Karel Bělohradský

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
197 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
248
Procento vítězství
68.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 4 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 17 - 14.2 6.9 0.0 0 0.0 0.4/1.7 20.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 3 - 8.0 3.7 0.0 0 0.0 0.7/3.3 20.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 3 - 10.0 4.3 0.0 0 0.0 1.3/4 33.3 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BŠP U11(mix) 3 - 12.7 6 0.0 0 0.0 0.7/2.3 28.6 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BŠP U11(mix) 3 - 13.3 6.3 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 5 - 4.8 2.4 0.0 0 0.0 0/0.8 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 6 - 6.2 2.8 0.0 0 0.0 0.5/1.2 42.9 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13 8 - 6.0 2.6 0.0 0 0.0 0.8/2.3 33.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 10 - 7.7 3.6 0.0 0 0.0 0.5/1.9 26.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 4 - 3.5 1.8 0.0 0 0.0 0/1.5 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 4 - 5.8 2.8 0.0 0 0.0 0.3/0.8 33.3 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 3 - 3.3 1.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo BŠ Praha B 2 - 5.5 2.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha B 2 - 8.0 3 0.0 0.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 14 - 11.0 5.3 0.0 0 0.0 0.4/1.3 33.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 11 - 11.0 4.8 0.0 0 0.0 1.4/2.6 51.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BŠ - Tygři Praha 3 18.3 7.7 3 27.3 0 0.0 1.7/2.3 71.4 3.0 5.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 1 15.0 2.0 1 25.0 0 0.0 0/2 0.0 5.0 -7.0
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 2 10.5 2.5 1 /3 33.3 0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5 5.0
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 14 - 11.7 5 0.0 0.2 0.0 1.1/2.8 38.5 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 10 - 12.8 4.7 0.0 0.5 0.0 1.9/2.8 67.9 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 4 - 12.5 4.5 0.0 0.8 0.0 1.3/1.5 83.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 7 21.7 12.6 4.9 /9 54.0 0.6 22.2 1.1/1.6 72.7 2.1 12.9
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Praha 6 14.3 6.3 2 /3 66.7 0.2 20.0 1.8/2 91.7 2.2 7.7
2021/22 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 5 - 14.0 4.2 0.0 1 0.0 2.6/3.6 72.2 - -
2021/22 kadeti U17 - play-off Tygři Praha 2 27.0 13.0 6 /9.5 63.2 0 0.0 1/1 100.0 3.5 13.0
2022/23 junioři U19 - o postup do extraligy Tygři Praha 3 - 6.3 3 /3 100.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7 5.3
2022/23 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 14 18.9 10.1 3.6 /6.4 55.6 0.4 25.0 1.9/2.4 78.8 1.8 12.3
2022/23 muži - skupina B CZ.ACADEMY 21 - 6.1 2.3 0.0 0.3 0.0 0.6/0.9 63.2 - -
2022/23 junioři U19 - nadstavba B Tygři Praha 8 23.4 15.9 4.9 /9.5 51.3 1.3 38.5 2.4/3 79.2 2.0 17.9
2022/23 junioři U19 - předkolo play-off Tygři Praha 3 26.0 11.3 3.3 /7.3 45.5 1 23.1 1.7/3.7 45.5 2.0 14.0
2022/23 muži - play-off B CZ.ACADEMY 4 - 8.3 2 0.0 1 0.0 1.3/2 62.5 - -
2023/24 muži - skupina B CZ.ACADEMY 16 - 10.3 3.9 0.0 0.6 0.0 0.6/0.6 90.0 - -
2023/24 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 13 23.4 16.8 5.6 /9.2 61.3 0.9 32.4 2.8/4.2 66.7 2.7 16.9
2023/24 muži - Český pohár mužů CZ.ACADEMY 2 - 4.5 2 /2 100.0 0 0.0 0.5/1 50.0 1.0 3.0
2023/24 junioři U19 - nadstavba A Tygři Praha 5 25.4 10.4 3 /6.2 48.4 0.8 21.1 2/2.8 71.4 3.6 6.0
Průměr za kariéru 19.1 5.4 9.8 3.9 56.3 0.3 14.0 1.0/1.9 139.4 1.9 3.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Loko Plzeň 11. 11. 2023
2B body 11 USK 30. 11. 2023
3B body 3 BK Opava 13. 1. 2024
Obranné doskoky 8 USK 30. 11. 2023
Útočné doskoky 6 BK Loko Plzeň 24. 9. 2023
Doskoky celkem 12 BA Nymburk 28. 9. 2023
Body 33 USK 30. 11. 2023
Užitečnost 33 USK 30. 11. 2023
Asistence 6 Válečníci Děčín 7. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BA Nymburk 13. 3. 2022 2021/22
2B body 13 Sokol Pražský 16. 1. 2016 2015/16
3B body 4 BK Opava 29. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 12 BCM Orli Prostějov 28. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 6 Sokol Písek 23. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 15 BCM Orli Prostějov 28. 1. 2023 2022/23
Body 33 USK 30. 11. 2023 2023/24
Užitečnost 33 USK 30. 11. 2023 2023/24
Asistence 6 Válečníci Děčín 7. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Slavoj BK Litoměřice B 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina B BŠ Slavia Praha 0:00 10 3 0.0 0 0.0 4/4 100.0
20. 9. 2023 Český pohár mužů Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 9. 2023 skupina A Sokol Písek 23:58 14 4 40.0 1 50.0 3/5 60.0
24. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 23:57 12 4 50.0 0 0.0 4/6 66.7
28. 9. 2023 skupina A BA Nymburk 22:08 16 8 72.7 0 0.0 0/4 0.0
30. 9. 2023 skupina B Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 15 7 0.0 0 0.0 1/1 100.0
1. 10. 2023 skupina B Válečníci Děčín 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 18:33 13 6 85.7 0 0.0 1/1 100.0
8. 10. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 21:31 15 4 66.7 2 66.7 1/2 50.0
14. 10. 2023 skupina B Pod 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina B Bra 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 skupina A Sokol pražský 17:13 17 6 54.5 1 50.0 2/4 50.0
1. 11. 2023 Český pohár mužů BA LYNX Liberec 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B Tesla Pardubice 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina B BVK Holice 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 23:49 20 4 36.4 2 40.0 6/7 85.7
12. 11. 2023 skupina A Sokol Písek 24:37 21 7 70.0 1 25.0 4/6 66.7
17. 11. 2023 skupina A BA Nymburk 24:33 17 5 71.4 1 25.0 4/4 100.0
30. 11. 2023 skupina A USK 36:45 33 11 64.7 2 66.7 5/8 62.5
2. 12. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 18:13 20 7 70.0 1 50.0 3/4 75.0
3. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 26:00 14 6 75.0 0 0.0 2/2 100.0
6. 12. 2023 skupina A USK 22:33 6 1 33.3 1 20.0 1/1 100.0
9. 12. 2023 skupina B Sokol Žižkov 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B BŠ Slavia Praha 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/1 100.0
7. 1. 2024 skupina B Slavoj BK Litoměřice B 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 nadstavba A BK Opava 26:39 15 3 60.0 3 37.5 0/0 0
19. 1. 2024 skupina B Válečníci Děčín 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina B Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 17 5 0.0 2 0.0 1/1 100.0
27. 1. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 26:30 5 0 0.0 1 50.0 2/4 50.0
28. 1. 2024 nadstavba A Tygři Brno 21:03 5 2 40.0 0 0.0 1/1 100.0
10. 2. 2024 skupina B Bra 0:00 15 7 0.0 0 0.0 1/1 100.0
11. 2. 2024 skupina B Pod 0:00 17 8 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 24:28 10 4 40.0 0 0.0 2/4 50.0
18. 2. 2024 nadstavba A BK Opava 28:31 17 6 66.7 0 0.0 5/5 100.0
24. 2. 2024 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
Celkem 36 431:01 444 155 100.6 26 46.4 56/80 70.0
Průměr 36 11:58 12.3 4.3 100.6 0.7 46.4 1.6/2.2 70.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Opava 5 21:01 17.6 4.6 54.8 1.8 37.5 3.0/3.2 93.8 2.0
Válečníci Děčín 4 11:08 18.3 6.3 166.7 0.8 75.0 3.5/4.0 87.5 2.8
BA Nymburk 4 22:41 16.0 5.8 74.2 0.8 33.3 2.3/4.3 52.9 3.3
Slavoj Litoměřice 4 20:27 15.5 5.3 56.8 1.0 44.4 2.0/2.5 80.0 2.3
USK 4 26:20 13.5 4.3 63.0 1.0 36.4 2.0/2.8 72.7 2.5
Slavoj BK Litoměřice B 6 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.8 54.5 1.5
BK Loko Plzeň 4 19:34 11.0 3.0 40.0 0.5 20.0 3.5/4.5 77.8 2.0
Válečníci Děčín 4 0:00 11.0 4.3 0.0 0.8 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
Sokol Písek 4 17:57 10.8 3.5 53.8 0.5 33.3 2.3/3.3 69.2 1.5
Sokol pražský 3 19:04 14.0 5.0 53.6 0.7 50.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sluneta USK Ústí n.L. 5 0:00 8.0 3.0 750.0 0.4 0.0 0.8/1.2 66.7 0.6
Bra 4 0:00 9.8 4.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 80.0 2.3
BK Levharti Chomutov 2 0:00 19.5 8.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 5 0:00 7.2 1.8 0.0 1.0 0.0 0.6/0.8 75.0 1.2
NH Ostrava 2 24:13 17.0 6.0 54.5 1.0 40.0 2.0/3.0 66.7 1.0
PCE 3 26:01 11.3 3.3 45.5 1.0 23.1 1.7/3.7 45.5 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 16.5 8.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.5
BA Tygři Louny 2 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 3 21:58 9.3 3.0 52.9 0.3 16.7 2.3/3.3 70.0 2.7
BK Klatovy 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
BK Klatovy 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
BCM Orli Prostějov 2 22:42 13.5 4.5 52.9 1.0 50.0 1.5/2.0 75.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BVK Holice 3 0:00 8.7 3.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Válečníci Děčín 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/5.5 36.4 4.5
BA Nymburk 1 0:00 24.0 8.0 0.0 1.0 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
Pod 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Kbely 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
BA Sparta Praha 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Sokol Písek 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 2.5
BA Sparta Praha 1 17:27 22.0 9.0 90.0 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BŠ Slavia Praha 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 4.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BCBenU12B 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Teplice 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Snakes Ostrava 2 21:37 10.0 4.5 64.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Tygři JBC Brno 1 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
BA Nymburk 1 22:54 19.0 5.0 83.3 0.0 0.0 9.0/10.0 90.0 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.5
BA Sparta 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 18:07 16.0 5.0 83.3 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
Sokol Žižkov 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BK Klatovy 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
NH Ostrava A 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Brno 2 22:28 6.0 2.5 41.7 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BA Sparta 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Tesla Pardubice 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
NH Ostrava 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
KolB 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 21:40 11.0 4.0 44.4 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levharti Chomutov 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Měl U13B 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BASKET Brno 1 24:28 10.0 4.0 40.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Jižní Supi 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Kbely B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK 1 27:27 8.0 4.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Opava 2 8:51 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Sokol Kbely 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 19:45 6.0 3.0 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 19:28 6.0 3.0 27.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 1 21:03 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BA LYNX Liberec 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
VYS 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 6:23 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.7 0.0 2.7
Tygři Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -