Vojtěch Kašpárek

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
202 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
84
Procento vítězství
50%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 3 - 12.7 6 0 0.7/1.7 40.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Základní část BK Opava 2 - 11.0 5 0 1/3 33.3 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E BK Opava 12 - 9.3 4 0 1.3/3.3 40.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina F BK Opava B 3 - 1.0 0.3 0 0.3/1.3 25.0 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B BK Opava 13 - 7.9 2.9 0.2 1.6/3.2 51.2 - -
2021/22 žáci U15 - MČR BK Opava 3 32.7 5.3 2.7 0 0/0.3 0.0 1.7 9.3
2022/23 kadeti U17 - Skupina G BK Opava B 6 - 12.3 4.5 0.7 1.3/3.8 34.8 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B BK Opava 8 3.4 0.5 0.3 /0.8 0 0/0 0.0 1.5 -1.4
2022/23 junioři U19 - Skupina E Opava B 5 - 3.0 1 0 1/1.4 71.4 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 2 22.0 3.5 1 /4 0 1.5/2 75.0 - 5.0
2022/23 junioři U19 - Skupina E - Play Off Opava B 2 - 2.0 0 0.5 0.5/1 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Finále G+F o 1.-4.místo BK Opava B 1 - 10.0 3 0 4/4 100.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B BK Opava 12 21.3 6.9 2.8 /5.5 0.1 1.2/3.1 37.8 1.7 7.2
2023/24 junioři U19 - skupina B BK Opava 2 7.5 1.0 0.5 /1 0 0/1 0.0 0.5 2.5
2023/24 junioři U19 - nadstavba A BK Opava 4 2.5 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 0.5 -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B BK Opava 6 19.7 2.7 0.8 /5 0 1/2 50.0 2.3 2.7
Průměr za kariéru 16.8 6.8 6.1 2.4 0.1 1.0/2.2 121.7 1.5 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Loko Plzeň 10. 2. 2024
2B body 6 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023
3B body 1 Tygři Brno 6. 1. 2024
Obranné doskoky 8 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023
Útočné doskoky 6 Snakes Ostrava 4. 11. 2023
Doskoky celkem 14 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023
Body 14 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023
Užitečnost 22 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023
Asistence 2 NH Ostrava 19. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BC Vysočina 15. 1. 2022 2021/22
2B body 10 BC Nový Jičín 20. 9. 2020 2020/21
3B body 1 Tygři Brno 13. 2. 2022 2021/22
Obranné doskoky 8 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023 2023/24
Útočné doskoky 6 Snakes Ostrava 4. 11. 2023 2023/24
Doskoky celkem 14 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023 2023/24
Body 26 Start Havířov 11. 2. 2023 2022/23
Užitečnost 22 Basketpoint Frýdek-Místek 5. 11. 2023 2023/24
Asistence 2 NH Ostrava 19. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 20:01 10 5 62.5 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 19:09 4 1 33.3 0 0.0 2/4 50.0
30. 9. 2023 skupina B BA Nymburk 15:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 17:00 5 2 50.0 0 0.0 1/2 50.0
4. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 25:51 13 6 60.0 0 0.0 1/4 25.0
5. 11. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 26:28 14 6 50.0 0 0.0 2/4 50.0
11. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 8:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 6:06 2 1 100.0 0 0.0 0/2 0.0
18. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 23:55 6 3 75.0 0 0.0 0/2 0.0
19. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 22:07 9 4 57.1 0 0.0 1/2 50.0
9. 12. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 19:49 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
10. 12. 2023 skupina B BA Nymburk 26:16 3 0 0.0 0 0.0 3/6 50.0
6. 1. 2024 skupina B Tygři Brno 19:27 7 1 20.0 1 33.3 2/4 50.0
7. 1. 2024 skupina B BASKET Brno 20:47 9 4 44.4 0 0.0 1/7 14.3
20. 1. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 18:37 2 1 12.5 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 17:23 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
27. 1. 2024 nadstavba A BA Nymburk 1:08 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 nadstavba A USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 20:00 7 2 40.0 0 0.0 3/6 50.0
11. 2. 2024 nadstavba B Tygři Praha 23:13 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 2. 2024 nadstavba A Sokol Písek 5:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba A Tygři Praha 2:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 21:01 3 1 16.7 0 0.0 1/2 50.0
2. 3. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 18:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 24 398:20 101 39 39.4 1 7.1 20/51 39.2
Průměr 24 16:35 4.2 1.6 39.4 0.0 7.1 0.8/2.1 39.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKUP-BCM Olomouc 4 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 3.5
Snakes Ostrava 5 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.2 36.4 1.4
Start Havířov 1 0:00 26.0 10.0 0.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
Basketpoint Frýdek-Místek 3 15:29 8.7 4.0 60.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Basketpoint F-M 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 8.0 2.3 0.0 0.7 0.0 1.3/4.3 30.8 2.3
BC Vysočina 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Start Havířov 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 4 0:00 4.8 1.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.8 60.0 1.5
Tygři Brno 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Snakes Ostrava 3 15:00 5.7 2.3 53.8 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.0
Snakes B 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
NH Ostrava 3 16:19 5.0 2.3 63.6 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
BC Nový Jičín 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/8.0 12.5 -
BK Pelhřimov 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.5
BASKET Brno 1 20:47 9.0 4.0 44.4 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 9:47 2.0 0.8 42.9 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BCM Orli Prostějov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 4 14:48 1.8 0.5 28.6 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 3.3
NH Ostrava 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Tygři Brno 2 9:43 3.5 0.5 20.0 0.5 33.3 1.0/2.0 50.0 -
BK Loko Plzeň 1 20:00 7.0 2.0 40.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 28:19 7.0 2.0 33.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 19:49 2.5 1.0 14.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Karviná 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Karviná 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 2 17:41 1.5 0.5 12.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
NH Ostrava 1 6:06 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 23:13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 5:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 15:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 1:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 8:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 3:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 2:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -