Šimon Gruber

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 15 let
Aktuální klub
Jiskra Kyjov
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
107
Procento vítězství
63.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E Jiskra Kyjov 11 - 2.2 1 0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. D Jiskra Kyjov 12 - 1.1 0.4 0 0.3/0.7 37.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina E Jiskra Kyjov 9 - 4.1 1.1 0.6 0.2/0.6 40.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. C Jiskra Kyjov 9 - 3.9 1.7 0.1 0.2/0.8 28.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina G Jiskra Kyjov 10 - 6.4 1.8 0.1 2.5/4.6 54.3 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. E Jiskra Kyjov 2 - 10.0 2.5 1.5 0.5/1 50.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina E Jiskra Kyjov 3 - 7.3 1.3 0.7 2.7/6 44.4 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C Jiskra Kyjov 11 - 2.2 0.4 0.3 0.6/0.8 77.8 - -
2021/22 žáci U15 - skupina D Jiskra Kyjov 18 - 18.4 6.3 1.3 1.7/2.6 67.4 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out C Jiskra Kyjov 9 - 4.2 0.9 0.6 0.8/1.3 58.3 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B BASKET Brno 9 12.1 4.0 0.7 /0.8 0.8 0.3/0.6 60.0 0.8 4.3
2022/23 junioři U19 - Skupina C Jiskra Kyjov 4 - 1.8 0 0.5 0.3/0.5 50.0 - -
Průměr za kariéru 17.8 1.0 6.1 1.9 0.5 0.9/1.6 98.9 2.0 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BC Vysočina 24. 9. 2022
2B body 3 Snakes Ostrava 13. 11. 2022
3B body 2 BC Vysočina 24. 9. 2022
Obranné doskoky 4 BC Vysočina 24. 9. 2022
Útočné doskoky 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 8. 10. 2022
Doskoky celkem 4 BC Vysočina 24. 9. 2022
Body 10 BC Vysočina 24. 9. 2022
Užitečnost 17 BC Vysočina 24. 9. 2022
Asistence 2 Snakes Ostrava 12. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 SK Žabovřesky "B" 17. 10. 2021 2021/22
2B body 11 SK Žabovřesky "B" 17. 10. 2021 2021/22
3B body 5 Sokol Šlapanice 19. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 4 BC Vysočina 24. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 8. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 4 BC Vysočina 24. 9. 2022 2022/23
Body 32 SK Žabovřesky "B" 17. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 17 BC Vysočina 24. 9. 2022 2022/23
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 8. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 Skupina C BK Vlci Žďár 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
18. 9. 2022 Skupina C BC Vysočina 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina B BC Vysočina 15:59 10 1 100.0 2 66.7 2/3 66.7
25. 9. 2022 skupina B Tygři Brno 9:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 17:03 8 1 100.0 2 66.7 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B BA Nymburk 6:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 Skupina C Olomouc 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina B BK Opava 4:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina B NH Ostrava 15:37 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
12. 11. 2022 skupina B Snakes Ostrava 19:57 8 1 100.0 2 100.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina B Snakes Ostrava 19:33 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 Skupina C Tygři Brno B 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina B Tygři Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 13 109:08 43 6 85.7 9 42.9 4/7 57.1
Průměr 13 8:23 3.3 0.5 85.7 0.7 42.9 0.3/0.5 57.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SK Žabovřesky "B" 4 0:00 22.8 8.0 0.0 1.0 0.0 3.8/5.3 71.4 1.8
Basketbal Dubňany 4 0:00 20.5 8.8 0.0 0.8 0.0 0.8/1.3 60.0 3.3
Sokol Šlapanice 2 0:00 22.5 5.5 0.0 3.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 8.3 2.0 0.0 0.7 0.0 2.3/5.0 46.7 3.3
Slavia Kroměříž 4 0:00 5.3 1.3 0.0 0.3 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BCM Orli Prostějov 6 0:00 3.3 0.7 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 4.3 0.8 0.0 0.8 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
SKUP-BCM Olomouc 4 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
BK Příbor 4 0:00 3.8 0.8 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 69.2 2.8
Snakes Ostrava 2 19:45 7.0 2.0 100.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Žabovřesky 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Tygři Brno B 4 0:00 3.0 0.8 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Vlci Žďár 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BC Vysočina 2 7:59 5.0 0.5 100.0 1.0 66.7 1.0/1.5 66.7 0.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 17:03 8.0 1.0 100.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 2.7 0.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
Tygři Brno 5 0:00 1.4 0.2 0.0 0.2 0.0 0.4/1.4 28.6 2.2
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Snakes Frýdek-Místek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 15:37 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Vysočina 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Brno B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Brno 2 4:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava A 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 1 6:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 4:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -