Václav Bartoš

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Jižní Supi
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
220
Procento vítězství
37.7%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Ben U13B 13 - 0.4 0.2 0 0.1/0.2 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Ben U13B 16 - 1.6 0.8 0 0.1/0.4 16.7 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BC Ben "A"U11 (mix 8 - 7.1 3.5 0 0.1/0.3 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BC Ben "A"U11 (mix 6 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Ben U15 10 - 2.0 1 0 0/0.4 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - skupina B BC Benešov 5 - 0.8 0.4 0 0/0.4 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Ben U13B 18 - 6.7 2.8 0.1 0.7/2.4 30.2 - -
2015/16 žáci U15 - skupina B-1 BC Benešov 6 - 0.8 0.2 0.2 0/0.3 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 4 - 6 místo Ben U13B 8 - 15.8 6.8 0.3 1.5/4.9 30.8 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B USK Praha 6 - 3.3 1.5 /1.5 0 0.3/0.7 50.0 1.2 1.8
2016/17 žáci U15 - skupina B BC Benešov 12 - 11.5 4.8 0.4 0.6/2.3 25.9 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A USK Praha 8 - 0.3 0.1 /0.1 0 0/0 0.0 1.8 -1.5
2016/17 žáci U15 - skupina B2 BC Benešov 10 - 8.5 3.5 0.5 0/0.6 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B USK Praha 5 - 3.0 1.4 0 0.2/0.2 100.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina B BC Benešov 8 - 15.3 7.1 0.1 0.6/1.5 41.7 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A USK Praha 10 - 4.7 1.8 0.3 0.2/0.9 22.2 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A+B BC Benešov 4 - 11.3 4.8 0.3 1/1.8 57.1 - -
2018/19 muži - skupina A BC Benešov 1 - 8.0 1 2 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BC Benešov 10 - 11.7 4.6 0.5 1/2.2 45.5 - -
2018/19 kadeti U17 - Skupina A 7-9 BC Benešov 2 - 8.5 3.5 0.5 0/2 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BSK Modřany - Jižní Supi 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BSK - Jižní Supi 5 - 11.6 4.8 0.2 1.4/3.2 43.8 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BC Benešov 4 - 12.3 5 0.5 0.8/1.8 42.9 - -
2019/20 muži - play-off B BC Benešov 1 30.0 6.0 0 2 0/0 0.0 - 6.0
2021/22 muži - skupina A BC Benešov 13 - 6.8 2.1 0.5 1.2/2.2 55.2 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Jižní Supi B 10 - 16.8 6.1 0.9 1.9/5.6 33.9 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Jižní Supi 8 19.6 9.8 3.9 /7.9 0.3 1.3/1.9 66.7 2.4 6.0
2021/22 junioři U19 - play-out B Jižní Supi B 3 - 23.3 7.3 2 2.7/5.7 47.1 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Jižní Supi 4 7.5 4.8 1.5 /3.3 0.3 1/1.5 66.7 2.3 3.8
2021/22 junioři U19 - play-out Jižní Supi 5 14.8 8.8 3.2 /7.2 0.6 0.6/1.6 37.5 2.4 6.8
Průměr za kariéru 24.4 1.3 7.2 2.9 0.3 0.6/1.6 101.5 2.3 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Kol U13B 9. 4. 2016 2015/16
2B body 16 BK Přeštice 22. 10. 2016 2016/17
3B body 3 Sokol Písek B 23. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 5 Sokol Písek 4. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 2. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 8 Sokol Písek 4. 12. 2021 2021/22
Body 38 Tesla Pardubice 6. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 24 BK Loko Plzeň 18. 12. 2021 2021/22
Asistence 2 GBA Lions J. Hradec 5. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tesla Pardubice 2 0:00 27.5 10.0 0.0 1.0 0.0 4.5/8.0 56.3 4.0
BK Loko Plzeň 3 19:13 17.3 6.3 59.4 1.0 75.0 1.7/3.3 50.0 3.0
VYS 2 0:00 22.5 6.5 0.0 2.0 0.0 3.5/9.0 38.9 4.0
Basket Poděbrady 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
BK Horejsek Děčín 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.3 100.0 3.3
Královští Sokoli 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Wolves Radotín 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
Tesla Pardubice 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BC Vysočina 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.5
BKj Kralupy 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 8.0 2.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Sokol Písek B 1 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Sokol Písek 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sokol pražský 1 18:48 12.0 5.0 55.6 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 21:46 12.0 4.0 40.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
Pod U17B 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sokol Písek 1 27:46 11.0 4.0 66.7 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 8:02 5.5 2.0 40.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Tygři Louny 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
CBU 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Pří 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 10:06 4.0 1.5 60.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
SKB Rokycany 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BC Vysočina 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BA Nymburk 2 14:25 2.5 1.0 20.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Snakes Ostrava 1 14:16 5.0 2.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Kladno 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 21:43 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA LYNX Liberec 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0