Ondřej Holý

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
BK Jiskra Domažlice
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
131
Procento vítězství
64.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 kadeti U17 - Skupina A Jiskra Domažlice (MS) 1 - 13.0 6 0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 8 - 5.9 2 0 1.9/3.4 55.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Jiskra Domažlice 11 - 9.1 3.7 0.3 0.8/1.9 42.9 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 12 - 17.7 6.9 0.8 1.6/3 52.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Jiskra Domažlice 8 - 10.4 4.3 0.1 1.5/3.4 44.4 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 4 - 27.3 10 0.8 5/7 71.4 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 5.0 2 0.3 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Jiskra Domažlice 4 - 10.3 3.8 0.3 2/4.3 47.1 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Jiskra Domažlice 13 - 21.0 7.6 0.9 3/5 60.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Jiskra Domažlice 10 - 17.1 5.4 1.7 1.2/3.4 35.3 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 9.7 2.7 1 1.3/2.3 57.1 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 7 - 10.7 3.1 1 1.4/2.4 58.8 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 1 - 17.0 6 0 5/5 100.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 12 22.3 5.5 1.1 /3.3 0.7 1.3/2.4 55.2 2.8 4.8
2022/23 junioři U19 - play-out A BK Jiskra Domažlice 3 - 23.7 5.3 2.3 6/7.7 78.3 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BK Loko Plzeň 2 17.5 15.5 3 /3.5 1.5 5/9.5 52.6 3.5 20.5
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 2 16.0 8.0 0 /4 2 2/2.5 80.0 3.0 1.5
2023/24 junioři U19 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 5 - 23.8 7.4 1.2 5.4/7.4 73.0 - -
2023/24 muži - skupina A Jiskra Domažlice 13 - 6.7 1.4 0.8 1.4/2.2 62.1 - -
2023/24 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 3 3.3 1.0 0 /0.3 0.3 0/0 0.0 0.3 0.3
2023/24 junioři U19 - play-out A BK Jiskra Domažlice 5 - 28.2 8 2.2 5.6/7 80.0 - -
Průměr za kariéru 18.6 2.6 13.2 4.3 0.8 2.1/3.6 165.2 2.5 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 SLUNETA Ústí n. L. 16. 12. 2023
2B body 12 BA Sparta Praha 27. 1. 2024
3B body 7 BA Grizzlies Plzeň 13. 1. 2024
Útočné doskoky 1 Tygři Praha 24. 9. 2023
Doskoky celkem 1 Tygři Praha 24. 9. 2023
Body 39 BA Grizzlies Plzeň 13. 1. 2024
Užitečnost 1 Sokol Písek 28. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 SLUNETA Ústí n. L. 16. 12. 2023 2023/24
2B body 14 BK Levharti Chomutov 10. 10. 2020 2020/21
3B body 7 BA Grizzlies Plzeň 13. 1. 2024 2023/24
Obranné doskoky 7 BK VIVIDBOOKS Pardubice 21. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 21. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 11 BK VIVIDBOOKS Pardubice 21. 1. 2023 2022/23
Body 39 BA Grizzlies Plzeň 13. 1. 2024 2023/24
Užitečnost 38 BK VIVIDBOOKS Pardubice 21. 1. 2023 2022/23
Asistence 5 Sokol Pražský 24. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A CBU 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina A BC Benešov 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/3 33.3
23. 9. 2023 skupina A BA Nymburk 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 6:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina A Sokol Písek 3:40 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
28. 9. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 25 10 0.0 1 0.0 2/4 50.0
30. 9. 2023 skupina A BC Vysočina 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/4 50.0
8. 10. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 21 6 0.0 2 0.0 3/6 50.0
14. 10. 2023 skupina A Pří 0:00 12 1 0.0 3 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2023 skupina A Sokol Písek B 0:00 12 4 0.0 0 0.0 4/4 100.0
21. 10. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 17 5 0.0 1 0.0 4/5 80.0
5. 11. 2023 skupina A Sokol Kbely 0:00 6 1 0.0 0 0.0 4/6 66.7
