karel Bělohradský

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
162
Procento vítězství
70.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 4 - 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 5 - 4.8 2.4 0 0/0.8 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 17 - 14.2 6.9 0 0.4/1.7 20.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 3 - 8.0 3.7 0 0.7/3.3 20.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 3 - 10.0 4.3 0 1.3/4 33.3 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 4 - 5.8 2.8 0 0.3/0.8 33.3 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 3 - 3.3 1.7 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BŠP U11(mix) 3 - 12.7 6 0 0.7/2.3 28.6 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BŠP U11(mix) 3 - 13.3 6.3 0 0.7/0.7 100.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 1 - 6.0 3 0 0/2 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 6 - 6.2 2.8 0 0.5/1.2 42.9 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo BŠ Praha B 2 - 5.5 2.5 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13(mix)(ms 8 - 6.0 2.6 0 0.8/2.3 33.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 10 - 7.7 3.6 0 0.5/1.9 26.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 4 - 3.5 1.8 0 0/1.5 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 14 - 11.0 5.3 0 0.4/1.3 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha B 2 - 8.0 3 0.5 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 11 - 11.0 4.8 0 1.4/2.6 51.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BŠ - Tygři Praha 3 18.3 7.7 3 0 1.7/2.3 71.4 3.0 5.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 1 15.0 2.0 1 0 0/2 0.0 5.0 -7.0
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 14 - 11.7 5 0.2 1.1/2.8 38.5 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 10 - 12.8 4.7 0.5 1.9/2.8 67.9 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 4 - 12.5 4.5 0.8 1.3/1.5 83.3 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 2 10.5 2.5 1 /3 0 0.5/1.5 33.3 0.5 5.0
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 7 21.7 12.6 4.9 /9 0.6 1.1/1.6 72.7 2.1 12.9
2021/22 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 5 - 14.0 4.2 1 2.6/3.6 72.2 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Praha 6 14.3 6.3 2 /3 0.2 1.8/2 91.7 2.2 7.7
2021/22 kadeti U17 - play-off Tygři Praha 2 27.0 13.0 6 /9.5 0 1/1 100.0 3.5 13.0
2022/23 junioři U19 - o postup do extraligy Tygři Praha 3 - 6.3 3 /3 0 0.3/0.7 50.0 0.7 5.3
Průměr za kariéru 18.0 2.4 9.5 4.1 0.1 0.8/1.9 133.8 1.9 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Jižní Supi 28. 5. 2022
2B body 5 BK Opava 29. 5. 2022
Body 10 BK Opava 29. 5. 2022
Užitečnost 9 BK Opava 29. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BA Nymburk 13. 3. 2022 2021/22
2B body 13 Sokol Pražský 16. 1. 2016 2015/16
3B body 3 Válečníci Děčín 6. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 11 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 14 BK Loko Plzeň 10. 10. 2021 2021/22
Body 26 SoDoPo Štíři 15. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 29 BA Nymburk 13. 3. 2022 2021/22
Asistence 3 BA Sparta Praha 9. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy Levharti Chomutov 0 0 0 0/0 0
28. 5. 2022 o postup do extraligy Jižní Supi 9 4 0 1/1 100.0
29. 5. 2022 o postup do extraligy BK Opava 10 5 0 0/1 0.0
Celkem 3 19 9 1/2 50.0
Průměr 3 6.3 3.0 0.0 0.3/0.7 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 2 0:00 23.0 6.5 0.0 1.5 0.0 5.5/6.5 84.6 3.0
BK Lions J. Hradec 3 27:18 15.0 6.0 60.0 0.3 11.1 2.0/2.0 100.0 3.3
Sokol Pražský 2 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 2 0:00 19.5 8.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 16.5 8.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
BK Klatovy 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/5.5 36.4 4.5
BA Nymburk 1 0:00 24.0 8.0 0.0 1.0 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Kbely 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
BA Sparta Praha 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 1 17:27 22.0 9.0 90.0 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Tygři JBC Brno 1 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BA Nymburk 1 22:54 19.0 5.0 83.3 0.0 0.0 9.0/10.0 90.0 3.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
Válečníci Děčín 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.5
BA Sparta 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Písek 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 1.0
Pod U13B 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 18:07 16.0 5.0 83.3 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
NH Ostrava A 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Brno 2 22:28 6.0 2.5 41.7 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BA Sparta 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 21:40 11.0 4.0 44.4 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BANymU12 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Měl U13B 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Levharti Chomutov 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Jižní Supi 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Kbely B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK 1 27:27 8.0 4.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Opava 2 8:51 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 19:28 6.0 3.0 27.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 19:45 6.0 3.0 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
NH Ostrava 2 6:23 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.7 0.0 2.7
Tygři Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -