Martin Zikmund Čech

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
BK Teplice B
Výška
197 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
234
Procento vítězství
44.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BK Teplice 14 - 10.3 4.1 0.1 1.8/6 29.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Teplice 12 - 12.7 5.2 0 2.3/8.3 28.3 - -
2016/17 žáci U15 - skupina A BK Teplice 12 - 1.9 0.8 0 0.3/0.9 27.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BK Chomutov 10 - 4.0 1.8 0 0.4/1.1 36.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Chomutov 10 - 6.0 2.2 0 1.6/5.5 29.1 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Chomutov 8 - 1.6 0.4 0.1 0.5/1.1 44.4 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Chomutov 14 - 2.8 1.1 0.1 0.3/1.3 22.2 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Chomutov 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo BK Chomutov 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 12 - 1.8 0.8 0 0.3/1 33.3 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 5.7 2 0 1.7/5 33.3 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A BK Levharti Chomutov 13 - 8.3 3.2 0 2/5.7 35.1 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BK Levharti Chomutov 8 - 11.3 4.6 0 2/7.3 27.6 - -
2019/20 žáci U15 - 2. kolo BK Levharti Chomutov 2 - 5.5 2.5 0 0.5/6.5 7.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Levharti Chomutov 4 5.5 2.0 0.8 /1.5 0 0.5/2 25.0 3.0 -2.0
2021/22 kadeti U17 - skupina C Levharti Chomutov 2 - 10.5 3.5 /3.5 0 3.5/7.5 46.7 2.5 4.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 12 - 9.7 3.5 0.3 1.9/3.9 48.9 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Teplice 13 - 18.2 7.2 0.4 2.7/5.2 52.2 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BK Teplice B 2 - 11.5 4.5 0.5 1/3 33.3 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 8 - 12.9 4.9 0.6 1.3/1.6 76.9 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B1 BK Teplice 4 - 16.5 6.3 1 1/2.8 36.4 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 12 10.2 2.9 1.2 /2 0.1 0.3/1.3 26.7 1.5 2.2
2022/23 junioři U19 - Skupina A Levharti Chomutov 8 - 7.0 2.5 0.4 0.9/2.9 30.4 - -
2022/23 junioři U19 - nadstavba B Slavoj Litoměřice 8 17.6 3.8 1.5 /3.5 0.1 0.4/1.9 20.0 2.6 2.6
2022/23 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 3 - 9.3 2.7 1 1/3 33.3 - -
2022/23 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 5 13.8 3.6 1.4 /2.6 0.2 0.2/0.8 25.0 3.0 5.4
2023/24 junioři U19 - Skupina A BK Teplice 4 - 14.0 4.8 1 1.5/3.8 40.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina A Levharti Chomutov 14 - 14.4 4.6 0.6 3.6/7.1 50.0 - -
2023/24 Muži - muži, Oblastní přebor BK Teplice B 4 - 14.0 6 0 2/5.8 34.8 - -
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina Levharti Chomutov 5 - 10.2 3 0.8 1.8/5.6 32.1 - -
Průměr za kariéru 23.4 1.5 7.8 3.0 0.2 1.3/3.7 106.6 2.7 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Jiskra Domažlice 21. 10. 2023
2B body 10 Skřivánci 6. 10. 2023
3B body 3 TJ Sokol Kbely 12. 11. 2023
Body 24 BK Klatovy 20. 5. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Válečníci Děčín 12. 10. 2019 2019/20
2B body 13 Slovan Varnsdorf 23. 10. 2021 2021/22
3B body 3 AŠ Mladá Boleslav 1. 5. 2022 2021/22
Obranné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 30. 4. 2023 2022/23
Útočné doskoky 6 Snakes Ostrava 11. 3. 2023 2022/23
Doskoky celkem 8 BCM Orli Prostějov 30. 4. 2023 2022/23
Body 30 Sokol Žižkov B 19. 1. 2022 2021/22
Užitečnost 16 BCM Orli Prostějov 30. 4. 2023 2022/23
Asistence 5 BCM Orli Prostějov 30. 4. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
20. 5. 2023 Skupina A Jižní Supi 14 6 0 2/7 28.6
20. 5. 2023 Skupina A BK Klatovy 24 7 2 4/6 66.7
21. 5. 2023 Skupina A SloVarn U19 8 4 0 0/0 0
21. 5. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 10 2 2 0/2 0.0
23. 9. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 14 4 1 3/8 37.5
24. 9. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 10 1 1 5/6 83.3
28. 9. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 13 4 0 5/8 62.5
7. 10. 2023 Skupina A Tygři Praha B 20 9 0 2/3 66.7
6. 10. 2023 muži, Oblastní přebor Skřivánci 24 10 0 4/7 57.1
8. 10. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 10 5 0 0/3 0.0
21. 10. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 20 7 0 6/15 40.0
22. 10. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 18 7 0 4/8 50.0
20. 10. 2023 muži, Oblastní přebor BK Česká Lípa 10 5 0 0/2 0.0
11. 11. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 15 3 1 6/14 42.9
12. 11. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 20 4 3 3/7 42.9
17. 11. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 6 1 1 1/4 25.0
25. 11. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 18 5 1 5/8 62.5
10. 11. 2023 muži, Oblastní přebor ASK Lovosice 5 2 0 1/5 20.0
2. 12. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 13 4 0 5/8 62.5
3. 12. 2023 Skupina A Tygři Praha B 8 4 0 0/2 0.0
17. 12. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 17 6 0 5/6 83.3
12. 1. 2024 muži, Oblastní přebor BK Česká Lípa 17 7 0 3/9 33.3
13. 1. 2024 Finálová skupina BK Vlci Žďár 6 1 1 1/4 25.0
14. 1. 2024 Finálová skupina BC Vysočina 3 1 0 1/2 50.0
27. 1. 2024 Finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 18 7 1 1/9 11.1
18. 2. 2024 Finálová skupina BCM Orli Prostějov 10 3 0 4/9 44.4
17. 2. 2024 Finálová skupina BC Nový Jičín 14 3 2 2/4 50.0
Celkem 27 365 122 16 73/166 44.0
Průměr 27 13.5 4.5 0.6 2.7/6.1 44.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n. L. 8 0:00 9.9 4.0 640.0 0.1 0.0 1.5/3.1 48.0 3.5
Levharti Chomutov 4 0:00 13.3 4.8 0.0 0.5 0.0 2.3/3.5 64.3 2.3
TJ Sokol Kbely 3 0:00 17.0 4.0 0.0 2.3 0.0 2.0/5.3 37.5 4.3
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 12.3 4.0 0.0 0.8 0.0 2.0/6.3 32.0 3.3
BK Klatovy 7 0:00 6.9 2.9 0.0 0.0 0.0 1.1/4.0 28.6 2.6
BK Jiskra Domažlice 4 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.8 52.2 3.0
BKDěč 2 0:00 23.5 9.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 15.3 5.3 0.0 1.0 0.0 1.7/3.3 50.0 4.0
Sokol Pražský 5 0:00 8.8 3.4 0.0 0.0 0.0 2.0/6.6 30.3 3.4
BK Č. Brod 2 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
Tygři Louny 6 0:00 6.5 2.0 0.0 0.3 0.0 1.5/2.8 52.9 0.7
Sokol Žižkov B 2 0:00 19.0 7.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 4.5
BK Klatovy 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 1.0
Tygři Praha B 3 0:00 12.3 5.3 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 18.0 6.0 0.0 0.5 0.0 4.5/8.0 56.3 2.0
BCM Orli Prostějov 5 15:09 7.2 3.0 68.2 0.0 0.0 1.2/3.4 35.3 3.0
Sokol Žižkov 3 0:00 11.7 2.0 0.0 1.3 0.0 3.7/7.3 50.0 4.3
BA Tygři Louny 5 0:00 6.8 2.8 0.0 0.0 0.0 1.2/3.0 40.0 3.0
USK Praha 4 0:00 8.5 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/6.8 29.6 2.3
BK Klatovy 2 0:00 16.5 5.0 0.0 1.0 0.0 3.5/6.0 58.3 3.0
BA Sparta Praha 4 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.3/4.3 29.4 2.3
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.5 0.0 2.5/7.0 35.7 4.0
BK Česká Lípa 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 5 0:00 5.4 2.2 0.0 0.2 0.0 0.4/1.2 33.3 2.6
LYNX Liberec 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.5
USK Praha 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 2.3
Skřivánci 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
Válečníci Děčín 4 0:00 5.3 1.5 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 2.0
Válečníci Děčín 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 3.0
BK Kladno 6 0:00 2.7 0.7 0.0 0.2 0.0 0.8/1.7 50.0 2.3
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/9.0 27.8 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.5
BK Děčín seniorka 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Jižní Supi 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 4.0
BC Nový Jičín 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BK Klatovy 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/12.5 16.0 1.5
BK Opava 3 17:43 4.0 1.3 50.0 0.3 16.7 0.3/2.3 14.3 2.7
Tygři Praha 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
BK Kladno 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.5
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 3.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SloVarn U19 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 2.7
USK 1 20:10 8.0 3.0 75.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 4.0
BK Loko Plzeň 3 8:32 2.7 0.7 50.0 0.3 50.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Snakes Ostrava 4 15:38 1.8 0.5 33.3 0.3 50.0 0.0/1.0 0.0 4.3
BA Tygři Louny 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
GBA Lions J. Hradec 2 8:56 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
Válečníci Děčín 3 0:00 2.0 0.7 100.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.3
Sokol Písek 2 13:18 2.5 1.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Medvědi Tábor 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
ASK Lovosice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
Sokol pražský 2 7:44 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 17:59 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 16:12 2.0 0.5 14.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BVK Holice 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Vysočina 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 5.0
Thermia K. Vary 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Pod U17B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BK Baník Most 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Tygři Praha 3 1:56 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Sokolov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -