BK VIVIDBOOKS Pardubice

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 29. 6. 2020
Tomáš Urban
tomas.urban@bkpardubice.cz
773 593 114

Trenér

od: 29. 6. 2020
Dušan Bohunický
dusan.bohunicky5@gmail.com
774 535 180

Trenér

od: 19. 7. 2013
Oldřich Zdobinský
olda721@gmail.com
604 432 581

Asistent trenéra

od: 9. 2. 2023
Lubomír David
luba.david9@seznam.cz
602 246 874

Technický zápis

od: 13. 8. 2020
Josef Jiráň
pepa.jiran@gmail.com

Technický zápis

od: 9. 8. 2023
Tomáš Urban
tomas.urban@bkpardubice.cz
773 593 114

Adresa

Basketbalový klub Pardubice, z. s.
V Ráji 311
53002 Pardubice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
15 Tomáš Hřebík 2005 181 19 20 22.2 9.8 2.1 / 5.3 38.7 1.4 / 5.3 26.4 1.5/2.2 67.4 0.8 1.7 2.5 1.3 0.8 1.9 0.0 1.5 2.3
7 Tomáš Folta 2005 196 19 20 24.7 8.7 2.7 / 5.3 50.5 0.6 / 3.2 17.5 1.7/2.3 75.6 1.6 5.8 7.3 1.8 1.6 2.4 0.0 2.0 3.0
39 Marek Simonides P 2006 198 17 17 19.8 9.1 3.4 / 6.4 53.2 0.5 / 1.2 0.0 0.9/1.9 0.0 2.1 4.5 6.6 0.9 1.0 3.1 0.0 2.2 2.4
35 Jakub Soldán 2006 202 18 17 19.6 9.0 3.2 / 5.6 57.9 0.4 / 1.4 0.0 1.5/2.4 61.0 2.9 4.2 7.1 0.7 1.0 2.0 0.0 2.4 2.1
Daniel Duhajský 2006 199 18 12 24.7 10.6 2.7 / 4.9 54.2 1.3 / 4.2 32.0 1.3/1.7 0.0 2.0 3.8 5.8 1.9 0.9 3.3 0.0 1.8 1.8
23 Adam Vondráček 2005 183 19 20 21.8 6.2 1.0 / 2.2 45.5 1.3 / 5.3 24.8 0.3/0.7 0.0 1.1 1.1 2.2 0.9 1.0 1.5 0.0 0.7 1.9
8 Michal Bílek 2005 195 19 15 22.8 8.0 2.3 / 4.5 51.5 0.4 / 2.4 16.7 2.1/3.4 62.7 1.2 3.8 5.0 3.5 0.9 2.3 0.1 3.1 2.0
16 Filip Horváth 2007 188 17 16 18.7 7.1 1.2 / 3.1 38.0 1.2 / 3.5 33.9 1.2/1.8 0.0 0.9 2.7 3.6 2.2 1.3 2.4 0.1 1.8 2.3
26 Jan Kubánek 2006 185 18 17 20.4 5.4 1.1 / 2.3 46.2 0.9 / 3.4 25.9 0.6/0.9 0.0 0.5 1.4 1.9 1.8 1.4 2.7 0.0 1.3 2.4
Hugo Lejsek 2007 186 17 12 16.2 6.9 2.4 / 4.1 59.2 0.5 / 1.4 0.0 0.6/1.0 0.0 1.3 4.2 5.5 1.8 1.2 2.1 0.1 1.1 1.5
Matěj Danko 2006 185 18 14 13.0 4.9 1.1 / 2.7 42.1 0.8 / 2.6 30.6 0.3/0.7 0.0 0.7 1.0 1.7 0.9 0.9 1.6 0.0 0.7 1.3
24 Matěj Kolík 2007 185 17 6 18.2 6.3 1.3 / 3.8 34.8 0.5 / 2.0 25.0 2.2/3.0 72.2 1.3 0.8 2.2 2.3 0.8 0.8 0.5 2.0 2.2
17 Ondřej Provazník 2007 190 17 8 10.8 2.8 0.8 / 2.1 35.3 0.1 / 0.6 0.0 0.9/1.0 0.0 0.3 1.3 1.5 0.8 0.4 1.1 0.1 0.9 1.5
14 Ondřej Krejčík 2006 168 18 4 16.5 4.3 0.5 / 2.3 22.2 0.8 / 2.8 27.3 1.0/2.0 50.0 1.5 0.8 2.3 1.0 0.8 1.3 0.2 2.3 2.3
13 Adam Kněžour 2007 187 17 4 10.8 3.0 0.8 / 1.5 0.0 0.3 / 1.5 0.0 0.8/0.8 0.0 0.3 1.0 1.3 0.3 0.5 1.5 0.0 1.0 1.8
Lukáš Sádovský 2008 195 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Kalhous 2007 177 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Libánský 2008 187 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Míča 2008 179 16 2 11.5 0.0 0.0 / 1.0 0.0 0.0 / 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 2.0 0.0 1.0 0.5
Adam Zajíček 2006 187 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
6 Marek Stejskal 2006 162 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Votava 2004 192 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Vlček 2004 200 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Filip Suchomel 2004 191 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
37 Michal Prouza 2006 204 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Josef Pluhař R 2004 187 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Radovan Mrázek R 2004 187 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Mikuláš 2004 191 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Jelínek 2004 191 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Bryška 2007 190 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
170 extraliga (junioři U19) Domácí 9. 3. 2024 PCE : 0 % % /0 % 0
173 extraliga (junioři U19) Domácí 7. 3. 2024 PCE : 0 % % /0 % 0
165 extraliga (junioři U19) Domácí 18. 2. 2024 Slavoj BK Litoměřice 71:66 22 /50 44% 4 /21 19% 15/30 50% 22 34 56 16 11 25 23 22
161 extraliga (junioři U19) Domácí 17. 2. 2024 Válečníci Děčín 62:70 19 /45 42.2% 6 /37 16.2% 6/10 60% 17 29 46 17 12 16 18 27
157 extraliga (junioři U19) Domácí 28. 1. 2024 Sokol pražský 72:70 19 /42 45.2% 6 /32 18.8% 16/26 61.5% 18 38 56 13 10 22 27 20
153 extraliga (junioři U19) Domácí 27. 1. 2024 BK Lokomotiva Plzeň 64:81 14 /27 51.9% 5 /30 16.7% 21/29 72.4% 14 32 46 13 8 31 22 11
150 extraliga (junioři U19) Hosté 14. 1. 2024 Válečníci Děčín 77:80 23 /39 59% 8 /33 24.2% 10/15 66.7% 18 31 49 14 9 21 18 20
145 extraliga (junioři U19) Hosté 13. 1. 2024 Slavoj BK Litoměřice 58:89 25 /48 52.1% 8 /17 47.1% 13/22 59.1% 11 41 52 12 6 19 16 20
84 extraliga (junioři U19) Domácí 12. 12. 2023 GBA Sojky Pelhřimov 79:70 20 /36 55.6% 10 /35 28.6% 9/15 60% 18 38 56 19 13 24 14 17
91 extraliga (junioři U19) Domácí 6. 12. 2023 BK NH Ostrava 80:70 16 /34 47.1% 15 /41 36.6% 3/6 50% 19 31 50 21 8 20 10 20
102 extraliga (junioři U19) Domácí 3. 12. 2023 Tygři Brno 80:78 22 /38 57.9% 9 /26 34.6% 9/15 60% 7 28 35 20 10 16 14 20
97 extraliga (junioři U19) Domácí 2. 12. 2023 BASKET Brno 92:86 27 /55 49.1% 8 /35 22.9% 14/18 77.8% 17 40 57 19 10 19 19 24
87 extraliga (junioři U19) Domácí 16. 11. 2023 BK Opava 61:87 15 /32 46.9% 6 /34 17.6% 13/19 68.4% 15 36 51 18 3 29 17 19
96 extraliga (junioři U19) Domácí 12. 11. 2023 BK Snakes Ostrava 83:67 21 /48 43.8% 9 /31 29% 14/19 73.7% 18 42 60 23 14 18 16 27
80 extraliga (junioři U19) Domácí 1. 11. 2023 GBA Lions Jindřichův Hradec 73:98 16 /35 45.7% 9 /27 33.3% 14/21 66.7% 11 22 33 19 9 28 16 27
108 extraliga (junioři U19) Hosté 22. 10. 2023 GBA Sojky Pelhřimov 62:78 21 /35 60% 9 /43 20.9% 9/9 100% 16 34 50 16 12 23 13 21
112 extraliga (junioři U19) Hosté 21. 10. 2023 GBA Lions Jindřichův Hradec 105:67 20 /39 51.3% 6 /22 27.3% 9/15 60% 10 21 31 6 7 24 14 19
73 extraliga (junioři U19) Hosté 8. 10. 2023 BASKET Brno 93:75 14 /38 36.8% 10 /30 33.3% 17/21 81% 12 28 40 13 14 28 18 25
70 extraliga (junioři U19) Hosté 7. 10. 2023 Tygři Brno 77:61 15 /52 28.8% 7 /24 29.2% 10/20 50% 20 27 47 13 16 19 17 24
59 extraliga (junioři U19) Hosté 28. 9. 2023 BK Opava 94:67 15 /39 38.5% 10 /34 29.4% 7/12 58.3% 18 25 43 13 12 21 15 28
67 extraliga (junioři U19) Hosté 24. 9. 2023 BK NH Ostrava 65:87 31 /49 63.3% 6 /24 25% 7/11 63.6% 15 35 50 17 12 20 13 16
64 extraliga (junioři U19) Hosté 23. 9. 2023 BK Snakes Ostrava 69:74 20 /38 52.6% 9 /29 31% 7/16 43.8% 15 32 47 7 13 25 16 17
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 23. 9. 2023
17:00
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
69
74
22
23
34
46
48
59
skupina B Review
3. kolo 24. 9. 2023
10:15
BK NH Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
65
87
18
27
38
49
51
68
skupina B Review
1. kolo 28. 9. 2023
18:00
BK Opava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
94
67
16
20
38
36
68
56
skupina B Review
4. kolo 7. 10. 2023
20:00
Tygři Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
77
61
18
15
44
31
63
48
skupina B Review
5. kolo 8. 10. 2023
13:00
BASKET Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
93
75
19
14
49
36
68
54
skupina B Review
14. kolo 21. 10. 2023
16:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK VIVIDBOOKS Pardubice
105
67
21
15
48
36
72
57
skupina B Review
13. kolo 22. 10. 2023
10:00
GBA Sojky Pelhřimov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
62
78
14
22
31
54
43
65
skupina B Review
6. kolo 1. 11. 2023
19:00
BK VIVIDBOOKS Pardubice
GBA Lions Jindřichův Hradec
73
98
18
20
43
49
62
74
skupina B Review
10. kolo 12. 11. 2023
10:30
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
83
67
25
18
45
33
65
50
skupina B Review
8. kolo 16. 11. 2023
19:00
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Opava
61
87
12
27
32
44
48
70
skupina B Review
11. kolo 2. 12. 2023
14:00
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno
92
86
20
22
43
45
61
64
81
81
skupina B Review
12. kolo 3. 12. 2023
12:30
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tygři Brno
80
78
20
21
36
38
58
63
skupina B Review
9. kolo 6. 12. 2023
19:15
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK NH Ostrava
80
70
25
22
49
34
61
52
skupina B Review
7. kolo 12. 12. 2023
19:15
BK VIVIDBOOKS Pardubice
GBA Sojky Pelhřimov
79
70
15
20
36
34
60
60
skupina B Review
1. kolo 13. 1. 2024
09:30
Slavoj BK Litoměřice
BK VIVIDBOOKS Pardubice
58
89
17
21
30
48
46
73
nadstavba B Review
2. kolo 14. 1. 2024
09:15
Válečníci Děčín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
77
80
18
24
36
52
66
63
nadstavba B Review
3. kolo 27. 1. 2024
12:00
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
64
81
21
18
34
42
45
64
nadstavba B Review
4. kolo 28. 1. 2024
14:30
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol pražský
72
70
19
13
35
28
52
49
nadstavba B Review
5. kolo 17. 2. 2024
12:30
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Válečníci Děčín
62
70
16
19
32
35
48
50
nadstavba B Review
6. kolo 18. 2. 2024
12:30
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
71
66
20
18
36
37
56
49
nadstavba B Review
8. kolo 7. 3. 2024
18:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK VIVIDBOOKS Pardubice
nadstavba B Preview
7. kolo 9. 3. 2024
15:00
Sokol pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
nadstavba B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 extraliga 5 22
2022/23 extraliga 8 32
2021/22 extraliga 8 29
2019/20 extraliga 8 33
2018/19 extraliga 9 40
2017/18 extraliga 4 37
2016/17 extraliga 5 37
2015/16 extraliga 3 38