Marek Volný

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
NH Ostrava
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
183
Procento vítězství
47%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 žáci U15 - Skupina C NH Ostrava 12 - 3.5 1.3 /1.3 100.0 0 0.0 0.8/2.8 30.3 1.8 -0.3
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina F NH Ostrava 12 - 10.5 4.4 /4.4 100.0 0 0.0 1.7/4.3 38.5 2.7 5.2
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C NH Ostrava 2 - 3.0 1.5 /1.5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 4.5 -1.5
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B NH Ostrava 14 - 8.1 3.2 /3.2 100.0 0 0.0 1.6/4.6 35.4 3.1 1.9
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A NH Ostrava 3 28.0 12.7 5.7 /10.3 54.8 0 0.0 1.3/4 33.3 3.7 15.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo NH Ostrava 2 29.0 11.5 4.5 /8.5 52.9 0 0.0 2.5/6.5 38.5 3.0 16.5
2017/18 žáci U15 - Skupina C NH Ostrava 12 - 14.9 6.3 0.0 0.3 0.0 1.7/3.2 52.6 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 11 14.3 1.7 0.7 /2.4 30.8 0 0.0 0.3/0.7 37.5 2.7 -1.4
2017/18 žáci U15 - Extraliga NH Ostrava 15 - 13.1 4.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.9 42.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out NH Ostrava 4 20.0 5.0 1.5 /2.5 60.0 0.5 66.7 0.5/2 25.0 2.5 5.5
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A NH Ostrava 3 32.7 13.7 5 51.7 0.3 16.7 2.7/7 38.1 3.3 13.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo NH Ostrava 2 32.5 21.5 7.5 65.2 0 0.0 6.5/9 72.2 2.5 22.5
2018/19 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 20 25.4 9.8 4.1 /9 45.0 0.1 6.3 1.4/2.6 54.9 3.5 5.4
2018/19 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 10 - 5.4 2.1 0.0 0.1 0.0 0.9/2.1 42.9 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 4 - 7.5 3.3 0.0 0 0.0 1/2.8 36.4 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off NH Ostrava 3 24.7 7.3 2.7 /7.3 36.4 0 0.0 2/3.7 54.5 4.3 4.0
2019/20 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 18 30.0 16.0 5.3 /11.5 46.4 0.5 18.4 3.8/7.3 52.7 3.4 12.5
2019/20 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 9 - 18.7 6.4 0.0 0.7 0.0 3.8/6.3 59.6 - -
2019/20 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 4 - 18.0 6.5 0.0 0.8 0.0 2.8/4.5 61.1 - -
2020/21 muži - Skupina A2 OVA 7 6.4 1.3 0.3 /0.4 66.7 0.1 33.3 0.3/0.3 100.0 1.7 0.3
2021/22 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 12 27.3 13.8 3.3 /7.1 47.1 1.8 30.0 1.8/3.4 53.7 3.8 9.1
2021/22 junioři U19 - nadstavba B NH Ostrava 2 32.0 14.5 3.5 /8 43.8 2 36.4 1.5/5 30.0 3.5 11.0
Průměr za kariéru 30.2 11.6 10.4 3.8 166.8 0.3 34.6 1.8/3.9 164.9 3.1 4.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Snakes Ostrava 6. 11. 2021
2B body 7 GBA Sojky Pelhřimov 30. 10. 2021
3B body 6 Snakes Ostrava 6. 11. 2021
Obranné doskoky 4 BK Loko Plzeň 16. 1. 2022
Útočné doskoky 4 GBA Sojky Pelhřimov 30. 10. 2021
Doskoky celkem 6 BK Loko Plzeň 16. 1. 2022
Body 32 Snakes Ostrava 6. 11. 2021
Užitečnost 33 Snakes Ostrava 6. 11. 2021
Asistence 4 BASKET Brno 2. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Snakes Ostrava 15. 12. 2019 2019/20
2B body 12 BK Hladnov 28. 9. 2016 2016/17
3B body 6 Snakes Ostrava 6. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 9 SAM Brno 7. 4. 2019 2018/19
Útočné doskoky 5 Sokol Pražský 2. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 10 Slavoj Litoměřice 28. 2. 2019 2018/19
Body 32 Snakes Ostrava 6. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 33 BK Pardubice 1. 12. 2019 2019/20
Asistence 7 Sj. BK Litoměřice 22. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina B BVK Holice 21:48 11 5 50.0 0 0.0 1/2 50.0
18. 9. 2021 skupina B PCE 26:07 19 6 75.0 2 40.0 1/2 50.0
2. 10. 2021 skupina B BASKET Brno 26:55 7 3 60.0 0 0.0 1/4 25.0
3. 10. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 27:16 6 3 37.5 0 0.0 0/0 0
30. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 26:10 14 7 43.8 0 0.0 0/2 0.0
31. 10. 2021 skupina B Tygři Brno 25:04 6 0 0.0 2 40.0 0/2 0.0
7. 11. 2021 skupina B Snakes Ostrava 31:28 18 0 0.0 5 55.6 3/4 75.0
6. 11. 2021 skupina B Snakes Ostrava 31:07 32 3 42.9 6 42.9 8/10 80.0
4. 12. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 29:07 18 5 83.3 2 33.3 2/4 50.0
5. 12. 2021 skupina B BASKET Brno 24:17 7 1 33.3 1 16.7 2/4 50.0
7. 12. 2021 skupina B PCE 21:28 14 2 28.6 2 33.3 4/6 66.7
12. 12. 2021 skupina B BVK Holice 37:13 13 5 71.4 1 20.0 0/1 0.0
15. 1. 2022 nadstavba B GBA Lions J. Hradec 28:07 16 3 50.0 3 60.0 1/4 25.0
16. 1. 2022 nadstavba B BK Loko Plzeň 35:30 13 4 40.0 1 16.7 2/6 33.3
Celkem 14 391:37 194 47 46.5 25 30.9 25/51 49.0
Průměr 14 27:58 13.9 3.4 46.5 1.8 30.9 1.8/3.6 49.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Karviná 4 0:00 18.8 6.8 0.0 0.8 0.0 3.0/4.8 63.2 3.8
SAM Brno 10 22:31 7.3 2.5 41.0 0.4 40.0 1.1/2.4 45.8 3.2
Slavia Kroměříž 5 0:00 14.0 5.0 0.0 0.4 0.0 2.8/4.8 58.3 3.4
Tygři JBC Brno 4 0:00 17.3 6.3 0.0 0.0 0.0 4.8/8.3 57.6 3.5
BK Hladnov 5 0:00 13.8 5.0 0.0 0.6 0.0 2.0/4.0 50.0 3.4
Sokol Pražský 4 30:52 13.3 6.3 46.3 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 3.5
BK Opava 4 0:00 13.3 5.0 100.0 0.0 0.0 3.3/7.0 46.4 3.8
Sokol Písek 3 27:35 17.7 6.7 39.2 0.3 11.1 3.3/7.0 47.6 4.7
Synthesia Pardubice 4 28:19 13.0 3.8 44.1 0.8 27.3 3.3/5.3 61.9 2.3
Snakes Ostrava 2 31:17 25.0 1.5 25.0 5.5 47.8 5.5/7.0 78.6 3.0
BCM Orli Prostějov 6 24:06 8.0 3.3 44.4 0.2 12.5 0.8/2.7 31.3 4.0
BK Pelhřimov 3 0:00 16.0 6.7 0.0 0.0 0.0 2.7/7.7 34.8 2.0
BK Loko Plzeň 4 21:55 11.5 5.0 60.6 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 3.5
Snakes Ostrava 6 22:14 7.5 1.8 39.3 0.3 15.4 2.8/5.2 54.8 3.2
BCM Orli Prostějov 4 0:00 10.5 4.5 600.0 0.3 0.0 0.8/3.5 21.4 2.3
BK Opava 4 0:00 10.3 4.3 850.0 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 3.0
USK 4 20:44 9.8 3.0 42.9 0.3 12.5 3.0/5.8 52.2 3.3
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 12.3 4.7 0.0 0.3 0.0 2.0/8.3 24.0 3.3
PCE 2 23:47 16.5 4.0 53.3 2.0 36.4 2.5/4.0 62.5 4.0
Snakes Ostrava 4 0:00 8.0 3.8 1.500.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.8
Slavoj Litoměřice 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 3.5
SKB Zlín 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/4.5 100.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 14.5 6.0 100.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 3.0
Slavoj Litoměřice 3 25:35 9.3 3.3 52.6 0.3 16.7 1.7/2.0 83.3 3.7
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.5 4.0 0.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BA Sparta 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BVK Holice 2 29:30 12.0 5.0 58.8 0.5 11.1 0.5/1.5 33.3 2.5
BCM Orli Prostějov 2 28:11 12.0 4.0 57.1 1.0 25.0 1.0/2.0 50.0 4.5
Tygři Praha 2 21:44 12.0 5.0 62.5 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.5
Sokol Pražský 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.0 0.0 3.5/6.5 53.8 3.0
Synthesia Pardubice 1 30:00 19.0 8.0 57.1 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Tygři JBC Brno 2 26:32 9.5 3.5 43.8 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 4.0
BC Vysočina 3 8:02 6.3 2.7 100.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
BA Nymburk 2 30:02 9.0 2.5 26.3 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.5
GBA Lions J. Hradec 1 28:07 16.0 3.0 50.0 3.0 60.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Snakes Ostrava 4 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sj. BK Litoměřice 1 30:00 16.0 7.0 58.3 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 2.0
Tygři Brno 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BASKET Brno 2 25:36 7.0 2.0 50.0 0.5 12.5 1.5/4.0 37.5 4.5
GBA Sojky Pelhřimov 1 26:10 14.0 7.0 43.8 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Sokol Pražský 1 30:00 13.0 6.0 42.9 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
BK Loko Plzeň 1 35:30 13.0 4.0 40.0 1.0 16.7 2.0/6.0 33.3 5.0
BC Nový Jičín 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 1.0 100.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 3.0
Tygři Brno 1 25:04 6.0 0.0 0.0 2.0 40.0 0.0/2.0 0.0 4.0
OLO 2 9:36 2.5 0.0 0.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 3.0
UNL 2 7:41 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Opava 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
SK Žabovřesky 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
SVI 2 0:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 2 4:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DEC 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -