Patrik Němec

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Brno
Výška
198 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
99
Procento vítězství
78.8%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 žáci U15 - Skupina C Tygři JBC Brno 13 - 7.5 3.5 0 0.5/1 46.2 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Tygři JBC Brno B 4 - 3.3 1.5 0 0.3/0.5 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři JBC Brno 11 - 4.5 2.2 0 0.2/1.1 16.7 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Tygři JBC Brno B 2 - 3.5 1.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Tygři Brno B 4 - 12.3 6 0 0.3/1.3 20.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Brno 2 - 7.5 3 /3 0 1.5/2.5 60.0 - 6.5
2021/22 junioři U19 - skupina C Tygři Brno B 13 - 14.5 6.2 0.1 1.8/3 59.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Brno 6 5.8 3.2 1.5 /2.2 0 0.2/0.2 100.0 0.3 3.5
2021/22 kadeti U17 - skupina B Tygři Brno 14 26.1 12.4 5.4 /9.4 0.1 1.4/2 67.9 1.3 14.5
2021/22 junioři U19 - play-out C Tygři Brno B 9 - 16.8 6.6 0 3.7/5.2 70.2 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Tygři Brno 3 4.3 0.7 0.3 /0.7 0 0/0 0.0 - 1.7
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Brno 8 20.1 8.4 3.5 /8.3 0 1.4/1.9 73.3 0.8 7.6
2021/22 junioři U19 - play-off Tygři Brno 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-off Tygři Brno 2 19.0 1.0 0.5 /4 0 0/0 0.0 1.5 1.5
2021/22 junioři U19 - MČR Tygři Brno 1 4.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -1.0
2021/22 kadeti U17 - MČR Tygři Brno 2 6.5 3.5 1 /2.5 0 1.5/2 75.0 1.5 4.5
2022/23 junioři U19 - skupina B Tygři Brno 2 11.5 7.0 3.5 /4.5 0 0/2 0.0 - 7.0
2022/23 junioři U19 - Skupina C Tygři Brno B 2 - 18.0 9 0 0/0.5 0.0 - -
Průměr za kariéru 24.8 6.6 9.0 3.9 0.0 1.1/1.8 184.6 1.1 3.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 11 Olomouc 17. 9. 2022
Obranné doskoky 2 BK Opava 17. 9. 2022
Útočné doskoky 1 BCM Orli Prostějov 18. 9. 2022
Doskoky celkem 2 BK Opava 17. 9. 2022
Body 22 Olomouc 17. 9. 2022
Užitečnost 10 BK Opava 17. 9. 2022
Asistence 1 BK Opava 17. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 STRABAG Zlín 12. 2. 2022 2021/22
2B body 15 STRABAG Zlín 12. 2. 2022 2021/22
3B body 1 BK Příbor 3. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 28. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 USK 5. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 12 BK VIVIDBOOKS Pardubice 28. 11. 2021 2021/22
Body 39 STRABAG Zlín 12. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 32 BK VIVIDBOOKS Pardubice 28. 11. 2021 2021/22
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 25. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2022 skupina B BK Opava 13:16 8 4 80.0 0 0/3 0.0
18. 9. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 10:10 6 3 75.0 0 0/1 0.0
17. 9. 2022 Skupina C Olomouc 0:00 22 11 0.0 0 0/1 0.0
18. 9. 2022 Skupina C BK Příbor 0:00 14 7 0.0 0 0/0 0
Celkem 4 23:26 50 25 277.8 /5 0.0
Průměr 4 5:51 12.5 6.3 277.8 0.0 0.0/1.3 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
STRABAG Zlín 4 0:00 19.8 8.0 0.0 0.0 3.8/4.8 78.9 0.8
Jiskra Kyjov 4 0:00 17.3 7.3 0.0 0.0 2.8/4.8 57.9 1.3
BK Příbor 3 0:00 18.7 8.0 0.0 0.3 1.7/3.0 55.6 1.3
Sokol Karviná 4 0:00 9.8 4.5 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 22:43 18.5 7.5 57.7 0.0 3.5/4.0 87.5 1.5
BCM Orli Prostějov 2 23:04 17.5 8.0 66.7 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BK Opava 4 16:28 8.3 3.8 83.3 0.0 0.8/1.3 60.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
BK Loko Plzeň 2 16:58 12.0 5.0 47.6 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
BK Opava 3 4:25 7.7 3.3 200.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.0
NH Ostrava 2 25:12 11.0 4.0 57.1 0.5 1.5/2.0 75.0 2.5
STRABAG Zlín 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Olomouc 1 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Písek 2 20:42 10.5 5.0 55.6 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 24:58 10.5 4.5 40.9 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 4 23:43 5.0 2.5 47.6 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK 3 19:06 6.3 2.7 36.4 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
Snakes Ostrava 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Příbor 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 25:15 7.0 3.5 50.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 1 10:36 13.0 6.0 100.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Písek 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Tygři Praha 2 18:04 4.5 1.0 20.0 0.0 2.5/3.5 71.4 -
Basket Poděbrady 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
NH Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 8:25 4.0 2.0 44.4 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Vlci Žďár 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BA Nymburk 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
NH Ostrava 1 11:29 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Vlci Žďár 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol pražský 1 5:52 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 5:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 2 3:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 3:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 3:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -