Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 57
BASKET Brno
BCM Orli Prostějov
6. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina B 1. kolo 58
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
6. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina B 1. kolo 59
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BVK Holice
6. 11. 2021
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 1. kolo 60
Tygři Brno
GBA Sojky Pelhřimov
6. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina B 2. kolo 64
BK Snakes Ostrava
BVK Holice
18. 9. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Kamil Karafiát
Ondřej Zatloukal
81
66
30
12
52
28
62
45
Review
skupina B 2. kolo 63
BK NH Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
18. 9. 2021
17:15
SH Ostrava-Tatran Petr Nejezchleb
Filip Dombrovský
71
72
21
22
45
32
63
49
Review
skupina B 2. kolo 61
BASKET Brno
Tygři Brno
28. 9. 2021
18:00
Hala míč. sportů Kampus Michal Kult
Michal Škaroupka
92
60
19
13
54
27
74
37
Review
skupina B 2. kolo 62
BCM Orli Prostějov
GBA Sojky Pelhřimov
18. 9. 2021
18:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Jedlička
Robin Petrák
78
130
11
35
30
61
52
96
Review
skupina B 3. kolo 66
BCM Orli Prostějov
Tygři Brno
19. 9. 2021
10:00
Sportcentrum DDM 1 Lukáš Kapaňa
Michal Kubiš
55
83
14
21
25
47
36
70
Review
skupina B 3. kolo 68
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
19. 9. 2021
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Kamil Karafiát
Ondřej Zatloukal
54
67
19
13
30
28
49
44
Review
skupina B 3. kolo 67
BK NH Ostrava
BVK Holice
19. 9. 2021
11:00
SH Ostrava-Tatran Petr Nejezchleb
Filip Dombrovský
80
67
22
17
42
35
71
53
Review
skupina B 3. kolo 65
BASKET Brno
GBA Sojky Pelhřimov
27. 10. 2021
19:00
Hala míč. sportů Kampus Ondřej Zatloukal
Natálie Karabínová
Preview
skupina B 4. kolo 72
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
2. 10. 2021
14:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Kubiš
Jiří Fanta
93
66
24
18
43
37
69
50
Review
skupina B 4. kolo 69
Tygři Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
28. 10. 2021
15:00
SH Morenda Pavel Šenk
Petr Mynarčík
Preview
skupina B 4. kolo 70
GBA Sojky Pelhřimov
BVK Holice
2. 10. 2021
16:00
SH Pelhřimov Lenka Křičková
Petr Mynarčík
111
49
27
19
51
23
81
35
Review
skupina B 4. kolo 71
BASKET Brno
BK NH Ostrava
2. 10. 2021
16:00
Hala míč. sportů Kampus Ondřej Zatloukal
Pavel Šenk
67
56
23
17
34
29
50
44
Review
skupina B 5. kolo 75
BASKET Brno
BK Snakes Ostrava
3. 10. 2021
10:00
Hala míč. sportů Kampus Lukáš Kapaňa
Pavel Šenk
89
53
37
19
56
25
76
33
Review
skupina B 5. kolo 76
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
3. 10. 2021
10:00
Sportcentrum DDM 1 Filip Dombrovský
Jiří Fanta
77
83
21
25
37
47
52
64
Review
skupina B 5. kolo 73
Tygři Brno
BVK Holice
3. 10. 2021
11:00
SH Morenda Kamil Karafiát
Martin Veis
104
59
27
12
50
30
76
45
Review
skupina B 5. kolo 74
GBA Sojky Pelhřimov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
5. 10. 2021
19:00
SH Pelhřimov Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
113
75
27
17
53
41
79
57
Review
skupina B 6. kolo 78
BK Snakes Ostrava
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 6. kolo 77
BK NH Ostrava
Tygři Brno
16. 10. 2021
12:00
SH Ostrava-Tatran Pavel Nehoda
Jakub Kremser
60
96
11
26
29
43
47
71
Review
skupina B 6. kolo 79
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno
16. 10. 2021
17:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Veis
Petr Mynarčík
63
90
14
19
31
42
49
58
Review
skupina B 6. kolo 80
BVK Holice
BCM Orli Prostějov
16. 10. 2021
17:00
SH Holubova ul. Lukáš Hartig
Dominik Barták
64
81
21
27
34
45
46
65
Review
skupina B 7. kolo 82
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 7. kolo 81
BK NH Ostrava
GBA Sojky Pelhřimov
17. 10. 2021
10:00
SH Ostrava-Tatran Pavel Nehoda
Jakub Kremser
91
117
18
23
43
68
63
94
Review
skupina B 7. kolo 83
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
17. 10. 2021
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Veis
Petr Mynarčík
89
70
26
6
47
25
66
47
Review
skupina B 7. kolo 84
BVK Holice
BASKET Brno
17. 10. 2021
10:00
SH Holubova ul. Lukáš Hartig
Jan Kovář
42
92
12
32
20
50
29
79
Review
skupina B 8. kolo 88
GBA Sojky Pelhřimov
Tygři Brno
7. 11. 2021
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina B 8. kolo 85
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno
7. 11. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 8. kolo 87
BVK Holice
BK VIVIDBOOKS Pardubice
7. 11. 2021
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 8. kolo 86
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
7. 11. 2021
10:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 9. kolo 89
GBA Sojky Pelhřimov
BASKET Brno
20. 11. 2021
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina B 9. kolo 90
Tygři Brno
BCM Orli Prostějov
20. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina B 9. kolo 91
BVK Holice
BK NH Ostrava
20. 11. 2021
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 9. kolo 92
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
20. 11. 2021
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 10. kolo 93
Tygři Brno
BASKET Brno
21. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina B 10. kolo 94
GBA Sojky Pelhřimov
BCM Orli Prostějov
21. 11. 2021
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina B 10. kolo 95
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK NH Ostrava
21. 11. 2021
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 10. kolo 96
BVK Holice
BK Snakes Ostrava
21. 11. 2021
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 11. kolo 97
BVK Holice
Tygři Brno
4. 12. 2021
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 11. kolo 98
BK VIVIDBOOKS Pardubice
GBA Sojky Pelhřimov
4. 12. 2021
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 11. kolo 99
BK Snakes Ostrava
BASKET Brno
4. 12. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 11. kolo 100
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
4. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina B 12. kolo 101
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tygři Brno
5. 12. 2021
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina B 12. kolo 102
BVK Holice
GBA Sojky Pelhřimov
5. 12. 2021
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 12. kolo 103
BK NH Ostrava
BASKET Brno
5. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina B 12. kolo 104
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
5. 12. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 13. kolo 107
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
18. 12. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 13. kolo 108
BASKET Brno
BVK Holice
18. 12. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina B 13. kolo 106
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
30. 10. 2021
15:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Michal Kult
Preview
skupina B 13. kolo 105
GBA Sojky Pelhřimov
BK NH Ostrava
30. 10. 2021
17:00
SH Pelhřimov Dominik Barták
Pavel Theodor
Preview
skupina B 14. kolo 111
BASKET Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
19. 12. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina B 14. kolo 112
BCM Orli Prostějov
BVK Holice
19. 12. 2021
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina B 14. kolo 110
GBA Sojky Pelhřimov
BK Snakes Ostrava
31. 10. 2021
11:00
SH Pelhřimov Michaela Scholzová
Dominik Barták
Preview
skupina B 14. kolo 109
Tygři Brno
BK NH Ostrava
31. 10. 2021
12:30
SH Morenda Pavel Nehoda
Michal Kult
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Adam Ivánek NH Ostrava 17 6 27.2 15.8 2.8 / 4.7 60.7 2.5 / 7.3 34.1 2.7/4.8 55.2 1.7 4.7 6.3 0.5 1.3 2.0 0.0 3.3 2.7 14.3
Tomáš Dvořák Slavoj Litoměřice 18 6 28.8 12.7 4.8 / 7.5 64.4 0.0 / 1.0 0.0* 3.0/5.8 51.4 1.2 3.3 4.5 4.5 1.8 2.0 0.4 5.0 3.0 17.0
Matěj Dáňa BASKET Brno 17 4 22.3 18.3 4.0 / 7.5 53.3 2.3 / 5.0 45.0 3.5/6.0 58.3 2.0 2.3 4.3 3.8 3.3 0.8 1.3 5.3 2.0 23.8
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 18 4 24.8 13.5 5.0 / 6.3 80.0 0.8 / 2.3 33.3 1.3/5.0 25.0 1.5 3.3 4.8 2.0 2.8 1.3 0.4 3.8 2.5 17.0
Viktor Lukic-Gavric GBA Lions J. Hradec 16 4 28.3 11.5 2.8 / 5.0 55.0 0.8 / 4.5 16.7 3.8/4.5 83.3 1.0 4.5 5.5 0.5 2.5 3.8 0.0 3.8 2.5 11.3
Adam Kattan Rahmani BCM Orli Prostějov 18 6 17.7 6.5 1.5 / 3.8 39.1 0.8 / 2.8 29.4 1.0/1.8 0.0* 1.2 1.8 3.0 0.8 0.8 1.8 0.1 1.5 2.7 3.0
Matyáš Franta Jižní Supi 18 11 7.5 2.2 1.1 / 1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 1.1 0.5 1.6 0.4 0.4 0.7 0.0 0.5 1.6 0.2
Tomáš Randýsek Sokol pražský 17 3 13.3 8.0 1.3 / 3.7 36.4 1.3 / 3.0 44.4 1.3/2.0 66.7 0.7 2.0 2.7 0.7 1.7 1.0 0.2 1.7 2.0 7.3
Petr Bašta BA Nymburk 17 6 10.2 1.8 0.5 / 2.0 25.0 0.2 / 0.7 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.7 0.0 0.2 0.7 0.8 1.7 1.2
Anthony Dennis Adamec BVK Holice 17 4 9.5 2.0 1.0 / 1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.5 1.0 0.1 0.0 0.3 1.5
Miroslav Bella USK 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Baselides BK Loko Plzeň 18 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Bečka Sokol Písek 16 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Celerin Snakes Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Bílek PCE 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Dvořák Tygři Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
USK Praha 6 29.5 6.5 17.3 /24.5 70.7 16.3 34.8 51.2 15.5 11.0 17.8 22.5 17.7 3.7
Jižní Supi 6 20.2 5.3 10.3 /18.5 55.9 9.5 21.2 30.7 7.3 6.0 17.8 17.0 16.5 0.8
Sokol pražský 6 24.2 10.8 13.5 /22.5 60.0 18.3 31.7 50.0 18.5 12.3 21.5 20.8 25.8 4.5
BK Loko Plzeň 6 18.5 7.0 13.5 /23.3 57.9 13.3 27.8 41.2 14.8 9.5 24.8 21.5 26.3 1.8
Slavoj Litoměřice 6 22.0 7.0 15.7 /25.5 61.4 10.7 23.0 33.7 12.5 6.0 11.2 18.5 19.0 3.2
BA Nymburk 6 26.0 5.8 13.5 /22.2 60.9 15.7 31.0 46.7 14.2 11.2 17.3 21.8 23.0 4.0
GBA Lions J. Hradec 6 24.8 5.5 13.2 /21.2 62.2 12.3 29.3 41.7 11.2 11.2 24.7 19.5 22.2 4.3
Sokol Písek 6 22.3 6.5 15.7 /27.0 58.0 15.7 25.2 40.8 14.3 12.7 21.5 23.7 20.7 1.2
BCM Orli Prostějov 6 20.7 6.7 14.3 /23.6 60.6 15.2 22.8 38.0 12.3 11.7 19.7 20.7 18.7 1.8
Snakes Ostrava 4 17.0 6.3 10.8 /17.1 63.2 9.3 32.3 41.5 9.8 7.0 26.0 18.8 26.0 3.5
BVK Holice 6 16.7 4.3 11.5 /17.3 66.3 11.0 17.2 28.2 7.2 5.5 20.7 18.7 15.5 0.3
GBA Sojky Pelhřimov 4 33.8 12.3 13.5 /22.3 60.7 21.0 32.5 53.5 21.0 14.5 17.5 18.3 16.0 3.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 5 21.0 6.2 12.6 /20.8 60.6 14.8 33.4 48.2 11.4 8.8 22.4 18.6 21.6 1.4
NH Ostrava 6 23.2 5.7 10.2 /17.2 59.2 13.7 23.3 37.0 10.3 12.0 16.5 16.3 20.3 0.8
Tygři Brno 4 27.0 4.3 19.0 /27.3 69.7 15.0 30.8 45.8 11.5 10.8 16.0 20.3 17.5 1.3
BASKET Brno 5 26.6 6.4 13.6 /23.4 58.1 16.4 26.6 43.0 16.0 10.8 15.0 21.2 18.2 3.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 3 1 2 0 2.2 1.7 1.9
Výborný Dominik 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Vošahlík Marek 2 2 0 0 - 1.0 1.0
Vondráček Marek 6 6 0 0 1.3 1.0 1.2
Veis Martin 3 2 1 0 1.0 2.0 1.5
Vávrová Veronika 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Theodor Pavel 1 0 1 0 - - -
Škaroupka Michal 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Šenk Pavel 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Svejkovský Ondřej 2 0 2 0 3.0 1.5 2.3
Scholze Michal 1 0 1 0 2.0 2.5 2.3
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Petrák Robin 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Peterková Lucie 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Perlík Michal 4 2 2 0 1.3 1.7 1.5
Pazourek Jaroslav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.5 - 1.5
Mynarčík Petr 3 0 3 0 1.0 2.0 1.5
Mašek Tomáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Kult Michal 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Kubiš Michal 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Kremser Jakub 2 0 2 0 1.5 - 1.5
Kovář Jan 1 0 1 0 2.0 - 2.0
Kovačovič Matej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kocián Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 2 2 0 0 3.0 1.5 2.3
Kec Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 3 3 0 0 1.2 1.8 1.5
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Jeřáb Jan 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hartig Lukáš 3 2 1 0 1.7 1.8 1.7
Fanta Jiří 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Eisner Petr 2 0 2 0 4.0 1.0 2.5
Dombrovský Filip 3 1 2 0 1.2 1.3 1.3
Čížek Daniel 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Bohata Pavel 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Barták Matěj 1 0 1 0 - 2.5 2.5
Barták Dominik 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře