Marek Vonášek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Slavoj Litoměřice
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
184
Procento vítězství
56.5%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BK Teplice 13 - 3.7 1.2 0 1.4/3.5 40.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Teplice 12 - 4.0 1.3 0.3 0.8/1.6 47.4 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C BK Teplice 8 - 5.5 1.5 0.4 1.4/3.8 36.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Teplice 5 - 12.6 4.6 0.2 2.8/6.2 45.2 - -
2019/20 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, sk. 5.-8. BK Teplice 2 - 13.0 4.5 0 4/5.5 72.7 - -
2019/20 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, sk. B BK Teplice 16 - 9.4 4.3 0 0.9/3.3 28.3 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 3 - 1.7 0.3 0.3 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Teplice 16 - 17.6 7.1 0.2 2.9/5.7 51.6 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 12 - 5.8 1.8 0.3 1.3/2.2 61.5 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 8 - 6.5 2.6 0.3 0.5/2.1 23.5 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BK Teplice B 4 - 1.5 0.8 0 0/0.5 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B1 BK Teplice 2 - 9.0 3 0.5 1.5/2.5 60.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Teplice 3 - 10.0 3.3 0.3 2.3/4 58.3 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A Slavoj Litoměřice 9 - 13.9 4.6 0.3 3.8/6.1 61.8 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Válečníci Děčín 10 - 2.1 0.4 0.3 0.4/1 40.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 14 14.2 2.3 0.5 /1.9 0.2 0.6/1.3 50.0 0.9 2.3
2022/23 junioři U19 - finálová skupina Válečníci Děčín 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out A Slavoj Litoměřice 3 - 20.0 7 0.7 4/6.7 60.0 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B Válečníci Děčín 8 16.5 4.5 1 /1.5 0.4 1.4/2.1 64.7 1.3 6.1
2022/23 kadeti U17 - skupina B1 BK Teplice 3 - 17.7 7.7 0.3 1.3/2.3 57.1 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Válečníci Děčín B 2 - 9.5 3.5 0.5 1/2 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off Válečníci Děčín 2 16.0 3.5 1 /1.5 0 1.5/2 75.0 2.0 3.5
2022/23 kadeti U17 - play-off Válečníci Děčín 2 9.0 0.0 0 /2.5 0 0/0 0.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina A BK Teplice 2 - 16.0 6.5 0 3/5 60.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 10 - 12.2 3.5 0.8 2.8/5 56.0 - -
2023/24 junioři U19 - nadstavba B Slavoj Litoměřice 6 19.7 2.8 0.8 /3 0.2 0.7/1.3 50.0 1.0 2.2
2023/24 muži - skupina B Slavoj BK Litoměřice B 5 - 4.0 1.6 0.2 0.2/0.4 50.0 - -
Průměr za kariéru 30.7 2.7 7.5 2.7 0.2 1.5/3.0 200.0 1.3 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 11 Sokol Žižkov 23. 9. 2023
2B body 7 Jižní Supi 20. 5. 2023
3B body 2 BK Jiskra Domažlice 22. 10. 2023
Obranné doskoky 2 PCE 18. 2. 2024
Útočné doskoky 1 GBA Sojky Pelhřimov 17. 2. 2024
Doskoky celkem 2 PCE 18. 2. 2024
Body 22 Sokol Žižkov 23. 9. 2023
Užitečnost 18 PCE 18. 2. 2024
Asistence 6 PCE 18. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Sokol Žižkov 10. 12. 2022 2022/23
2B body 13 Slovan Varnsdorf 23. 10. 2021 2021/22
3B body 2 SKB Rokycany 26. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 5 Snakes Ostrava 22. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 3 BK Opava 2. 4. 2023 2022/23
Doskoky celkem 5 Snakes Ostrava 22. 1. 2023 2022/23
Body 28 Slovan Varnsdorf 23. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 18 PCE 18. 2. 2024 2023/24
Asistence 6 PCE 18. 2. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2023 Skupina A Jižní Supi 0:00 19 7 0.0 0 0.0 5/8 62.5
20. 5. 2023 Skupina A BK Klatovy 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 9. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 22 4 0.0 1 0.0 11/13 84.6
24. 9. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 18 7 0.0 1 0.0 1/4 25.0
28. 9. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/2 100.0
7. 10. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/6 50.0
8. 10. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0
21. 10. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/4 75.0
22. 10. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 17 5 0.0 2 0.0 1/2 50.0
15. 12. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 10 3 0.0 0 0.0 4/8 50.0
16. 12. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/5 20.0
17. 12. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/4 25.0
13. 1. 2024 nadstavba B PCE 17:15 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 1. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 14:41 6 1 33.3 1 100.0 1/4 25.0
16. 1. 2024 skupina B Válečníci Děčín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 skupina B Bra 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
21. 1. 2024 skupina B Pod 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba B Snakes Ostrava 12:57 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 nadstavba B NH Ostrava 13:59 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 skupina B BVK Holice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 skupina B Tesla Pardubice 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 28:58 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba B PCE 30:13 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 23 118:03 191 61 338.9 10 166.7 39/70 55.7
Průměr 23 5:07 8.3 2.7 338.9 0.4 166.7 1.7/3.0 55.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BKDěč 4 0:00 21.0 9.3 0.0 0.3 1.8/3.3 53.8 1.3
Tygři Louny 7 0:00 9.7 3.1 0.0 0.7 1.3/2.6 50.0 1.6
TJ Sokol Kbely 4 0:00 14.3 6.0 0.0 0.3 1.5/2.8 54.5 1.5
Sokol Žižkov 3 0:00 17.0 3.0 0.0 0.7 9.0/12.3 73.0 0.3
Válečníci Děčín B 4 0:00 11.8 5.0 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 1.3
BA Tygři Louny 5 0:00 8.4 2.6 0.0 0.2 2.6/5.8 44.8 1.6
BK Chomutov 4 0:00 9.8 4.5 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 1.8
Sokol Žižkov B 2 0:00 18.0 4.5 0.0 1.0 6.0/9.0 66.7 1.5
Levharti Chomutov 5 0:00 7.0 2.6 0.0 0.4 0.6/3.4 17.6 1.8
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 11.3 4.3 0.0 0.3 1.7/4.0 41.7 1.7
BK Č. Brod 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.5 1.5/3.5 42.9 2.0
Tygři Praha B 4 0:00 7.3 2.0 0.0 0.5 1.8/3.5 50.0 1.3
LYNX Liberec 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 2.5
BK Kladno 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 3.0
BA Lynx Liberec 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.5
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 1.0/3.5 28.6 1.5
Sokol Žižkov 1 0:00 22.0 4.0 0.0 1.0 11.0/13.0 84.6 -
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/4.8 10.5 2.0
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 2.0/4.0 50.0 0.5
Jižní Supi 1 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 2.0
BK Klatovy 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.3
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 3.8 1.0 0.0 0.3 1.0/2.5 40.0 1.0
BC Vysočina 2 25:12 7.5 1.5 60.0 1.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BKÚstn.L. U17B 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BK Klatovy 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
kelti Nové Strašecí 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BA Sparta Praha 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.3 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Tygři Louny 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Brno 2 15:41 5.0 1.0 66.7 0.5 1.5/3.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 10.0 1.0 0.0 0.0 8.0/14.0 57.1 1.0
BA Grizzlies Plzeň 4 6:53 2.3 0.5 100.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 21:49 4.0 1.0 28.6 0.5 0.5/2.0 25.0 1.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 12:27 4.0 0.5 25.0 0.5 1.5/2.0 75.0 0.5
Pod 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 10:23 3.5 1.0 100.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BK Opava 2 15:58 3.5 1.0 66.7 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Tygři Praha B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 -
Levharti Chomutov 4 0:00 1.8 0.3 0.0 0.3 0.5/0.5 100.0 0.8
Tygři Praha B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
PCE 2 23:44 3.5 1.0 33.3 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 9:41 3.5 1.0 100.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Bra 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
VYS 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Tygři Praha 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 21:46 2.5 0.5 16.7 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 19:18 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 2 15:32 2.0 0.5 50.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Sokol Pražský 2 11:33 2.0 0.0 0.0 0.5 0.5/1.0 50.0 1.5
USK 2 10:15 1.5 0.5 25.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Snakes Ostrava 1 12:57 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Děčín Křešice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Skřivánci 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 13:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Děčín seniorka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 8:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -