepač
adam.klepac7@gmail.com

Asistent trenéra

od: 17. 9. 2021
Marek Petržela
marek.petrzela@seznam.cz
736 747 877

Technický zápis

od: 30. 9. 2016
Jiří Fiala
turista333@seznam.cz
606 569 855

Statistika

od: 19. 9. 2017
Jiří Fiala
turista333@seznam.cz
606 569 855

Adresa

BCM Orli Prostějov, spolek
Žeranovská
796 01 Prostějov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
Pavel Kaštil 2006 181 18 25 1.0 24.1 8.7 / 1.2 0.0 1.8 / 0.6 0.0 1.2/1.8 0.0 0.5 1.3 1.8 0.2 0.3 0.1 0.1 0.3 1.0
Leonardo Varsík 2005 178 19 19 1.0 19.1 4.1 / 0.7 0.0 3.1 / 1.5 0.0 1.6/1.9 0.0 0.2 0.4 0.5 0.1 0.2 0.8 0.0 0.4 2.8
Adam Sabol 2005 184 19 19 1.0 18.2 5.3 / 0.9 0.0 2.2 / 1.5 0.0 1.2/1.5 0.0 0.1 0.6 0.7 0.3 0.3 0.5 0.0 0.4 1.7
Eliáš Kalisz 2005 182 19 22 1.0 12.0 4.8 / 1.3 0.0 0.3 / 0.1 0.0 1.5/2.0 0.0 0.2 0.7 0.9 0.4 0.7 0.5 0.0 1.0 2.5
Jan Macourek 2006 188 18 20 1.0 8.8 3.2 0.0 0.6 0.0 0.7/1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
Michal Kratochvil 2006 197 18 24 1.0 5.0 2.3 / 0.4 0.0 0.0 / 0.0 0.0 0.3/0.4 0.0 0.1 0.2 0.3 0.1 0.2 0.2 0.0 0.0 2.4
Marko Mocinec 2007 17 17 1.0 6.3 2.5 0.0 0.2 0.0 0.8/0.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
Richard Prokop 2006 183 18 10 1.0 4.7 1.7 0.0 0.2 0.0 0.7/1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2
Pavel Daranský 2005 196 19 18 1.0 2.2 0.8 / 0.1 0.0 0.2 / 0.1 0.0 0.2/0.3 0.0 0.0 0.3 0.3 0.1 0.0 0.3 0.0 0.1 2.3
Michal Žitňanský 2007 173 17 20 1.0 1.6 0.5 / 0.1 0.0 0.1 0.0 0.3/0.3 0.0 0.1 0.1 0.1 0.0 0.0 0.1 0.0 0.1 1.5
Jonáš Pavlíček 2006 18 6 1.0 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/2.5 13.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
Matyáš Kühn 2008 177 16 13 1.0 2.1 0.8 0.0 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1
Jan Žvátora 2005 174 19 16 1.0 1.4 0.4 / 0.5 0.0 0.2 / 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0 0.1 0.2 0.3 0.2 0.3 0.1 0.2 0.5 0.6
Lukáš Kapec 2006 185 18 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3
Danny Čechmánek 2007 186 17 3 1.0 2.3 1.0 / 2.7 37.5 0.0 / 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0 0.7 1.0 1.7 0.3 1.0 0.7 0.2 1.3 2.0
Robin Kalousek 2008 169 16 4 1.0 1.3 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5
Ayrton Lambertucci 2006 18 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6
Jan Zapletal 2007 175 17 16 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
77 Ondřej Komárek 2004 184 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
34 Filip Strážnický 2004 196 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
0 Pavel Dohnal K 2004 199 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Zapletal 2005 180 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
6 Jakub Slavík 2004 176 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Růžička 2007 173 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
194 liga (junioři U19) Domácí 13. 4. 2024 BK Levharti Chomutov 71:80 0 % 0 % 0/0 % 0 0
198 liga (junioři U19) Domácí 12. 4. 2024 SLUNETA Ústí nad Labem 99:50 0 % 0 % 0/0 % 0 0
186 liga (junioři U19) Domácí 10. 4. 2024 BC Nový Jičín 91:74 32 % 8 % 3/3 100% 0 0
193 liga (junioři U19) Hosté 24. 3. 2024 BC Vysočina 80:79 28 % 5 % 8/8 100% 0 0
190 liga (junioři U19) Hosté 23. 3. 2024 BK Vlci Žďár 83:67 19 % 6 % 11/11 100% 0 0
182 liga (junioři U19) Hosté 18. 2. 2024 BK Levharti Chomutov 66:81 29 % 6 % 5/5 100% 0 0
181 liga (junioři U19) Hosté 17. 2. 2024 SLUNETA Ústí nad Labem 65:97 32 % 10 % 3/3 100% 0 0
169 liga (junioři U19) Hosté 7. 2. 2024 BC Nový Jičín 65:83 28 % 7 % 6/6 100% 0 0
178 liga (junioři U19) Domácí 28. 1. 2024 BK Vlci Žďár 80:73 19 % 8 % 18/18 100% 0 0
176 liga (junioři U19) Domácí 27. 1. 2024 BC Vysočina 78:55 25 % 8 % 4/4 100% 0 0
135 liga (junioři U19) Hosté 17. 12. 2023 TJ Slavia Kroměříž 78:86 32 % 7 % 1/1 100% 0 0
164 liga (junioři U19) Domácí 16. 12. 2023 BC Nový Jičín 91:76 27 % 12 % 1/1 100% 0 0
159 liga (junioři U19) Hosté 3. 12. 2023 BK Příbor 79:104 37 % 8 % 6/6 100% 0 0
155 liga (junioři U19) Hosté 2. 12. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek 73:103 45 % 2 % 7/7 100% 0 0
141 liga (junioři U19) Hosté 17. 11. 2023 SK UP BCM Olomouc 59:120 37 % 12 % 10/10 100% 0 0
149 liga (junioři U19) Hosté 12. 11. 2023 BASKET Brno "B" 60:121 48 % 7 % 4/4 100% 0 0
145 liga (junioři U19) Hosté 11. 11. 2023 JBC Brno 70:97 38 % 5 % 6/9 66.7% 0 0
140 liga (junioři U19) Hosté 22. 10. 2023 BC Nový Jičín 67:73 23 % 6 % 9/10 90% 0 0
167 liga (junioři U19) Domácí 21. 10. 2023 TJ Slavia Kroměříž 109:88 39 % 9 % 4/8 50% 0 0
131 liga (junioři U19) Domácí 8. 10. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek 103:66 43 % 4 % 5/6 83.3% 0 0
127 liga (junioři U19) Domácí 7. 10. 2023 BK Příbor 81:49 33 % 3 % 6/17 35.3% 0 0
113 liga (junioři U19) Domácí 28. 9. 2023 SK UP BCM Olomouc 94:69 29 % 10 % 6/18 33.3% 0 0
121 liga (junioři U19) Domácí 24. 9. 2023 JBC Brno 99:46 29 % 11 % 8/15 53.3% 0 0
117 liga (junioři U19) Domácí 23. 9. 2023 BASKET Brno "B" 77:56 23 % 7 % 10/22 45.5% 0 0
6 kvalifikace o extraligu (junioři U19) Hosté 21. 5. 2023 Válečníci Děčín 75:57 13 /34 38.2% 6 /32 18.8% 13/20 65% 12 33 45 6 14 23 21 30
3 kvalifikace o extraligu (junioři U19) Hosté 20. 5. 2023 BK Levharti Chomutov 74:72 20 /36 55.6% 8 /30 26.7% 8/19 42.1% 11 25 36 10 15 20 22 20
2 kvalifikace o extraligu (junioři U19) Domácí 19. 5. 2023 Slavoj BK Litoměřice 61:59 18 /45 40% 5 /22 22.7% 10/16 62.5% 9 34 43 11 14 17 17 17
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 5. 2023
19:00
BCM Orli Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
61
59
15
14
27
32
44
47
kvalifikace o extraligu Review
2. kolo 20. 5. 2023
09:00
BK Levharti Chomutov
BCM Orli Prostějov
74
72
29
20
41
39
55
62
kvalifikace o extraligu Review
3. kolo 21. 5. 2023
13:00
Válečníci Děčín
BCM Orli Prostějov
75
57
18
11
33
29
57
43
kvalifikace o extraligu Review
2. kolo 23. 9. 2023
18:00
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno "B"
77
56
26
16
45
33
54
50
Skupina C Review
3. kolo 24. 9. 2023
11:00
BCM Orli Prostějov
JBC Brno
99
46
28
17
50
28
75
42
Skupina C Review
1. kolo 28. 9. 2023
19:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
94
69
22
24
43
35
70
52
Skupina C Review
4. kolo 7. 10. 2023
18:00
BCM Orli Prostějov
BK Příbor
81
49
17
12
41
25
70
41
Skupina C Review
5. kolo 8. 10. 2023
11:00
BCM Orli Prostějov
Basketpoint Frýdek-Místek
103
66
29
17
54
28
81
53
Skupina C Review
14. kolo 21. 10. 2023
18:00
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
109
88
23
24
59
39
79
67
Skupina C Review
7. kolo 22. 10. 2023
11:00
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
67
73
15
15
31
43
47
57
Skupina C Review
9. kolo 11. 11. 2023
09:30
JBC Brno
BCM Orli Prostějov
70
97
20
17
40
48
58
78
Skupina C Review
10. kolo 12. 11. 2023
10:00
BASKET Brno "B"
BCM Orli Prostějov
60
121
18
28
30
62
52
90
Skupina C Review
8. kolo 17. 11. 2023
10:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
59
120
11
33
24
73
45
98
Skupina C Review
11. kolo 2. 12. 2023
10:00
Basketpoint Frýdek-Místek
BCM Orli Prostějov
73
103
15
26
40
47
53
78
Skupina C Review
12. kolo 3. 12. 2023
09:00
BK Příbor
BCM Orli Prostějov
79
104
13
23
33
58
55
82
Skupina C Review
13. kolo 16. 12. 2023
18:00
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
91
76
24
16
51
31
67
58
Skupina C Review
6. kolo 17. 12. 2023
10:00
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
78
86
26
24
44
40
61
58
Skupina C Review
3. kolo 27. 1. 2024
14:00
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
78
55
12
16
40
34
58
46
Finálová skupina Review
4. kolo 28. 1. 2024
11:00
BCM Orli Prostějov
BK Vlci Žďár
80
73
15
12
32
33
57
50
Finálová skupina Review
1. kolo 7. 2. 2024
18:00
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
65
83
22
12
35
28
50
61
Finálová skupina Review
5. kolo 17. 2. 2024
17:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BCM Orli Prostějov
65
97
16
22
32
45
53
71
Finálová skupina Review
6. kolo 18. 2. 2024
11:00
BK Levharti Chomutov
BCM Orli Prostějov
66
81
17
25
37
41
52
58
Finálová skupina Review
9. kolo 23. 3. 2024
18:00
BK Vlci Žďár
BCM Orli Prostějov
83
67
19
20
40
31
60
44
Finálová skupina Review
10. kolo 24. 3. 2024
10:00
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
80
79
15
22
39
35
61
60
Finálová skupina Review
8. kolo 10. 4. 2024
18:00
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
91
74
23
23
48
37
72
55
Finálová skupina Review
12. kolo 12. 4. 2024
18:00
BCM Orli Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
99
50
34
3
61
20
78
36
Finálová skupina Review
11. kolo 13. 4. 2024
17:00
BCM Orli Prostějov
BK Levharti Chomutov
71
80
19
26
33
45
48
62
Finálová skupina Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 kvalifikace o extraligu 3 4
2023/24 liga 1 28
2022/23 extraliga 4 30
2021/22 extraliga 2 37
2019/20 extraliga 5 35
2018/19 extraliga 3 38
2017/18 extraliga 5 36
2016/17 extraliga 7 32

články