16. 12. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 36 9 0.0 2 0.0 12/14 85.7
17. 12. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 20 7 0.0 0 0.0 6/8 75.0
6. 1. 2024 skupina A BC Benešov 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
7. 1. 2024 skupina A CBU 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 play-out A BA Grizzlies Plzeň 0:00 39 6 0.0 7 0.0 6/8 75.0
20. 1. 2024 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina A BC Vysočina 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/3 33.3
27. 1. 2024 play-out A BA Sparta Praha 0:00 30 12 0.0 1 0.0 3/4 75.0
28. 1. 2024 play-out A TJ Sokol Kbely 0:00 17 6 0.0 1 0.0 2/5 40.0
10. 2. 2024 skupina A Sokol Písek B 0:00 9 1 0.0 2 0.0 1/2 50.0
11. 2. 2024 skupina A Pří 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/3 100.0
17. 2. 2024 play-out A Sokol Žižkov 0:00 28 9 0.0 1 0.0 7/8 87.5
18. 2. 2024 play-out A Tygři Praha B 0:00 27 7 0.0 1 0.0 10/10 100.0
Celkem 26 9:47 350 95 9.500.0 29 2.900.0 73/101 72.3
Průměr 26 0:22 13.5 3.7 9.500.0 1.1 2.900.0 2.8/3.9 72.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 32.0 8.0 0.0 4.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 20.7 5.7 0.0 1.7 0.0 4.3/5.3 81.3 3.7
BA Sparta Praha 3 0:00 20.7 7.0 0.0 1.3 0.0 2.7/4.3 61.5 4.7
BK Klatovy 4 0:00 13.5 5.0 0.0 0.8 0.0 1.3/2.8 45.5 2.3
Tygři Praha B 2 0:00 26.5 6.5 0.0 1.5 0.0 9.0/10.0 90.0 2.5
Sokol Žižkov 2 0:00 24.5 7.5 0.0 1.5 0.0 5.0/7.0 71.4 4.5
Levharti Chomutov 3 0:00 16.3 4.7 0.0 1.0 0.0 4.0/5.3 75.0 3.7
Tigers Č. Budějovice 5 0:00 9.4 4.0 0.0 0.0 0.0 1.4/2.6 53.8 2.8
kelti Nové Strašecí 2 0:00 20.5 9.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 3 0:00 13.7 4.0 0.0 1.3 0.0 1.7/2.0 83.3 1.3
BK Sokolov 2 0:00 20.0 6.0 0.0 1.5 0.0 3.5/5.5 63.6 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 18.0 6.5 0.0 0.5 0.0 3.5/6.0 58.3 3.0
BK Sokolobv 2 0:00 17.0 5.5 0.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
USK 4 20:51 8.3 1.3 29.4 1.5 42.9 1.3/2.5 50.0 2.3
BK Levharti Chomutov 1 0:00 32.0 14.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 29:25 28.0 5.0 83.3 3.0 60.0 9.0/17.0 52.9 5.0
BK Beroun 1 0:00 27.0 10.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Grizzlies Plzeň 3 15:46 8.3 3.0 69.2 0.3 25.0 1.3/2.0 66.7 2.3
SKB Rokycany 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 23.0 7.0 0.0 1.0 0.0 6.0/9.0 66.7 3.0
Sokol Pražský 3 0:00 7.3 2.7 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol Písek B 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.5
Pří 2 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BK Teplice 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 9.0 2.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
Tygři Praha 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Žižkov B 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BC Benešov 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BC Kolín 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Tygři Praha 2 24:29 6.0 0.0 0.0 1.0 33.3 3.0/4.0 75.0 1.5
Sokol Písek 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
BK Pelhřimov 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 19:32 4.5 1.0 40.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 3.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol Písek 2 18:29 4.0 1.0 50.0 0.5 50.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BA Nymburk 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Válečníci Děčín 1 20:28 7.0 1.0 25.0 1.0 50.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Sokol Kbely 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
BK Brandýs 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 3:40 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 5:13 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
CBU 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 1 22:30 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Praha 1 6:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -