Tomáš Hyka

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 16 let
Aktuální klub
Válečníci Děčín B
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
90
Procento vítězství
64.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina D Válečníci Děčín 7 - 5.9 2.6 0.0 0 0.0 0.7/1.1 62.5 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. C Válečníci Děčín 3 - 2.3 0.7 0.0 0 0.0 1/2.7 37.5 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina C Válečníci Děčín 2 - 18.0 8.5 0.0 0 0.0 1/3.5 28.6 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B Válečníci Děčín 4 - 5.5 2.3 0.0 0 0.0 1/3.3 30.8 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C Válečníci Děčín 2 - 3.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 2/3 66.7 5.0 -3.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 6 - 4.7 1.5 0.0 0.3 0.0 0.7/2 33.3 - -
2021/22 žáci U15 - skupina B Válečníci Děčín 8 - 11.3 4.5 0.0 0.5 0.0 0.8/2.1 35.3 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga A Válečníci Děčín 12 - 13.1 5.3 0.0 0.6 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B Válečníci Děčín 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out Válečníci Děčín 3 7.0 1.7 0.7 /1.3 50.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3 1.0
2021/22 žáci U15 - MČR Válečníci Děčín 2 29.5 13.0 4.5 42.9 1 25.0 1/1 100.0 3.0 7.0
2022/23 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 13 8.9 3.0 0.8 /1.6 52.4 0.4 29.4 0.2/0.4 40.0 1.9 0.8
2022/23 junioři U19 - Skupina A Válečníci Děčín 5 - 5.4 1.6 0.0 0.6 0.0 0.4/0.4 100.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Válečníci Děčín B 10 - 10.5 3 0.0 1.3 0.0 0.6/1.1 54.5 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B Válečníci Děčín 8 11.3 4.4 0.8 /1.8 42.9 0.8 28.6 0.6/1 62.5 1.3 2.4
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off Válečníci Děčín 1 7.0 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 - -2.0
Průměr za kariéru 21.8 3.4 7.2 2.6 84.6 0.5 20.8 0.6/1.3 187.9 2.1 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Klatovy 25. 3. 2023
2B body 7 ŠSK Slaný 5. 11. 2022
3B body 4 BK Mariánské Lázně 28. 1. 2023
Obranné doskoky 4 Snakes Ostrava 22. 1. 2023
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 22. 1. 2023
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 22. 1. 2023
Body 20 BK Mariánské Lázně 28. 1. 2023
Užitečnost 22 Snakes Ostrava 22. 1. 2023
Asistence 4 Sokol Písek 8. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Klatovy 25. 3. 2023 2022/23
2B body 14 Slavoj Litoměřice 18. 9. 2021 2021/22
3B body 4 Snakes Ostrava 22. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 4 Tygři Brno 21. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 22. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 22. 1. 2023 2022/23
Body 28 Slavoj Litoměřice 18. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 22 Snakes Ostrava 22. 1. 2023 2022/23
Asistence 4 Sokol Písek 8. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 Skupina A BK Sokolov 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/3 33.3
24. 9. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 8:02 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 13:34 5 2 50.0 0 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2022 Skupina A BK Mariánské Lázně 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 Skupina A TJ Thermia K. Vary 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/4 50.0
8. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 18:43 4 2 66.7 0 0.0 0/2 0.0
9. 10. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 16:37 8 1 100.0 2 50.0 0/0 0
15. 10. 2022 Skupina A VYS 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 10. 2022 Skupina A Tygři Praha B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 Skupina A BA Tygři Louny 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A USK 1:07 3 1 100.0 0 0.0 1/1 100.0
23. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 12:33 5 1 50.0 1 20.0 0/0 0
5. 11. 2022 Skupina A BK Klatovy 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 Skupina A ŠSK Slaný 0:00 17 7 0.0 1 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina A Sokol Pražský 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 8:10 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 13:48 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 Skupina A VYS 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2022 Skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
14. 12. 2022 skupina A Sokol Písek 13:24 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
15. 12. 2022 skupina A USK 1:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2023 skupina A Tygři Praha 8:16 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
14. 1. 2023 Skupina A BK Sokolov 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/4 75.0
21. 1. 2023 nadstavba B Tygři Brno 13:43 4 1 33.3 0 0.0 2/2 100.0
22. 1. 2023 nadstavba B Snakes Ostrava 24:27 18 3 100.0 4 66.7 0/0 0
28. 1. 2023 Skupina A BK Mariánské Lázně 0:00 20 4 0.0 4 0.0 0/0 0
12. 2. 2023 nadstavba B BC Vysočina 11:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 2. 2023 nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 6:05 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2023 Skupina A TJ Thermia K. Vary 0:00 15 6 0.0 1 0.0 0/0 0
19. 2. 2023 Skupina A BA Tygři Louny 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
4. 3. 2023 nadstavba B Snakes Ostrava 14:09 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
5. 3. 2023 nadstavba B Tygři Brno 16:37 10 1 25.0 2 50.0 2/4 50.0
18. 3. 2023 nadstavba B BC Vysočina 3:06 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
19. 3. 2023 nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 1:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 3. 2023 play-out A BK Klatovy 0:00 13 2 0.0 1 0.0 6/10 60.0
26. 3. 2023 play-out A BK Jiskra Domažlice 0:00 8 2 0.0 0 0.0 4/4 100.0
29. 3. 2023 play-out A VYS 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/1 0.0
31. 3. 2023 předkolo play-off BK Opava 7:22 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 40 213:20 239 62 167.6 30 73.2 25/41 61.0
Průměr 40 5:20 6.0 1.6 167.6 0.8 73.2 0.6/1.0 61.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 11.8 4.5 0.0 0.8 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 28.0 14.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 3 0:00 8.7 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
BK Brandýs n.L. 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
TJ Thermia K. Vary 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Mariánské Lázně 2 0:00 12.5 2.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Písek 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Snakes Ostrava 3 16:26 6.7 1.3 57.1 1.3 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ŠSK Slaný 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Tygři Louny 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 16.0 3.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
VYS 3 0:00 5.3 1.3 0.0 0.7 0.0 0.7/1.0 66.7 1.7
USK Praha 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 3.5
BK Klatovy 2 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
Tygři Brno 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Tygři Brno 2 15:10 7.0 1.0 28.6 1.0 22.2 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Tygři Praha 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
NH Ostrava 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Sokolov 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Grizzlies Plzeň 3 7:16 3.3 1.0 75.0 0.3 100.0 0.3/1.0 33.3 2.0
BK Klatovy 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 8:18 4.0 0.5 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Praha 2 10:24 4.0 0.5 33.3 1.0 28.6 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 10:52 4.0 1.0 25.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BA Nymburk 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Sokol Písek 2 16:03 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
BA Nymburk 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 5:17 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Tygři Praha B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
USK 2 1:17 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BK Opava 1 7:22 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 2 7:06 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BASKET Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 3:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -