Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
USK Praha
BA Nymburk
28. 9. 2022
15:30
SH Folimanka Dominik Výborný
Michaela Scholzová
82
60
18
14
43
28
58
45
Review
skupina A 1. kolo 3
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
28. 9. 2022
16:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Jan Musil
91
81
17
18
38
42
63
60
Review
skupina A 1. kolo 1
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
28. 9. 2022
17:30
Sportovní hala Jeneč Jonáš Kavan
Daniel Čížek
80
58
18
11
31
25
53
41
Review
skupina A 1. kolo 4
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
27. 9. 2022
18:45
Sokol pražský Lucie Peterková
Michal Kocián
108
74
11
18
47
32
74
56
Review
skupina A 2. kolo 5
Tygři Praha
Sokol pražský
6. 11. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Petr Hruša
Petr Eisner
66
78
22
25
38
45
55
66
Review
skupina A 2. kolo 8
BA Nymburk
GBA Lions Jindřichův Hradec
17. 9. 2022
16:15
ZŠ Komenského Lukáš Kapaňa
Ivo Melichárek
71
93
20
20
40
38
55
67
Review
skupina A 2. kolo 7
USK Praha
Sokol Písek Sršni
17. 9. 2022
16:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Dominik Výborný
83
64
23
12
48
28
57
45
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
17. 9. 2022
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Jeřáb
Jan Hošek
108
72
32
22
59
43
87
60
Review
skupina A 3. kolo 12
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
18. 9. 2022
12:00
ZŠ Komenského Jan Jeřáb
Ivo Melichárek
80
102
16
27
38
56
57
86
Review
skupina A 3. kolo 9
Tygři Praha
Slavoj BK Litoměřice
18. 9. 2022
12:30
Sportovní hala Jeneč Veronika Vávrová
Lukáš Ulrych
92
69
23
25
52
41
75
53
Review
skupina A 3. kolo 11
USK Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
18. 9. 2022
12:30
SH Folimanka Martin Kučírek
Marek Vošahlík
56
77
11
17
23
40
40
59
Review
skupina A 3. kolo 10
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
18. 9. 2022
14:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Dominik Výborný
76
90
14
35
39
51
65
69
Review
skupina A 4. kolo 14
Slavoj BK Litoměřice
GBA Lions Jindřichův Hradec
1. 10. 2022
12:00
Hala 6. ZŠ Roman Kejklíček
Jan Renc
59
110
16
33
29
59
54
85
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
1. 10. 2022
14:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Bohata
Pavel Podhůrský
64
73
20
18
36
39
55
56
Review
skupina A 4. kolo 13
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
1. 10. 2022
15:00
Sokol pražský Martin Svoboda
Dominik Barták
81
78
29
18
51
42
71
59
Review
skupina A 4. kolo 15
Tygři Praha
USK Praha
1. 10. 2022
15:00
Sportovní hala Jeneč Ivo Melichárek
Pavel Šenk
60
67
17
20
33
38
52
56
Review
skupina A 5. kolo 20
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
2. 10. 2022
09:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Bohata
Pavel Podhůrský
57
75
25
17
36
33
46
61
Review
skupina A 5. kolo 18
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
2. 10. 2022
10:00
Hala 6. ZŠ Roman Kejklíček
Jan Renc
68
94
10
28
29
48
52
75
Review
skupina A 5. kolo 19
Tygři Praha
BA Nymburk
2. 10. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Ivo Melichárek
Pavel Šenk
54
63
16
21
33
34
42
45
Review
skupina A 5. kolo 17
Sokol pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
2. 10. 2022
12:00
Sokol pražský Petr Znamínko
Dominik Barták
60
106
22
22
35
43
44
70
Review
skupina A 6. kolo 24
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
4. 12. 2022
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Škaroupka
Marek Vaníček
Preview
skupina A 6. kolo 22
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
15. 10. 2022
13:00
ZŠ Komenského Michal Kult
Dominik Barták
91
57
20
18
44
36
69
50
Review
skupina A 6. kolo 23
Sokol Písek Sršni
Tygři Praha
15. 10. 2022
16:00
Sportovní hala Sokol Matěj Barták
Michal Vyhlídal
84
55
22
12
42
16
70
36
Review
skupina A 6. kolo 21
USK Praha
Sokol pražský
15. 10. 2022
20:00
SH Folimanka Jaroslav Pazourek
Michal Tesař
65
63
23
16
41
37
51
48
Review
skupina A 7. kolo 27
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
16. 10. 2022
09:30
Sportovní hala Sokol Jonáš Kavan
Michal Vyhlídal
85
56
26
14
48
26
65
39
Review
skupina A 7. kolo 26
BA Nymburk
Sokol pražský
16. 10. 2022
11:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Dominik Barták
70
53
19
15
41
31
64
46
Review
skupina A 7. kolo 25
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
16. 10. 2022
13:00
SH Folimanka Matěj Barták
Michal Tesař
89
55
29
9
46
22
70
38
Review
skupina A 7. kolo 28
GBA Lions Jindřichův Hradec
Tygři Praha
3. 12. 2022
17:00
Městská sportovní hala Michal Škaroupka
Marek Vaníček
Preview
skupina A 8. kolo 30
BA Nymburk
USK Praha
17. 11. 2022
11:00
ZŠ Komenského Lukáš Hartig
Dominik Barták
55
68
14
18
32
34
44
45
Review
skupina A 8. kolo 29
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
17. 11. 2022
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Lucie Peterková
Jan Musil
71
74
11
16
37
40
46
57
Review
skupina A 8. kolo 31
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
17. 11. 2022
17:00
Městská sportovní hala Michal Kubiš
Michal Kult
88
60
25
22
37
47
60
57
Review
skupina A 8. kolo 32
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
17. 11. 2022
17:00
Hala 6. ZŠ Pavel Šenk
Daniel Čížek
36
94
9
21
18
49
26
73
Review
skupina A 9. kolo 33
Slavoj BK Litoměřice
Tygři Praha
5. 11. 2022
13:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Pazourek
Michal Tesař
60
81
17
24
30
48
41
67
Review
skupina A 9. kolo 34
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
5. 11. 2022
15:00
Sokol pražský Jonáš Kavan
Dennis Billík
79
60
23
15
42
33
63
45
Review
skupina A 9. kolo 36
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
2. 11. 2022
17:30
Sportovní hala Sokol Lukáš Ulrych
Jonáš Kavan
82
66
15
13
40
29
60
47
Review
skupina A 9. kolo 35
GBA Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
5. 11. 2022
18:00
Městská SH J.Hradec II-malá Štěpán Pokorný
Daniel Čížek
76
74
23
22
38
39
53
55
Review
skupina A 10. kolo 38
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
6. 11. 2022
10:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Pazourek
Michal Tesař
74
45
22
8
49
25
68
36
Review
skupina A 10. kolo 40
GBA Lions Jindřichův Hradec
BA Nymburk
6. 11. 2022
13:00
Městská SH J.Hradec II-malá Štěpán Pokorný
Matěj Barták
96
65
32
14
48
35
71
46
Review
skupina A 10. kolo 37
Sokol pražský
Tygři Praha
17. 9. 2022
15:00
Sokol pražský Petr Blahout
Tomáš Linhart
68
72
21
16
37
35
55
48
Review
skupina A 10. kolo 39
Sokol Písek Sršni
USK Praha
1. 12. 2022
16:00
Sportovní hala Sokol Lukáš Hartig
Michaela Scholzová
Preview
skupina A 11. kolo 44
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
19. 11. 2022
10:30
SH Folimanka Jaroslav Pazourek
Petr Eisner
68
63
14
7
27
29
50
46
Review
skupina A 11. kolo 43
BA Nymburk
Tygři Praha
19. 11. 2022
11:00
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Michaela Scholzová
67
81
20
14
35
33
47
61
Review
skupina A 11. kolo 42
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
19. 11. 2022
16:00
Sportovní hala Sokol Pavel Bohata
Pavel Šenk
114
66
32
11
56
38
92
54
Review
skupina A 11. kolo 41
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol pražský
19. 11. 2022
18:00
Městská SH J.Hradec II-malá Dominik Výborný
Dennis Billík
78
58
18
17
37
30
59
44
Review
skupina A 12. kolo 45
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
20. 11. 2022
09:30
Sportovní hala Sokol Pavel Bohata
Pavel Šenk
102
45
24
11
52
26
84
35
Review
skupina A 12. kolo 48
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
20. 11. 2022
10:00
ZŠ Komenského Lukáš Ulrych
Michaela Scholzová
71
69
17
19
35
46
53
58
Review
skupina A 12. kolo 46
GBA Lions Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
20. 11. 2022
11:00
Městská SH J.Hradec II-malá Dominik Výborný
Dennis Billík
89
50
29
12
50
22
67
38
Review
skupina A 12. kolo 47
USK Praha
Tygři Praha
30. 11. 2022
17:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
Preview
skupina A 13. kolo 52
Tygři Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
16. 10. 2022
12:00
Sportovní hala Jeneč Lucie Peterková
Pavel Hendrich
63
115
15
27
32
56
51
86
Review
skupina A 13. kolo 49
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
3. 12. 2022
13:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Dennis Billík
Preview
skupina A 13. kolo 50
Sokol pražský
BA Nymburk
3. 12. 2022
14:30
Sokol pražský René Klapetek
Michal Tesař
Preview
skupina A 13. kolo 51
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
3. 12. 2022
16:30
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
Preview
skupina A 14. kolo 54
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
4. 12. 2022
11:00
Hala 6. ZŠ Ivo Melichárek
Jan Musil
Preview
skupina A 14. kolo 55
Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
4. 12. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč René Klapetek
Michal Tesař
Preview
skupina A 14. kolo 56
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
15. 10. 2022
16:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Jeřáb
Dominik Kočovský
56
85
18
25
28
46
38
66
Review
skupina A 14. kolo 53
Sokol pražský
USK Praha
28. 11. 2022
20:00
Sokol pražský Lucie Peterková
Michal Kocián
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Viktor Lukic-Gavric GBA Sojky Pelhřimov 17 12 26.3 21.2 5.7/9.2 61.8 2.0/5.8 34.8 3.8/5.8 65.7 1.1 3.3 4.4 2.8 2.3 2.4 0.1 4.6 1.7 22.6
10 Rokas Jocys GBA Lions J. Hradec 18 9 30.9 26.1 4.9/7.8 62.9 3.9/10.0 38.9 4.7/6.0 77.8 0.6 3.8 4.3 3.1 1.8 2.4 0.1 4.7 2.2 25.1
8 Tomáš Macura Snakes Ostrava 17 12 39.3 19.0 7.3/13.3 54.4 0.0 0.0* 4.5/8.1 55.7 5.4 5.8 11.2 0.9 1.0 1.8 0.0 5.6 2.0 24.9
Igor Patrik Svoboda Tygři Brno 18 12 25.7 17.3 7.5/11.2 67.2 0.0/0.1 0.0* 2.3/3.8 62.2 4.5 7.3 11.8 0.8 0.7 2.1 0.0 3.8 2.0 26.7
Marek Půlpán BASKET Brno 18 12 31.8 17.3 5.4/9.7 56.0 0.7/1.9 0.0* 4.5/6.3 72.0 1.3 3.3 4.7 6.9 1.9 3.1 0.2 5.2 2.3 23.3
Josef Svoboda Sokol Písek 17 10 23.3 19.8 4.5/8.0 56.3 2.7/6.3 42.9 2.7/3.7 73.0 0.4 4.6 5.0 3.1 1.3 3.2 0.1 3.2 1.4 19.9
Dominik Maščuch Slavoj Litoměřice 18 11 29.8 17.6 3.3/6.3 52.2 2.9/9.1 32.0 2.4/3.0 78.8 2.5 4.7 7.2 1.5 1.5 2.9 0.0 2.6 2.1 16.0
Vladan Primak Sokol Písek 18 11 24.9 16.9 5.1/8.1 62.9 1.2/3.4 35.1 3.2/4.4 72.9 1.1 3.5 4.6 2.6 2.2 2.2 0.1 4.1 2.9 19.4
Tomáš Palas USK 18 10 30.5 17.6 3.2/9.7 33.0 2.5/8.6 29.1 3.7/4.7 78.7 2.3 5.3 7.6 2.1 1.7 2.7 0.1 5.1 2.4 15.8
Vojtěch Kadaňka BK Opava 17 11 28.7 15.6 4.2/8.5 48.9 1.5/3.5 44.7 2.6/4.5 59.2 1.7 5.0 6.7 1.3 1.5 2.2 0.1 2.8 2.9 15.0
Vojtěch Klička BK Loko Plzeň 18 12 31.8 14.3 5.4/10.1 53.7 0.6/3.3 17.5 1.8/3.1 56.8 1.1 4.4 5.5 2.5 1.2 2.1 0.1 3.3 1.8 14.5
11 Renars Sondors GBA Lions J. Hradec 17 12 27.6 13.5 2.6/4.7 55.4 1.8/6.5 28.2 2.8/3.3 87.2 1.8 4.0 5.8 1.2 1.1 1.3 0.1 2.7 2.1 14.1
Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 17 12 28.6 13.0 2.4/5.2 46.8 2.3/6.7 35.0 1.2/1.3 0.0* 0.8 3.3 4.0 1.3 1.3 3.9 0.0 1.9 3.5 7.1
Adam Růžička Sokol pražský 18 12 29.5 12.9 4.1/8.0 51.0 0.8/3.5 21.4 2.5/3.1 81.1 1.8 4.4 6.3 3.2 1.4 4.1 0.1 3.6 1.3 14.9
Martin Studnický BA Nymburk 18 10 31.5 14.9 5.8/12.5 46.4 0.2/1.8 0.0* 2.7/5.1 52.9 4.5 7.5 12.0 1.8 0.5 3.7 0.0 4.6 2.5 18.9
Toms Valters Linis GBA Sojky Pelhřimov 17 12 24.8 12.4 2.1/4.3 48.1 2.1/5.7 36.8 2.0/3.3 61.5 1.8 2.7 4.5 1.7 1.8 1.5 0.1 2.8 1.3 13.8
Adam Lukeš Tygři Brno 18 7 33.4 21.1 7.0/13.0 53.8 0.9/5.4 15.8 4.6/6.4 71.1 2.4 6.6 9.0 3.3 2.6 1.4 0.3 4.3 3.3 23.4
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 17 12 28.3 12.0 2.2/5.7 38.2 2.0/6.9 28.9 1.7/3.2 52.6 0.4 3.0 3.4 1.9 1.5 4.9 0.0 2.6 2.6 4.2
Jáchym Henzl BK Opava 17 11 29.0 12.7 3.7/8.2 45.6 0.9/5.0 18.2 2.5/4.5 56.0 1.0 3.3 4.3 4.2 1.3 3.5 0.1 5.3 2.8 11.0
Peter Kováčik BA Nymburk 17 12 29.2 11.7 2.6/6.4 40.3 0.8/2.8 26.5 4.3/5.7 75.0 1.1 3.8 4.9 4.3 2.1 4.0 0.1 4.8 3.5 13.3
Mikuláš Čank NH Ostrava 16 11 24.3 12.6 4.7/7.5 62.7 0.5/2.6 17.2 1.8/3.0 60.6 1.1 2.4 3.5 1.0 1.3 2.4 0.0 2.5 2.1 10.5
Joanis Koulisianis BASKET Brno 17 12 26.6 11.6 3.3/5.6 59.7 1.1/2.8 38.2 1.7/2.8 60.6 1.8 3.8 5.6 0.8 0.6 2.3 0.0 1.8 1.8 13.3
Viktor Ivánek NH Ostrava 16 10 30.4 13.8 3.2/5.3 60.4 1.8/5.7 31.6 2.0/3.3 60.6 1.1 3.2 4.3 1.3 1.0 1.7 0.1 2.3 2.0 12.0
Štěpán Bubeník Tygři Praha 17 11 27.0 12.5 3.0/7.4 40.7 1.3/5.7 22.2 2.6/3.6 72.5 1.0 4.2 5.2 2.8 2.0 3.5 0.1 3.3 3.4 9.8
Adam Ivánek NH Ostrava 18 10 32.9 13.6 3.2/7.4 43.2 0.9/4.5 20.0 4.5/6.0 75.0 2.2 9.1 11.3 2.5 1.6 1.8 0.1 5.0 3.7 21.1
Eliáš Hager Sokol pražský 17 12 23.0 11.3 3.0/5.7 52.9 0.9/2.5 36.7 2.6/4.3 60.8 0.9 3.8 4.8 2.2 0.8 3.7 0.0 3.7 2.0 11.2
Matyáš Vlk NH Ostrava 17 12 27.8 11.3 3.1/7.1 43.5 1.5/5.5 27.3 0.6/1.1 0.0* 0.6 3.7 4.3 1.2 1.3 1.5 0.1 1.3 2.1 7.2
Mikuláš Kramosil USK 17 10 28.8 13.2 2.7/7.3 37.0 1.7/5.0 34.0 2.7/3.7 73.0 1.2 4.1 5.3 2.4 1.6 2.0 0.1 3.4 0.9 14.9
Adam Mikuláš PCE 18 11 27.1 11.8 2.6/6.1 43.3 1.4/3.2 42.9 2.5/4.0 61.4 1.2 3.1 4.3 2.6 1.3 3.3 0.1 3.8 1.7 12.1
Šimon Svoboda BASKET Brno 18 7 27.4 18.4 4.9/7.4 65.4 1.3/3.4 37.5 4.9/7.4 65.4 2.0 3.3 5.3 1.4 1.4 1.9 0.1 5.7 2.3 21.9
Nikita Korotchenko BASKET Brno 17 12 21.5 10.5 3.3/4.2 78.0 0.7/2.8 24.2 2.0/3.3 61.5 1.3 3.7 4.9 0.8 0.8 2.0 0.0 2.3 2.7 10.8
Tomáš Winter BK Loko Plzeň 17 12 24.5 10.5 0.9/2.8 32.4 2.8/9.0 30.6 0.4/1.1 0.0* 1.0 1.3 2.3 1.1 0.8 1.8 0.1 0.9 2.6 2.9
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 18 10 26.4 12.3 5.1/9.9 51.5 0.1/1.1 0.0* 1.8/4.7 38.3 1.8 3.4 5.2 1.4 1.4 2.9 0.0 3.9 2.5 10.6
karel Bělohradský Tygři Praha 17 11 20.7 11.1 4.0/7.3 55.0 0.4/1.5 0.0* 2.0/2.6 75.9 2.1 4.1 6.2 1.4 1.3 1.7 0.1 2.6 2.0 14.2
Jakub Ouředník BA Nymburk 18 12 24.3 9.9 3.0/7.6 39.6 0.7/2.9 22.9 1.9/3.2 60.5 3.3 3.9 7.2 1.0 0.8 2.8 0.0 2.3 1.8 8.8
Eduard Myšák BK Opava 17 11 30.6 10.8 3.5/7.4 48.1 0.4/1.8 0.0* 2.6/4.5 59.2 2.1 3.5 5.6 4.2 2.0 3.8 0.1 5.2 2.9 14.2
David Frič BA Nymburk 18 12 24.5 9.8 2.7/6.1 43.8 0.4/2.3 17.9 3.3/5.0 65.0 1.3 4.1 5.4 3.3 0.8 4.4 0.1 4.5 3.5 8.8
Tadeáš Regeti Sokol pražský 18 12 21.4 9.8 3.7/7.8 47.3 0.1/0.6 0.0* 2.3/3.9 57.4 4.3 3.4 7.8 0.7 0.6 1.7 0.0 3.1 2.1 12.1
Filip Suchomel PCE 18 11 20.8 10.5 2.1/4.7 44.2 1.5/4.9 31.5 1.6/2.2 75.0 0.7 1.9 2.6 1.6 1.5 1.4 0.1 1.5 2.0 8.4
35 Lukáš Smažák Snakes Ostrava 15 12 29.9 9.4 1.0/3.3 30.0 2.2/7.7 28.3 0.9/1.6 0.0* 0.3 3.0 3.3 2.3 1.5 3.4 0.1 2.8 1.1 6.4
Šimon Jelínek PCE 18 11 19.6 10.3 1.7/3.7 46.3 2.0/6.1 32.8 0.8/1.4 0.0* 0.6 2.9 3.5 1.6 1.2 2.6 0.1 0.9 2.0 6.5
Daniel Hejl Sokol Písek 18 11 25.7 10.2 2.1/4.2 50.0 1.6/4.9 33.3 1.1/1.7 0.0* 1.1 1.8 2.9 4.4 2.3 2.0 0.2 2.7 2.5 11.9
13 Pavlo Karasov GBA Lions J. Hradec 18 12 23.8 9.1 3.3/5.7 58.8 0.2/1.1 0.0* 1.9/2.8 69.7 1.8 3.7 5.4 1.0 1.0 1.3 0.1 1.9 2.1 11.4
Radovan Mrázek PCE 18 9 28.2 11.4 3.7/8.0 45.8 0.8/3.6 21.9 1.8/2.0 88.9 0.9 4.8 5.7 5.2 2.3 2.6 0.2 3.6 2.0 16.4
Kamil Vavrečka BK Opava 18 11 24.4 9.3 1.1/1.9 0.0* 2.4/8.0 29.5 0.0/0.1 0.0* 0.8 1.8 2.6 0.6 0.9 1.0 0.1 0.5 2.3 4.5
Štěpán Vlček PCE 18 11 22.1 9.2 3.9/6.5 59.7 0.0/0.7 0.0* 1.4/2.3 60.0 2.5 2.7 5.2 0.5 1.2 1.2 0.0 2.1 2.8 10.1
Ondřej Hauzer Sokol pražský 18 12 25.9 8.4 1.6/4.3 36.5 1.1/5.3 20.3 2.0/3.1 64.9 1.2 2.3 3.5 2.5 1.8 3.2 0.1 2.3 1.9 5.4
Lukáš Olbort Tygři Brno 18 6 27.5 16.5 4.0/8.3 48.0 1.2/4.7 25.0 5.0/6.2 81.1 0.5 3.0 3.5 2.7 3.2 1.8 0.2 6.3 1.3 20.0
Marek Simonides PCE 16 8 19.0 12.3 5.0/8.0 62.5 0.1/0.6 0.0* 1.9/2.5 75.0 3.0 3.3 6.3 1.0 0.5 1.0 0.1 1.6 1.3 15.4
David Látal USK 17 10 24.7 9.8 1.4/2.5 56.0 2.1/5.9 35.6 0.7/1.3 0.0* 0.2 0.9 1.1 2.2 1.9 2.3 0.1 2.9 2.7 7.5
12 Tomáš Valentíny GBA Lions J. Hradec 17 10 22.9 9.6 2.5/3.9 64.1 1.3/2.6 50.0 0.7/0.8 0.0* 1.7 4.4 6.1 2.1 1.4 0.9 0.2 1.3 2.0 16.0
27 Štěpán Vilč Snakes Ostrava 17 12 31.6 8.0 2.2/5.6 38.8 0.9/3.3 28.2 0.9/2.1 44.0 1.2 2.8 4.0 2.4 1.3 4.0 0.1 2.5 2.8 4.7
Ondřej Novák BK Loko Plzeň 17 12 28.8 7.9 2.3/5.5 42.4 0.6/3.3 17.9 1.5/3.0 50.0 1.3 4.8 6.1 4.8 2.3 3.3 0.1 4.4 2.2 12.8
Matyáš Ježek USK 17 10 25.9 9.4 3.6/7.1 50.7 0.1/1.2 0.0* 1.9/3.1 61.3 3.6 2.9 6.5 1.7 1.5 1.0 0.2 3.5 3.2 12.8
Ondřej Chvála Sokol Písek 18 11 24.9 8.5 1.3/2.7 46.7 1.6/4.5 36.7 1.1/2.4 46.2 1.0 1.1 2.1 2.4 1.6 1.2 0.2 1.5 2.2 7.5
28 Daniel Duhajský Snakes Ostrava 16 11 30.5 8.4 2.5/5.3 48.3 0.5/2.2 20.8 1.9/2.6 72.4 1.3 1.6 2.9 1.7 0.7 3.5 0.0 1.9 1.5 5.9
8 Laurynas Vitosis GBA Lions J. Hradec 18 12 15.6 7.5 1.5/2.6 58.1 1.2/3.1 37.8 1.0/1.8 0.0* 1.4 1.4 2.8 0.3 0.5 0.5 0.0 1.2 1.2 7.0
Eliáš Kalisz BCM Orli Prostějov 17 9 31.9 10.0 3.6/6.6 54.2 0.2/0.9 0.0* 2.2/3.0 74.1 2.3 3.9 6.2 3.0 2.7 4.7 0.1 5.0 3.2 14.8
7 Jordan Oupoh GBA Lions J. Hradec 17 12 20.1 7.5 2.5/4.7 53.6 0.3/1.6 0.0* 1.5/2.7 56.3 1.0 2.8 3.8 2.8 1.4 3.0 0.1 2.3 2.2 8.6
Šimon Polívka Tygři Brno 17 12 19.2 7.4 1.9/4.3 45.1 0.8/1.5 0.0* 1.3/1.9 0.0* 0.8 0.8 1.6 1.3 0.8 1.0 0.1 1.2 1.1 6.6
Vojtěch Zeithammer Tygři Praha 17 11 24.7 7.9 2.3/5.5 41.7 0.6/4.1 15.6 1.5/2.5 59.3 1.0 2.5 3.5 2.7 2.0 1.5 0.2 2.5 2.2 7.5
Petr Šťovíček Sokol pražský 18 12 27.8 7.2 2.0/4.3 46.2 0.3/3.1 10.8 2.2/2.5 86.7 1.3 6.8 8.1 1.6 0.8 3.0 0.0 2.8 1.3 12.9
Adam Galko Sokol pražský 18 12 22.8 7.1 2.0/3.7 54.5 0.7/2.5 26.7 1.1/1.3 0.0* 1.6 4.8 6.4 1.3 0.8 1.8 0.1 1.3 1.4 10.7
Pavel Kaštil BCM Orli Prostějov 16 12 29.1 7.1 1.1/4.7 23.2 1.3/4.8 26.3 1.2/2.1 56.0 1.7 5.3 7.0 0.8 0.8 2.3 0.0 1.7 2.7 5.3
Jakub Zvolánek NH Ostrava 17 9 26.8 9.2 2.4/6.3 38.6 1.2/3.2 37.9 0.7/1.1 0.0* 0.9 3.0 3.9 4.4 2.1 2.1 0.2 2.3 2.7 11.0
Jan Matušík Tygři Praha 16 9 22.6 9.1 1.9/4.3 43.6 1.2/3.7 33.3 1.7/1.9 0.0* 0.8 2.6 3.3 0.4 0.9 2.3 0.0 1.6 2.4 5.4
Illia Lishchyna BASKET Brno 17 9 21.1 9.0 2.4/4.0 61.1 0.6/2.6 21.7 2.4/2.8 88.0 0.9 2.3 3.2 3.1 1.3 2.9 0.1 2.7 2.8 10.1
Ondřej Franěk Tygři Praha 16 9 19.6 9.0 2.2/4.8 46.5 0.9/3.8 23.5 1.9/3.2 58.6 1.0 2.2 3.2 0.7 1.2 1.6 0.0 2.7 1.7 7.0
Martin Nájemník Tygři Praha 18 11 28.1 7.3 2.5/5.4 45.8 0.5/2.2 20.8 1.0/1.7 0.0* 1.5 4.1 5.6 1.4 2.9 1.9 0.1 2.0 3.3 9.1
Jiří Majerik Slavoj Litoměřice 18 12 26.2 6.7 1.6/3.7 43.2 0.7/2.4 27.6 1.5/2.6 58.1 1.0 4.8 5.8 1.5 1.0 3.3 0.0 2.2 3.1 5.9
Dalibor Veselý Tygři Brno 18 12 23.1 6.7 1.6/3.8 42.2 0.3/1.8 0.0* 2.5/3.5 71.4 0.9 2.8 3.7 2.5 1.5 2.4 0.1 2.9 1.9 8.4
Matouš Brunner USK 18 10 20.4 7.9 1.9/4.1 46.3 1.0/2.5 40.0 1.1/1.2 0.0* 2.0 2.9 4.9 1.0 1.1 1.8 0.1 1.6 3.0 8.1
Cedric Lilele Sokol pražský 18 12 22.0 6.6 1.3/2.8 45.5 1.1/3.1 35.1 0.8/1.2 0.0* 1.1 2.0 3.1 1.7 0.9 2.6 0.1 1.5 2.5 4.8
Jiří Vlášek BK Loko Plzeň 18 12 22.6 6.6 1.8/3.8 47.8 0.6/3.0 19.4 1.2/2.2 53.8 2.1 2.3 4.3 1.5 1.3 2.5 0.1 2.3 2.8 5.3
Adam Kašok NH Ostrava 17 12 22.3 6.4 2.0/3.8 52.2 0.3/1.4 0.0* 1.4/2.7 53.1 0.9 1.3 2.3 0.8 0.7 1.4 0.0 2.1 2.0 4.6
Jakub Slavík BCM Orli Prostějov 18 7 32.3 11.0 4.4/10.7 41.3 0.3/2.6 11.1 1.3/2.0 64.3 1.3 2.3 3.6 2.6 2.6 4.9 0.1 2.9 3.4 5.3
František Svoboda BASKET Brno 16 12 18.8 6.4 1.7/3.3 51.3 0.8/2.3 37.0 0.6/1.1 0.0* 0.6 2.5 3.1 1.7 0.4 1.5 0.1 1.1 2.1 6.0
17 Pavel Smažák Snakes Ostrava 17 10 26.2 7.6 3.0/5.3 56.6 0.3/2.6 11.5 0.7/2.5 28.0 1.2 5.6 6.8 1.4 0.8 1.9 0.1 2.4 4.2 8.0
Jakub Kojzar BK Loko Plzeň 18 12 26.2 6.3 2.3/5.2 43.5 0.3/0.7 0.0* 1.1/2.8 38.2 3.5 6.8 10.3 0.6 0.7 2.1 0.0 2.4 3.9 9.8
Lukáš Scholz BK Opava 17 11 20.3 6.8 0.9/1.6 0.0* 1.2/4.5 26.5 1.5/2.4 61.5 0.9 1.3 2.2 0.8 1.7 1.5 0.1 1.5 1.0 5.8
Ondřej Plášil GBA Sojky Pelhřimov 18 8 19.6 9.3 2.9/5.5 52.3 0.4/1.5 0.0* 2.4/3.8 63.3 0.9 2.0 2.9 2.6 1.4 2.5 0.1 3.0 1.3 10.3
Filip Mráz Slavoj Litoměřice 17 12 28.3 6.0 2.3/6.3 37.3 0.1/0.2 0.0* 1.1/2.5 43.3 1.1 3.8 4.9 0.8 0.8 2.2 0.0 2.6 2.5 5.0
Filip Karlíček BK Loko Plzeň 17 12 24.7 5.9 1.8/3.0 58.3 0.3/1.8 0.0* 1.4/1.8 0.0* 0.8 2.1 2.8 2.5 1.2 2.2 0.1 2.2 2.3 7.1
Filip Luňáček Tygři Praha 17 11 22.5 6.4 2.7/5.1 53.6 0.0/0.5 0.0* 0.9/1.5 0.0* 1.5 2.3 3.7 0.5 0.2 2.1 0.0 1.6 2.7 4.5
Patrik Němec Tygři Brno 17 12 16.8 5.8 2.6/4.1 63.3 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.3 0.0* 1.3 1.8 3.2 0.6 0.6 0.8 0.1 1.3 1.3 7.3
Tomáš Olbort Tygři Brno 18 12 17.7 5.8 2.3/4.8 47.4 0.3/0.8 0.0* 0.6/1.3 0.0* 0.9 2.1 3.0 1.5 2.4 1.7 0.1 1.3 2.1 6.6
Michal Hrdlička BA Nymburk 18 8 16.4 8.6 3.4/5.6 60.0 0.1/0.6 0.0* 1.5/2.5 60.0 2.4 2.5 4.9 0.0 0.4 0.8 0.0 1.9 2.4 9.1
Benjamin Dostál Tygři Brno 17 12 16.2 5.7 1.3/3.7 36.4 0.7/2.3 29.6 1.0/1.5 0.0* 0.3 1.7 2.0 1.6 0.8 0.6 0.2 0.9 0.8 5.3
Josef Pluhař PCE 18 10 24.8 6.8 1.7/3.6 47.2 0.8/2.6 30.8 1.0/2.1 47.6 0.7 1.5 2.2 2.4 2.0 1.8 0.1 1.8 1.2 7.4
6 Jakub Jozef Ištok GBA Lions J. Hradec 18 12 20.6 5.4 2.3/3.8 60.0 0.0/1.0 0.0* 0.9/1.1 0.0* 1.4 1.3 2.8 1.5 1.2 1.3 0.1 1.2 2.1 6.1
Tomáš Hřebík PCE 17 11 15.6 5.8 0.7/1.6 0.0* 1.1/3.1 35.3 1.1/1.4 0.0* 0.5 1.5 2.1 1.0 0.4 1.4 0.1 1.5 1.6 4.6
15 Daniil Sypalo GBA Lions J. Hradec 17 9 10.8 6.8 2.9/3.9 74.3 0.0 0.0* 1.0/2.7 37.5 0.7 2.2 2.9 0.1 1.0 0.8 0.0 1.7 0.9 9.0
Maximus Odim Mkpa GBA Sojky Pelhřimov 18 12 16.9 5.0 1.8/3.4 53.7 0.2/0.8 0.0* 0.8/1.3 0.0* 2.9 2.8 5.8 0.9 1.0 0.8 0.1 1.4 1.4 10.2
Dominik Thurnwald BK Loko Plzeň 16 12 15.3 5.0 0.3/0.9 0.0* 1.3/4.3 31.4 0.5/0.7 0.0* 0.3 1.1 1.3 0.3 0.3 0.4 0.1 0.4 1.6 1.6
Jakub Mršťák NH Ostrava 16 9 22.8 6.6 2.4/5.7 43.1 0.2/1.1 0.0* 1.0/1.2 0.0* 1.2 1.8 3.0 2.6 1.0 2.4 0.1 1.6 1.8 6.1
Robin Klapetek BK Opava 18 11 18.6 5.3 1.7/3.3 52.8 0.4/1.8 0.0* 0.7/1.1 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.4 0.6 0.7 0.0 1.0 2.4 3.4
Petr Bečka Sokol Písek 17 11 16.4 5.2 0.7/2.9 25.0 1.1/3.1 35.3 0.5/0.5 0.0* 1.5 1.6 3.2 0.6 0.9 1.5 0.0 0.8 0.5 4.5
Petr Procházka Sokol Písek 17 11 17.4 5.2 2.3/4.6 49.0 0.0/0.1 0.0* 0.6/1.1 0.0* 1.5 3.6 5.2 1.0 1.2 0.9 0.1 1.1 3.0 7.1
Jan Polívka Tygři Brno 18 7 25.4 7.7 2.6/5.0 51.4 0.9/2.3 37.5 0.0/0.3 0.0* 0.4 2.3 2.7 1.1 0.7 1.4 0.1 0.6 1.4 5.9
11 Matěj Rotrekl Snakes Ostrava 18 5 27.6 10.8 3.4/6.6 51.5 0.8/4.2 19.0 1.6/1.8 0.0* 0.2 2.4 2.6 2.0 0.8 2.6 0.2 3.2 1.4 8.6
Prokop Vovesný Sokol Písek 17 11 12.1 4.6 1.1/2.8 38.7 0.6/2.2 29.2 0.5/0.6 0.0* 1.1 0.5 1.6 1.1 0.6 1.2 0.1 0.9 0.6 3.7
David Motyčka BK Opava 16 8 24.6 6.1 1.9/5.0 37.5 0.4/1.9 0.0* 1.3/1.6 0.0* 3.4 5.9 9.3 1.3 0.5 1.5 0.1 1.3 1.0 12.1
Lukáš Rotrekl BASKET Brno 17 12 13.8 4.0 1.3/2.4 51.7 0.2/1.6 0.0* 1.0/1.6 0.0* 0.9 1.1 2.0 0.6 1.1 0.6 0.1 1.3 2.9 2.3
Martin Votava PCE 18 11 17.9 4.3 1.8/3.2 57.1 0.1/0.5 0.0* 0.4/1.3 0.0* 2.6 2.1 4.7 0.5 1.4 1.0 0.0 0.8 3.5 5.0
Petr Veselý Tygři Brno 18 7 19.1 6.6 2.3/4.7 48.5 0.4/1.1 0.0* 0.7/0.9 0.0* 0.7 1.4 2.1 2.0 1.0 1.1 0.3 1.0 2.7 5.7
Tomáš Polánek Sokol Písek 18 10 17.8 4.3 1.4/2.7 51.9 0.3/1.0 0.0* 0.6/1.5 0.0* 1.6 3.2 4.8 1.2 0.8 0.8 0.2 1.0 2.5 6.1
Petr Kolář Slavoj Litoměřice 17 8 16.0 5.3 0.9/2.1 41.2 1.1/2.9 39.1 0.1/0.3 0.0* 0.5 0.9 1.4 0.5 0.3 1.0 0.1 0.8 1.6 2.5
Matěj Kučera BK Loko Plzeň 17 12 9.5 3.5 0.6/0.9 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.2 0.8 1.0 0.4 0.3 0.6 0.1 1.0 1.4 2.7
Jan Bubeníček BA Nymburk 17 9 20.9 4.6 1.3/4.4 30.0 0.0/1.3 0.0* 1.9/2.7 70.8 1.3 1.3 2.7 0.8 0.7 2.0 0.0 2.3 2.3 1.6
Ondřej Petržík BK Loko Plzeň 17 12 12.8 3.4 1.2/2.8 41.2 0.3/1.1 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.5 1.4 1.9 0.3 0.9 1.4 0.0 1.1 1.1 2.2
Šimon Kořínek BA Nymburk 18 12 14.2 3.3 0.9/2.3 39.3 0.3/1.3 0.0* 0.5/1.7 0.0* 1.0 1.1 2.1 0.8 1.3 1.5 0.0 1.9 1.2 3.2
Michal Slovák Tygři Brno 17 5 17.8 8.0 1.2/3.4 35.3 1.4/1.8 0.0* 1.4/1.8 0.0* 0.2 1.2 1.4 3.4 1.8 1.2 0.6 1.6 2.6 9.4
Jiří Farkaš Tygři Praha 18 9 16.6 4.3 1.4/3.8 38.2 0.2/0.8 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.2 1.7 2.9 0.1 0.6 0.4 0.0 1.3 1.9 3.3
Jakub Řezáč Tygři Praha 18 11 13.5 3.5 1.1/2.3 48.0 0.4/2.5 14.8 0.3/0.5 0.0* 0.2 1.1 1.3 0.7 0.6 0.7 0.1 0.7 1.7 1.3
Matěj Hofman Tygři Brno 17 8 11.5 4.8 1.8/3.4 51.9 0.1/0.5 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.3 1.3 2.5 0.1 0.5 0.3 0.1 0.8 0.4 5.6
Jonáš Janota BA Nymburk 17 12 16.3 3.2 1.1/2.8 39.4 0.2/0.8 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.8 1.3 2.2 0.7 1.1 1.1 0.1 0.9 1.1 3.2
Jan Jakubal BA Nymburk 17 11 16.9 3.4 0.7/2.0 36.4 0.2/0.8 0.0* 1.4/2.4 57.7 0.7 2.6 3.4 1.0 0.5 1.8 0.1 1.7 2.3 3.4
Jan Grmolenský BA Nymburk 18 12 14.0 3.1 1.1/3.0 36.1 0.2/1.2 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.8 1.1 1.9 0.6 0.5 1.1 0.0 0.8 1.2 1.7
Tomáš Folta PCE 17 8 18.6 4.5 1.0/2.3 44.4 0.6/1.9 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.1 3.1 4.3 1.5 1.9 1.9 0.1 1.1 2.1 6.5
Hugo Kanda Tygři Praha 18 11 19.8 3.2 0.5/1.2 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.5 2.0 2.5 1.7 0.9 2.4 0.1 1.1 1.4 3.8
Martin Pospíšil USK 16 7 13.9 5.0 2.0/5.3 37.8 0.1/0.9 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.4 2.1 3.6 1.1 1.0 1.1 0.1 1.4 0.9 5.9
Jakub Šimonek Sokol Písek 16 9 15.8 3.8 0.8/2.3 33.3 0.6/2.8 20.0 0.6/0.7 0.0* 0.9 0.9 1.8 1.6 1.8 1.6 0.1 0.8 1.6 2.7
Ondřej Klement Sokol Písek 16 10 16.1 3.2 1.4/2.5 56.0 0.0 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.4 2.1 3.5 1.0 0.6 0.4 0.3 0.6 1.9 5.3
Jakub Křišťan Sokol pražský 16 5 12.6 6.2 1.4/2.4 58.3 1.0/2.8 35.7 0.4/1.2 0.0* 1.2 2.8 4.0 0.6 0.8 1.0 0.1 1.0 1.6 6.6
Josef Gale Tygři Brno 17 5 21.4 6.0 2.6/4.4 59.1 0.2/1.0 0.0* 0.2/0.8 0.0* 1.4 4.2 5.6 2.2 1.6 0.6 0.7 1.4 2.2 11.0
Tomáš Rumanko GBA Sojky Pelhřimov 17 9 12.6 3.1 0.8/1.0 0.0* 0.4/2.0 22.2 0.2/0.2 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.4 0.2 1.1 0.0 0.4 1.6 1.7
František Suchánek Sokol Písek 16 6 11.7 4.7 1.2/2.5 46.7 0.5/2.0 25.0 0.8/0.8 0.0* 2.0 1.7 3.7 0.8 0.7 1.0 0.1 0.8 1.8 5.0
Edgar Rázga Sokol pražský 18 12 13.1 2.3 0.5/1.4 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.8 1.1 1.9 0.5 0.5 1.5 0.0 0.7 1.3 0.8
Josef Krátký BASKET Brno 18 7 14.0 3.9 0.4/1.3 0.0* 0.7/2.4 29.4 0.9/1.0 0.0* 0.4 1.1 1.6 0.6 0.4 0.1 0.6 0.7 0.4 3.9
Theo Karl Alexandersson Öhnell GBA Sojky Pelhřimov 17 9 10.3 2.9 0.7/1.7 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.1 1.3 1.4 0.7 0.2 1.3 0.1 0.1 0.9 1.2
Pavel Daranský BCM Orli Prostějov 17 12 13.5 2.2 0.5/1.7 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.2/0.8 0.0* 1.4 1.4 2.8 0.2 0.2 0.9 0.0 0.6 1.4 1.5
Ondřej Hornický Slavoj Litoměřice 16 11 14.1 2.4 0.7/2.5 28.6 0.2/1.3 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.3 2.1 2.4 0.5 0.7 2.3 0.0 1.1 1.8 -0.5
Tomáš Kosík BA Nymburk 18 10 7.1 2.6 0.2/0.7 0.0* 0.7/1.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.0 0.2 0.4 0.0 0.2 1.4 0.6
Erik Šimoňák GBA Sojky Pelhřimov 17 12 15.2 2.1 1.0/2.8 36.4 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.6 0.0* 1.3 2.4 3.8 0.4 0.2 1.3 0.0 0.7 1.4 2.0
Vojtěch Klein USK 17 9 15.3 2.8 0.4/1.6 0.0* 0.4/1.6 0.0* 0.6/0.7 0.0* 2.8 1.8 4.6 0.3 0.3 1.0 0.0 0.7 1.7 3.9
Adam Křesina Sokol Písek 15 4 15.8 6.3 0.8/1.5 0.0* 1.3/6.0 20.8 1.0/2.5 40.0 1.0 1.0 2.0 2.0 0.8 1.0 0.5 2.3 1.8 3.5
Petr Arendarčík BK Opava 17 5 20.8 5.0 1.8/4.6 39.1 0.0/0.6 0.0* 1.4/2.4 58.3 3.8 3.8 7.6 1.2 1.6 1.4 0.2 1.8 1.6 10.0
André Chlubný BASKET Brno 17 12 6.3 2.1 0.9/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.6 0.4 1.0 0.1 0.1 0.7 0.0 0.2 0.4 2.0
Adam Kolář USK 17 10 10.1 2.5 1.1/2.4 45.8 0.0/0.7 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.8 1.1 1.9 0.9 0.7 0.9 0.1 0.7 0.5 3.2
Matěj Kramoliš BK Opava 17 3 12.0 8.0 2.3/3.7 63.6 1.0/3.0 33.3 0.3/1.3 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.0 2.3 1.7 0.0 1.0 1.7 4.0
Ondřej Kahánek Sokol pražský 17 12 6.3 1.9 0.3/0.6 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.3 0.2 0.3 0.1 0.2 0.8 0.8
Martin Zikmund Čech Slavoj Litoměřice 17 10 9.4 2.3 0.9/1.7 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.5 1.4 1.9 0.3 0.4 1.0 0.0 0.4 1.2 1.6
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 16 10 13.9 2.2 0.7/1.6 0.0* 0.1/1.6 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.6 1.5 2.1 1.0 0.9 3.0 0.0 0.7 1.4 -0.1
Adam Štěpánek NH Ostrava 16 5 12.2 4.2 0.6/2.4 25.0 0.8/1.2 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.2 0.0 0.6 0.1 0.4 0.8 2.4
91 Petr Celerin Snakes Ostrava 18 10 19.9 2.0 0.4/0.9 0.0* 0.2/1.3 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.6 0.6 1.2 1.4 0.1 1.2 0.1 0.9 2.0 0.5
Šimon Krinke Tygři Brno 17 7 14.7 2.9 0.4/2.0 21.4 0.3/1.1 0.0* 1.1/1.4 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.9 1.0 0.6 0.2 1.0 0.9 2.6
Zbyněk Strážnický NH Ostrava 17 12 14.3 1.7 0.7/1.7 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.9 2.2 3.1 0.6 0.2 1.5 0.0 0.5 2.2 0.5
Jan Mondschein USK 15 8 9.6 2.5 0.9/2.8 31.8 0.1/0.4 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.6 0.5 0.5 0.2 0.1 0.4 2.4
Jakub Soldán PCE 16 3 12.7 6.3 2.3/3.7 63.6 0.3/0.3 0.0* 0.7/1.7 0.0* 1.0 0.7 1.7 0.0 0.7 0.3 0.0 1.0 1.0 6.3
Jan Žvátora BCM Orli Prostějov 17 8 19.1 2.4 1.0/1.5 0.0* 0.0/0.9 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.9 1.5 2.4 1.5 1.9 1.6 0.1 1.1 2.8 3.3
Daniel Střílka USK 17 10 14.8 1.8 0.8/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.7 1.0 1.7 0.4 0.6 0.2 0.2 0.3 1.8 2.3
Filip Strážnický BCM Orli Prostějov 18 3 30.7 6.0 3.0/4.7 64.3 0.0/0.3 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.7 3.3 4.0 1.0 1.7 3.7 0.1 1.3 2.3 5.0
Šimon Marek Sokol Písek 18 6 8.8 3.0 1.0/1.7 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.7 1.7 0.7 0.5 1.0 0.1 0.3 0.5 3.5
Jan Florčík NH Ostrava 16 10 11.9 1.8 0.8/1.3 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.8 1.1 1.9 0.4 0.0 0.7 0.1 0.4 0.5 1.8
Tom Sosna BK Opava 18 9 11.6 1.9 0.8/1.4 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.7 0.4 1.1 0.6 1.0 1.3 0.0 0.8 2.3 -0.1
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 16 11 8.0 1.5 0.5/1.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.2 0.1 0.5 0.0 0.6 0.5 2.7
Michal Matejka Sokol pražský 17 9 9.0 1.8 0.7/1.6 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.4 0.0* 1.4 1.1 2.6 0.3 0.3 0.1 0.3 0.4 0.8 3.1
Michal Kala Slavoj Litoměřice 18 12 18.6 1.3 0.4/2.1 20.0 0.1/0.9 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.6 1.3 1.8 1.3 0.4 1.4 0.1 0.8 1.5 0.2
45 Martin Zavadil Snakes Ostrava 17 12 15.9 1.3 0.3/0.8 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.4 1.6 2.0 0.3 0.3 0.4 0.1 0.3 2.1 0.3
Jakub Gabriel Slavoj Litoměřice 18 10 13.3 1.6 0.4/1.5 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.5 0.8 1.3 1.0 0.3 1.1 0.1 1.5 1.1 1.3
Marek Jež BASKET Brno 17 5 11.2 3.0 0.8/1.8 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.8 0.6 1.4 0.6 0.6 1.2 0.1 0.8 1.0 2.6
Jan Kvapil Slavoj Litoměřice 17 6 10.3 2.3 0.2/0.8 0.0* 0.3/0.7 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.3 1.5 1.8 0.7 0.7 1.7 0.1 0.7 1.5 2.0
Matěj Rychtecký BASKET Brno 18 2 25.0 7.0 2.0/6.5 30.8 0.0/2.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0 2.0 3.0 3.5 3.5 3.5 0.5 2.5 2.5 7.0
Arsen Gevorkyan BA Nymburk 16 3 13.3 4.7 2.3/4.7 50.0 0.0/0.7 0.0* 0.0/1.0 0.0* 1.3 2.0 3.3 0.0 1.0 0.7 0.0 0.7 1.0 4.0
Cinar Yagci NH Ostrava 16 2 16.5 6.5 0.5/2.5 20.0 1.0/3.5 28.6 2.5/3.5 71.4 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 2.0 0.0 1.5 0.5 0.5
Ondřej Slanina BK Opava 17 6 13.5 2.0 0.8/1.8 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 1.5 1.2 2.7 0.2 1.0 1.0 0.0 0.7 1.3 2.8
Jakub Nečas BASKET Brno 18 1 31.0 11.0 4.0/6.0 66.7 0.0/3.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0 4.0 7.0 4.0 1.0 3.0 1.3 2.0 2.0 17.0
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 16 5 23.6 2.2 0.8/3.0 26.7 0.2/1.8 0.0* 0.0/0.4 0.0* 1.8 1.0 2.8 1.2 0.2 2.2 0.1 1.4 2.0 -0.4
Filip Čihák Sokol Písek 16 3 11.0 3.7 1.7/2.3 71.4 0.0/2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3 0.0 0.3 1.0 0.7 0.7 0.5 0.7 1.0 1.7
Jakub Lomička USK 16 2 16.5 5.0 1.0/3.5 28.6 1.0/2.5 40.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 3.0 0.2 0.5 1.5 2.5
Miroslav Pavlovic Sokol pražský 18 2 12.0 5.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 1.0 1.0 2.0 0.0 0.5 2.5 0.0 2.0 1.5 4.5
Adam Polánek Sokol Písek 18 6 10.3 1.7 0.8/2.3 35.7 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 1.2 1.3 1.0 0.7 0.8 0.2 0.2 1.5 1.3
Michal Bílek PCE 17 6 13.8 1.5 0.2/1.3 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.7 1.8 2.5 2.2 1.2 1.7 0.2 1.3 1.3 4.0
Daniel Fládr BK Opava 18 6 8.5 1.5 0.0/0.7 0.0* 0.5/2.5 20.0 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.0 0.5 0.7 0.0 0.0 0.5 -1.2
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 17 8 11.8 1.1 0.1/0.8 0.0* 0.1/1.4 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.6 0.6 1.0 0.3 1.6 0.1 0.5 1.1 -1.1
Pavel Czudek BK Opava 16 2 13.5 4.5 1.0/1.5 0.0* 0.5/2.0 25.0 1.0/2.0 50.0 0.5 0.5 1.0 0.5 1.0 0.5 0.5 1.0 2.5 2.5
Yohan Mahoas Sokol pražský 18 11 6.1 0.8 0.3/0.6 0.0* 0.1/1.2 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.2 0.5 0.6 0.5 0.7 0.9 0.1 0.4 1.4 -0.9
Petr Mondschein USK 18 9 20.3 0.9 0.4/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.3 2.0 3.3 0.3 0.1 1.2 0.0 0.9 2.7 1.1
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 16 3 7.0 2.7 0.3/0.7 0.0* 0.7/1.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 2.0 -0.3
Lukáš Richter BASKET Brno 16 3 11.3 2.3 0.7/0.7 0.0* 0.3/2.7 12.5 0.0/0.3 0.0* 0.3 0.3 0.7 2.3 1.0 0.0 0.0 0.3 1.0 3.0
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 15 2 12.5 3.5 1.0/2.5 40.0 0.5/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 3.0 3.0 1.5 1.5 1.5 0.5 0.0 1.5 4.5
Kryštof Havlíček USK 18 10 3.2 0.7 0.2/0.4 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.4 0.1 0.2 0.2 0.3 0.6 1.1
Adem Jan Gürbüz NH Ostrava 15 3 17.7 2.0 0.3/1.0 0.0* 0.0/0.7 0.0* 1.3/2.3 57.1 0.3 2.7 3.0 1.7 2.0 2.0 0.3 2.3 1.0 5.7
Petr Valeš Tygři Praha 17 11 6.2 0.5 0.1/0.9 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.7 0.5 1.3 0.2 0.2 0.5 0.0 0.6 0.6 0.5
65 Dominik Turek Snakes Ostrava 17 11 4.7 0.5 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.2 0.4 0.2 0.1 0.3 0.1 0.2 0.1 0.4
Ervín Gerö NH Ostrava 17 7 7.9 0.9 0.3/1.9 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.1 0.7 0.9 0.6 0.4 0.6 0.1 0.6 0.6 0.1
30 Matyáš Zoubek Snakes Ostrava 16 5 5.0 1.0 0.2/0.4 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0 0.0 0.8 -1.4
Jakub Rajčan BK Opava 17 9 4.7 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.7 0.0 0.1 0.3 -0.9
Matyáš Řezníček BK Loko Plzeň 16 3 9.7 1.3 0.7/1.3 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 2.3 2.3 0.7 0.0 0.7 0.3 1.0 1.3 0.7
Vojtěch Kobierski NH Ostrava 15 5 7.0 0.8 0.4/1.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.2 0.6 0.8 0.1 0.4 0.8 0.4
Šimon Kobierski NH Ostrava 15 3 7.0 1.3 0.7/2.3 28.6 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 -1.0
Adam Zajíček PCE 16 1 21.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 3.0 4.0 3.0 3.0 3.0 1.0 1.0 0.0 11.0
Jakub Zajíc BA Nymburk 16 4 17.0 0.8 0.3/0.8 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 1.5 1.5 0.8 1.0 1.0 0.2 0.5 1.5 0.8
Tomáš Adamec Snakes Ostrava 18 2 3.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 -1.0
Lukáš Kapec BCM Orli Prostějov 16 1 23.0 2.0 1.0/5.0 20.0 0.0/3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 3.0 3.0 1.0 0.0 2.0 0.5 1.0 2.0 -4.0
Adam Vondráček PCE 17 1 11.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 0.5 0.0 0.0 2.0
72 Jakub Jícha Snakes Ostrava 16 8 9.5 0.3 0.1/0.5 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.5 0.4 2.3 0.0 0.5 1.3 -3.0
Petr Bašta BA Nymburk 18 11 6.4 0.1 0.0/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.3 0.1 0.2 0.1 0.3 0.8 0.5
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 17 8 4.9 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.3 0.3 0.5 0.1 0.1 0.5 0.0 0.1 0.4 -0.4
František Pudich NH Ostrava 16 4 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.3 -0.3
31 Juraj Kret PCE 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Kattan Rahmani BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Benda Sokol Písek 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Opluštil BASKET Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Jahoda BASKET Brno 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Hlatký NH Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Dejmek USK 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matyáš Müller BCM Orli Prostějov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Ježek Slavoj Litoměřice 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Kozák BA Nymburk 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kosťantyn Jagupov Sokol pražský 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Michal BK Loko Plzeň 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Richard Popelka Slavoj Litoměřice 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Hofman Sokol pražský 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Jurman Slavoj Litoměřice 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Baselides BK Loko Plzeň 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kryštof Pytelka Sokol Písek 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Vaňourek NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
13 Ondřej Snopek Snakes Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matyáš Vrábel USK 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Beneš BK Loko Plzeň 17 5 4.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.2 0.2 0.4 0.1 0.2 0.2 -0.8
11 Ondřej Štangler Tygři Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Hurdálek USK 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Šafařík USK 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matyáš Pierník BK Opava 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tornike Tokhadze GBA Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Roy Sami Behar GBA Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Witold Wojciech Czerenkiewicz GBA Lions J. Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jozef Zlocha GBA Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Michal Kopecký Tygři Praha 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jaroslav Janovský BA Nymburk 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Chlupsa Slavoj Litoměřice 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Krupka Slavoj Litoměřice 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
32 Tomáš Půlpán PCE 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Miks Zviedrans GBA Lions J. Hradec 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ivan Kolchin Sokol pražský 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Salaj BCM Orli Prostějov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ofek Yosef Akrish GBA Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Müller GBA Sojky Pelhřimov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alexandr Michal BASKET Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Vranovič GBA Lions J. Hradec 15 1 13.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 2.0 0.5 0.0 2.0 -4.0
Petr Křivánek BASKET Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lubomír David PCE 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Dáňa BASKET Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniel Kölbl GBA Sojky Pelhřimov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Štiak NH Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Gorazd Ivanovski GBA Sojky Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Švec USK 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Rudolfs Rudmiezis GBA Sojky Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Rigat I Fulcara GBA Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
15 Matěj Rous Tygři Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Sojky Pelhřimov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kosta Drobnjak Tygři Brno 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Hrabec Snakes Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Milan Tomáš Stráněl USK 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
38 Tomáš Novák PCE 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
22 Jakub Novák PCE 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Majer BK Loko Plzeň 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
17 Jakub Provazník PCE 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Dávid Novák BA Nymburk 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniel Šich GBA Sojky Pelhřimov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Filip Franzl Tygři Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jaroslav Polidar Sokol pražský 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0