Jakub Macháček

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
331
Procento vítězství
51.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 12 - 10.4 4.5 0 1.4/2 70.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 4.9 1.7 0 1.4/2.4 58.8 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 8 - 1.8 0.9 0 0/0.5 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 12 - 4.1 1.7 0 0.8/1.3 56.3 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 8 - 6.6 2.5 0.1 1.3/1.4 90.9 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 9 - 8.1 2.9 0.2 1.7/2.1 78.9 - -
2019/20 kadeti U17 - F2 BA Sparta B 2 - 10.5 5 0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 16 - 0.5 0.2 0 0.1/0.6 20.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 20 - 4.3 1.9 0 0.5/1.9 23.7 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze Porg Basket 9 - 1.0 0.4 0 0.1/0.4 25.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo Porg Basket 8 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 10 - 6.5 3.1 0 0.3/1.3 23.1 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 8 - 2.4 1 0 0.4/1.1 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BA Sparta B 15 - 9.7 4.3 0 1.2/2.2 54.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 4 - 0.3 0 0 0.3/0.5 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 9 - 4.6 2 0 0.6/1.3 41.7 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 12 - 1.7 0.8 0 0.2/0.8 22.2 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 16.5 2.5 1.3 /3 0 0/0.5 0.0 1.3 2.3
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Sparta Praha 2 29.0 10.5 4.5 /12 0 1.5/2 75.0 1.0 10.0
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 9.0 3.7 0.3 0.7/1.4 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 12 30.9 8.2 3.3 /9.3 0.2 1/1.7 60.0 1.2 12.1
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta A 7 - 1.1 0.6 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 5 - 8.0 2.2 0.8 1.2/1.8 66.7 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B BA Sparta Praha 8 26.3 10.5 4 /8.4 0.4 1.4/2.6 52.4 1.5 11.3
2021/22 kadeti U17 - play-out BA Sparta Praha 6 31.5 13.7 5.5 /11.3 0.3 1.7/3.7 45.5 2.5 15.8
2022/23 junioři U19 - Skupina A BA Sparta Praha 14 - 13.2 5.9 0.2 0.9/1.7 50.0 - -
2022/23 muži - Základní fáze BA Sparta A 16 - 3.6 1.2 0.3 0.5/0.7 72.7 - -
2022/23 muži - Základní fáze BA Sparta B Revival 11 - 14.5 4.3 1.7 0.7/1.1 66.7 - -
2022/23 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 8 - 15.1 5.8 0.3 2.9/5.4 53.5 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina A BA Sparta Praha 10 - 20.6 5.7 2.1 2.9/5.1 56.9 - -
2023/24 muži - Základní fáze BA Sparta A 16 - 9.3 3.1 0.8 0.8/1.2 68.4 - -
2023/24 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 5 10.0 1.4 0.6 /0.8 0 0.2/0.4 50.0 1.6 1.0
2023/24 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 7 - 15.7 4.4 1.1 3.4/5.3 64.9 - -
Průměr za kariéru 22.1 2.9 6.9 2.6 0.3 0.9/1.6 105.5 1.7 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Sokol Žižkov 27. 2. 2024
2B body 10 Tygři Praha B 17. 11. 2023
3B body 5 Levharti Chomutov 2. 12. 2023
Obranné doskoky 3 Sokol Písek 7. 10. 2023
Útočné doskoky 2 USK 28. 9. 2023
Doskoky celkem 4 Válečníci Děčín 23. 9. 2023
Body 33 Levharti Chomutov 2. 12. 2023
Užitečnost 7 Válečníci Děčín 23. 9. 2023
Asistence 2 Válečníci Děčín 23. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sokol Žižkov 27. 2. 2024 2023/24
2B body 12 Kondoři Liberec 6. 10. 2018 2018/19
3B body 5 Levharti Chomutov 2. 12. 2023 2023/24
Obranné doskoky 12 BCM Orli Prostějov 22. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 13. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 15 BCM Orli Prostějov 22. 2. 2022 2021/22
Body 33 Levharti Chomutov 2. 12. 2023 2023/24
Užitečnost 28 Válečníci Děčín 5. 1. 2022 2021/22
Asistence 5 Sokol Písek 8. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 10:45 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 11:04 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina A USK 15:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 20 6 0.0 2 0.0 2/4 50.0
7. 10. 2023 skupina A Sokol Písek 10:10 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 2:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2023 Základní fáze Jižní Supi A 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 19 6 0.0 1 0.0 4/6 66.7
22. 10. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 13 3 0.0 1 0.0 4/11 36.4
26. 10. 2023 Základní fáze Sokol Žižkov C - TESLA 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
2. 11. 2023 Základní fáze BK Motol A 0:00 19 5 0.0 3 0.0 0/0 0
9. 11. 2023 Základní fáze Žižkov Falcons B 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 21 6 0.0 2 0.0 3/7 42.9
12. 11. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 21 7 0.0 0 0.0 7/11 63.6
17. 11. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 28 10 0.0 2 0.0 2/4 50.0
15. 11. 2023 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 11. 2023 Základní fáze Aritma Praha 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/3 33.3
27. 11. 2023 Základní fáze Stavební fakulta A 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 33 9 0.0 5 0.0 0/1 0.0
3. 12. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 26 6 0.0 4 0.0 2/2 100.0
13. 12. 2023 Základní fáze TJ Košíře A 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 12. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 21 2 0.0 4 0.0 5/5 100.0
17. 12. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 12. 2023 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 1. 2024 Základní fáze VŠTJ Medicina A 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/2 0.0
13. 1. 2024 play-out A Sokol Žižkov 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 play-out A Tygři Praha B 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/4 25.0
25. 1. 2024 Základní fáze Jižní Supi A 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 play-out A BK Jiskra Domažlice 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
27. 2. 2024 play-out A Sokol Žižkov 0:00 17 3 0.0 1 0.0 8/9 88.9
22. 2. 2024 Základní fáze BK Motol A 0:00 25 6 0.0 3 0.0 4/4 100.0
1. 3. 2024 Základní fáze Žižkov Falcons B 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/2 100.0
7. 3. 2024 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 0:00 6 1 0.0 0 0.0 4/4 100.0
9. 3. 2024 play-out A Tygři Praha B 0:00 14 4 0.0 0 0.0 6/8 75.0
23. 3. 2024 play-out A BA Grizzlies Plzeň 0:00 24 5 0.0 4 0.0 2/4 50.0
14. 3. 2024 Základní fáze Aritma Praha 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 3. 2024 Základní fáze Stavební fakulta A 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/2 0.0
24. 3. 2024 play-out A BK Jiskra Domažlice 0:00 23 7 0.0 1 0.0 6/10 60.0
Celkem 38 49:43 472 141 3.525.0 41 1.025.0 67/109 61.5
Průměr 38 1:18 12.4 3.7 3.525.0 1.1 1.025.0 1.8/2.9 61.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři Praha B 11 0:00 15.3 6.1 0.0 0.5 0.0 1.7/3.3 52.8 1.9
Sokol Žižkov 7 0:00 16.0 5.0 0.0 1.1 0.0 2.6/3.1 81.8 0.9
BK Jiskra Domažlice 6 0:00 16.5 6.2 0.0 0.5 0.0 2.7/4.8 55.2 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 8 0:00 10.6 3.8 0.0 0.6 0.0 1.3/1.9 66.7 1.9
BK Klatovy 6 0:00 11.2 4.2 0.0 0.5 0.0 1.3/3.3 40.0 3.0
Levharti Chomutov 5 0:00 11.6 4.2 0.0 1.0 0.0 0.2/1.0 20.0 2.8
VYS 4 0:00 13.8 5.8 0.0 0.3 0.0 1.5/2.8 54.5 3.0
Válečníci Děčín 4 32:36 12.8 5.8 60.5 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.5
Válečníci Děčín 7 4:55 7.0 2.7 316.7 0.3 100.0 0.7/1.3 55.6 2.4
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 22.5 6.0 0.0 2.0 0.0 4.5/7.5 60.0 2.5
BCM Orli Prostějov 4 31:17 11.0 4.5 42.9 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.3
BK Motol A 2 0:00 22.0 5.5 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Snakes Ostrava 4 16:37 10.5 3.3 50.0 0.8 27.3 1.8/3.5 50.0 1.8
Spartak Hrdlořezy 2 0:00 20.5 6.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 17.0 2.5 0.0 2.5 0.0 4.5/8.0 56.3 2.5
Tygři Praha 2 31:24 16.5 5.5 45.8 1.0 50.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 35:53 15.0 6.5 46.4 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 3.0
Basketbal Kunratice C 1 0:00 26.0 6.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
S.H.Počernice 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
SK Start Praha 2 0:00 12.5 4.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BASKET Brno 2 31:15 12.5 4.5 45.0 1.0 50.0 0.5/3.0 16.7 1.0
VŠTJ Medicina A 3 0:00 7.7 2.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
Sokol Žižkov C - TESLA 4 0:00 5.8 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
TJ ČZU Praha 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.3 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Tygři Praha 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Sokol Zlíchov B 1 0:00 21.0 6.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Horejsek Děčín 5 0:00 4.2 1.8 0.0 0.0 0.0 0.6/1.0 60.0 1.6
Žižkov Falcons B 5 0:00 4.2 1.6 0.0 0.2 0.0 0.4/0.4 100.0 1.2
USK Praha 4 0:00 5.3 1.8 0.0 0.0 0.0 1.8/1.8 100.0 2.8
SK Zbraslav 2 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
TJ HÁJE - JM A 4 0:00 4.5 1.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 62.5 2.8
Porg Basket 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
TJ Košíře A 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Aritma Praha 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Sokol Kbely 4 0:00 3.8 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 3.3
Sokol Kbely 5 0:00 3.0 1.2 0.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 2.0
Stavební fakulta A 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 1.8
Sokol Kbely B 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 2 34:51 7.0 3.5 36.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Stodůlky 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Žižkov A 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.3
SK UP-BCM Olomouc 1 29:01 11.0 5.0 35.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
PORG Basket 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Kladno 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Vlci Žďár 1 28:49 10.0 4.0 40.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK Praha B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 2 32:35 5.0 2.5 21.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Lions J. Hradec 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.5
USK Praha 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 2.0
Porg Basket 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Pražský 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BK Chomutov 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Sokol Hostivař 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kbely 6 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.7
BK Klatovy 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Jižní Supi A 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Sokol Písek 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BA Nymburk 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Fenix Modřany 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Poděbrady 1 17:46 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 28:46 2.0 0.5 6.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
TJ Sokol Dubeč 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Písek 1 10:10 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 11:04 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ ČSA 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 1 10:07 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
USK Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Sokol Dolní Počernice A 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Pod U17B 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Kbely 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 29:07 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 14:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 2:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 15:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0