Hugo Kanda

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
BŠ Slavia Praha
Výška
147 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
270
Procento vítězství
65.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 13 - 2.8 1.3 0.0 0 0.0 0.2/0.7 33.3 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 20 - 8.4 3.8 0.0 0 0.0 0.8/2 40.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BŠP U11(mix) 1 - 18.0 9 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BŠP U11(mix) 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 16 - 2.8 1.1 0.0 0 0.0 0.6/1.6 38.5 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 16 - 7.3 3.5 0.0 0 0.0 0.3/0.7 36.4 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BŠ Tygři U13 4 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 1 - 4.0 2 /2 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 4.0
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BŠ - Tygři Praha 9 - 5.9 2.6 0.0 0.1 0.0 0.4/0.7 66.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 12 - 2.2 0.9 0.0 0 0.0 0.3/0.5 66.7 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BŠ-Tygři Praha 3 3.3 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo BŠ-Tygři Praha 1 3.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 15 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.2/0.7 30.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 9 - 7.0 3.3 0.0 0 0.0 0.3/1.2 27.3 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 12 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.2/0.8 20.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 4 - 8.8 4.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 20.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 4 - 9.0 4.3 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BŠ Tygři Praha 12 - 4.4 1.6 0.0 0.4 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 15 - 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1 33.3 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 2 14.0 2.5 0.5 /1 50.0 0.5 33.3 0/0 0.0 2.0 -1.5
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BŠ Tygři Praha C 2 - 19.5 9 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - F1 BŠ Tygři Praha C 1 - 14.0 4 0.0 2 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Tygři Praha B 15 - 10.7 3.4 0.0 0.9 0.0 1.1/1.7 68.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 4 1.5 2.0 0.3 /0.3 100.0 0.5 50.0 0/0 0.0 - 2.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 6 - 6.8 1.5 0.0 1 0.0 0.8/1 83.3 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 2 - 5.0 1 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - o postup do extraligy Tygři Praha 3 - 5.0 1.7 /1.7 100.0 0.3 100.0 0.7/0.7 100.0 0.3 4.7
2022/23 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 14 20.0 3.7 0.6 /1.4 47.4 0.6 27.6 0.7/1.1 66.7 1.4 3.8
2022/23 junioři U19 - nadstavba B Tygři Praha 8 27.0 9.0 2.1 /4 53.1 1.3 32.3 1/1.3 80.0 1.1 8.9
2022/23 muži - Základní fáze TJ Košíře A 4 - 12.3 0.5 0.0 3.3 0.0 1.5/1.8 85.7 - -
2022/23 muži - Základní fáze TJ Košíře A 3 - 7.3 1.7 0.0 1.3 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - předkolo play-off Tygři Praha 3 23.7 8.3 1 /1.3 75.0 1.7 33.3 1.3/1.7 80.0 1.7 6.0
2022/23 muži - Play-off TJ Košíře A 4 - 4.5 0.8 0.0 1 0.0 0/0.3 0.0 - -
2023/24 muži - skupina B BŠ Slavia Praha 17 - 4.5 1 0.0 0.7 0.0 0.4/0.5 75.0 - -
2023/24 muži - Základní fáze TJ Košíře A 12 - 12.4 2.2 0.0 2.1 0.0 1.8/2.1 88.0 - -
2023/24 muži - Základní fáze TJ Košíře A 1 - 20.0 4 0.0 4 0.0 0/1 0.0 - -
Průměr za kariéru 15.9 2.3 5.9 1.9 30.9 0.5 16.3 0.5/0.9 72.9 1.2 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 10 Sokol Žižkov C - TESLA 4. 1. 2024
2B body 6 TJ ČZU Praha 3. 10. 2023
3B body 6 TJ ČZU Praha 5. 2. 2024
Body 28 TJ ČZU Praha 5. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Sokol Žižkov C - TESLA 4. 1. 2024 2023/24
2B body 15 TJ Sokol Dubeč 19. 12. 2019 2019/20
3B body 6 TJ ČZU Praha 5. 2. 2024 2023/24
Obranné doskoky 5 BK Loko Plzeň 17. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 2 Sokol pražský 6. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 12. 3. 2023 2022/23
Body 33 TJ Sokol Dubeč 19. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 16 Snakes Ostrava 19. 2. 2023 2022/23
Asistence 5 BK Loko Plzeň 17. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Sokol Žižkov 9 3 1 0/0 0
17. 9. 2023 skupina B CZ.ACADEMY 2 0 0 2/2 100.0
30. 9. 2023 skupina B Bra 2 1 0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina B Pod 5 1 1 0/0 0
3. 10. 2023 Základní fáze TJ ČZU Praha 17 6 1 2/3 66.7
9. 10. 2023 Základní fáze BK Motol A 10 3 1 1/1 100.0
11. 10. 2023 Základní fáze Žižkov Falcons B 12 3 2 0/0 0
14. 10. 2023 skupina B BVK Holice 2 1 0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina B Tesla Pardubice 5 1 1 0/0 0
17. 10. 2023 Základní fáze VŠTJ Medicina A 4 0 1 1/2 50.0
25. 10. 2023 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 9 0 3 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 5 1 1 0/0 0
5. 11. 2023 skupina B KolB 8 1 2 0/0 0
8. 11. 2023 Základní fáze Aritma Praha 13 1 3 2/2 100.0
13. 11. 2023 Základní fáze Jižní Supi A 3 1 0 1/1 100.0
18. 11. 2023 skupina B Válečníci Děčín 2 1 0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina B Sluneta USK Ústí n.L. 9 3 1 0/0 0
22. 11. 2023 Základní fáze Stavební fakulta A 8 0 2 2/2 100.0
9. 12. 2023 skupina B Slavoj BK Litoměřice B 0 0 0 0/0 0
4. 1. 2024 Základní fáze Sokol Žižkov C - TESLA 19 3 1 10/11 90.9
6. 1. 2024 skupina B CZ.ACADEMY 3 1 0 1/2 50.0
7. 1. 2024 skupina B Sokol Žižkov 11 1 3 0/0 0
20. 1. 2024 skupina B Pod 8 0 2 2/2 100.0
21. 1. 2024 skupina B Bra 2 1 0 0/0 0
24. 1. 2024 Základní fáze VŠTJ Medicina A 15 2 3 2/2 100.0
29. 1. 2024 Základní fáze Danube Mavericks 20 4 4 0/1 0.0
5. 2. 2024 Základní fáze TJ ČZU Praha 28 5 6 0/0 0
10. 2. 2024 skupina B Tesla Pardubice 1 0 0 1/2 50.0
11. 2. 2024 skupina B BVK Holice 2 1 0 0/0 0
21. 2. 2024 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 11 2 2 1/1 100.0
Celkem 30 245 47 41 28/34 82.4
Průměr 30 8.2 1.6 1.4 0.9/1.1 82.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
VŠTJ Medicina A 5 0:00 9.4 0.6 0.0 2.2 0.0 1.6/1.8 88.9 1.4
TJ ČZU Praha 2 0:00 22.5 5.5 0.0 3.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BKj Kralupy 2 0:00 17.0 5.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.3
Žižkov Falcons B 3 0:00 8.7 1.7 0.0 1.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Č. Brod 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
PCE 3 23:40 8.3 1.0 75.0 1.7 33.3 1.3/1.7 80.0 1.7
BCM Orli Prostějov 2 27:35 12.5 2.5 55.6 1.5 42.9 3.0/3.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 2 24:25 12.5 2.5 62.5 2.5 55.6 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
TJ ČSA 2 0:00 12.0 1.5 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA 2006´Roudnice n. L. B 2 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 11.0 2.5 0.0 1.5 0.0 1.5/1.5 100.0 -
Sokol Kbely 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Dolní Počernice A 3 0:00 7.0 1.3 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Sokol Žižkov 2 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Danube Mavericks 1 0:00 20.0 4.0 0.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Levharti Chomutov 3 0:00 6.7 2.0 150.0 0.7 100.0 0.7/0.7 100.0 0.7
Sokol Vyšehrad 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 -
Sokol Žižkov C - TESLA 1 0:00 19.0 3.0 0.0 1.0 0.0 10.0/11.0 90.9 1.0
Porg Basket 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BCBenU12B 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
TJ Sokol Pražský 5 0:00 3.4 1.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kladno 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BA Sparta 7 0:00 2.3 1.1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
TJ HÁJE - JM A 2 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 22:17 7.5 1.5 100.0 1.5 42.9 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Benešov 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
GBA Lions J. Hradec 2 24:20 7.0 1.0 40.0 1.0 40.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BK Opava 4 19:12 3.5 1.0 50.0 0.5 15.4 0.0/0.0 0.0 0.8
Pod 2 0:00 6.5 0.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BA Sparta 5 0:00 2.6 1.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 0.6
Aritma Praha 1 0:00 13.0 1.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
USK Praha 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Medvědi Tábor 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
PŘÍ 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Motol A 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 4 0:00 2.3 0.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 1.8
USK 2 22:05 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 20:27 4.0 1.5 42.9 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKDěč 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Stavební fakulta A 1 0:00 8.0 0.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
KolB 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 8 0:50 0.9 0.4 0.0 0.0 0.0 0.1/0.5 25.0 0.8
Sokol Písek 2 20:10 3.5 0.5 50.0 0.5 16.7 1.0/1.0 100.0 2.5
USK Praha 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 23:50 3.0 0.0 0.0 1.0 40.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Chomutov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Písek 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
CZ.ACADEMY 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 19:01 5.0 1.0 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Bra 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BVK Holice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Porg Basket 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jižní Supi A 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol pražský 2 16:59 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Horejsek Děčín 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 10:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 9:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 1:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Fio banka J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0