Hugo Lejsek

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
257
Procento vítězství
67.7%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 starší minižáci U13 - jih BK Vividbooks Pardub 14 - 15.1 7.1 0.1 0.5/1.1 46.7 - -
2019/20 starší minižáci U13 - jih 1-3 BK Vividbooks Pardub 2 - 14.0 6.5 0 1/1 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - základní 5x5 SŠB Pardubice 11 - 5.7 2.5 0 0.6/1.4 46.7 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - skupina B SŠB Pardubice 23 - 14.3 6.6 0 1.2/2.4 48.2 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - skupina jih SŠB Pardubice 16 - 8.4 4.1 0 0.2/0.8 23.1 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - skupina B SŠB Pardubice 14 - 6.7 2.6 0 1.4/2.6 54.1 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - o 5.-8. místo SŠB Pardubice 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - MIX KMČR 4 - 4.0 1.8 0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP II SŠB Pardubice "B" 16 - 11.3 5.1 0 1/1.4 72.7 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - VPII 1-4 o 11.- 13.misto SŠB Pardubice "B" 1 - 21.0 10 0 1/2 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní kval. 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - základní kval. 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - základní BK Vividbooks Pardub 10 - 11.1 5.4 0 0.3/1 30.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - základní - mix SŠB Pardubice-mix 6 - 9.0 3.5 0 2/3.8 52.2 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - skupina VPI BK Pardub 14 - 12.2 5.9 0 0.4/1.1 33.3 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPI play-off BK Pardub 2 - 15.0 7.5 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPI final four BK Pardub 1 - 8.0 4 0 0/1 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPI finále BK Pardub 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - MIX SŠB Pardubice - MIX 2 - 12.0 6 0 0/0.5 0.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina E ADFORS Basket Litomyšl 2 - 25.5 11.5 0 2.5/3 83.3 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina D BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 - 30.8 14.5 0 1.8/1.8 100.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina C BK VIVIDBOOKS Pardubice 7 - 14.6 5.3 0.6 2.3/3.4 66.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 3 - 25.7 9.3 0.7 5/7.3 68.2 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga A BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 - 20.4 8.5 0.6 1.4/2.5 57.1 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out B Tesla Pardubice 9 - 11.1 3.4 0.9 1.6/2 77.8 - -
2021/22 žáci U15 - MČR BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 31.7 20.3 8.7 0.7 1/1.7 60.0 3.3 30.7
2022/23 kadeti U17 - Skupina B Tesla Pardubice 1 - 18.0 8 0 2/2 100.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 18.5 8.4 3 /5.2 0.1 2.2/2.9 75.6 2.0 12.8
2022/23 junioři U19 - Skupina B Tesla Pardubice 6 - 14.2 5.5 0 3.2/4.3 73.1 - -
2022/23 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 6 - 11.7 3.2 0.8 2.8/3.2 89.5 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 8 25.8 10.0 3.9 /7.3 0.1 1.9/2.5 75.0 2.3 17.1
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 22.3 9.3 4.3 /5.7 0 0.7/1 66.7 2.3 12.3
2022/23 kadeti U17 - play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 25.0 12.0 5 /8 0.5 0.5/1 50.0 2.0 16.0
2023/24 kadeti U17 - skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 24.2 15.2 4.5 /7.2 0.8 3.6/4.6 78.3 1.6 23.5
2023/24 junioři U19 - Skupina B Tesla Pardubice 3 - 13.3 4.3 1 1.7/2.7 62.5 - -
2023/24 junioři U19 - skupina B PCE 8 14.5 7.6 2.9 /5.3 0.5 0.4/0.8 50.0 1.6 10.4
2023/24 junioři U19 - nadstavba B PCE 4 16.5 5.5 1.5 /1.8 0.5 1/1.5 66.7 1.3 9.3
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 25.5 16.5 5.8 /7.3 1 2/2.3 88.9 2.3 18.5
Průměr za kariéru 16.0 5.0 12.1 5.0 0.2 1.3/2.1 127.9 1.5 3.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Snakes Ostrava 14. 10. 2023
2B body 10 GBA Lions Jindřichův Hradec 10. 2. 2024
3B body 3 BA Nymburk 19. 11. 2023
Obranné doskoky 13 Snakes Ostrava 12. 11. 2023
Útočné doskoky 5 Snakes Ostrava 14. 10. 2023
Doskoky celkem 16 Snakes Ostrava 12. 11. 2023
Body 30 BA Nymburk 19. 11. 2023
Užitečnost 36 BASKET Brno 17. 9. 2023
Asistence 7 BK Opava 1. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Pod U17B 26. 9. 2021 2021/22
2B body 22 BC Vysočina 19. 9. 2020 2020/21
3B body 3 BVK Holice 12. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 13 Válečníci Děčín 19. 3. 2023 2022/23
Útočné doskoky 6 BC Vysočina 8. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 16 Snakes Ostrava 12. 11. 2023 2023/24
Body 48 BC Vysočina 19. 9. 2020 2020/21
Užitečnost 36 BASKET Brno 17. 9. 2023 2023/24
Asistence 8 BC Vysočina 22. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Tygři Brno 23:33 12 6 66.7 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina B BASKET Brno 24:40 19 7 63.6 1 100.0 2/2 100.0
23. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 13:25 4 2 66.7 0 0.0 0/1 0.0
24. 9. 2023 skupina B NH Ostrava 15:42 9 4 50.0 0 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2023 skupina B BK Opava 5:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina B NH Ostrava 26:07 13 4 50.0 0 0.0 5/6 83.3
1. 10. 2023 skupina B BK Opava 18:03 10 2 40.0 2 66.7 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2023 Skupina B BC Kolín 0:00 23 7 0.0 2 0.0 3/4 75.0
14. 10. 2023 skupina B Snakes Ostrava 23:07 18 4 50.0 1 100.0 7/9 77.8
4. 11. 2023 skupina B BASKET Brno 26:52 14 4 57.1 0 0.0 6/8 75.0
5. 11. 2023 skupina B Tygři Brno 25:46 17 6 100.0 0 0.0 5/6 83.3
12. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 0:00 16 6 60.0 1 100.0 1/1 100.0
11. 11. 2023 Skupina B Basket Poděbrady 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0
16. 11. 2023 skupina B BK Opava 21:28 7 3 50.0 0 0.0 1/1 100.0
18. 11. 2023 skupina B BA Nymburk 29:04 19 6 60.0 0 0.0 7/8 87.5
19. 11. 2023 skupina B BA Nymburk 33:37 30 7 70.0 3 50.0 7/9 77.8
2. 12. 2023 skupina B BASKET Brno 28:29 9 3 50.0 1 25.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina B Tygři Brno 15:49 7 2 66.7 1 50.0 0/1 0.0
6. 12. 2023 skupina B NH Ostrava 15:34 9 3 60.0 1 50.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina B BK Opava 14:01 6 2 50.0 0 0.0 2/4 50.0
10. 12. 2023 skupina B NH Ostrava 26:16 14 4 66.7 2 20.0 0/1 0.0
6. 1. 2024 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 14:49 12 3 75.0 2 66.7 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B Snakes Ostrava 28:12 14 4 66.7 0 0.0 6/7 85.7
13. 1. 2024 nadstavba B Slavoj Litoměřice 23:52 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 13:13 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
20. 1. 2024 nadstavba A USK 26:16 14 5 71.4 1 33.3 1/1 100.0
21. 1. 2024 nadstavba A Sokol Pražský 26:59 20 6 75.0 1 20.0 5/6 83.3
27. 1. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 19:37 12 2 100.0 2 66.7 2/2 100.0
28. 1. 2024 nadstavba B Sokol pražský 9:00 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 26:46 25 10 83.3 1 20.0 2/2 100.0
11. 2. 2024 nadstavba A Sokol Písek 21:52 7 2 100.0 1 20.0 0/0 0
Celkem 32 597:48 387 124 72.1 24 35.3 67/89 75.3
Průměr 32 18:40 12.1 3.9 72.1 0.8 35.3 2.1/2.8 75.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Hradec "B" 8 0:00 13.1 6.3 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 38.5 0.4
BASKET Brno 7 23:16 12.6 4.9 64.2 0.1 16.7 2.4/3.0 81.0 2.1
BVK Holice 5 0:00 15.0 7.4 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 -
TJ Svitavy 6 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.2 57.1 1.7
Basket Poděbrady 4 0:00 16.0 5.3 0.0 0.8 0.0 3.3/4.5 72.2 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 31.0 13.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Žižkov 3 0:00 20.0 6.3 0.0 1.7 0.0 2.3/3.7 63.6 2.3
Pod U17B 3 0:00 18.7 7.0 0.0 0.3 0.0 3.7/5.0 73.3 1.7
ADFORS Basket Litomy 3 0:00 18.3 9.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Loko Trutnov 4 0:00 13.5 6.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 4 21:31 12.8 3.5 53.8 0.8 30.0 3.5/4.3 82.4 1.8
Snakes Ostrava 4 24:21 12.5 3.0 57.1 0.5 40.0 5.0/6.0 83.3 0.8
Tygři Brno 4 22:20 12.3 5.3 72.4 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 2.0
USK Praha 2 0:00 24.5 10.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
NH Ostrava 4 21:39 11.0 3.8 57.7 0.5 16.7 2.0/2.8 72.7 2.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 14.7 7.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BK Brandýs 3 0:00 14.3 5.3 0.0 0.3 0.0 2.7/3.0 88.9 1.7
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 21.5 10.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 3 23:52 13.0 4.7 63.6 0.3 9.1 2.7/3.0 88.9 2.0
BK Přelouč 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 12.3 4.7 0.0 0.3 0.0 2.0/2.3 85.7 1.7
ADFORS Basket Litomy 5 0:00 7.2 3.0 0.0 0.0 0.0 1.2/2.8 42.9 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův 3 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 18.0 8.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Královští Sokoli 3 0:00 11.3 4.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
BK Beroun 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Brandýs n. L. 3 0:00 11.0 4.3 0.0 0.0 0.0 2.3/2.7 87.5 1.3
BA Nymburk 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Pelhřimov 1 0:00 32.0 16.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 3 24:05 10.3 4.0 66.7 0.7 25.0 0.3/0.7 50.0 2.0
BC Vysočina 2 24:25 15.0 4.5 75.0 0.0 0.0 6.0/8.5 70.6 2.5
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 28.0 14.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK TJ JIčín 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
Jižní Supi 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 26:46 25.0 10.0 83.3 1.0 20.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Grizzlies Plzeň 2 25:35 12.5 6.0 70.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
kval. 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Hradec 3 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BC Kolín 1 0:00 23.0 7.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BVK Holice 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Basket Poděbrady 1 0:00 22.0 7.0 0.0 1.0 0.0 5.0/7.0 71.4 4.0
Jižní Supi 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.0 90.0 0.5
Válečníci Děčín 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BVK Holice 2 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 6:42 10.0 4.0 61.5 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Válečníci Děčín 2 28:00 10.0 3.0 40.0 0.5 33.3 2.5/3.0 83.3 2.0
BK Opava 4 13:34 5.0 1.5 46.2 0.5 40.0 0.5/1.0 50.0 1.8
NH Ostrava 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
NH Ostrava 2 15:38 9.0 3.5 53.8 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 26:56 8.0 2.5 41.7 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 5.0
ADFORT Basket Litomy 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Královští Sokoli 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
USK 1 26:16 14.0 5.0 71.4 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 14:49 12.0 3.0 75.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 19:37 12.0 2.0 100.0 2.0 66.7 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
TJ Sokol Stěžery 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Snakes Ostrava 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BASKET Brno 1 28:29 9.0 3.0 50.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli - k 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 2 13:33 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Tygři Brno 1 15:49 7.0 2.0 66.7 1.0 50.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 1 13:13 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK KARA Trutnov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 23:52 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Nová Paka 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol pražský 1 9:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -