Extraliga U19M

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nadstavba B 1. kolo 145
Slavoj BK Litoměřice
BK VIVIDBOOKS Pardubice
13. 1. 2024
09:30
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Ondřej Svejkovský
58
89
17
21
30
48
46
73
Review
nadstavba B 1. kolo 147
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
13. 1. 2024
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Pavel Nehoda
Ondřej Rusz
70
73
17
23
35
32
44
43
66
66
Review
nadstavba B 1. kolo 148
BK NH Ostrava
Sokol pražský
13. 1. 2024
18:30
SH Ostrava-Tatran Jakub Kremser
Václav Sýkora
67
73
17
23
40
42
52
54
Review
nadstavba B 1. kolo 146
Válečníci Děčín
GBA Sojky Pelhřimov
13. 1. 2024
19:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Šenk
Klaudia Aleksandra Karwowska
95
87
21
23
55
47
62
64
Review
nadstavba B 2. kolo 150
Válečníci Děčín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
14. 1. 2024
09:15
ARMEX Sportcentrum Pavel Šenk
Klaudia Aleksandra Karwowska
77
80
18
24
36
52
66
63
Review
nadstavba B 2. kolo 151
BK Snakes Ostrava
Sokol pražský
14. 1. 2024
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Pavel Nehoda
83
81
26
17
47
41
59
59
Review
nadstavba B 2. kolo 149
Slavoj BK Litoměřice
GBA Sojky Pelhřimov
14. 1. 2024
12:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Dennis Billík
93
67
22
9
47
31
71
47
Review
nadstavba B 2. kolo 152
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
14. 1. 2024
13:00
SH Ostrava-Tatran Václav Sýkora
Ondřej Rusz
71
74
28
14
42
35
52
49
Review
nadstavba B 3. kolo 153
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
27. 1. 2024
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Jan Kovář
64
81
21
18
34
42
45
64
Review
nadstavba B 3. kolo 154
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol pražský
27. 1. 2024
16:00
SH Pelhřimov Štěpán Pokorný
Michal Šafařík
87
96
13
29
35
51
60
78
Review
nadstavba B 3. kolo 156
BK NH Ostrava
Válečníci Děčín
27. 1. 2024
17:00
SH Ostrava-Tatran Robin Petrák
René Klapetek
105
62
23
11
58
27
78
43
Review
nadstavba B 3. kolo 155
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
27. 1. 2024
17:30
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Michal Slovák
75
59
20
17
37
31
56
51
Review
nadstavba B 4. kolo 159
BK Snakes Ostrava
Válečníci Děčín
28. 1. 2024
11:30
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Michal Slovák
85
78
26
21
37
47
60
60
Review
nadstavba B 4. kolo 160
BK NH Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
28. 1. 2024
14:00
SH Ostrava-Tatran Robin Petrák
René Klapetek
67
49
21
15
31
24
43
40
Review
nadstavba B 4. kolo 157
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol pražský
28. 1. 2024
14:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Znamínko
Roman Kejklíček
72
70
19
13
35
28
52
49
Review
nadstavba B 4. kolo 158
GBA Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň
9. 3. 2024
17:00
SH Pelhřimov Michal Škaroupka
Michal Slovák
Preview
nadstavba B 5. kolo 161
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Válečníci Děčín
17. 2. 2024
12:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Perlík
Dennis Billík
62
70
16
19
32
35
48
50
Review
nadstavba B 5. kolo 164
Sokol pražský
BK Snakes Ostrava
17. 2. 2024
15:00
Sokol pražský Pavel Bohata
Tomáš Mašek
85
77
14
22
44
41
62
53
Review
nadstavba B 5. kolo 163
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
17. 2. 2024
16:30
SH Plzeň - hala č.4 Marek Vošahlík
Jakub Hejduk
70
49
15
16
35
29
52
35
Review
nadstavba B 5. kolo 162
GBA Sojky Pelhřimov
Slavoj BK Litoměřice
17. 2. 2024
17:15
SH Pelhřimov Michal Kult
Marek Vaníček
80
66
25
13
45
32
59
49
Review
nadstavba B 6. kolo 168
Sokol pražský
BK NH Ostrava
18. 2. 2024
09:00
Sokol pražský Pavel Bohata
Ondřej Svejkovský
68
67
17
13
34
36
50
52
Review
nadstavba B 6. kolo 166
GBA Sojky Pelhřimov
Válečníci Děčín
18. 2. 2024
10:00
SH Pelhřimov Michal Kult
Marek Vaníček
63
87
14
27
35
47
46
74
Review
nadstavba B 6. kolo 167
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
18. 2. 2024
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Marek Vošahlík
Jakub Hejduk
91
68
26
13
41
30
68
48
Review
nadstavba B 6. kolo 165
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
18. 2. 2024
12:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Perlík
Dennis Billík
71
66
20
18
36
37
56
49
Review
nadstavba B 7. kolo 171
Slavoj BK Litoměřice
BK NH Ostrava
9. 3. 2024
14:00
Hala 6. ZŠ Ivo Melichárek
Jan Hendrych
Preview
nadstavba B 7. kolo 170
Sokol pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
9. 3. 2024
15:00
Sokol pražský Dominik Výborný
Michal Kuncl
Preview
nadstavba B 7. kolo 169
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Sojky Pelhřimov
28. 2. 2024
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Petr Eisner
Jiří Jodl
88
72
21
22
45
40
68
52
Review
nadstavba B 7. kolo 172
Válečníci Děčín
BK Snakes Ostrava
9. 3. 2024
18:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Pazourek
Jakub Hejduk
Preview
nadstavba B 8. kolo 175
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
10. 3. 2024
10:00
Hala 6. ZŠ Ivo Melichárek
Jan Hendrych
Preview
nadstavba B 8. kolo 176
Válečníci Děčín
BK NH Ostrava
10. 3. 2024
11:30
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Tomáš Mašek
Preview
nadstavba B 8. kolo 174
Sokol pražský
GBA Sojky Pelhřimov
10. 3. 2024
12:00
Sokol pražský Dominik Výborný
Michal Kuncl
Preview
nadstavba B 8. kolo 173
BK Lokomotiva Plzeň
BK VIVIDBOOKS Pardubice
7. 3. 2024
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Lucie Peterková
Pavel Podhůrský
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Matyáš Ježek USK 18 19 33.5 20.5 5.8/11.3 51.2 1.5/4.4 34.9 4.4/6.4 68.6 2.8 5.1 7.8 2.6 1.7 2.8 0.0 5.8 2.5 23.4
Tomáš Macura Snakes Ostrava 19 20 33.4 18.8 7.6/14.2 53.2 0.0 0.0* 3.7/8.2 45.1 6.0 5.7 11.6 0.4 0.6 2.4 0.0 6.6 1.9 23.3
Mikuláš Čank NH Ostrava 17 16 36.1 21.0 3.9/8.4 46.7 2.1/8.8 23.6 6.9/9.2 75.5 1.3 5.9 7.3 3.4 2.1 3.1 0.1 7.3 1.6 22.9
Jáchym Henzl BK Opava 19 20 29.3 16.4 3.4/7.8 43.2 2.1/6.4 33.1 3.4/5.1 66.7 1.4 3.8 5.2 3.9 2.2 2.6 0.1 5.1 2.0 18.0
Vojtěch Synáček BA Nymburk 18 20 27.2 16.2 3.4/6.9 49.3 1.6/4.6 35.2 4.6/5.7 79.8 0.9 2.8 3.6 1.3 1.7 1.6 0.0 4.5 2.2 15.8
Lukáš Scholz BK Opava 19 20 28.4 15.7 3.7/6.6 55.7 1.7/6.0 28.3 3.3/4.6 70.7 2.2 3.4 5.6 1.0 2.5 1.1 0.0 3.7 1.6 17.2
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 17 19 36.0 16.4 3.0/7.4 40.4 2.4/7.6 31.0 3.3/4.2 79.7 0.7 5.4 6.2 3.7 2.4 4.5 0.0 3.7 1.1 16.3
Adam Křesina Sokol Písek 16 20 32.0 15.4 1.7/4.3 38.8 2.9/9.8 29.6 3.4/4.7 72.0 1.1 3.4 4.4 3.4 1.3 3.3 0.1 4.0 2.8 11.6
Maroš Šimko BASKET Brno 18 19 26.7 15.8 2.9/5.5 53.3 2.2/6.6 33.6 3.3/4.3 75.6 1.2 2.8 4.0 1.8 1.7 2.3 0.0 3.8 2.9 14.5
Kosťantyn Jagupov Sokol pražský 18 20 27.8 15.0 2.6/5.9 43.2 2.1/6.9 30.7 3.6/6.1 58.7 1.6 3.4 4.9 2.0 1.5 2.9 0.0 5.0 2.0 13.0
Jan Matušík Tygři Praha 17 19 26.7 14.5 4.1/7.7 52.7 1.2/3.3 37.1 2.8/3.9 71.6 1.7 4.7 6.4 1.1 1.1 2.5 0.0 3.1 3.1 13.9
Karel Bělohradský Tygři Praha 19 18 24.9 15.0 4.9/8.3 58.7 0.9/3.1 28.6 2.6/3.8 67.6 2.1 3.9 6.1 1.2 1.0 2.5 0.0 2.8 2.9 13.9
Jiří Paidar BK Loko Plzeň 18 20 27.0 13.5 3.4/6.6 51.5 1.4/3.8 36.0 2.7/3.2 82.8 1.0 2.4 3.4 3.0 1.3 1.8 0.1 3.0 2.1 14.1
35 Benjamin Dostál Tygři Brno 19 17 32.1 15.8 3.5/7.4 46.8 1.3/3.5 37.3 4.9/7.2 68.3 1.4 4.2 5.6 1.6 1.3 3.1 0.0 4.5 2.5 15.7
Petr Kolář Válečníci Děčín 19 20 29.6 13.3 1.4/3.1 43.5 3.1/9.7 31.6 1.5/2.0 72.5 1.1 2.3 3.4 1.1 0.8 1.1 0.1 1.8 2.3 8.1
Jakub Šimonek Sokol Písek 17 17 26.4 15.2 3.2/6.6 49.1 1.3/5.7 22.7 4.9/7.1 69.2 0.8 3.1 3.9 4.2 1.1 3.2 0.1 5.4 2.0 14.9
23 Josef Gale Tygři Brno 19 19 36.4 13.5 4.7/9.9 47.3 0.6/1.2 0.0* 2.3/3.7 60.6 2.6 7.7 10.4 4.1 2.5 2.9 0.1 3.8 2.6 21.9
Oliver Stefanovic GBA Lions J. Hradec 19 20 24.5 12.7 3.6/5.1 71.3 1.2/3.8 32.0 1.9/2.7 69.8 1.4 3.6 5.0 2.7 1.8 1.7 0.1 2.5 2.5 15.7
Štěpán Bubeník Tygři Praha 18 18 25.9 14.0 3.2/6.9 45.6 1.4/4.7 31.0 3.3/4.3 76.9 1.4 5.4 6.8 3.3 2.2 3.7 0.0 4.1 3.3 16.1
Arsen Gevorkyan BA Nymburk 18 20 26.9 12.5 5.1/9.7 52.3 0.1/0.2 0.0* 2.1/3.9 53.8 3.0 5.7 8.7 1.0 0.9 2.1 0.0 2.8 2.2 15.5
Josef Gabriel Válečníci Děčín 18 17 28.1 14.6 2.7/5.1 52.9 1.9/7.5 26.0 3.4/5.9 57.4 0.9 3.6 4.5 2.4 2.4 2.9 0.0 4.9 2.5 13.2
Peter Kováčik BA Nymburk 19 17 29.5 14.6 3.3/6.6 49.6 1.4/4.5 31.2 3.8/5.1 75.6 1.0 4.2 5.2 3.5 2.0 2.3 0.1 4.8 3.0 17.4
Martin Javanský GBA Sojky Pelhřimov 18 14 28.9 17.8 3.4/6.0 56.0 2.6/7.6 34.9 3.1/4.4 71.0 1.1 2.9 4.0 1.3 1.7 2.2 0.0 3.0 1.6 15.2
Ondřej Novák BK Loko Plzeň 19 20 26.8 11.9 3.8/6.8 55.1 0.8/3.6 20.8 2.2/3.7 58.9 1.1 4.1 5.2 4.8 1.9 2.6 0.1 4.2 2.2 15.9
Theo Karl Alexandersson Öhnell GBA Sojky Pelhřimov 19 15 30.0 15.7 5.0/10.8 46.3 1.0/3.4 29.4 2.7/4.3 63.1 1.4 3.1 4.5 2.5 2.1 2.7 0.1 4.7 2.1 14.9
Joanis Koulisianis BASKET Brno 18 19 27.5 12.4 5.1/8.0 63.2 0.3/1.6 0.0* 1.3/2.4 55.6 2.9 4.2 7.1 1.4 1.1 1.9 0.0 2.3 2.1 17.0
9 David Nejezchleb Tygři Brno 18 19 28.2 12.2 3.9/7.8 50.7 0.9/4.3 22.2 1.4/2.5 56.3 1.2 4.9 6.2 1.4 0.8 2.2 0.0 2.0 1.8 11.3
Pavel Poláček BK Loko Plzeň 18 20 27.5 11.6 3.7/6.7 54.5 1.0/3.9 25.6 1.3/1.8 0.0* 1.2 3.5 4.7 2.8 1.6 2.6 0.1 1.9 2.0 11.5
Václav Stráda Slavoj Litoměřice 19 18 29.7 12.2 3.9/9.3 42.5 1.0/4.9 20.5 1.3/2.3 54.8 1.3 4.4 5.7 1.8 1.1 3.3 0.0 2.4 1.4 8.3
Colin Onyedikachi Okparaigwe GBA Sojky Pelhřimov 18 17 26.6 12.6 3.2/7.1 45.5 1.2/3.8 31.3 2.6/4.1 62.9 1.4 3.1 4.5 1.2 2.3 3.2 0.0 3.5 2.2 11.1
Pavel Smažák Snakes Ostrava 19 20 24.4 10.3 3.7/8.0 45.9 0.5/1.9 0.0* 1.7/3.4 48.5 1.1 4.3 5.4 1.7 0.9 2.9 0.0 3.1 3.5 9.0
Ondřej Klement Sokol Písek 17 20 25.8 10.1 4.6/8.1 56.5 0.1/0.3 0.0* 0.9/2.6 33.3 4.1 6.7 10.8 1.9 1.9 1.8 0.1 3.0 1.9 19.3
Elliot Daniel Mogren GBA Lions J. Hradec 19 18 23.2 10.9 2.7/4.6 57.8 1.4/3.3 42.4 1.4/2.1 70.3 0.9 1.7 2.6 1.5 0.4 2.5 0.0 1.8 1.6 8.8
Michal Matejka Sokol pražský 19 19 25.9 10.3 3.6/7.2 50.4 0.6/1.8 0.0* 1.2/1.9 0.0* 3.1 4.2 7.3 1.7 1.0 1.9 0.0 2.4 3.3 12.7
15 Tomáš Hřebík PCE 19 20 22.2 9.8 2.1/5.3 38.7 1.4/5.3 26.4 1.5/2.2 67.4 0.8 1.7 2.5 1.3 0.8 1.9 0.0 1.5 2.3 4.1
Lukáš Dejmek USK 18 19 25.3 10.3 2.2/5.1 42.3 1.4/3.9 35.1 1.8/3.3 56.5 1.1 2.8 3.9 0.9 0.6 1.7 0.0 2.9 1.5 8.7
Šimon Čermák NH Ostrava 18 18 24.9 10.8 1.1/2.5 42.2 2.6/6.2 42.3 0.8/1.1 0.0* 0.8 2.4 3.2 0.4 1.3 1.8 0.0 1.1 1.9 8.1
Nikos Koulisianis BASKET Brno 16 17 24.0 11.3 3.1/5.2 59.1 0.9/2.3 38.5 2.5/3.5 71.7 1.1 1.6 2.8 1.6 1.1 1.8 0.1 2.5 1.9 11.2
Milan Tomáš Stráněl BASKET Brno 18 11 27.8 16.9 5.7/9.5 60.6 0.6/1.9 0.0* 3.5/4.8 73.6 3.5 9.6 13.2 2.0 2.0 4.1 0.0 4.7 3.5 26.4
Eduard Myšák BK Opava 19 20 25.7 9.3 3.1/6.1 50.4 0.2/1.1 0.0* 2.6/4.1 64.2 1.2 3.2 4.4 3.3 1.8 2.0 0.1 4.1 2.1 13.5
Štěpán Vilč Snakes Ostrava 19 20 27.7 9.3 2.4/6.4 37.8 0.9/2.8 30.9 1.9/3.5 55.1 1.3 3.3 4.6 2.0 2.2 3.4 0.0 3.1 2.7 8.0
25 Patrik Němec Tygři Brno 19 19 29.6 9.7 4.0/7.6 52.4 0.0/0.2 0.0* 1.7/2.3 75.0 1.8 2.7 4.6 1.2 0.5 1.9 0.0 2.4 1.5 11.1
Vojtěch Hajič Sokol pražský 19 15 20.3 12.3 2.1/4.0 51.7 2.1/6.1 34.8 1.7/2.9 60.5 1.4 2.3 3.7 1.2 1.7 3.1 0.0 2.7 3.2 8.3
Adam Kolář USK 19 19 20.2 9.7 2.5/5.2 47.5 1.1/2.7 38.5 1.6/3.4 46.9 1.1 2.2 3.3 1.5 1.5 1.8 0.0 2.8 1.6 9.1
Jan Jakubal BA Nymburk 19 18 22.6 10.1 3.3/6.2 53.2 0.3/2.2 12.8 2.7/5.4 50.5 1.0 2.8 3.8 2.6 1.4 2.4 0.1 4.2 2.7 9.7
Vojtěch Kadaňka BK Opava 19 19 26.4 9.4 3.2/5.5 58.1 0.4/2.2 19.5 1.7/2.9 60.0 2.1 4.0 6.1 1.3 1.2 1.6 0.0 2.4 2.9 11.4
Vojtěch Zeithammer Tygři Praha 19 19 25.9 9.3 3.3/5.9 54.9 0.6/2.4 24.4 1.1/2.0 52.6 0.7 3.5 4.3 3.4 1.6 2.0 0.1 2.7 2.7 11.3
František Suchánek Sokol Písek 17 16 25.1 11.0 3.0/5.9 51.1 0.9/2.5 35.0 2.4/3.0 79.2 1.8 3.6 5.4 1.8 1.5 1.9 0.1 2.5 2.8 12.4
David Motyčka BK Opava 18 20 27.6 8.8 3.3/6.8 47.8 0.6/3.0 20.3 0.5/1.1 0.0* 2.7 6.4 9.1 1.0 0.7 1.4 0.0 1.2 1.7 11.9
Mikuláš Kramosil USK 19 19 28.5 9.2 2.2/4.8 45.7 0.9/4.1 22.1 2.1/3.6 58.0 1.7 4.4 6.1 2.3 1.0 2.4 0.1 3.8 1.5 11.5
7 Tomáš Folta PCE 19 20 24.7 8.7 2.7/5.3 50.5 0.6/3.2 17.5 1.7/2.3 75.6 1.6 5.8 7.3 1.8 1.6 2.4 0.0 2.0 3.0 10.9
Oliver Žižka Válečníci Děčín 18 15 24.8 11.1 3.9/7.5 52.7 0.1/0.6 0.0* 3.0/5.1 58.4 1.5 5.6 7.1 1.5 1.8 2.4 0.0 4.9 2.7 15.7
Jakub Černý Tygři Praha 18 19 19.3 8.6 2.9/5.5 53.3 0.4/1.4 0.0* 1.4/1.7 0.0* 1.2 2.0 3.2 0.9 1.4 1.6 0.0 1.2 2.1 7.9
Šimon Frous BK Loko Plzeň 18 20 22.6 8.1 3.5/6.6 53.0 0.1/0.5 0.0* 0.9/1.8 0.0* 3.2 4.6 7.7 0.6 0.6 1.3 0.0 1.6 3.1 10.3
Eliáš Hager Sokol pražský 19 15 26.1 10.6 2.9/6.6 43.4 0.8/2.9 27.9 2.5/4.0 61.7 1.6 3.9 5.5 2.3 1.5 4.2 0.0 3.3 2.4 9.4
39 Marek Simonides PCE 17 17 19.8 9.1 3.4/6.4 53.2 0.5/1.2 0.0* 0.9/1.9 0.0* 2.1 4.5 6.6 0.9 1.0 3.1 0.0 2.2 2.4 10.0
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 18 20 21.7 7.8 3.1/5.9 53.0 0.2/0.5 0.0* 1.0/1.8 0.0* 2.0 3.9 5.8 0.9 1.0 1.8 0.0 1.5 2.6 11.2
Dominik Thurnwald BK Loko Plzeň 18 19 19.2 8.2 1.3/2.6 49.0 1.6/5.8 28.2 0.7/1.1 0.0* 1.2 1.2 2.4 0.6 1.1 0.7 0.0 1.1 2.3 4.8
35 Jakub Soldán PCE 18 17 19.6 9.0 3.2/5.6 57.9 0.4/1.4 0.0* 1.5/2.4 61.0 2.9 4.2 7.1 0.7 1.0 2.0 0.0 2.4 2.1 12.1
Jordan Oupoh GBA Lions J. Hradec 19 12 24.0 12.8 4.7/8.3 56.6 0.2/0.8 0.0* 2.9/4.1 71.4 1.5 2.8 4.3 3.7 2.6 2.8 0.1 4.3 2.3 17.3
Jakub Křišťan Sokol pražský 18 13 25.1 11.8 3.0/6.2 48.8 1.2/4.6 26.7 2.1/3.1 67.5 1.6 5.2 6.8 0.8 1.2 2.2 0.0 2.5 3.2 11.2
Pavel Czudek BK Opava 18 20 21.3 7.6 1.8/5.2 35.0 0.9/3.9 23.4 1.3/2.5 52.0 0.7 2.8 3.5 1.4 1.2 2.1 0.0 2.3 3.0 3.4
Vojtěch Čermák Válečníci Děčín 18 17 24.9 8.9 1.8/4.5 40.3 1.2/3.7 33.3 1.5/2.5 61.9 2.4 2.9 5.4 2.0 1.4 2.1 0.1 2.7 2.5 9.7
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 19 20 23.1 7.6 2.8/5.7 48.2 0.1/1.0 0.0* 1.8/4.2 42.2 1.6 1.9 3.5 0.9 0.9 1.6 0.0 4.4 3.0 6.4
David Látal USK 18 17 23.8 8.9 0.5/1.4 0.0* 2.4/7.3 32.3 0.9/1.4 0.0* 0.5 1.2 1.6 1.4 0.9 1.1 0.1 1.8 2.3 4.8
Ondřej Coufal GBA Sojky Pelhřimov 18 19 26.2 7.8 2.6/6.5 39.8 0.5/2.1 22.5 1.3/2.3 54.5 1.3 3.3 4.6 1.0 1.1 2.2 0.0 2.5 2.0 6.3
Martin Mikšovský Slavoj Litoměřice 19 16 25.3 9.3 2.5/6.0 41.7 1.1/4.3 26.1 0.9/1.6 0.0* 1.6 2.2 3.8 1.1 1.2 1.9 0.0 1.7 0.9 6.9
Václav Skřivánek Tygři Praha 18 19 22.1 7.8 1.8/3.7 49.3 1.2/2.8 40.7 0.6/0.7 0.0* 1.4 2.0 3.4 3.3 1.8 1.6 0.1 1.0 1.4 10.7
Martin Černý Slavoj Litoměřice 18 16 24.3 9.3 3.5/6.9 50.9 0.1/0.4 0.0* 2.1/4.4 47.1 3.3 2.5 5.8 1.3 0.8 2.3 0.0 3.0 2.4 9.3
Lukáš Rotrekl BASKET Brno 19 19 18.7 7.7 2.0/3.8 52.8 0.7/2.2 31.7 1.6/2.4 67.4 1.1 3.9 5.0 1.4 1.7 1.0 0.1 1.9 3.4 9.9
Toms Valters Linis GBA Lions J. Hradec 19 8 32.3 18.3 3.5/5.1 68.3 2.8/8.0 34.4 3.0/4.6 64.9 0.8 1.3 2.0 2.5 2.6 2.0 0.2 3.0 2.0 16.0
Botond Oliver Pavlík BASKET Brno 18 19 21.2 7.7 1.8/3.9 47.3 0.6/2.1 27.5 2.3/3.3 68.3 0.7 2.7 3.4 4.3 1.9 2.7 0.1 2.5 2.7 9.7
Nikita Korotchenko BASKET Brno 19 17 20.9 8.5 2.6/5.0 51.8 0.5/1.6 0.0* 1.8/2.8 62.5 1.0 4.7 5.7 0.6 0.6 1.3 0.0 2.4 2.0 10.6
Robert Lízálek Sokol pražský 19 16 25.4 9.0 3.1/6.1 50.5 0.4/1.6 0.0* 1.8/4.3 41.2 1.3 3.7 5.0 4.2 1.6 3.1 0.1 3.9 3.3 11.1
Marek Zvolánek GBA Lions J. Hradec 18 19 22.3 7.6 2.3/4.1 55.8 0.6/2.4 26.1 1.2/1.9 0.0* 1.5 3.6 5.1 1.5 0.9 1.3 0.1 1.6 2.0 9.6
Michal Bálint BASKET Brno 18 19 21.3 7.5 2.4/4.3 56.1 0.5/2.5 21.3 1.1/1.3 0.0* 0.2 1.5 1.7 2.6 0.9 2.3 0.1 1.2 1.2 6.5
Adem Jan Gürbüz NH Ostrava 17 15 31.6 9.5 1.7/5.0 34.7 1.7/5.0 33.3 1.0/1.6 0.0* 1.0 2.9 3.9 3.1 2.1 2.7 0.1 2.2 2.7 8.3
Tomáš Valentíny GBA Lions J. Hradec 19 6 32.0 23.3 5.2/9.7 53.4 2.8/8.5 33.3 4.5/5.7 79.4 3.0 10.0 13.0 2.2 0.7 3.0 0.1 4.7 2.2 28.5
Jakub Zvolánek Tygři Praha 18 13 26.7 10.6 1.8/4.2 41.8 2.0/5.5 36.1 1.1/1.4 0.0* 1.2 2.7 3.8 1.8 1.8 2.0 0.1 1.5 1.9 9.5
Šimon Kubelka GBA Sojky Pelhřimov 19 18 24.9 7.6 1.9/4.2 45.3 0.9/2.7 32.7 1.1/2.1 52.6 0.9 1.7 2.6 1.7 2.1 3.1 0.0 2.6 3.1 5.3
Josef Svoboda Sokol Písek 18 13 20.8 10.2 1.6/2.9 55.3 2.1/5.4 38.6 0.7/0.8 0.0* 0.7 3.1 3.8 2.5 0.9 1.2 0.2 1.0 1.3 11.1
Petr Bečka Sokol Písek 19 20 24.8 6.6 1.4/2.7 51.9 1.1/4.1 26.8 0.5/0.9 0.0* 1.4 3.1 4.5 1.4 1.7 1.1 0.1 1.2 1.8 7.9
Thomas Stanko BA Nymburk 17 12 26.0 10.9 2.6/4.8 54.4 1.3/3.0 41.7 2.0/3.0 66.7 2.0 2.3 4.3 0.4 0.7 1.3 0.0 2.2 2.1 10.3
Ondřej Hornický Slavoj Litoměřice 18 18 25.2 7.3 1.9/5.4 36.1 0.6/3.5 15.9 1.7/2.9 59.6 1.0 3.2 4.2 1.6 1.5 3.6 0.0 2.4 3.1 2.9
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 19 18 26.7 7.2 1.1/4.2 26.3 1.0/4.9 20.2 2.0/3.0 66.7 1.8 2.1 3.8 2.9 1.1 3.6 0.0 2.5 1.5 4.4
Jon Ismajli GBA Lions J. Hradec 19 14 21.8 9.1 2.5/4.9 51.5 0.9/2.8 30.8 1.6/2.3 68.8 1.1 4.5 5.6 2.3 1.6 2.6 0.1 2.2 2.1 11.3
Daniel Duhajský PCE 18 12 24.7 10.6 2.7/4.9 54.2 1.3/4.2 32.0 1.3/1.7 0.0* 2.0 3.8 5.8 1.9 0.9 3.3 0.0 1.8 1.8 10.7
Filip Luňáček Tygři Praha 18 17 19.5 7.3 2.8/4.4 64.0 0.0 0.0* 1.6/3.1 52.8 1.4 2.9 4.3 1.0 0.5 2.2 0.0 2.8 3.2 7.4
23 Adam Vondráček PCE 19 20 21.8 6.2 1.0/2.2 45.5 1.3/5.3 24.8 0.3/0.7 0.0* 1.1 1.1 2.2 0.9 1.0 1.5 0.0 0.7 1.9 1.9
8 Michal Bílek PCE 19 15 22.8 8.0 2.3/4.5 51.5 0.4/2.4 16.7 2.1/3.4 62.7 1.2 3.8 5.0 3.5 0.9 2.3 0.1 3.1 2.0 11.5
Adam Kašok NH Ostrava 19 16 28.9 7.4 2.3/6.2 37.4 0.4/2.0 18.8 1.7/3.1 55.1 1.4 2.1 3.6 0.8 1.3 1.2 0.0 2.3 1.8 5.5
Petr Procházka Sokol Písek 19 20 17.7 6.0 2.3/4.0 58.2 0.0/0.2 0.0* 1.4/2.5 55.1 2.1 2.3 4.4 0.8 1.0 1.5 0.0 2.7 2.9 7.8
Witold Wojciech Czerenkiewicz GBA Lions J. Hradec 19 17 16.8 7.0 2.3/3.6 62.9 0.4/1.4 0.0* 1.2/1.7 0.0* 1.7 2.0 3.7 0.9 0.2 0.8 0.1 1.2 1.2 8.4
Matyáš Řezníček BK Loko Plzeň 18 19 22.2 6.2 1.6/3.1 53.4 0.5/2.5 20.8 1.4/2.0 68.4 0.3 1.7 2.1 1.5 0.7 1.8 0.0 1.8 2.7 3.8
Melichar Baštář BA Nymburk 18 19 22.7 6.1 2.1/4.8 43.5 0.4/1.1 0.0* 0.8/1.9 0.0* 2.5 2.5 5.0 1.1 0.9 1.3 0.0 1.9 2.8 6.4
Daniel Střílka Sokol pražský 19 18 21.3 6.3 2.4/5.1 47.8 0.3/1.4 0.0* 0.4/0.9 0.0* 2.1 2.3 4.3 0.7 0.7 1.3 0.0 0.9 2.3 5.9
16 Filip Horváth PCE 17 16 18.7 7.1 1.2/3.1 38.0 1.2/3.5 33.9 1.2/1.8 0.0* 0.9 2.7 3.6 2.2 1.3 2.4 0.1 1.8 2.3 6.3
Adam Adamec BA Nymburk 18 20 21.0 5.7 1.2/3.0 40.0 0.9/2.8 30.4 0.7/1.1 0.0* 0.7 2.3 2.9 2.2 1.8 2.1 0.1 1.1 2.8 4.7
12 Šimon Polívka Tygři Brno 19 14 23.4 7.9 1.8/4.6 38.5 0.9/3.1 30.2 1.6/2.4 66.7 1.0 2.0 3.0 1.0 0.9 1.9 0.0 2.0 2.0 5.4
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 18 19 13.5 5.8 1.7/3.5 48.5 0.5/1.5 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.5 1.6 2.1 0.4 0.8 1.3 0.0 0.8 1.9 3.7
Sebastian Křemen BA Nymburk 18 14 26.1 7.9 2.1/4.5 46.0 0.7/2.6 27.8 1.6/2.3 68.8 1.1 2.6 3.7 3.2 0.9 2.1 0.1 1.9 2.1 8.6
Jan Bečka Válečníci Děčín 18 16 18.6 6.8 2.9/6.1 46.9 0.0/0.1 0.0* 1.1/2.5 42.5 1.8 3.3 5.1 0.8 0.6 2.3 0.0 2.2 3.1 5.4
Jan Žalud Slavoj Litoměřice 18 9 28.0 11.6 2.4/7.0 34.9 2.0/8.6 23.4 0.7/0.9 0.0* 0.6 1.4 2.0 2.0 1.8 3.3 0.1 1.6 1.7 2.7
Martin Kučírek Válečníci Děčín 17 19 20.0 5.0 0.9/2.4 40.0 0.7/3.4 21.5 0.9/2.1 43.6 1.2 2.1 3.3 1.2 1.2 1.1 0.1 2.0 2.2 4.2
Jakub Zajíc BA Nymburk 18 8 24.4 11.6 3.4/6.4 52.9 0.8/4.5 16.7 2.6/4.4 60.0 1.9 2.5 4.4 2.4 2.0 3.1 0.1 3.8 2.6 10.1
26 Jan Kubánek PCE 18 17 20.4 5.4 1.1/2.3 46.2 0.9/3.4 25.9 0.6/0.9 0.0* 0.5 1.4 1.9 1.8 1.4 2.7 0.0 1.3 2.4 3.0
5 Lukáš Hauf Tygři Brno 18 19 18.1 4.7 0.5/1.7 0.0* 0.9/2.2 40.5 0.9/1.8 0.0* 0.2 1.2 1.4 1.5 0.7 1.7 0.0 1.4 2.2 2.7
Michal Grill GBA Lions J. Hradec 18 18 17.0 4.9 1.7/3.0 57.4 0.3/1.2 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.4 2.2 3.7 1.4 1.0 0.9 0.1 0.9 1.9 6.7
Matyáš Kraut USK 19 19 20.6 4.6 1.8/4.3 41.5 0.1/0.1 0.0* 0.9/2.3 39.5 2.9 3.9 6.9 0.4 0.5 1.3 0.0 1.8 2.9 6.9
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 19 20 22.4 4.3 1.3/2.3 57.8 0.3/2.2 14.0 0.8/2.2 34.9 2.0 2.7 4.6 1.4 1.3 1.1 0.1 2.7 2.3 6.7
Hugo Lejsek PCE 17 12 16.2 6.9 2.4/4.1 59.2 0.5/1.4 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.3 4.2 5.5 1.8 1.2 2.1 0.1 1.1 1.5 10.0
Petr Valeš Tygři Praha 19 19 15.4 4.3 2.0/4.4 45.2 0.0/0.1 0.0* 0.3/1.2 0.0* 1.4 2.3 3.7 0.4 0.5 1.1 0.0 0.8 2.1 4.3
Daniel Stefanov Snakes Ostrava 17 19 24.6 4.3 1.2/2.9 41.1 0.5/1.7 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.9 1.5 2.4 1.0 0.7 1.2 0.0 0.6 1.5 3.3
Matyáš Zita Sokol Písek 17 17 18.9 4.8 1.4/2.7 50.0 0.5/1.6 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.6 1.4 1.9 1.0 1.2 1.6 0.0 1.1 2.3 3.1
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 17 13 20.2 6.1 1.2/2.7 42.9 1.0/3.7 27.1 0.8/0.8 0.0* 0.2 0.9 1.2 0.7 0.5 1.8 0.0 1.2 1.5 2.4
41 Matěj Hofman Tygři Brno 19 13 11.4 6.1 2.2/3.3 65.1 0.0/0.2 0.0* 1.8/2.2 79.3 1.7 1.6 3.3 0.1 0.2 1.0 0.0 1.8 1.7 7.3
Leonardo Varsík NH Ostrava 19 8 19.9 9.9 1.6/2.8 59.1 1.8/6.3 28.0 1.4/1.5 0.0* 0.8 1.6 2.4 0.9 1.5 1.6 0.1 1.0 2.6 5.6
Filip Záhoř BK Loko Plzeň 18 17 19.2 4.6 2.1/3.2 66.7 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.2 3.0 4.2 0.7 0.4 0.9 0.0 1.3 2.1 6.9
Samuel Macht USK 18 18 13.4 4.3 1.7/2.6 63.8 0.1/0.2 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.6 2.8 4.4 0.3 0.4 0.4 0.0 1.0 1.0 8.1
Martin Švabík GBA Lions J. Hradec 19 17 13.8 4.5 1.4/2.8 50.0 0.4/1.5 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.1 1.8 2.9 0.9 0.6 0.9 0.1 0.8 1.4 4.9
Jan Kopunec Sokol Písek 17 17 14.5 4.5 0.9/1.6 0.0* 0.8/1.9 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.6 0.6 1.2 1.2 0.9 0.9 0.1 0.7 1.5 4.0
Georgios Siotas GBA Lions J. Hradec 19 19 13.9 3.9 1.0/1.4 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.2 1.5 2.7 0.6 0.4 0.9 0.0 1.1 1.1 5.1
Cedric Oupoh GBA Lions J. Hradec 18 14 16.3 5.4 1.7/3.8 45.3 0.3/1.4 0.0* 1.1/1.9 0.0* 1.5 3.4 4.9 0.6 1.1 0.9 0.0 1.4 2.1 6.8
Jan Florčík NH Ostrava 18 20 23.3 3.7 1.6/4.0 38.8 0.1/1.6 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.8 3.2 4.0 0.6 0.6 1.2 0.0 0.8 1.3 3.2
František Svoboda BASKET Brno 18 14 19.3 5.2 1.3/3.1 41.9 0.9/2.0 42.9 0.1/0.6 0.0* 0.4 1.9 2.3 0.6 0.6 1.3 0.0 1.2 1.6 4.1
Přemysl Dubový BK Opava 18 17 17.1 4.3 0.8/1.9 0.0* 0.7/2.8 25.5 0.5/0.7 0.0* 0.9 0.5 1.4 0.8 0.7 0.7 0.1 0.7 2.1 1.9
Matyáš Vítek Snakes Ostrava 17 20 16.5 3.6 0.3/1.4 0.0* 0.9/3.1 27.9 0.4/0.8 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.9 0.4 2.2 0.0 0.8 2.2 -1.1
Ondřej Pánek Sokol pražský 18 20 19.7 3.5 0.9/2.1 43.9 0.4/2.0 20.0 0.5/1.0 0.0* 1.3 1.6 2.9 3.0 1.5 2.2 0.1 1.0 2.3 4.1
Matěj Danko PCE 18 14 13.0 4.9 1.1/2.7 42.1 0.8/2.6 30.6 0.3/0.7 0.0* 0.7 1.0 1.7 0.9 0.9 1.6 0.0 0.7 1.3 2.4
Danylo Sierov GBA Sojky Pelhřimov 18 20 21.0 3.4 1.4/3.2 43.8 0.0/0.8 0.0* 0.6/0.8 0.0* 1.5 2.6 4.1 0.8 0.4 1.2 0.0 0.9 2.4 3.4
18 Adam Hollý Tygři Brno 18 10 22.9 6.7 2.2/5.6 39.3 0.3/2.8 10.7 1.4/2.1 66.7 1.0 2.9 3.9 1.7 1.5 2.9 0.1 1.9 1.6 5.2
Tim Vallet Sokol Písek 17 20 10.7 3.3 0.5/1.0 0.0* 0.6/1.8 0.0* 0.8/0.8 0.0* 0.2 0.6 0.7 0.6 0.2 0.9 0.0 0.7 1.4 1.5
Metoděj Pazdera NH Ostrava 16 15 21.2 4.3 1.9/4.8 38.9 0.0/0.3 0.0* 0.6/2.5 23.7 1.5 2.7 4.3 0.6 0.9 1.7 0.0 1.8 2.5 2.7
Adam Štěpánek NH Ostrava 18 9 20.6 7.0 2.1/4.2 50.0 0.6/3.2 17.2 1.1/1.4 0.0* 0.7 0.7 1.3 1.1 0.7 3.3 0.0 1.4 1.8 1.4
Miks Zviedrans GBA Lions J. Hradec 18 9 24.0 6.9 1.8/3.6 50.0 0.6/1.9 0.0* 1.7/2.4 68.2 1.2 2.8 4.0 2.4 1.8 1.6 0.2 2.2 2.3 9.9
Jakub Jícha Snakes Ostrava 18 18 18.9 3.4 0.5/1.3 0.0* 0.7/2.4 27.9 0.4/0.9 0.0* 0.2 1.2 1.4 0.5 0.3 1.7 0.0 1.1 2.2 -0.2
Petr Arendarčík BK Opava 19 18 18.2 3.2 1.2/2.8 44.0 0.1/0.5 0.0* 0.6/1.4 0.0* 1.6 1.6 3.2 1.2 0.5 0.9 0.1 0.9 1.3 4.2
Martin Straka GBA Sojky Pelhřimov 18 10 18.3 5.8 1.4/3.1 45.2 0.6/3.7 16.2 1.2/2.2 54.5 0.6 1.7 2.3 0.5 0.6 1.0 0.1 2.0 1.8 2.6
Andrej Majerník BA Nymburk 17 8 19.9 7.3 3.3/5.8 56.5 0.0/1.1 0.0* 0.8/1.8 0.0* 4.0 2.6 6.6 0.6 0.3 1.0 0.1 1.6 3.1 7.8
Jan Mondschein USK 17 19 16.2 3.1 0.7/2.1 35.9 0.3/0.6 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.3 0.7 1.1 0.5 0.8 0.8 0.0 1.1 2.1 1.3
Vojtěch Klein USK 19 13 19.5 4.4 0.9/2.6 35.3 0.7/3.2 22.0 0.5/0.8 0.0* 1.8 2.4 4.2 0.8 0.5 0.9 0.1 0.5 1.8 3.3
Ivaylo Ivanov Skrinski GBA Lions J. Hradec 17 8 17.0 6.8 1.8/3.3 53.8 0.6/3.3 19.2 1.4/1.9 0.0* 0.5 2.1 2.6 2.3 1.0 2.1 0.1 1.9 1.8 6.4
Tomáš Jůza BASKET Brno 18 18 7.3 2.9 0.5/0.7 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.3 0.3 0.4 0.0 0.6 0.5 2.8
Matěj Adamec Snakes Ostrava 18 16 15.9 3.3 1.0/1.6 0.0* 0.1/0.8 0.0* 1.1/1.5 0.0* 0.3 1.8 2.0 0.5 0.4 1.0 0.0 1.3 1.9 3.0
Jan Přecechtěl BK Opava 18 17 14.8 3.1 0.8/2.2 34.2 0.4/1.3 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.9 2.1 3.0 1.1 0.4 0.4 0.2 0.6 2.2 2.9
Samuel Groll BK Loko Plzeň 18 19 11.9 2.7 0.5/0.8 0.0* 0.5/2.4 19.6 0.4/0.6 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.3 0.3 0.6 0.0 0.5 1.4 0.6
Gabriel Špaček NH Ostrava 17 9 22.8 5.8 2.4/5.3 45.8 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.3 0.0* 2.7 5.2 7.9 0.3 0.4 1.2 0.0 1.3 3.8 8.6
Jan Vejdovec Sokol pražský 19 19 12.0 2.7 0.7/1.8 0.0* 0.3/1.6 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.8 2.1 2.8 0.4 0.4 1.4 0.0 0.9 0.6 2.4
Jan Kvapil Slavoj Litoměřice 19 14 15.2 3.6 0.9/2.4 39.4 0.4/1.1 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.4 2.0 3.4 0.6 0.6 1.1 0.0 0.6 2.9 2.4
Fletcher Beveridge GBA Sojky Pelhřimov 19 17 17.9 2.9 0.8/2.5 33.3 0.3/2.5 11.9 0.4/0.7 0.0* 0.4 2.6 3.0 1.2 1.5 2.1 0.0 0.8 1.6 1.4
Cinar Yagci NH Ostrava 18 13 13.1 3.5 0.6/1.5 0.0* 0.5/2.4 22.6 0.7/1.0 0.0* 0.5 1.4 1.9 2.0 0.5 1.6 0.1 0.9 1.4 3.1
33 Michal Slovák Tygři Brno 19 3 30.7 14.0 4.3/8.7 50.0 0.3/3.0 11.1 4.3/6.3 68.4 1.0 8.0 9.0 4.0 1.0 3.0 0.4 5.3 2.0 19.3
Ervín Gerö NH Ostrava 19 9 14.3 4.4 1.6/3.4 45.2 0.1/0.4 0.0* 1.0/1.6 0.0* 0.9 1.3 2.2 1.1 0.1 1.0 0.1 1.4 1.1 4.4
Filip Mráz Slavoj Litoměřice 19 20 21.3 2.0 0.9/3.2 28.1 0.0/0.4 0.0* 0.2/0.6 0.0* 1.1 2.3 3.4 0.9 0.6 1.5 0.0 1.0 2.7 0.9
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 17 9 14.1 4.3 1.1/1.8 0.0* 0.4/2.8 16.0 0.8/1.2 0.0* 0.4 1.9 2.3 0.4 1.4 1.4 0.0 1.2 0.7 4.2
Lukáš Richter BASKET Brno 18 17 13.6 2.2 1.0/1.5 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.6 0.8 1.4 1.1 0.8 0.8 0.1 0.9 0.7 3.1
24 Matěj Kolík PCE 17 6 18.2 6.3 1.3/3.8 34.8 0.5/2.0 25.0 2.2/3.0 72.2 1.3 0.8 2.2 2.3 0.8 0.8 0.5 2.0 2.2 5.8
Alexandr Krob Válečníci Děčín 16 13 11.8 2.8 1.0/2.2 44.8 0.2/1.3 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.5 0.8 1.3 0.0 0.4 1.3 1.2
Erik Šimoňák GBA Sojky Pelhřimov 19 10 13.3 3.5 1.6/3.3 48.5 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.6 0.0* 1.4 1.4 2.8 0.1 0.3 1.2 0.0 0.6 1.5 2.4
Matěj Prokeš BA Nymburk 18 18 8.3 1.9 0.3/0.6 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.2 0.7 0.9 0.1 0.2 0.2 0.0 0.4 0.4 1.4
Ondřej Kahánek Sokol pražský 19 8 14.0 4.3 1.0/2.4 42.1 0.5/2.6 19.0 0.8/1.3 0.0* 0.5 1.3 1.8 0.5 0.4 0.9 0.1 1.0 0.5 2.5
Marek Chvojka Sokol pražský 18 13 12.5 2.3 0.9/2.7 34.3 0.0/0.2 0.0* 0.5/1.2 0.0* 1.7 2.2 3.8 0.2 0.1 0.8 0.0 0.8 1.0 2.8
Šimon Skopal Snakes Ostrava 17 18 9.3 1.6 0.3/0.6 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.2 0.8 0.9 0.3 0.3 0.4 0.0 0.3 1.4 0.6
Filip Karlíček BK Loko Plzeň 19 13 12.5 2.2 0.9/1.4 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.3 0.6 0.9 1.5 0.5 0.5 0.2 0.7 1.0 3.2
13 Šimon Krinke Tygři Brno 19 4 26.3 6.5 1.8/4.5 38.9 0.8/2.8 27.3 0.8/0.8 0.0* 1.8 3.3 5.0 2.3 1.5 2.5 0.2 2.0 2.3 7.8
Filip Čihák Sokol Písek 18 9 17.6 2.9 1.0/2.9 34.6 0.2/2.9 7.7 0.2/0.6 0.0* 1.2 0.3 1.6 1.1 0.8 1.4 0.1 0.4 2.1 -1.7
Tomáš Novák Válečníci Děčín 17 14 11.6 1.9 0.1/0.6 0.0* 0.4/1.8 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.9 0.2 0.8 0.1 1.0 0.9 1.0
David Michal BK Loko Plzeň 18 18 9.2 1.4 0.4/1.0 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.3 0.4 0.7 0.2 0.6 0.7 0.0 0.5 1.0 0.4
31 Tomáš Mořický Tygři Brno 19 12 12.3 2.1 0.6/1.1 0.0* 0.1/1.1 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.1 1.3 1.3 0.8 0.2 1.1 0.1 0.8 1.9 0.3
Ondřej Benda Sokol Písek 17 20 6.5 1.3 0.4/0.7 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.4 0.3 0.6 0.0 0.1 0.7 0.5
Tomáš Rumanko GBA Sojky Pelhřimov 19 17 14.9 1.5 0.4/1.2 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.4 1.8 2.2 0.5 0.2 1.4 0.0 0.4 1.7 0.1
Ivan Dziubenko GBA Sojky Pelhřimov 18 12 10.6 2.0 0.7/1.3 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.8 0.3 1.6 0.0 0.8 1.4 0.9
Šimon Michael Kovář Sokol pražský 19 18 9.2 1.3 0.4/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.8 0.7 1.5 0.1 0.1 0.4 0.0 0.6 1.4 0.9
Petr Poláček BK Loko Plzeň 18 19 8.4 1.3 0.4/0.7 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.9 1.3 0.6 0.7 0.7 0.0 0.3 0.3 1.9
Ondřej Petrák BA Nymburk 18 8 10.5 3.0 1.1/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.8/1.8 0.0* 1.4 2.4 3.8 0.1 0.3 0.6 0.0 1.0 1.1 5.3
Jonáš Janota BA Nymburk 19 15 8.1 1.5 0.5/1.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.5 0.3 0.8 0.1 0.3 0.3 0.0 0.5 0.9 1.0
17 Ondřej Provazník PCE 17 8 10.8 2.8 0.8/2.1 35.3 0.1/0.6 0.0* 0.9/1.0 0.0* 0.3 1.3 1.5 0.8 0.4 1.1 0.1 0.9 1.5 1.6
Matěj Mišejko Válečníci Děčín 17 17 10.4 1.3 0.3/0.9 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.9 1.2 2.1 0.4 0.2 0.8 0.0 0.9 2.1 0.2
2 David Balog Tygři Brno 17 12 8.1 1.8 0.8/2.2 38.5 0.0/0.2 0.0* 0.1/0.3 0.0* 1.0 1.4 2.4 0.1 0.2 0.4 0.0 0.6 1.6 1.5
Jonáš Pavlíček NH Ostrava 18 12 11.2 1.8 0.8/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.7 0.0* 1.6 1.8 3.3 0.8 0.5 0.9 0.1 0.8 2.3 2.5
Filip Zdrubecký Tygři Praha 18 17 12.1 1.2 0.4/0.9 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.8 0.7 0.5 0.1 0.4 1.4 2.1
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 17 13 7.9 1.5 0.2/0.5 0.0* 0.3/1.8 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.3 0.5 0.7 0.0 0.6 1.0 -0.3
Jakub Pohánka GBA Sojky Pelhřimov 18 6 11.0 3.0 1.0/2.3 42.9 0.3/2.5 13.3 0.0/0.5 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.7 0.5 1.3 0.1 0.3 1.7 -1.0
František Harazin BK Opava 17 5 11.2 3.6 0.6/3.4 17.6 0.8/1.6 0.0* 0.0/0.4 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.2 0.2 0.6 0.1 0.4 1.2 0.8
Andrej Čorba Sokol pražský 19 3 16.3 5.7 0.7/4.3 15.4 1.0/2.3 42.9 1.3/2.7 50.0 0.3 3.0 3.3 1.0 1.0 3.3 0.1 1.7 1.3 1.7
Marek Vonášek Slavoj Litoměřice 18 6 20.7 2.8 0.8/3.0 27.8 0.2/1.0 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.2 0.7 0.8 1.2 1.3 1.3 0.1 2.0 1.0 2.2
Dominik Smělý BA Nymburk 18 10 10.2 1.7 0.4/1.3 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.6 0.5 1.1 0.7 0.5 0.3 0.2 0.2 1.1 1.5
14 Ondřej Krejčík PCE 18 4 16.5 4.3 0.5/2.3 22.2 0.8/2.8 27.3 1.0/2.0 50.0 1.5 0.8 2.3 1.0 0.8 1.3 0.2 2.3 2.3 2.3
Martin Zavadil Snakes Ostrava 19 13 12.3 1.2 0.3/0.8 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.4 0.9 1.2 0.0 0.4 1.2 0.5
Ondřej Holý BK Loko Plzeň 18 4 6.5 4.0 0.8/1.0 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.8 0.5 1.3 0.0 0.0 0.3 0.0 1.0 0.3 5.0
Albert Heinz GBA Sojky Pelhřimov 19 11 9.6 1.4 0.5/1.4 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.3 1.7 2.0 0.7 0.8 1.1 0.1 1.0 0.7 1.9
Kristijonas Stračkaitis GBA Lions J. Hradec 17 4 8.0 3.3 0.8/1.5 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.8 0.5 1.3 0.3 0.3 1.3 0.1 0.3 0.5 2.3
Filip Vojtaník BASKET Brno 18 9 8.8 1.4 0.4/0.9 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.3 0.4 0.8 0.7 1.1 0.6 0.1 0.9 1.0 1.3
Daniel Prchal NH Ostrava 16 2 22.5 6.0 2.0/4.0 50.0 0.5/2.0 25.0 0.5/1.0 0.0* 0.0 1.5 1.5 0.0 1.5 6.0 0.0 1.0 1.0 -1.0
Tomáš Richter BASKET Brno 18 9 8.8 1.3 0.6/1.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.4 1.0 1.4 1.0 0.4 1.1 0.1 0.7 0.4 2.1
Václav Wiesner Slavoj Litoměřice 16 10 13.9 1.2 0.2/1.2 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.3 0.2 0.6 0.1 0.5 0.5 0.6
13 Adam Kněžour PCE 17 4 10.8 3.0 0.8/1.5 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.8/0.8 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.3 0.5 1.5 0.0 1.0 1.8 1.0
15 Štěpán Koudelka Tygři Brno 18 15 5.6 0.7 0.3/1.1 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.2 0.1 0.2 0.1 0.1 1.1 -0.6
Jiří Cepník Slavoj Litoměřice 18 7 14.0 1.6 0.6/1.0 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.6 0.0 0.6 0.3 0.6 0.7 0.1 0.6 1.1 0.6
Jakub Baxa GBA Sojky Pelhřimov 18 12 10.3 0.9 0.3/0.8 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.4 0.9 1.2 0.0 0.4 1.5 -0.2
Dominik Turek Snakes Ostrava 19 18 4.7 0.6 0.1/0.1 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.0 0.2 0.2 0.0 0.1 0.2 0.5
Martin Vraspír USK 17 17 6.3 0.6 0.2/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.1 0.5 0.4 0.0 0.2 0.9 -0.1
Eduards Abele GBA Lions J. Hradec 17 3 5.0 3.3 1.3/1.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.7 0.7 0.3 0.7 1.0 0.3 4.7
Matěj Váňa Sokol pražský 18 14 7.2 0.7 0.1/0.6 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.1 0.1 0.6 0.0 0.2 1.1 -1.1
František Skřivánek Tygři Praha 19 12 9.4 0.8 0.2/0.9 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.3 0.7 0.3 0.1 0.1 1.3 0.0
Jakub Žalud Slavoj Litoměřice 16 1 27.0 9.0 0.0/6.0 0.0 3.0/6.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 2.0 3.0 -1.0
Leonardas Kozlovas GBA Sojky Pelhřimov 17 3 13.0 3.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.3 2.7 3.0 0.7 0.0 1.7 0.1 0.0 0.0 3.0
Ilja Kurucs GBA Lions J. Hradec 17 7 9.4 1.3 0.6/1.3 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.9 0.0 0.6 0.2 0.6 1.4 1.7
Eliáš Kalisz NH Ostrava 19 2 12.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 0.5 3.5
Benjamin Adler Slavoj Litoměřice 17 2 20.5 4.0 0.5/2.5 20.0 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 3.5 3.5 0.0 0.5 3.0 0.0 0.5 1.5 0.0
Lukáš Slezák NH Ostrava 17 6 8.0 1.3 0.5/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.2 1.7 0.7
Viktor Novák NH Ostrava 16 3 10.3 2.7 0.7/3.0 22.2 0.0 0.0* 1.3/2.7 50.0 2.0 1.0 3.0 0.3 1.0 2.0 0.1 2.3 1.3 2.3
Jakub Piotr Pasieczny GBA Lions J. Hradec 19 5 11.6 1.4 0.4/1.2 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.4 0.6 1.0 0.0 1.0 0.2 0.0 1.4 -0.6
Jakub Macháček Sokol pražský 19 5 11.0 1.4 0.6/0.8 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.2/0.4 0.0* 1.0 1.6 2.6 0.6 0.0 1.0 0.1 0.2 1.6 1.0
Matěj Kučera BK Loko Plzeň 19 7 4.6 1.0 0.3/0.4 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.1 0.1 0.4 0.0 0.0 0.6 0.0
19 Martin Matula Tygři Brno 18 9 4.9 0.7 0.2/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.4 0.3 0.8 0.1 0.1 0.3 0.0 0.3 0.6 0.2
Lukáš Tichý NH Ostrava 16 2 10.0 3.0 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.5 2.0 2.5 1.0 0.0 1.5 0.3 0.5 1.5 3.0
Matyáš Krejčí USK 17 15 2.9 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.1 0.4 0.0 0.0 0.1 0.0 0.1 0.3 -0.1
Nikolas Theodoru BK Opava 18 8 4.1 0.6 0.1/0.4 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.8 0.9 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.1 0.0
Jakub Rajčan BK Opava 19 7 4.3 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.9 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.3 -0.7
Richard Novák NH Ostrava 16 4 7.8 1.3 0.5/1.5 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.5 0.3 1.0 0.1 1.5 0.3 0.3
