Richard Novák

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
NH Ostrava
Výška
174 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
124
Procento vítězství
83.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina H BC Nový Jičín 10 - 5.6 2.3 0.1 0.7/2 35.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. E BC Nový Jičín 4 - 3.5 1 0 1.5/3.3 46.2 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK NH Ostrava B 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F NH Ostrava 5 - 17.4 7.4 0.4 1.4/2.4 58.3 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina F NH Ostrava 9 - 28.4 10.8 2 0.9/2.4 36.4 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E NH Ostrava 11 - 11.1 4.3 0.6 0.6/1.5 43.8 - -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga B NH Ostrava 12 - 15.2 5.6 1 1/1.6 63.2 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B NH Ostrava 9 - 5.6 1.6 0.8 0.1/0.8 14.3 - -
2021/22 mladší žáci U14 - MČR NH Ostrava 3 24.7 14.7 3.3 2 2/3 66.7 4.0 5.3
2021/22 žáci U15 - MČR NH Ostrava 3 4.3 0.7 0.3 0 0/0.7 0.0 0.3 -0.3
2022/23 žáci U15 - Skupina E NH Ostrava 10 - 19.4 7.5 0.8 2/4.2 47.6 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina C NH Ostrava 8 - 10.0 2.8 0.9 1.9/2.4 78.9 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga B NH Ostrava 10 - 12.1 4.5 0.6 1.3/2.6 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out C NH Ostrava 4 - 8.5 3.5 0.5 0/0 0.0 - -
2022/23 žáci U15 - MČR NH Ostrava 2 29.5 16.0 6 0 4/4.5 88.9 3.5 13.0
2023/24 kadeti U17 - skupina B NH Ostrava 14 25.4 12.5 3.6 /6.4 1.1 2/3.1 65.1 2.0 11.4
2023/24 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 4 6.8 1.3 0.5 /1.5 0 0.3/0.5 50.0 0.3 0.3
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A NH Ostrava 4 23.3 5.8 2.5 /6.5 0 0.8/1.3 60.0 1.5 2.3
Průměr za kariéru 20.7 5.0 11.9 4.3 0.7 1.1/2.1 134.1 1.6 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Tygři Brno 7. 1. 2024
2B body 8 Basketpoint Frýdek-Místek 4. 11. 2023
3B body 3 BASKET Brno 15. 10. 2023
Obranné doskoky 4 Sokol Pražský 10. 2. 2024
Útočné doskoky 4 Snakes Ostrava 5. 11. 2023
Doskoky celkem 6 Snakes Ostrava 5. 11. 2023
Body 23 Basketpoint Frýdek-Místek 4. 11. 2023
Užitečnost 27 Basketpoint Frýdek-Místek 4. 11. 2023
Asistence 5 Snakes Ostrava 5. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BASKET Brno "B" 7. 1. 2023 2022/23
2B body 14 BK Opava 12. 12. 2021 2021/22
3B body 4 Basketpoint Frýdek-Místek 27. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 4 Sokol Pražský 10. 2. 2024 2023/24
Útočné doskoky 4 Snakes Ostrava 5. 11. 2023 2023/24
Doskoky celkem 6 Snakes Ostrava 5. 11. 2023 2023/24
Body 38 Basketpoint Frýdek-Místek 27. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 27 Basketpoint Frýdek-Místek 4. 11. 2023 2023/24
Asistence 5 Snakes Ostrava 5. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 24:12 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 9. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 19:15 15 4 80.0 2 28.6 1/1 100.0
30. 9. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 26:10 8 2 100.0 1 20.0 1/2 50.0
1. 10. 2023 skupina B BA Nymburk 24:25 18 6 75.0 2 50.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 24:03 8 4 44.4 0 0.0 0/2 0.0
15. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 26:22 17 3 50.0 3 75.0 2/2 100.0
4. 11. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 29:01 23 8 72.7 1 25.0 4/6 66.7
5. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 33:02 14 4 30.8 1 33.3 3/8 37.5
18. 11. 2023 skupina B BK Opava 22:53 5 1 25.0 1 50.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina B BK Opava 20:24 10 2 50.0 1 100.0 3/4 75.0
17. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 1:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 1:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 9:52 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
6. 12. 2023 skupina B PCE 13:57 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
9. 12. 2023 skupina B BA Nymburk 21:51 14 4 80.0 1 50.0 3/4 75.0
10. 12. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 28:00 15 5 62.5 1 33.3 2/4 50.0
6. 1. 2024 skupina B BASKET Brno 24:48 6 3 42.9 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B Tygři Brno 30:07 18 4 57.1 1 20.0 7/8 87.5
20. 1. 2024 nadstavba A Sokol Písek 25:19 6 3 42.9 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 22:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba A Sokol Pražský 29:04 13 5 62.5 0 0.0 3/5 60.0
11. 2. 2024 nadstavba A USK 16:06 4 2 28.6 0 0.0 0/0 0
Celkem 22 474:43 203 63 51.6 15 24.6 32/50 64.0
Průměr 22 21:34 9.2 2.9 51.6 0.7 24.6 1.5/2.3 64.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basketpoint Frýdek-Místek 5 0:00 18.0 7.0 0.0 0.8 0.0 1.6/3.8 42.1 1.8
BC Nový Jičín 4 0:00 18.8 6.5 0.0 1.8 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Basketpoint F-M 4 0:00 17.0 7.0 0.0 0.8 0.0 0.8/2.8 27.3 2.3
SKUP-BCM Olomouc 4 0:00 16.5 6.3 0.0 1.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.8
BK Snakes Ostrava 4 0:00 14.5 4.8 0.0 1.5 0.0 0.5/0.8 66.7 0.8
BC Nový Jičín 3 0:00 16.7 7.0 0.0 0.7 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
BK Opava 2 0:00 24.5 9.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 0:00 16.3 5.7 0.0 0.7 0.0 3.0/6.7 45.0 1.0
Basketpoint Frýdek-Místek 3 16:05 15.0 4.7 87.5 1.3 36.4 1.7/2.3 71.4 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 22.0 10.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Tygři Brno 4 0:00 10.5 3.8 0.0 0.3 0.0 2.3/3.0 75.0 1.5
Snakes Ostrava 6 0:00 6.5 2.0 0.0 0.3 0.0 1.5/2.2 69.2 1.5
Tygři Brno 2 0:00 19.5 4.5 0.0 2.5 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
BA Nymburk 2 0:00 18.5 6.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.0
BA Nymburk 2 23:08 16.0 5.0 76.9 1.5 50.0 1.5/2.0 75.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
Tygři Brno 2 27:05 13.0 4.0 50.0 0.5 14.3 3.5/5.0 70.0 2.0
SK Žabovřesky 1 0:00 25.0 12.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
BASKET Brno 2 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BASKET Brno 2 25:35 11.5 3.0 46.2 1.5 42.9 1.0/1.0 100.0 0.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 2.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 27:05 11.5 3.5 70.0 1.0 25.0 1.5/3.0 50.0 2.5
TJ Start Havířov 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Snakes Ostrava 2 28:37 9.0 2.5 35.7 0.5 16.7 2.5/5.0 50.0 3.0
SK Žabovřesky 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Opava 2 21:38 7.5 1.5 37.5 1.0 66.7 1.5/2.0 75.0 3.5
NH Ostrava 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Příbor 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.0
Sokol Pražský 1 29:04 13.0 5.0 62.5 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
FASTAV Zlín 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Opava 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři Brno B 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Královští Sokoli 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BC Vysočina 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Sokol Písek 1 25:19 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 16:06 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 13:57 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 9:52 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 1:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 1:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 22:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0