Jorge Sánchez-Ramos Pereda

Národnost
ESP
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
GBA Sojky Pelhřimov
Výška
190 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
1
Zápasy
52
Procento vítězství
73.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2021/22 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 16 26.3 11.8 3.8 /6.1 62.2 0.7 28.9 2.1/3.1 67.3 2.0 13.9
2021/22 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov 14 21.1 13.0 3.6 /5.7 62.5 1.1 45.7 2.4/2.7 89.5 0.9 18.6
2021/22 muži - Základní část JHR 1 9.0 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -
2021/22 junioři U19 - nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 8 27.8 15.6 3.9 /5.8 67.4 1.1 26.5 4.5/6 75.0 1.9 20.3
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo GBA Sojky Pelhřimov 5 26.4 13.4 2.2 /4 55.0 2.8 45.2 0.6/1 60.0 1.4 15.2
2021/22 junioři U19 - play-off GBA Sojky Pelhřimov 2 25.5 10.5 2.5 /3 83.3 1.5 33.3 1/1.5 66.7 1.5 13.5
2021/22 junioři U19 - MČR GBA Sojky Pelhřimov 2 28.5 11.5 3.5 /7 50.0 0.5 16.7 3/3.5 85.7 3.0 19.5
Průměr za kariéru 48.0 24.7 12.7 3.5 430.4 1.1 196.3 2.4/3.1 444.2 1.6 16.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 11 BA Nymburk 15. 1. 2022
2B body 7 BASKET Brno 20. 11. 2021
3B body 6 Basket Opava 2010 20. 3. 2022
Obranné doskoky 6 STRABAG Zlín 16. 3. 2022
Útočné doskoky 2 PLZ 5. 12. 2021
Doskoky celkem 7 BA Nymburk 13. 2. 2022
Body 24 BA Nymburk 15. 1. 2022
Užitečnost 33 Sokol Písek 16. 1. 2022
Asistence 14 BASKET Brno 8. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BA Nymburk 15. 1. 2022 2021/22
2B body 7 BASKET Brno 20. 11. 2021 2021/22
3B body 6 Basket Opava 2010 20. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 6 STRABAG Zlín 16. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 2 BVK Holice 2. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 BA Nymburk 13. 2. 2022 2021/22
Body 24 BASKET Brno 20. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 33 Sokol Písek 16. 1. 2022 2021/22
Asistence 14 BASKET Brno 8. 5. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 27:31 15 4 100.0 1 50.0 4/7 57.1
18. 9. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 22:55 12 6 66.7 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 27:03 11 5 71.4 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 28:01 15 3 60.0 1 33.3 6/8 75.0
2. 10. 2021 skupina B BVK Holice 18:15 13 2 66.7 3 75.0 0/0 0
5. 10. 2021 skupina B PCE 25:49 10 4 66.7 0 0.0 2/2 100.0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 24:31 2 1 14.3 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 20:02 10 3 75.0 0 0.0 4/4 100.0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 24:13 17 5 83.3 1 100.0 4/5 80.0
24. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 27:36 14 6 54.5 0 0.0 2/3 66.7
27. 10. 2021 skupina B BASKET Brno 35:18 13 5 71.4 0 0.0 3/5 60.0
29. 10. 2021 skupina ZÁPAD SLP 23:30 9 2 66.7 1 50.0 2/2 100.0
30. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 22:59 13 1 33.3 2 50.0 5/5 100.0
31. 10. 2021 skupina B Snakes Ostrava 21:04 23 2 40.0 5 100.0 4/4 100.0
6. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 33:07 12 4 50.0 1 20.0 1/1 100.0
7. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 22:03 13 2 33.3 2 40.0 3/3 100.0
12. 11. 2021 skupina ZÁPAD VYS 27:46 19 5 83.3 3 60.0 0/0 0
11. 11. 2021 skupina B Snakes Ostrava 0:00 18 5 100.0 1 100.0 5/6 83.3
20. 11. 2021 skupina B BASKET Brno 41:52 24 7 50.0 2 40.0 4/4 100.0
21. 11. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 24:18 14 4 66.7 2 66.7 0/1 0.0
4. 12. 2021 skupina B PCE 21:31 11 4 100.0 0 0.0 3/3 100.0
5. 12. 2021 skupina B BVK Holice 10:12 10 5 83.3 0 0.0 0/1 0.0
5. 12. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 23:25 19 5 83.3 1 25.0 6/8 75.0
8. 12. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 28:09 9 4 50.0 0 0.0 1/1 100.0
10. 12. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 23:10 9 3 75.0 0 0.0 3/5 60.0
11. 12. 2021 Základní část KOL 9:15 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
15. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 12. 2021 Základní část OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 1. 2022 Základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 32:06 12 5 71.4 0 0.0 2/3 66.7
15. 1. 2022 nadstavba A BA Nymburk 35:00 24 5 71.4 1 14.3 11/13 84.6
16. 1. 2022 nadstavba A Sokol Písek 18:24 20 6 100.0 1 50.0 5/5 100.0
16. 1. 2022 skupina ZÁPAD SLP 25:18 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2022 skupina ZÁPAD VYS 22:46 9 4 57.1 0 0.0 1/1 100.0
29. 1. 2022 nadstavba A Sokol pražský 26:58 18 1 100.0 4 57.1 4/6 66.7
1. 2. 2022 skupina ZÁPAD SP BASKET 30:15 10 3 50.0 1 25.0 1/3 33.3
12. 2. 2022 nadstavba A Sokol Písek 20:13 16 5 83.3 1 25.0 3/7 42.9
13. 2. 2022 nadstavba A BA Nymburk 26:07 16 4 36.4 1 25.0 5/6 83.3
13. 2. 2022 play-out 13.-20. místo BC Vysočina 20:18 5 1 33.3 1 25.0 0/0 0
17. 2. 2022 nadstavba A USK 36:51 10 3 50.0 0 0.0 4/6 66.7
18. 2. 2022 play-out 13.-20. místo Basket Opava 2010 22:12 10 2 66.7 2 33.3 0/0 0
22. 2. 2022 nadstavba A USK 34:55 11 4 66.7 0 0.0 3/3 100.0
6. 3. 2022 nadstavba A Sokol pražský 23:15 10 3 100.0 1 20.0 1/2 50.0
13. 3. 2022 play-out 13.-20. místo BC Vysočina 32:09 21 6 66.7 2 28.6 3/5 60.0
16. 3. 2022 play-out 13.-20. místo STRABAG Zlín 30:10 11 1 25.0 3 50.0 0/0 0
20. 3. 2022 play-out 13.-20. místo Basket Opava 2010 26:49 20 1 100.0 6 75.0 0/0 0
2. 4. 2022 play-off PCE 24:55 13 2 100.0 3 100.0 0/0 0
23. 4. 2022 play-off PCE 25:34 8 3 75.0 0 0.0 2/3 66.7
7. 5. 2022 MČR Tygři Brno 23:12 10 1 33.3 1 25.0 5/6 83.3
8. 5. 2022 MČR BASKET Brno 33:58 13 6 54.5 0 0.0 1/1 100.0
Celkem 52 1185:00 617 168 63.2 55 35.7 116/152 76.3
Průměr 52 22:47 11.9 3.2 63.2 1.1 35.7 2.2/2.9 76.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BASKET Brno 3 37:02 16.7 6.0 56.3 0.7 25.0 2.7/3.3 80.0 2.7
PCE 4 24:27 10.5 3.3 81.3 0.8 23.1 1.8/2.0 87.5 1.3
Snakes Ostrava 2 10:32 20.5 3.5 70.0 3.0 100.0 4.5/5.0 90.0 1.0
BA Nymburk 2 30:33 20.0 4.5 50.0 1.0 18.2 8.0/9.5 84.2 2.0
Sokol Písek 2 19:18 18.0 5.5 91.7 1.0 33.3 4.0/6.0 66.7 1.0
Tygři Brno 3 26:07 11.7 2.3 41.2 1.3 28.6 3.0/3.3 90.0 1.3
PLZ 2 25:43 17.0 4.0 72.7 1.0 28.6 6.0/8.0 75.0 1.0
Basket Opava 2010 2 24:30 15.0 1.5 75.0 4.0 57.1 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 2 25:54 14.5 4.0 80.0 1.5 60.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol pražský 2 25:06 14.0 2.0 100.0 2.5 41.7 2.5/4.0 62.5 2.5
VYS 2 25:16 14.0 4.5 69.2 1.5 42.9 0.5/0.5 100.0 1.0
Basketbal Polabí 2 29:51 13.0 5.5 61.1 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BC Vysočina 2 26:13 13.0 3.5 58.3 1.5 27.3 1.5/2.5 60.0 1.0
NH Ostrava 2 21:30 11.5 2.0 57.1 1.0 50.0 4.5/4.5 100.0 0.5
BVK Holice 2 14:13 11.5 3.5 77.8 1.5 75.0 0.0/0.5 0.0 0.5
USK 2 35:53 10.5 3.5 58.3 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
USK Praha B 2 27:36 10.0 4.5 60.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Sokol Písek 1 24:13 17.0 5.0 83.3 1.0 100.0 4.0/5.0 80.0 3.0
SLP 2 24:24 6.5 2.0 50.0 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 11:27 6.0 3.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
STRABAG Zlín 1 30:10 11.0 1.0 25.0 3.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 23:50 5.5 2.0 36.4 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
SP BASKET 1 30:15 10.0 3.0 50.0 1.0 25.0 1.0/3.0 33.3 2.0
CBU 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
KOL 1 9:15 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OVA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články