Jan Kopunec

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
128
Procento vítězství
82%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 8 - 7.5 3.8 0.0 0 0.0 0/0.9 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sokol Písek 5 - 13.0 6.2 0.0 0 0.0 0.6/2.4 25.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Písek 3 - 14.7 6.7 0.0 0 0.0 1.3/2 66.7 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - O postup na NF 2019 Sokol Písek Sršni 3 - 8.0 3.7 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2018/19 mladší minižactvo U12 - skupina "AAA" Sokol Písek Sršni h 2 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina C Sokol Písek Sršni h B 1 - 4.0 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina A Sokol Písek 11 - 18.6 7.4 0.0 0.7 0.0 1.7/2.4 73.1 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C Sokol Písek Sršni B 5 - 9.4 4 0.0 0.2 0.0 0.8/1.2 66.7 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga A Sokol Písek 12 - 10.7 4.3 0.0 0.4 0.0 0.9/1.1 84.6 - -
2021/22 žáci U15 - MČR Sokol Písek 3 32.3 17.3 5.7 53.1 1 21.4 3/4 75.0 2.7 16.3
2022/23 kadeti U17 - Skupina B Sokol Písek Sršni B 4 - 9.5 4 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 11.1 4.9 1 /2 50.0 0.6 29.0 1/1.7 58.3 1.1 3.4
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 7 12.7 10.4 1.6 /3.1 50.0 2.1 39.5 0.9/1.3 66.7 1.3 9.7
2022/23 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 2 19.0 10.0 2 /3 66.7 1 28.6 3/5 60.0 2.0 11.5
2022/23 kadeti U17 - MČR Sokol Písek 2 17.5 10.5 1 /3.5 28.6 2 33.3 2.5/2.5 100.0 2.5 12.0
2023/24 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 11 16.0 5.4 0.8 /1.6 50.0 1.1 50.0 0.5/0.9 50.0 1.8 4.5
2023/24 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 27.1 11.9 3.4 /6.4 53.3 1.3 21.2 1.2/2.1 56.7 2.9 9.1
2023/24 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 8 10.0 4.0 1.1 /1.6 69.2 0.4 21.4 0.6/1 62.5 1.0 3.8
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 8 22.1 9.9 2.3 /3.6 62.1 1.3 38.5 1.6/2.1 76.5 1.9 12.1
2023/24 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 1.3 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.7 -1.0
2023/24 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 2 27.0 13.0 3 /6.5 46.2 2 28.6 1/2.5 40.0 2.5 11.5
Průměr za kariéru 18.3 10.0 9.6 3.1 75.6 0.7 44.5 1.0/1.7 173.1 1.7 4.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 3. 2024
2B body 8 Válečníci Děčín 30. 9. 2023
3B body 4 BK Loko Plzeň 28. 9. 2023
Obranné doskoky 8 BASKET Brno 6. 3. 2024
Útočné doskoky 4 Válečníci Děčín 19. 4. 2024
Doskoky celkem 9 BASKET Brno 6. 3. 2024
Body 27 Válečníci Děčín 30. 9. 2023
Užitečnost 24 Válečníci Děčín 30. 9. 2023
Asistence 5 BK Loko Plzeň 6. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 3. 2024 2023/24
2B body 13 Jižní Supi 3. 10. 2021 2021/22
3B body 7 BK Opava 19. 3. 2023 2022/23
Obranné doskoky 8 BASKET Brno 6. 3. 2024 2023/24
Útočné doskoky 4 Sluneta Ústí n. L. 1. 10. 2023 2023/24
Doskoky celkem 9 Tygři Praha 14. 10. 2023 2023/24
Body 33 BK Opava 19. 3. 2023 2022/23
Užitečnost 38 BK Opava 19. 3. 2023 2022/23
Asistence 5 BK Opava 19. 3. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A USK 32:19 21 7 63.6 1 50.0 4/8 50.0
17. 9. 2023 skupina A Sokol Pražský 20:22 12 6 60.0 0 0.0 0/1 0.0
23. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 16:38 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A BA Nymburk 10:09 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 17:40 16 1 100.0 4 80.0 2/5 40.0
30. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 34:10 27 8 66.7 3 27.3 2/2 100.0
1. 10. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 27:15 20 8 88.9 1 12.5 1/3 33.3
7. 10. 2023 skupina A Sokol pražský 22:00 10 1 50.0 2 66.7 2/2 100.0
8. 10. 2023 skupina A USK 21:07 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
14. 10. 2023 skupina A Tygři Praha 24:55 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 24:25 15 4 57.1 2 33.3 1/1 100.0
3. 11. 2023 skupina A USK 27:55 12 1 50.0 3 50.0 1/4 25.0
7. 11. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 18:48 3 1 50.0 0 0.0 1/3 33.3
11. 11. 2023 skupina A BA Nymburk 14:53 10 2 50.0 2 100.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 13:49 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2023 skupina A Sokol Pražský 32:17 11 4 40.0 1 12.5 0/0 0
17. 11. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 14:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 29:09 14 1 25.0 3 30.0 3/4 75.0
19. 11. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 22:45 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina A Sluneta Ústí n. L. 28:15 6 2 25.0 0 0.0 2/2 100.0
10. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 28:36 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 17:34 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 9:03 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina A BK Loko Plzeň 19:46 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 1. 2024 skupina A Tygři Praha 27:54 19 4 50.0 3 37.5 2/3 66.7
20. 1. 2024 nadstavba A NH Ostrava 23:16 14 1 100.0 4 57.1 0/0 0
21. 1. 2024 nadstavba A Snakes Ostrava 33:31 7 2 50.0 1 20.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba A Tygři Brno 5:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 2. 2024 nadstavba A BK Opava 3:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 30:19 21 4 100.0 4 57.1 1/3 33.3
11. 2. 2024 nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 29:44 10 4 57.1 0 0.0 2/2 100.0
13. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 12:10 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 2. 2024 nadstavba A BK Opava 13:24 7 2 100.0 1 50.0 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 12:12 4 2 100.0 0 0.0 0/2 0.0
20. 2. 2024 nadstavba A BASKET Brno 6:55 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
2. 3. 2024 nadstavba A Snakes Ostrava 1:25 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
3. 3. 2024 nadstavba A NH Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 3. 2024 nadstavba A BASKET Brno 23:49 9 2 40.0 1 33.3 2/2 100.0
9. 3. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 15:14 14 2 100.0 2 66.7 4/4 100.0
10. 3. 2024 nadstavba A Tygři Brno 11:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 3. 2024 nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 35:06 16 4 57.1 0 0.0 8/10 80.0
12. 4. 2024 play-off BA Nymburk 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 4. 2024 play-off BA Nymburk 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 4. 2024 play-off BA Nymburk 3:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 4. 2024 play-off Válečníci Děčín 23:55 9 2 50.0 1 25.0 2/5 40.0
21. 4. 2024 play-off Válečníci Děčín 29:52 17 4 44.4 3 30.0 0/0 0
Celkem 46 870:36 363 90 55.2 47 28.7 42/70 60.0
Průměr 46 18:55 7.9 2.0 55.2 1.0 28.7 0.9/1.5 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 6 24:10 13.2 3.5 53.8 1.8 31.4 0.7/1.2 57.1 1.8
BK Beroun 4 0:00 19.3 8.5 0.0 0.5 0.0 0.8/0.8 100.0 0.8
Jižní Supi 2 0:00 29.0 11.5 0.0 1.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 0:00 16.7 6.3 0.0 0.7 0.0 2.0/2.3 85.7 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 25:38 11.5 3.0 60.0 0.5 18.2 4.0/5.5 72.7 2.0
Tygři Praha 5 14:50 8.4 1.4 53.8 1.4 28.0 1.4/1.6 87.5 1.4
BK Opava 2 17:14 20.5 3.0 46.2 4.5 50.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BASKET Brno 3 24:53 13.3 2.3 58.3 2.3 43.8 1.7/3.0 55.6 1.7
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
NH Ostrava 4 12:42 9.0 1.3 71.4 2.0 47.1 0.5/0.5 100.0 2.0
Sokol Pražský 4 21:00 9.0 2.8 47.8 1.0 23.5 0.5/1.8 28.6 2.8
USK 5 17:18 7.2 1.8 50.0 0.8 30.8 1.2/2.6 46.2 1.8
USK Praha 4 0:00 8.5 2.8 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Lions J. Hradec 4 0:00 7.8 3.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
BK Loko Plzeň 4 20:15 7.5 2.0 57.1 0.5 13.3 2.0/3.0 66.7 2.3
BK Klatovy 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 27:45 13.0 5.0 58.8 0.5 6.3 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Opava 1 0:00 23.0 6.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 4 17:33 5.5 0.5 22.2 1.3 27.8 0.8/1.5 50.0 2.8
GBA Lions J. Hradec 2 13:42 9.5 2.0 100.0 1.0 40.0 2.5/3.0 83.3 2.0
BA Sparta 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Loko Plzeň 2 15:53 8.0 0.5 33.3 2.0 57.1 1.0/2.5 40.0 1.0
BA Nymburk 5 5:42 3.0 0.6 60.0 0.6 75.0 0.0/0.0 0.0 1.6
BC Benešov 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BC Vysočina B 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň 2 13:18 6.0 1.0 40.0 0.5 33.3 2.5/3.0 83.3 1.5
BK Medvědi Tábor h 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
BKj Kralupy 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol pražský 1 22:00 10.0 1.0 50.0 2.0 66.7 2.0/2.0 100.0 2.0
Tygři Brno 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Snakes Ostrava 2 17:28 4.5 1.5 60.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
LYNX Liberec 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Slavoj Litoměřice 2 18:11 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BK Opava 2 8:24 3.5 1.0 100.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SKB Strakonice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BASKET Brno 2 9:33 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Tygři Praha 2 15:13 2.5 0.5 50.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 21:07 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 9:03 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 3:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 2 8:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5

články