Patrik Němec

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Brno B
Výška
198 cm

Kariéra

Sezony
3
Zápasy
95
Procento vítězství
77.9%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F- VAL
2019/20 žáci U15 - Skupina C Tygři JBC Brno 13 - 7.5 3.5 0.0 0 0.5/1 46.2 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Tygři JBC Brno B 4 - 3.3 1.5 0.0 0 0.3/0.5 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři JBC Brno 11 - 4.5 2.2 0.0 0 0.2/1.1 16.7 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Tygři JBC Brno B 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.5/0.5 100.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Tygři Brno B 4 - 12.3 6 0.0 0 0.3/1.3 20.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Brno 2 - 7.5 3 /3 100.0 0 1.5/2.5 60.0 - 6.5
2021/22 junioři U19 - skupina C Tygři Brno B 13 - 14.5 6.2 0.0 0.1 1.8/3 59.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Brno 6 5.8 3.2 1.5 /2.2 69.2 0 0.2/0.2 100.0 0.3 3.5
2021/22 kadeti U17 - skupina B Tygři Brno 14 26.1 12.4 5.4 /9.4 58.0 0.1 1.4/2 67.9 1.3 14.5
2021/22 junioři U19 - play-out C Tygři Brno B 9 - 16.8 6.6 0.0 0 3.7/5.2 70.2 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Tygři Brno 3 4.3 0.7 0.3 /0.7 50.0 0 0/0 0.0 - 1.7
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Brno 8 20.1 8.4 3.5 /8.3 42.4 0 1.4/1.9 73.3 0.8 7.6
2021/22 junioři U19 - play-off Tygři Brno 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-off Tygři Brno 2 19.0 1.0 0.5 /4 12.5 0 0/0 0.0 1.5 1.5
2021/22 junioři U19 - MČR Tygři Brno 1 4.0 0.0 0 /1 0.0 0 0/0 0.0 - -1.0
2021/22 kadeti U17 - MČR Tygři Brno 2 6.5 3.5 1 /2.5 40.0 0 1.5/2 75.0 1.5 4.5
Průměr za kariéru 31.7 6.6 8.9 3.9 124.0 0.0 1.1/1.8 246.1 1.1 3.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 STRABAG Zlín 12. 2. 2022
2B body 15 STRABAG Zlín 12. 2. 2022
3B body 1 BK Příbor 3. 10. 2021
Obranné doskoky 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 28. 11. 2021
Útočné doskoky 5 USK 5. 2. 2022
Doskoky celkem 12 BK VIVIDBOOKS Pardubice 28. 11. 2021
Body 39 STRABAG Zlín 12. 2. 2022
Užitečnost 32 BK VIVIDBOOKS Pardubice 28. 11. 2021
Asistence 2 NH Ostrava 11. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 STRABAG Zlín 12. 2. 2022 2021/22
2B body 15 STRABAG Zlín 12. 2. 2022 2021/22
3B body 1 BK Příbor 3. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 28. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 USK 5. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 12 BK VIVIDBOOKS Pardubice 28. 11. 2021 2021/22
Body 39 STRABAG Zlín 12. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 32 BK VIVIDBOOKS Pardubice 28. 11. 2021 2021/22
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 7 2 100.0 0 3/4 75.0
13. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 0:00 8 4 100.0 0 0/1 0.0
18. 9. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 12 5 0.0 0 2/3 66.7
19. 9. 2021 skupina C STRABAG Zlín 0:00 18 7 0.0 0 4/5 80.0
25. 9. 2021 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 22:38 15 5 45.5 0 5/6 83.3
26. 9. 2021 skupina B BA Nymburk 19:37 2 1 50.0 0 0/2 0.0
2. 10. 2021 skupina C Sokol Karviná 0:00 14 7 0.0 0 0/1 0.0
3. 10. 2021 skupina C BK Příbor 0:00 19 7 0.0 1 2/3 66.7
9. 10. 2021 skupina B Snakes Ostrava 19:27 10 5 45.5 0 0/1 0.0
10. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 25:30 12 5 55.6 0 2/2 100.0
24. 10. 2021 skupina B BK Opava 33:09 8 4 50.0 0 0/2 0.0
16. 10. 2021 skupina C BK Hladnov 0:00 22 9 0.0 0 4/7 57.1
17. 10. 2021 skupina C BK Opava 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
30. 10. 2021 skupina B Snakes Ostrava 10:36 13 6 100.0 0 1/1 100.0
31. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 11:29 4 2 100.0 0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 22 9 0.0 0 4/6 66.7
7. 11. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 10 5 0.0 0 0/2 0.0
13. 11. 2021 skupina B BASKET Brno 26:38 10 5 83.3 0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina B BASKET Brno 29:55 8 4 57.1 0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 6:41 2 1 20.0 0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina B BASKET Brno 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina B BA Nymburk 30:54 12 6 50.0 0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 22:49 22 10 66.7 0 2/2 100.0
20. 11. 2021 skupina C STRABAG Zlín 0:00 11 5 0.0 0 1/1 100.0
4. 12. 2021 skupina B BVK Holice 3:03 0 0 0.0 0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina B PCE 3:09 0 0 0.0 0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 17 8 0.0 0 1/5 20.0
11. 12. 2021 skupina B NH Ostrava 24:55 10 3 60.0 1 1/2 50.0
12. 12. 2021 skupina B Snakes Ostrava 30:30 11 4 36.4 0 3/4 75.0
12. 12. 2021 skupina C Sokol Karviná 0:00 14 7 0.0 0 0/0 0
18. 12. 2021 skupina C BK Opava 0:00 9 3 0.0 0 3/4 75.0
19. 12. 2021 skupina C BK Hladnov 0:00 14 6 0.0 0 2/2 100.0
4. 1. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 21:43 18 8 61.5 0 2/2 100.0
8. 1. 2022 skupina B BK Opava 32:46 19 8 80.0 0 3/3 100.0
9. 1. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 24:25 17 8 72.7 0 1/2 50.0
22. 1. 2022 nadstavba A Sokol Písek 17:46 4 2 28.6 0 0/0 0
30. 1. 2022 nadstavba A Sokol Písek 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
5. 2. 2022 nadstavba A USK 23:30 7 3 37.5 0 1/2 50.0
6. 2. 2022 nadstavba A Tygři Praha 22:09 7 2 28.6 0 3/5 60.0
29. 1. 2022 play-out C Jiskra Kyjov 0:00 12 5 0.0 0 2/2 100.0
12. 2. 2022 play-out C STRABAG Zlín 0:00 39 15 0.0 0 9/12 75.0
13. 2. 2022 play-out C BK Příbor 0:00 23 10 0.0 0 3/6 50.0
19. 2. 2022 nadstavba A BK Loko Plzeň 10:34 2 1 16.7 0 0/0 0
20. 2. 2022 nadstavba A Sokol Písek 23:39 17 8 72.7 0 1/2 50.0
23. 2. 2022 nadstavba A Sokol pražský 5:52 2 1 100.0 0 0/0 0
27. 2. 2022 nadstavba A BK Loko Plzeň 23:22 22 9 60.0 0 4/4 100.0
5. 3. 2022 nadstavba A Sokol Písek 6:40 0 0 0.0 0 0/0 0
5. 3. 2022 play-out C BK Hladnov 0:00 9 3 0.0 0 3/4 75.0
12. 3. 2022 nadstavba A Tygři Praha 14:00 2 0 0.0 0 2/2 100.0
13. 3. 2022 nadstavba A USK 25:37 6 3 33.3 0 0/0 0
10. 3. 2022 play-out C BK Hladnov 0:00 21 7 0.0 0 7/9 77.8
20. 3. 2022 play-out C Jiskra Kyjov 0:00 25 10 0.0 0 5/9 55.6
28. 3. 2022 play-out C Sokol Karviná 0:00 7 2 0.0 0 3/4 75.0
2. 4. 2022 play-off BA Nymburk 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
28. 3. 2022 play-out C Sokol Karviná 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
3. 4. 2022 play-out C STRABAG Zlín 0:00 11 5 0.0 0 1/1 100.0
9. 4. 2022 play-off BASKET Brno 25:11 2 1 20.0 0 0/0 0
1. 5. 2022 play-off BASKET Brno 13:10 0 0 0.0 0 0/0 0
8. 5. 2022 MČR USK 3:58 0 0 0.0 0 0/0 0
14. 5. 2022 MČR Sokol Pražský 5:00 1 0 0.0 0 1/2 50.0
15. 5. 2022 MČR USK 8:13 6 2 40.0 0 2/2 100.0
Celkem 61 628:35 625 263 113.4 2 93/139 66.9
Průměr 61 10:18 10.2 4.3 113.4 0.0 1.5/2.3 66.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
STRABAG Zlín 4 0:00 19.8 8.0 0.0 0.0 3.8/4.8 78.9 0.8
Jiskra Kyjov 4 0:00 17.3 7.3 0.0 0.0 2.8/4.8 57.9 1.3
BK Hladnov 4 0:00 16.5 6.3 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 1.0
BK Příbor 2 0:00 21.0 8.5 0.0 0.5 2.5/4.5 55.6 0.5
Sokol Karviná 4 0:00 9.8 4.5 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 22:43 18.5 7.5 57.7 0.0 3.5/4.0 87.5 1.5
BCM Orli Prostějov 2 23:04 17.5 8.0 66.7 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BK Opava 4 16:28 8.3 3.8 83.3 0.0 0.8/1.3 60.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
BK Opava 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 16:58 12.0 5.0 47.6 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
NH Ostrava 2 25:12 11.0 4.0 57.1 0.5 1.5/2.0 75.0 2.5
STRABAG Zlín 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sokol Písek 2 20:42 10.5 5.0 55.6 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 24:58 10.5 4.5 40.9 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 4 23:43 5.0 2.5 47.6 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK 3 19:06 6.3 2.7 36.4 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
Snakes Ostrava 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Příbor 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BA Nymburk 2 25:15 7.0 3.5 50.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 1 10:36 13.0 6.0 100.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Písek 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Tygři Praha 2 18:04 4.5 1.0 20.0 0.0 2.5/3.5 71.4 -
Basket Poděbrady 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
NH Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BA Nymburk 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 11:29 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Vlci Žďár 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol pražský 1 5:52 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 6:41 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 5:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
PCE 1 3:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 3:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 1 3:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 3:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -