Jakub Frič

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
383
Procento vítězství
62.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP I Kanonýři Josefov 20 - 7.5 3.1 0 1.4/2.7 52.8 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - VPI Final Four Kanonýři Josefov 1 - 7.0 3 0 1/3 33.3 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - VPI o 3. místo Kanonýři Josefov 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Pod U13B (ms) 23 - 4.5 2 0 0.5/1.3 36.7 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B Pod U13B (ms) 25 - 5.3 2.2 0 0.8/1.7 46.5 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Pod U11 (mix) 20 - 2.5 1.2 0 0.2/0.8 26.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) Pod U11 (mix) 8 - 10.9 4.8 0 1.4/3.1 44.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B Pod U11 (mix) 6 - 8.2 3 0 2.2/3.3 65.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo Pod U11 (mix) 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 Pod U11 (mix) 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina C Basket Poděbrady 3 - 1.3 0.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina C Basket Poděbrady 5 - 0.0 0 0 0/0.4 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - skupina B Basket Poděbrady 4 - 2.5 1.3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - skupina B Basket Poděbrady 7 - 7.6 2.9 0.3 1/1.9 53.8 - -
2019/20 žáci U15 - skupina B1 Basket Poděbrady 7 - 9.0 2.6 0.4 2.6/4.1 62.1 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B Pod(mix) 14 - 3.5 1.4 0 0.6/1.7 37.5 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" Pod(mix) 14 - 4.5 2 0 0.5/1.7 29.2 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B Pod(mix) 12 - 5.9 2.4 0 1.1/2.2 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B Pod(mix) 10 - 6.7 2.9 0 0.9/2.5 36.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace nejmladších minižáků o NF U11 BA Pod U11B (kv) 4 - 2.5 1 0 0.5/1.5 33.3 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - základní TJ Sokol Jaroměř-Josefov-kval 4 - 9.3 3.5 0 2.3/5.5 40.9 - -
2018/19 starší minižáci U13 - skupina VPI TJ TJ Sokol Jaroměř- 28 - 8.1 3.7 0 0.6/1.5 38.1 - -
2018/19 mladší žáci U14 - základní TJ Sokol Jaroměř-Jos 22 - 10.9 4.4 0.1 1.7/3.7 45.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - play-off TJ Sokol Jaroměř-Jos 2 - 4.5 1.5 0 1.5/3 50.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 6 - 5.7 2.3 0.2 0.5/1.8 27.3 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina E TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10 - 10.3 3.7 0.4 1.7/3.5 48.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. D TJ Sokol Jaroměř-Josefov 7 - 10.9 4.4 0.1 1.6/2.6 61.1 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 14 8.6 1.3 0.4 /1.1 0.1 0.1/0.6 22.2 0.5 0.6
2021/22 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 8 - 3.4 1 0.4 0.3/0.4 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Basket Poděbrady 5 - 2.6 0.8 0 1/1.4 71.4 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BA Nymburk 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out B Pod U17B 6 - 13.5 5.3 0.3 1.8/3.5 52.4 - -
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BA Nymburk 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina B Basket Poděbrady 9 - 6.9 2 0.4 1.6/3.3 46.7 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 12 18.1 4.9 1.2 /2.9 0.4 1.3/1.9 69.6 1.7 2.8
2022/23 kadeti U17 - Skupina B Pod U17B 3 - 10.0 4.3 0 1.3/3 44.4 - -
2022/23 junioři U19 - play-out B Basket Poděbrady 7 - 10.9 3.3 0.7 2.1/3.6 60.0 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out B Pod U17B 7 - 14.4 4 1.3 2.6/4.3 60.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A BA Nymburk 6 16.2 4.0 1 /1.8 0.3 1/2 50.0 1.8 3.7
2022/23 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 2 14.5 0.0 0 /1.5 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2022/23 kadeti U17 - MČR BA Nymburk 2 6.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 -
2023/24 junioři U19 - Skupina B Basket Poděbrady 14 - 7.2 2.4 0.4 1.1/2.1 51.7 - -
2023/24 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2023/24 muži - SBLM skupina východ BPB 7 - 9.1 2.3 0.9 2/3.9 51.9 - -
2023/24 junioři U19 - play-out B Basket Poděbrady 4 - 9.8 3.8 0.5 0.8/1 75.0 - -
Průměr za kariéru 21.1 1.3 6.3 2.4 0.2 1.0/2.1 102.3 1.9 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Réma 5. 11. 2023
2B body 6 Tesla Pardubice 11. 11. 2023
3B body 2 BK NAPOS Vysoká n. L. 22. 10. 2023
Body 21 Réma 5. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BC Kolín 7. 3. 2020 2019/20
2B body 12 BSK Continental TJ J 12. 1. 2019 2018/19
3B body 3 BA Sparta Praha 4. 3. 2023 2022/23
Obranné doskoky 4 Snakes Ostrava 24. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 BK Opava 26. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 4 Snakes Ostrava 24. 10. 2021 2021/22
Body 26 BSK Continental TJ J 12. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 16 BK Opava 26. 11. 2022 2022/23
Asistence 3 BCM Orli Prostějov 10. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
23. 9. 2023 Skupina B BK Vlci Žďár 3 1 0 1/2 50.0
24. 9. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 0 0 0 0/0 0
28. 9. 2023 Skupina B BK Brandýs 4 0 0 4/5 80.0
7. 10. 2023 Skupina B BC Vysočina 9 1 2 1/4 25.0
8. 10. 2023 Skupina B Lions J. Hradec 15 6 1 0/1 0.0
11. 10. 2023 skupina A USK 0 0 0 0/0 0
14. 10. 2023 SBLM skupina východ BCBenB 5 1 1 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina B BC Kolín 2 1 0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 11 2 2 1/3 33.3
4. 11. 2023 SBLM skupina východ Bol 5 1 1 0/0 0
5. 11. 2023 SBLM skupina východ Réma 21 4 2 7/9 77.8
11. 11. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 15 6 0 3/6 50.0
12. 11. 2023 Skupina B BK Vlci Žďár 3 1 0 1/2 50.0
18. 11. 2023 SBLM skupina východ Kol 13 3 1 4/6 66.7
17. 11. 2023 Skupina B BK Brandýs 18 6 1 3/4 75.0
3. 12. 2023 Skupina B BC Vysočina 6 3 0 0/0 0
9. 12. 2023 SBLM skupina východ ČBr 6 3 0 0/2 0.0
10. 12. 2023 SBLM skupina východ Peč 9 2 1 2/2 100.0
12. 12. 2023 skupina A USK 0 0 0 0/0 0
13. 12. 2023 Skupina B Lions J. Hradec 2 1 0 0/0 0
16. 12. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 11 5 0 1/1 100.0
17. 12. 2023 Skupina B BC Kolín 2 1 0 0/1 0.0
7. 1. 2024 SBLM skupina východ BCBenB 5 2 0 1/8 12.5
13. 1. 2024 play-out B BK NAPOS Vysoká n. L. 4 2 0 0/0 0
14. 1. 2024 play-out B Tesla Pardubice 11 5 0 1/2 50.0
27. 1. 2024 play-out B Lions J. Hradec 17 6 1 2/2 100.0
28. 1. 2024 play-out B BC Kolín 7 2 1 0/0 0
Celkem 27 204 65 14 32/60 53.3
Průměr 27 7.6 2.4 0.5 1.2/2.2 53.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tesla Pardubice 8 0:00 9.5 3.4 0.0 0.4 0.0 1.6/2.9 56.5 2.1
Královští Sokoli 4 0:00 18.0 6.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
Jižní Supi 4 0:00 15.5 6.0 0.0 0.8 0.0 1.3/3.0 41.7 2.3
Královští Sokoli 4 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.8 54.5 1.8
BA Sparta Praha 3 0:00 14.7 4.3 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Lions J. Hradec 4 0:00 10.3 3.8 0.0 0.5 0.0 1.3/2.3 55.6 2.5
BŠPhaU12B 8 0:00 5.0 2.1 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.3
BSK TJ Jičín 4 0:00 8.8 4.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.5
BK Brandýs 4 0:00 8.3 2.0 0.0 0.5 0.0 2.8/4.5 61.1 3.3
BA Young Diamonds 3 0:00 10.7 4.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 3.3
Sokol Hradec Králové 4 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.5
Tesla Pardubice 4 0:00 7.8 1.8 0.0 0.8 0.0 2.0/3.3 61.5 3.5
Jižní Supi 3 0:00 10.0 3.3 0.0 0.7 0.0 1.3/1.7 80.0 1.3
Sokol Hradec 4 0:00 6.8 2.8 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 2.5
ADFORS Basket Litomy 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 1.5
BK Pardub 3 0:00 8.7 3.0 0.0 0.0 0.0 2.7/5.7 47.1 2.7
BK NAPOS Vysoká n. L. 3 0:00 8.7 3.0 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
Měl U12 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
BŠ Tygři U13 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 3.3
BCBenU12B 4 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
SŠB Pardubice 4 0:00 5.8 2.0 0.0 0.0 0.0 1.8/4.3 41.2 2.8
BK Opava 4 19:56 5.5 1.0 40.0 0.5 66.7 2.0/3.5 57.1 2.5
Réma 1 0:00 21.0 4.0 0.0 2.0 0.0 7.0/9.0 77.8 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
NH Ostrava 4 17:45 5.0 1.0 30.8 0.5 33.3 1.5/2.3 66.7 1.5
SK Týniště nad Orlic 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 0.5
USK Praha 2 0:00 9.0 1.0 0.0 1.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
BVK Holice 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BC Vysočina 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1.3 25.0 3.3
BVK Holice 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Ben U13B 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.0
ŠSK Sla U13 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.3
BA Lynx Liberec 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 16.0 3.0 0.0 1.0 0.0 7.0/9.0 77.8 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Bol U12B 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 2.0
kval. 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
Kol 1 0:00 13.0 3.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Měl U13B 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Snakes Ostrava 4 15:40 3.3 1.3 41.7 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.8
BASKET Brno 4 11:27 2.8 0.5 40.0 0.5 50.0 0.3/1.0 25.0 0.8
USK 4 8:55 2.8 0.5 40.0 0.5 66.7 0.3/1.0 25.0 2.0
BC Kolín 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 3.3
Slavoj Č. Brod 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
Vlci Žďár 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BCBenB 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/4.0 12.5 3.0
Tygři Praha 3 14:13 3.0 1.0 60.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.3
Tygři Praha 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Peč 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/12.0 41.7 3.0
Královští Sokoli - k 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
ADFORT Basket Litomy 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 13:25 1.5 0.8 37.5 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
ČBr 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Tygři Brno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Kol U13B 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Bol 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 20:04 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BC Vysočina 1 14:15 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 4:39 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
VYS 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 2 14:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Písek 2 5:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -