Martin Zikmund Čech

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Slavoj Litoměřice
Výška
171 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
188
Procento vítězství
42%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 žáci U15 - skupina A BK Teplice 12 - 1.9 0.8 0 0.3/0.9 27.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BK Chomutov 10 - 4.0 1.8 0 0.4/1.1 36.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Chomutov 10 - 6.0 2.2 0 1.6/5.5 29.1 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Chomutov 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo BK Chomutov 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Chomutov 8 - 1.6 0.4 0.1 0.5/1.1 44.4 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BK Teplice 14 - 10.3 4.1 0.1 1.8/6 29.8 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Chomutov 14 - 2.8 1.1 0.1 0.3/1.3 22.2 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Teplice 12 - 12.7 5.2 0 2.3/8.3 28.3 - -
2019/20 žáci U15 - 2. kolo BK Levharti Chomutov 2 - 5.5 2.5 0 0.5/6.5 7.7 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A BK Levharti Chomutov 13 - 8.3 3.2 0 2/5.7 35.1 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 12 - 1.8 0.8 0 0.3/1 33.3 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BK Levharti Chomutov 8 - 11.3 4.6 0 2/7.3 27.6 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 5.7 2 0 1.7/5 33.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Levharti Chomutov 4 5.5 2.0 0.8 /1.5 0 0.5/2 25.0 3.0 -2.0
2021/22 kadeti U17 - skupina C Levharti Chomutov 2 - 10.5 3.5 /3.5 0 3.5/7.5 46.7 2.5 4.0
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BK Teplice B 2 - 11.5 4.5 0.5 1/3 33.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Teplice 13 - 18.2 7.2 0.4 2.7/5.2 52.2 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 8 - 12.9 4.9 0.6 1.3/1.6 76.9 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B1 BK Teplice 4 - 16.5 6.3 1 1/2.8 36.4 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 10 8.4 2.3 0.9 /1.7 0.1 0.2/0.7 28.6 1.2 1.6
2022/23 junioři U19 - Skupina A Levharti Chomutov 7 - 7.4 2.6 0.4 1/3.3 30.4 - -
Průměr za kariéru 25.1 0.6 7.2 2.8 0.1 1.2/3.5 112.0 2.6 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Klatovy 15. 10. 2022
2B body 4 SLUNETA Ústí n. L. 1. 10. 2022
3B body 1 Tygři Praha B 17. 9. 2022
Obranné doskoky 4 Sokol Písek 19. 11. 2022
Útočné doskoky 3 Sokol pražský 17. 11. 2022
Doskoky celkem 4 Sokol Písek 19. 11. 2022
Body 12 SLUNETA Ústí n. L. 1. 10. 2022
Užitečnost 9 BK Loko Plzeň 6. 11. 2022
Asistence 1 BK Loko Plzeň 17. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Válečníci Děčín 12. 10. 2019 2019/20
2B body 13 Slovan Varnsdorf 23. 10. 2021 2021/22
3B body 3 AŠ Mladá Boleslav 1. 5. 2022 2021/22
Obranné doskoky 4 Sokol Písek 19. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 3 Sokol pražský 17. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 4 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Body 30 Sokol Žižkov B 19. 1. 2022 2021/22
Užitečnost 9 BK Loko Plzeň 6. 11. 2022 2022/23
Asistence 1 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 Skupina A Tygři Praha B 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/3 0.0
17. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 9:51 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 1:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 9. 2022 skupina A Sokol pražský 1:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/6 0.0
1. 10. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 4:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/4 25.0
2. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 7:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2022 Skupina A BK Klatovy 0:00 9 3 0.0 0 0.0 3/6 50.0
16. 10. 2022 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
5. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 4:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 8:17 6 1 100.0 1 100.0 1/2 50.0
17. 11. 2022 skupina A Sokol pražský 14:28 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 19:06 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 13:42 6 3 60.0 0 0.0 0/3 0.0
Celkem 17 83:55 75 27 158.8 4 133.3 9/30 30.0
Průměr 17 4:56 4.4 1.6 158.8 0.2 133.3 0.5/1.8 30.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n. L. 8 0:00 9.9 4.0 640.0 0.1 0.0 1.5/3.1 48.0 3.5
Levharti Chomutov 4 0:00 13.3 4.8 0.0 0.5 0.0 2.3/3.5 64.3 2.3
BK Klatovy 7 0:00 6.9 2.9 0.0 0.0 0.0 1.1/4.0 28.6 2.6
BKDěč 2 0:00 23.5 9.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 15.3 5.3 0.0 1.0 0.0 1.7/3.3 50.0 4.0
Sokol Pražský 5 0:00 8.8 3.4 0.0 0.0 0.0 2.0/6.6 30.3 3.4
Slovan Varnsdorf 2 0:00 21.5 9.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
BARoun.l. U17B 3 0:00 13.7 5.3 0.0 0.3 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Č. Brod 2 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
Tygři Louny 6 0:00 6.5 2.0 0.0 0.3 0.0 1.5/2.8 52.9 0.7
Sokol Žižkov B 2 0:00 19.0 7.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 4.5
BK Klatovy 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 1.0
USK Praha 4 0:00 8.5 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/6.8 29.6 2.3
Sokol Vyšehrad (ms) 4 0:00 8.3 2.0 0.0 0.8 0.0 2.0/3.8 53.3 3.3
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.5 0.0 2.5/7.0 35.7 4.0
SLUNETA Ústí n.L. 5 0:00 5.4 2.2 0.0 0.2 0.0 0.4/1.2 33.3 2.6
USK Praha 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 2.3
LYNX Liberec 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.5
BC Kolín 1 0:00 22.0 8.0 0.0 0.0 0.0 6.0/12.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
Válečníci Děčín 4 0:00 5.3 1.5 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 2.5
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 2.0
BK Kladno 6 0:00 2.7 0.7 0.0 0.2 0.0 0.8/1.7 50.0 2.3
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/9.0 27.8 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.5
BK Děčín seniorka 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/12.5 16.0 1.5
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
Tygři Praha 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
BC Kolín 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/6.5 7.7 3.5
BK Klatovy 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BA Sparta Praha 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
Tygři Praha B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 3.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 9:04 4.0 1.0 66.7 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BA Sparta 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 2.7
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
GBA Lions J. Hradec 2 8:56 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
Válečníci Děčín 3 0:00 2.0 0.7 100.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.3
Válečníci Děčín 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Tygři Louny 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Medvědi Tábor 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Písek 2 13:18 2.5 1.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol pražský 2 7:44 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 5.0
Pod U17B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 3 1:56 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
BK Opava 1 21:41 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0