Snakes Ostrava

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 10. 7. 2007
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 10. 9. 2009
Mgr. Dušan Hrdlička
snakes@razdva.cz
603 114 383

Trenér

od: 1. 9. 2016
Mgr. Patrik Smažák
patrik.smazak@sportgym-ostrava.cz
603 955 841

Asistent trenéra

od: 6. 9. 2017
David Panáček
1309david@seznam.cz
739 810 967

Adresa

BK SNAKES OSTRAVA z.s.
Na Kopaninách 316
725 27 Ostrava - Plesná

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
8 Tomáš Macura 2005 200 19 28 35.4 18.6 7.4 / 12.9 56.9 0.0 0.0 3.9/7.4 52.4 4.3 5.6 9.9 0.9 0.7 1.7 0.0 5.6 2.0
35 Lukáš Smažák 2007 188 17 28 29.2 10.4 1.1 / 3.9 29.1 2.3 / 7.5 31.0 1.1/1.7 0.0 0.3 3.8 4.1 2.8 1.5 3.2 0.0 3.1 0.8
17 Pavel Smažák 2005 195 19 26 26.6 7.9 3.0 / 6.0 50.0 0.3 / 1.7 0.0 1.1/3.1 34.6 1.2 4.7 5.8 1.1 0.8 1.7 0.0 3.0 3.7
11 Matěj Rotrekl 2004 185 20 17 28.7 11.6 2.8 / 6.2 45.3 1.6 / 5.4 29.3 1.2/1.9 0.0 0.5 3.4 3.9 1.9 1.1 2.1 0.1 2.2 2.1
27 Štěpán Vilč 2005 180 19 28 29.9 7.0 1.8 / 4.9 35.8 0.8 / 3.0 25.3 1.2/2.5 47.9 1.2 3.6 4.8 2.2 1.3 3.6 0.0 2.6 2.7
28 Daniel Duhajský 2006 199 18 23 28.7 8.1 2.0 / 4.4 46.5 0.8 / 3.0 27.1 1.6/2.3 67.9 1.7 2.7 4.3 1.2 0.8 3.0 0.0 1.7 1.7
91 Petr Celerin 2004 190 20 22 17.1 2.9 1.0 / 1.5 0.0 0.2 / 1.3 0.0 0.3/0.6 0.0 0.7 0.8 1.5 0.8 0.2 0.9 0.0 0.7 2.0
45 Martin Zavadil 2005 198 19 28 13.6 2.0 0.4 / 0.9 0.0 0.3 / 0.9 0.0 0.5/0.9 0.0 0.6 1.8 2.3 0.4 0.2 0.5 0.0 0.6 1.8
72 Jakub Jícha 2006 188 18 18 9.6 0.9 0.1 / 0.4 0.0 0.2 / 1.1 0.0 0.0/0.1 0.0 0.1 0.3 0.4 0.5 0.2 1.6 0.0 0.2 0.9
65 Dominik Turek 2005 188 19 26 5.6 0.5 0.0 / 0.2 0.0 0.2 / 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1 0.1 0.2 0.1 0.1 0.3 0.0 0.1 0.2
Tomáš Adamec 2004 176 20 4 8.3 2.5 0.3 / 0.5 0.0 0.5 / 1.8 0.0 0.5/0.5 0.0 0.3 1.0 1.3 0.0 0.0 0.8 0.0 0.3 1.0
30 Matyáš Zoubek 2006 180 18 5 5.0 1.0 0.2 / 0.4 0.0 0.2 / 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0 0.0 0.8
12 Matěj Adamec 2006 187 18 1 20.0 2.0 1.0 / 3.0 33.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Tomáš Hrabec 2004 185 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
7 Lukáš Gengela 2004 185 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
32 Martin Vojcík 2003 185 21 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
24 Jan Křenek 2004 200 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Bentkowski 2005 184 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jáchym Baďura 2006 187 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Damián Džubera 2004 195 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
13 Ondřej Snopek 2004 185 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
5 Jakub Štibrocha 2006 194 18 2 9.0 0.0 0.0 / 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.5
9 Pavel Velek 2003 188 21 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
3 Petr Augustin 2004 181 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
200 extraliga (junioři U19) Hosté 30. 4. 2023 BK Lokomotiva Plzeň 84:54 11 /34 32.4% 9 /28 32.1% 5/11 45.5% 9 30 39 13 2 19 15 19
197 extraliga (junioři U19) Hosté 29. 4. 2023 Slavoj BK Litoměřice 59:75 24 /38 63.2% 7 /26 26.9% 6/13 46.2% 10 31 41 20 9 13 20 14
195 extraliga (junioři U19) Domácí 16. 4. 2023 BCM Orli Prostějov 71:52 23 /48 47.9% 6 /27 22.2% 7/21 33.3% 25 36 61 8 8 13 19 12
193 extraliga (junioři U19) Hosté 15. 4. 2023 BCM Orli Prostějov 87:93 20 /39 51.3% 12 /26 46.2% 17/24 70.8% 10 32 42 25 4 15 23 22
191 extraliga (junioři U19) Domácí 26. 3. 2023 Slavoj BK Litoměřice 62:78 18 /35 51.4% 3 /22 13.6% 17/34 50% 7 32 39 6 11 17 27 16
189 extraliga (junioři U19) Domácí 25. 3. 2023 BK Lokomotiva Plzeň 75:67 25 /44 56.8% 6 /29 20.7% 7/18 38.9% 14 36 50 4 7 7 19 25
174 extraliga (junioři U19) Hosté 12. 3. 2023 BA Nymburk 63:59 14 /33 42.4% 7 /26 26.9% 10/17 58.8% 11 32 43 16 11 28 17 21
169 extraliga (junioři U19) Hosté 11. 3. 2023 Slavoj BK Litoměřice 58:67 17 /43 39.5% 7 /19 36.8% 12/18 66.7% 12 33 45 14 10 13 20 11
166 extraliga (junioři U19) Domácí 19. 2. 2023 Tygři Praha 57:78 13 /34 38.2% 7 /25 28% 10/15 66.7% 9 35 44 4 4 18 15 14
162 extraliga (junioři U19) Domácí 18. 2. 2023 BK Lokomotiva Plzeň 70:62 14 /38 36.8% 13 /25 52% 3/10 30% 7 32 39 5 3 10 17 12
158 extraliga (junioři U19) Domácí 29. 1. 2023 Slavoj BK Litoměřice 61:66 14 /44 31.8% 8 /25 32% 9/25 36% 14 47 61 6 5 18 23 10
154 extraliga (junioři U19) Domácí 28. 1. 2023 BA Nymburk 57:117 17 /44 38.6% 3 /22 13.6% 14/27 51.9% 12 26 38 5 4 18 23 23
149 extraliga (junioři U19) Hosté 15. 1. 2023 BK Lokomotiva Plzeň 93:59 20 /44 45.5% 4 /17 23.5% 7/16 43.8% 14 19 33 12 5 17 19 9
146 extraliga (junioři U19) Hosté 14. 1. 2023 Tygři Praha 77:69 19 /35 54.3% 5 /19 26.3% 16/29 55.2% 16 31 47 18 6 27 24 12
112 extraliga (junioři U19) Domácí 4. 12. 2022 BK Opava 57:79 18 /36 50% 3 /12 25% 12/19 63.2% 7 25 32 5 8 21 19 17
107 extraliga (junioři U19) Domácí 3. 12. 2022 BCM Orli Prostějov 61:74 20 % 4 % 9/20 45% 0 0 0 0 0 0 0
104 extraliga (junioři U19) Hosté 20. 11. 2022 Tygři Brno 97:67 18 /43 41.9% 8 /16 50% 7/13 53.8% 7 20 27 15 7 21 15 21
100 extraliga (junioři U19) Hosté 19. 11. 2022 BASKET Brno 104:75 22 /44 50% 5 /20 25% 16/19 84.2% 7 28 35 20 4 21 19 20
85 extraliga (junioři U19) Domácí 17. 11. 2022 BK NH Ostrava 69:83 26 /46 56.5% 3 /24 12.5% 8/20 40% 21 24 45 8 1 11 16 22
80 extraliga (junioři U19) Hosté 14. 11. 2022 BK Opava 79:51 12 /26 46.2% 7 /27 25.9% 6/14 42.9% 13 31 44 11 7 33 20 21
83 extraliga (junioři U19) Hosté 9. 11. 2022 BCM Orli Prostějov 66:73 20 /37 54.1% 5 /17 29.4% 18/29 62.1% 9 40 49 12 5 24 24 15
94 extraliga (junioři U19) Hosté 6. 11. 2022 GBA Sojky Pelhřimov 73:42 14 /38 36.8% 1 /17 5.9% 11/20 55% 16 22 38 13 8 24 16 16
90 extraliga (junioři U19) Hosté 5. 11. 2022 PCE 97:58 17 /43 39.5% 5 /28 17.9% 9/25 36% 22 21 43 15 10 23 18 15
76 extraliga (junioři U19) Domácí 2. 10. 2022 BASKET Brno 54:88 13 /30 43.3% 6 /16 37.5% 10/16 62.5% 9 15 24 8 6 20 13 17
72 extraliga (junioři U19) Domácí 1. 10. 2022 Tygři Brno 53:92 18 /26 69.2% 3 /16 18.8% 8/12 66.7% 9 12 21 8 4 8 13 11
57 extraliga (junioři U19) Hosté 28. 9. 2022 BK NH Ostrava 71:59 22 /41 53.7% 3 /23 13% 6/9 66.7% 8 28 36 12 7 8 15 14
66 extraliga (junioři U19) Domácí 18. 9. 2022 PCE 59:73 15 /35 42.9% 7 /24 29.2% 8/14 57.1% 17 23 40 10 7 21 17 14
62 extraliga (junioři U19) Domácí 17. 9. 2022 GBA Sojky Pelhřimov 51:79 12 /31 38.7% 5 /18 27.8% 12/26 46.2% 11 22 33 2 8 23 24 15
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 17. 9. 2022
17:00
BK Snakes Ostrava
GBA Sojky Pelhřimov
51
79
6
25
18
44
39
65
skupina B Review
3. kolo 18. 9. 2022
10:00
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
59
73
16
18
30
40
42
53
skupina B Review
1. kolo 28. 9. 2022
18:15
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
71
59
20
17
38
27
53
41
skupina B Review
4. kolo 1. 10. 2022
17:00
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
53
92
12
21
28
45
41
74
skupina B Review
5. kolo 2. 10. 2022
10:00
BK Snakes Ostrava
BASKET Brno
54
88
12
22
33
45
43
61
skupina B Review
9. kolo 5. 11. 2022
13:00
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
97
58
29
17
52
32
67
44
skupina B Review
10. kolo 6. 11. 2022
11:00
GBA Sojky Pelhřimov
BK Snakes Ostrava
73
42
24
16
38
24
54
36
skupina B Review
7. kolo 9. 11. 2022
18:00
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
66
73
12
13
29
32
49
49
skupina B Review
6. kolo 14. 11. 2022
19:00
BK Opava
BK Snakes Ostrava
79
51
14
10
34
24
53
38
skupina B Review
8. kolo 17. 11. 2022
17:00
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
69
83
17
24
36
44
47
63
skupina B Review
11. kolo 19. 11. 2022
18:15
BASKET Brno
BK Snakes Ostrava
104
75
23
21
50
48
74
67
skupina B Review
12. kolo 20. 11. 2022
14:00
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
97
67
29
10
50
36
71
47
skupina B Review
13. kolo 3. 12. 2022
10:00
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
61
74
23
22
10
21
18
18
10
13
skupina B Review
14. kolo 4. 12. 2022
10:00
BK Snakes Ostrava
BK Opava
57
79
16
17
29
45
45
57
skupina B Review
1. kolo 14. 1. 2023
18:00
Tygři Praha
BK Snakes Ostrava
77
69
23
16
35
39
56
55
nadstavba B Review
2. kolo 15. 1. 2023
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
93
59
29
19
54
30
77
40
nadstavba B Review
3. kolo 28. 1. 2023
17:00
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
57
117
22
28
30
57
42
94
nadstavba B Review
4. kolo 29. 1. 2023
10:00
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
61
66
21
19
41
36
53
49
nadstavba B Review
5. kolo 18. 2. 2023
17:00
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
70
62
20
20
37
33
49
43
nadstavba B Review
6. kolo 19. 2. 2023
09:00
BK Snakes Ostrava
Tygři Praha
57
78
8
21
29
47
46
57
nadstavba B Review
7. kolo 11. 3. 2023
18:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
58
67
15
17
31
37
46
54
nadstavba B Review
8. kolo 12. 3. 2023
10:00
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
63
59
19
11
30
26
51
43
nadstavba B Review
1. kolo 25. 3. 2023
18:30
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
75
67
16
24
43
41
58
57
play-out Review
2. kolo 26. 3. 2023
09:00
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
62
78
13
19
26
39
43
58
play-out Review
3. kolo 15. 4. 2023
14:00
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
87
93
20
36
42
54
65
72
play-out Review
4. kolo 16. 4. 2023
10:00
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
71
52
15
12
35
26
57
41
play-out Review
5. kolo 29. 4. 2023
17:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
59
75
19
14
34
31
48
52
play-out Review
6. kolo 30. 4. 2023
11:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
84
54
23
8
48
26
63
43
play-out Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 extraliga 7 16
2022/23 extraliga 2 35
2021/22 extraliga 4 31
2019/20 extraliga 3 37
2018/19 extraliga 4 36
2017/18 extraliga 6 36
2016/17 extraliga 3 39

články