Matyáš Kaspřík Snakes Ostrava 17 9 4.0 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.1 0.1 0.2 0.1 0.0 0.2 0.3
27 Adam Vaník Tygři Brno 19 10 4.0 0.4 0.2/0.5 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.2 0.5 0.4 0.0 0.3 0.1 0.1 0.1 0.6
Karel Rajchl Válečníci Děčín 19 2 8.0 1.5 0.0/1.5 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 1.0 0.5 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5
Ondřej Petržík BK Loko Plzeň 19 2 10.0 1.5 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 1.5/2.0 75.0 0.5 1.0 1.5 0.5 1.0 1.5 0.2 2.0 1.5 2.0
Vojtěch Kašpárek BK Opava 17 6 5.0 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.5 1.2 1.7 0.0 0.0 0.2 0.0 0.2 0.5 0.8
Štěpán Kraus Sokol pražský 17 3 8.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.3 0.7 1.7 0.1 0.0 1.0 -0.7
Antonín Kabriel Sokol Písek 17 6 3.2 0.3 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2 0.2 0.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.2 0.2 1.2
Tomáš Zronek Sokol pražský 17 3 9.3 0.7 0.0/1.3 0.0* 0.0/1.7 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.3 0.3 1.7 0.7 0.3 1.7 0.3 0.7 -0.3
Šimon Brzák Sokol pražský 17 3 7.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.3 0.3 0.0 0.3 0.3 0.7
Matěj Střelba Tygři Praha 17 5 7.4 0.4 0.0/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.8 0.6 0.0 0.0 0.4 0.4 1.4
Marek Jež BASKET Brno 19 2 7.0 0.5 0.0/0.5 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 1.0 2.0 0.1 0.5 2.5 -4.5
Šimon Veitz Sokol pražský 17 3 3.3 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 0.0 0.3
Alexander Hess Sokol Písek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Libánský PCE 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Fiala Slavoj Litoměřice 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tadeáš Maňák Sokol pražský 17 3 7.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3 0.7 0.3
Šimon Kalhous PCE 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Hasman BK Loko Plzeň 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Poulíček Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Kozák Válečníci Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Podrazil Tygři Praha 18 2 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 1.0 1.0
37 Michal Prouza PCE 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Rolands Lavrinovičs GBA Lions J. Hradec 16 2 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.5
Adam Krstevski USK 17 9 1.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Hezina BK Loko Plzeň 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Hejduk BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Gruber BASKET Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Vranovič GBA Lions J. Hradec 17 1 9.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 1.0 -1.0
Tomáš Míča PCE 16 2 11.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 2.0 0.0 1.0 0.5 -2.0
Lukáš Sádovský PCE 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Pospíchal Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kryštof Davídek BA Nymburk 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Zimmer BK Opava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Frič BA Nymburk 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Roberto Enriquez USK 18 14 4.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.4 0.4 0.1 0.2 0.4 0.0 0.1 0.8 -0.5
Matyáš Pierník BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Richard Bauer Snakes Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
77 Samuel Nohel Tygři Brno 16 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Karel Včelka BK Opava 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Richard Dittrich BA Nymburk 18 3 2.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 -1.0
Jan Křesťan BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Vlček Sokol pražský 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
6 Marek Stejskal PCE 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Oliver Robert Engel USK 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Patrik Verdan BK Loko Plzeň 17 2 12.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.5 1.5 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 1.5 -2.0
Tomáš Bryška PCE 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Václav Warisch BK Opava 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Slanina BK Opava 19 4 9.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.5 1.5 0.3 0.5 0.0 0.0 0.0 1.8 0.5
Filip Koval Slavoj Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Rufer BA Nymburk 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
André Chlubný BASKET Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kevin Dalibor Humpál Sokol Písek 18 4 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Mršťák NH Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas