Metoděj Pazdera

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
NH Ostrava

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
131
Procento vítězství
64.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina G SKUP-BCM Olomouc 10 - 7.2 2.5 0 2.2/4.6 47.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SKUP-BCM Olomouc 6 - 6.7 2.7 0 1.3/2.3 57.1 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F SKUP-BCM Olomouc 5 - 23.6 9.2 0 5.2/8.6 60.5 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina C SKUP-BCM Olomouc 3 - 14.3 5.7 0 3/5.3 56.3 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina F SKUP-BCM Olomouc 8 - 36.8 15.6 0.1 5.1/10.4 49.4 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E SKUP-BCM Olomouc 14 - 31.1 12.6 0.6 4.1/8.6 47.9 - -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga B SKUP-BCM Olomouc 4 - 31.5 11 0.8 7.3/13.3 54.7 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out C SK UP-BCM Olomouc 6 - 15.8 6.7 0.3 1.5/3.2 47.4 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina C SK UP-BCM Olomouc 2 - 18.5 7 1 1.5/3 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina B NH Ostrava 11 20.5 7.1 2.8 /4.8 0.2 0.9/2.7 33.3 2.7 7.5
2022/23 žáci U15 - Skupina E NH Ostrava 1 - 33.0 16 0 1/2 50.0 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga B NH Ostrava 12 - 20.0 7.7 0.7 2.7/5.3 50.8 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A NH Ostrava 8 23.0 6.0 1.9 /4.5 0.1 1.9/3 62.5 2.5 7.3
2022/23 kadeti U17 - play-off NH Ostrava 2 11.0 1.0 0.5 /1.5 0 0/0 0.0 3.0 -0.5
2022/23 žáci U15 - MČR NH Ostrava 2 38.5 17.0 5 1.5 2.5/6.5 38.5 3.0 17.0
2023/24 junioři U19 - Skupina D Olomouc 3 - 12.0 3.3 1.3 1.3/3.3 40.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B NH Ostrava 14 27.7 14.2 6 /10.1 0 2.2/8 27.7 3.2 15.1
2023/24 junioři U19 - Skupina C Olomouc 1 - 6.0 3 0 0/2 0.0 - -
2023/24 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 9 24.1 5.3 2.3 /5.8 0 0.7/2.9 23.1 2.8 3.3
2023/24 junioři U19 - nadstavba B NH Ostrava 6 14.3 2.8 1.2 /3.3 0 0.5/2 25.0 2.0 1.8
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A NH Ostrava 4 36.3 8.8 3 /7.5 0 2.8/8.5 32.4 3.0 11.5
Průměr za kariéru 26.2 10.3 15.5 6.2 0.3 2.5/5.6 170.9 2.4 3.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 USK 11. 2. 2024
2B body 12 BA Nymburk 9. 12. 2023
3B body 2 Sokol Žižkov B 20. 5. 2023
Obranné doskoky 11 Sokol Písek 20. 1. 2024
Útočné doskoky 5 Sokol Pražský 10. 2. 2024
Doskoky celkem 15 GBA Lions Jindřichův Hradec 21. 1. 2024
Body 24 BA Nymburk 9. 12. 2023
Užitečnost 28 BK Opava 18. 11. 2023
Asistence 9 BK Opava 18. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK Snakes Ostrava 25. 9. 2021 2021/22
2B body 27 Basketpoint Frýdek-Místek 9. 12. 2021 2021/22
3B body 3 BA Nymburk 11. 3. 2023 2022/23
Obranné doskoky 11 Sokol Písek 20. 1. 2024 2023/24
Útočné doskoky 5 GBA Lions Jindřichův Hradec 21. 1. 2024 2023/24
Doskoky celkem 15 GBA Lions Jindřichův Hradec 21. 1. 2024 2023/24
Body 57 Basketpoint Frýdek-Místek 9. 12. 2021 2021/22
Užitečnost 28 BK Opava 18. 11. 2023 2023/24
Asistence 9 BK Opava 18. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2023 Skupina D Sokol Žižkov B 0:00 13 2 0.0 2 0.0 3/6 50.0
20. 5. 2023 Skupina D Sokol Nová Paka 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0
21. 5. 2023 Skupina D FASTAV Zlín 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/2 0.0
16. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 28:50 8 3 75.0 0 0.0 2/7 28.6
17. 9. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 19:37 17 8 57.1 0 0.0 1/6 16.7
23. 9. 2023 skupina B BK Opava 22:56 2 1 33.3 0 0.0 0/6 0.0
24. 9. 2023 skupina B PCE 11:57 2 1 50.0 0 0.0 0/2 0.0
28. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 19:19 4 2 33.3 0 0.0 0/4 0.0
30. 9. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 26:31 12 5 41.7 0 0.0 2/11 18.2
1. 10. 2023 skupina B BA Nymburk 21:40 18 7 77.8 0 0.0 4/7 57.1
7. 10. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 36:05 9 4 44.4 0 0.0 1/3 33.3
8. 10. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 40:00 17 7 53.8 0 0.0 3/6 50.0
14. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 31:15 14 7 43.8 0 0.0 0/8 0.0
15. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 27:01 16 7 63.6 0 0.0 2/8 25.0
21. 10. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/2 0.0
4. 11. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 25:13 15 7 53.8 0 0.0 1/9 11.1
5. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 31:15 18 7 63.6 0 0.0 4/13 30.8
12. 11. 2023 skupina B BK Opava 18:22 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 13:37 2 1 33.3 0 0.0 0/2 0.0
18. 11. 2023 skupina B BK Opava 35:58 13 5 71.4 0 0.0 3/13 23.1
19. 11. 2023 skupina B BK Opava 27:57 12 5 50.0 0 0.0 2/7 28.6
9. 12. 2023 skupina B BA Nymburk 29:39 24 12 70.6 0 0.0 0/4 0.0
10. 12. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 25:55 11 3 75.0 0 0.0 5/6 83.3
16. 12. 2023 skupina B Tygři Brno 33:09 8 3 42.9 0 0.0 2/3 66.7
17. 12. 2023 skupina B BASKET Brno 21:45 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B BASKET Brno 28:57 10 3 60.0 0 0.0 4/10 40.0
7. 1. 2024 skupina B Tygři Brno 28:06 11 5 62.5 0 0.0 1/3 33.3
13. 1. 2024 nadstavba B Sokol pražský 10:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 16:22 6 2 40.0 0 0.0 2/7 28.6
20. 1. 2024 nadstavba A Sokol Písek 35:46 6 2 33.3 0 0.0 2/9 22.2
21. 1. 2024 nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 39:29 17 7 53.8 0 0.0 3/8 37.5
27. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 8:13 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 nadstavba B Slavoj Litoměřice 19:14 9 4 57.1 0 0.0 1/5 20.0
10. 2. 2024 nadstavba A Sokol Pražský 33:05 5 2 25.0 0 0.0 1/7 14.3
11. 2. 2024 nadstavba A USK 36:36 7 1 33.3 0 0.0 5/10 50.0
17. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 20:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba B Sokol pražský 11:32 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 37 835:32 341 137 56.4 4 20.0 55/196 28.1
Průměr 37 22:34 9.2 3.7 56.4 0.1 20.0 1.5/5.3 28.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Snakes Ostrava 6 0:00 22.0 7.3 0.0 0.2 0.0 6.8/12.3 55.4 1.3
BCM Orli Prostějov 4 0:00 31.0 14.0 0.0 0.3 0.0 2.3/3.0 75.0 1.5
Basketpoint F-M 4 0:00 27.0 12.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.3
BC Nový Jičín 3 0:00 34.7 15.3 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.3
Snakes Ostrava 4 0:00 20.5 6.0 0.0 0.5 0.0 7.0/12.8 54.9 2.5
Basketpoint Frýdek-Místek 2 0:00 41.0 18.5 0.0 0.5 0.0 2.5/6.0 41.7 1.5
Tygři Brno 4 0:00 18.8 6.5 0.0 1.0 0.0 2.8/7.5 36.7 3.3
NH Ostrava 4 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.3 55.2 2.5
Basketpoint Frýdek-Místek 3 14:56 20.3 8.3 92.6 0.7 50.0 1.7/7.0 23.8 3.3
BC Nový Jičín 2 0:00 28.5 12.5 0.0 0.5 0.0 2.0/8.5 23.5 2.0
BA Nymburk 4 21:48 13.3 5.8 69.7 0.0 0.0 1.8/4.3 41.2 3.3
NH Ostrava 2 0:00 25.5 10.0 0.0 0.5 0.0 4.0/10.0 40.0 2.5
SK Žabovřesky 1 0:00 46.0 17.0 0.0 1.0 0.0 9.0/12.0 75.0 4.0
BK Opava 2 0:00 22.5 7.0 0.0 1.0 0.0 5.5/11.5 47.8 4.5
BASKET Brno 2 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
BK Opava 4 27:09 10.8 4.3 65.4 0.3 25.0 1.5/7.5 20.0 3.0
BASKET Brno 4 24:18 10.3 4.0 64.0 0.0 0.0 2.3/6.8 33.3 2.3
SK Žabovřesky 2 0:00 20.0 7.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Snakes Ostrava 3 27:26 12.3 5.0 60.0 0.0 0.0 2.3/7.3 31.8 2.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 22:28 9.3 3.5 53.8 0.0 0.0 2.3/4.8 47.4 3.0
Tygři Brno 3 25:13 10.7 4.7 48.3 0.3 33.3 0.3/4.0 8.3 4.0
BA Nymburk 1 0:00 29.0 9.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Tygři Brno 1 0:00 26.0 9.0 0.0 1.0 0.0 5.0/13.0 38.5 4.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 0.5
Sokol Písek 3 26:19 7.7 2.3 41.2 0.3 50.0 2.0/5.3 37.5 2.3
GBA Lions Jindřichův Hradec 3 27:40 7.3 3.0 45.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.3
Tygři Brno B 1 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 19.0 6.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 -
Tygři Praha 4 17:17 4.5 1.8 46.7 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 3.8
USK 3 28:43 5.7 1.0 33.3 0.0 0.0 3.7/6.0 61.1 3.3
GBA Lions J. Hradec 1 40:00 17.0 7.0 53.8 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Sokol Žižkov B 1 0:00 13.0 2.0 0.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
FASTAV Zlín 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 19:14 9.0 4.0 57.1 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 36:05 9.0 4.0 44.4 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
NH Ostrava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 1 33:09 8.0 3.0 42.9 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BC Nový Jičín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 18:13 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
Snakes Ostrava 2 16:28 3.0 1.5 33.3 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 1 33:05 5.0 2.0 25.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Opava 2 20:39 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
PCE 1 11:57 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BASKET Brno 1 21:45 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Válečníci Děčín 1 8:13 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Vysočina 1 27:15 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol pražský 2 10:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5

články