Jan Kozák

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
Slovan Varnsdorf
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
182
Procento vítězství
52.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 kadeti U17 - skupina B Slovan Varnsdorf 3 - 4.3 2 0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Slovan Varnsdorf 11 - 4.7 2.2 0 0.4/0.9 40.0 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina C Slovan Varnsdorf 2 - 7.0 3 0 1/4 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Slovan Varnsdorf 12 - 4.5 1.9 0 0.7/2.8 23.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B Slovan Varnsdorf 12 - 5.8 2.3 0 1.1/1.8 59.1 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B TJ Slovan Varnsdorf 8 - 6.3 2.9 0 0.5/1.1 44.4 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B2 TJ Slovan Varnsdorf 9 - 8.0 3.7 0 0.7/2.4 27.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C Válečníci Děčín 10 - 7.8 3.2 0 1.4/2.8 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Válečníci Děčín 14 - 4.6 1.8 0 1.1/2.2 48.4 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 3.8 1.4 0.1 0.9/1.4 60.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 10 - 1.5 0.7 0 0.1/0.4 25.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 2 1.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 14 16.4 3.4 1.2 /2.8 0.1 0.6/0.9 66.7 2.4 2.4
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BA Nymburk 7 15.1 3.0 0.4 /2.3 0.4 0.9/1.3 66.7 1.7 0.3
2021/22 kadeti U17 - skupina B Slovan Varnsdorf 1 - 15.0 6 0 3/5 60.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B3 Slovan Varnsdorf 3 - 10.7 3.3 1.3 0/1 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BA Nymburk 3 8.0 1.0 0 /0 0.3 0/0 0.0 1.0 -0.3
2022/23 Muži - Muži severočeská liga Slovan Varnsdorf A 11 - 5.5 1.4 0.6 0.9/1.7 52.6 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A Válečníci Děčín 2 - 2.5 0 0.5 1/1 100.0 - -
2022/23 junioři U19 - finálová skupina Válečníci Děčín 6 - 0.3 0.2 0 0/0 0.0 - -
2022/23 Muži - muži - Severočeská liga,5. - 7. Slovan Varnsdorf A 2 - 6.0 2 0.5 0.5/1 50.0 - -
2023/24 junioři U19 - kvalifikace o extraligu Válečníci Děčín 3 3.3 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 0.7 -1.0
2023/24 Muži - muži, Severočeská liga, zákl. část Slovan Varnsdorf A 5 - 1.2 0.2 0.2 0.2/0.6 33.3 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina C SloVarn U19 12 - 8.2 2.5 0.6 1.4/3.4 41.5 - -
2023/24 junioři U19 - skupina C o 1. - 4. místo SloVarn U19 5 - 8.8 2 1.2 1.2/3.2 37.5 - -
2023/24 Muži - Severočeská liga play-off, finále o 3-4 Slovan Varnsdorf A 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 20.2 2.0 4.9 1.8 0.2 0.7/1.7 112.3 2.0 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Jižní Supi 20. 1. 2024
2B body 5 Jižní Supi 20. 1. 2024
3B body 4 AŠ Mladá Boleslav 14. 4. 2024
Obranné doskoky 1 Levharti Chomutov 19. 5. 2023
Doskoky celkem 1 Levharti Chomutov 19. 5. 2023
Body 16 Jižní Supi 20. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Jižní Supi 20. 1. 2024 2023/24
2B body 8 Kondoři Liberec 4. 11. 2018 2018/19
3B body 4 AŠ Mladá Boleslav 14. 4. 2024 2023/24
Obranné doskoky 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 8. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 BK Opava 9. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 BK Opava 9. 10. 2021 2021/22
Body 18 Kondoři Liberec 4. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 13 Tygři Brno 26. 9. 2021 2021/22
Asistence 4 BCM Orli Prostějov 10. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Levharti Chomutov 6:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Slavoj Litoměřice 1:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 5. 2023 kvalifikace o extraligu BCM Orli Prostějov 0:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část Slavoj BK Litoměřice C 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina C Válečníci Děčín B 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/2 0.0
6. 10. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část BK Baník Most 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/3 33.3
8. 10. 2023 Skupina C Válečníci Děčín B 0:00 12 1 0.0 3 0.0 1/4 25.0
21. 10. 2023 Skupina C Jižní Supi 0:00 10 2 0.0 1 0.0 3/10 30.0
21. 10. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část USK Slavia Liberec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina C Sokol Žižkov B 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 11. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část BK Teplice A 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 11. 2023 Skupina C BA 2006 Roudnice n.L. 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/4 25.0
1. 12. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část Veteránské naděje Děčín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina C AŠ Mladá Boleslav 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/2 50.0
7. 12. 2023 Skupina C BA LYNX Liberec 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/2 0.0
13. 1. 2024 Skupina C Sokol Žižkov B 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/1 0.0
18. 1. 2024 Skupina C BA 2006 Roudnice n.L. 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 Skupina C Jižní Supi 0:00 16 5 0.0 0 0.0 6/6 100.0
27. 1. 2024 Skupina C BA LYNX Liberec 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/4 50.0
28. 1. 2024 Skupina C AŠ Mladá Boleslav 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/4 50.0
17. 2. 2024 skupina C o 1. - 4. místo BA LYNX Liberec 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/4 50.0
23. 3. 2024 skupina C o 1. - 4. místo BA LYNX Liberec 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 4. 2024 skupina C o 1. - 4. místo BA 2006 Roudnice n.L. 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/4 0.0
10. 4. 2024 skupina C o 1. - 4. místo BA 2006 Roudnice n.L. 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/4 50.0
9. 4. 2024 Severočeská liga play-off, finále o 3-4 Veteránské naděje Děčín 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 4. 2024 skupina C o 1. - 4. místo AŠ Mladá Boleslav 0:00 16 1 0.0 4 0.0 2/4 50.0
Celkem 26 9:29 149 41 4.100.0 14 1.400.0 25/62 40.3
Průměr 26 0:21 5.7 1.6 4.100.0 0.5 1.400.0 1.0/2.4 40.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Č. Brod 5 0:00 7.0 2.6 0.0 0.6 0.0 0.0/0.6 0.0 2.6
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 5.2 2.2 0.0 0.0 0.0 0.8/2.7 31.3 2.2
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 10.0 1.7 0.0 1.7 0.0 1.7/3.3 50.0 1.7
BA Sparta Praha 3 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.7
BK Levharti Chomutov 4 0:00 7.5 2.8 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BA LYNX Liberec 4 0:00 7.3 2.8 0.0 0.3 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 1.8
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
Jižní Supi 2 0:00 13.0 3.5 0.0 0.5 0.0 4.5/8.0 56.3 1.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 6.5 2.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.0
BK Baník Most 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 6.3 2.0 0.0 0.5 0.0 0.8/3.0 25.0 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
ŠSK Slaný 3 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 4.0
TJ Sokol Kbely 4 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 2.8
BK Teplice A 3 0:00 6.0 0.7 0.0 1.0 0.0 1.7/2.3 71.4 0.7
Válečníci Děčín B 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.5 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
BK Kladno 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Sokolov 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
AŠ Mladá Boleslav 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
Tygři Brno 2 18:33 7.5 2.5 55.6 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Žižkov B 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
USK Slavia Liberec 3 0:00 4.7 1.0 0.0 0.7 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
NH Ostrava 2 17:17 6.0 2.5 71.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři Praha B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.5
BK Lions J. Hradec 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Thermia K. Vary 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.0
BA Sparta 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Pardubice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
BKj Kralupy 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Veteránské naděje Děčín 4 0:00 2.0 0.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
BCM Orli Prostějov 2 19:19 4.0 1.0 50.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 0.5
USK 2 18:43 3.5 0.0 0.0 1.0 28.6 0.5/1.0 50.0 1.5
Tygři Praha 2 21:00 3.5 1.0 25.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 13:40 3.5 0.5 20.0 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BA 2006´Roudnice n. L. B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
BK Opava 2 19:22 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Baník Most 3 0:00 2.0 0.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
USK Praha 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Tygři Praha B 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BKDěč 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice C 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 2 10:13 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Pražský 3 7:54 1.0 0.0 0.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 19:50 1.5 0.5 16.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 3 2:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 1:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 10:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 3 0:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0