František Harazin

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
102
Procento vítězství
48%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 žáci U15 - Skupina C BK Opava 4 - 8.8 3 0.8 0.5/1 50.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina H BK Opava 9 - 8.2 3.6 0.1 0.8/1.7 46.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Opava 5 - 10.2 4.2 0.4 0.6/1.2 50.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 1 - 12.0 6 0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. C BK Opava B 1 - 11.0 4 1 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina F BK Opava B 8 - 15.6 4.9 1.8 0.6/1 62.5 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E BK Opava 10 - 22.4 8.5 1 2.4/3.7 64.9 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B BK Opava 14 - 23.8 7.3 1.6 4.5/6.3 71.6 - -
2021/22 žáci U15 - MČR BK Opava 3 30.0 26.3 7.3 2.3 4.7/7 66.7 1.3 21.0
2022/23 kadeti U17 - skupina B BK Opava 9 19.2 12.4 3.9 /8.4 0.9 2/3.4 58.1 2.0 10.2
2022/23 junioři U19 - Skupina E Opava B 4 - 9.8 3 1.3 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 8 17.8 5.0 1.5 /3.4 0.5 0.5/0.9 57.1 1.5 3.4
2022/23 junioři U19 - Skupina E - Play Off Opava B 2 - 19.5 6 2 1.5/2 75.0 - -
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BK Opava 2 24.0 17.0 5 /11.5 1 4/5.5 72.7 2.5 11.0
2023/24 kadeti U17 - skupina B BK Opava 12 28.3 24.4 7.5 /15.1 1.6 4.7/6.8 68.3 2.5 23.4
2023/24 junioři U19 - skupina B BK Opava 2 8.5 4.0 0.5 /4.5 1 0/0 0.0 1.0 -1.0
2023/24 junioři U19 - nadstavba A BK Opava 3 11.3 3.3 0.7 /2.7 0.7 0/0.7 0.0 1.3 2.0
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B BK Opava 5 31.2 24.2 8.4 /17 1.2 3.8/5.6 67.9 2.2 21.4
Průměr za kariéru 14.6 9.8 16.1 5.3 1.1 2.2/3.4 115.9 1.8 5.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 11 BA Nymburk 30. 9. 2023
2B body 12 Válečníci Děčín 21. 1. 2024
3B body 4 Tygři Brno 15. 10. 2023
Obranné doskoky 8 BK Loko Plzeň 10. 2. 2024
Útočné doskoky 8 Válečníci Děčín 21. 1. 2024
Doskoky celkem 15 Válečníci Děčín 21. 1. 2024
Body 38 BA Nymburk 30. 9. 2023
Užitečnost 40 BA Nymburk 30. 9. 2023
Asistence 6 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BA Nymburk 30. 9. 2023 2023/24
2B body 18 BCM Orli Prostějov 20. 11. 2021 2021/22
3B body 5 BC Vysočina 11. 12. 2022 2022/23
Obranné doskoky 8 NH Ostrava 19. 11. 2023 2023/24
Útočné doskoky 8 Válečníci Děčín 21. 1. 2024 2023/24
Doskoky celkem 15 Válečníci Děčín 21. 1. 2024 2023/24
Body 44 BK Pelhřimov 19. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 40 BA Nymburk 30. 9. 2023 2023/24
Asistence 6 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 18:40 31 11 68.8 2 50.0 3/4 75.0
17. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 24:37 17 5 45.5 0 0.0 7/10 70.0
30. 9. 2023 skupina B BA Nymburk 26:04 38 9 75.0 3 30.0 11/13 84.6
1. 10. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 29:46 18 6 30.0 0 0.0 6/8 75.0
14. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 36:01 29 8 33.3 1 10.0 10/11 90.9
15. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 36:16 32 8 61.5 4 44.4 4/6 66.7
4. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 31:55 24 8 44.4 1 12.5 5/7 71.4
5. 11. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 19:09 31 10 71.4 3 50.0 2/3 66.7
18. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 32:44 20 7 53.8 1 12.5 3/7 42.9
19. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 31:49 13 6 50.0 0 0.0 1/2 50.0
16. 11. 2023 skupina B PCE 14:22 8 1 14.3 2 66.7 0/0 0
21. 11. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 2:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B Tygři Brno 28:10 22 8 53.3 2 28.6 0/4 0.0
7. 1. 2024 skupina B BASKET Brno 24:21 18 4 30.8 2 33.3 4/7 57.1
20. 1. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 27:13 27 9 47.4 0 0.0 9/12 75.0
21. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 29:25 26 12 50.0 0 0.0 2/4 50.0
27. 1. 2024 nadstavba A BA Nymburk 13:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 nadstavba A USK 8:49 2 1 50.0 0 0.0 0/2 0.0
2. 2. 2024 nadstavba A Sokol Písek 11:46 8 1 25.0 2 100.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 34:06 23 7 41.2 2 18.2 3/7 42.9
11. 2. 2024 nadstavba B Tygři Praha 30:13 15 5 55.6 1 16.7 2/2 100.0
25. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 34:58 30 9 56.3 3 27.3 3/3 100.0
Celkem 22 546:49 432 135 47.7 29 21.8 75/112 67.0
Průměr 22 24:51 19.6 6.1 47.7 1.3 21.8 3.4/5.1 67.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKUP-BCM Olomouc 5 0:00 20.2 7.4 0.0 1.0 0.0 2.4/3.6 66.7 2.4
NH Ostrava 4 0:00 22.5 7.0 0.0 1.5 0.0 4.0/7.0 57.1 1.8
Snakes Ostrava 4 0:00 21.5 6.5 0.0 2.3 0.0 1.8/3.8 46.7 0.8
BCM Orli Prostějov 3 0:00 27.3 10.3 0.0 1.3 0.0 2.7/3.7 72.7 1.0
Basketpoint Frýdek-Místek 3 12:36 27.0 8.7 86.7 2.3 70.0 2.7/3.7 72.7 0.7
Tygři Brno 4 25:50 17.8 5.8 54.8 1.5 26.1 1.8/3.3 53.8 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 32.0 9.0 0.0 2.0 0.0 8.0/10.0 80.0 2.0
Válečníci Děčín 3 25:51 20.0 7.3 46.8 0.7 13.3 3.3/5.0 66.7 2.7
Sluneta Ústí n. L. 2 31:05 28.5 9.0 51.4 1.5 15.0 6.0/7.5 80.0 1.5
BC Vysočina 2 0:00 27.5 10.5 0.0 1.5 0.0 2.0/4.0 50.0 0.5
NH Ostrava 4 27:34 13.8 5.0 54.1 0.8 15.0 1.5/3.3 46.2 2.0
Snakes Ostrava 3 24:28 17.3 5.7 48.6 0.3 8.3 5.0/6.7 75.0 3.3
BA Nymburk 2 24:38 24.0 7.0 66.7 1.5 25.0 5.5/6.5 84.6 2.5
BASKET Brno 2 30:11 23.5 6.0 32.4 1.5 18.8 7.0/9.0 77.8 2.0
NH Ostrava 5 0:00 8.4 3.4 0.0 0.4 0.0 0.4/0.6 66.7 1.8
BC Vysočina 2 13:21 20.5 4.0 33.3 2.5 35.7 5.0/8.5 58.8 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Tygři Brno 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.0 0.0 4.0/5.3 75.0 1.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 25:23 14.5 5.0 32.3 0.5 10.0 3.0/6.0 50.0 1.5
Basketpoint F-M 1 0:00 25.0 12.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 34:06 23.0 7.0 41.2 2.0 18.2 3.0/7.0 42.9 4.0
BK Příbor 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
Tygři Praha 3 20:06 7.3 2.3 53.8 0.7 20.0 0.7/0.7 100.0 1.7
TJ Šumperk 1 0:00 21.0 6.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes B 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK Praha 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Start Havířov 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
FASTAV Zlín 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 21:09 7.5 2.0 57.1 1.0 25.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 22:46 6.0 1.5 30.0 0.5 20.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Pardubice 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Vlci Žďár 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 4.5 0.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
PCE 1 14:22 8.0 1.0 14.3 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 11:46 8.0 1.0 25.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 11:48 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
FASTAV Zlín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 1 8:49 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 2:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 13:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0