Snakes Ostrava

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 10. 7. 2007
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 10. 9. 2009
Mgr. Dušan Hrdlička
snakes@razdva.cz
603 114 383

Trenér

od: 1. 9. 2016
Mgr. Patrik Smažák
patrik.smazak@sportgym-ostrava.cz
603 955 841

Asistent trenéra

od: 6. 9. 2017
David Panáček
1309david@seznam.cz
739 810 967

Asistent trenéra

od: 8. 9. 2023
Petr Bohačík
petrbohacik@seznam.cz
777 140 885

Technický zápis

od: 14. 9. 2023
Richard Marek
Richard.Marek@centrum.cz
725 650 253

Technický zápis

od: 10. 10. 2023
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Adresa

BK SNAKES OSTRAVA z.s.
Na Kopaninách 316
725 27 Ostrava - Plesná

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
Tomáš Macura 2005 200 19 26 32.9 18.9 7.5 / 13.7 54.5 0.0 0.0 4.0/8.3 47.7 5.4 6.1 11.5 0.4 0.6 2.3 0.0 6.7 1.9
Lukáš Smažák 2007 188 17 23 35.6 16.3 3.3 / 7.5 44.5 2.2 / 7.5 29.5 2.9/3.7 77.9 0.7 5.3 6.0 4.0 2.8 4.5 0.0 3.7 1.2
Pavel Smažák 2005 195 19 26 25.3 9.4 3.3 / 7.8 42.6 0.4 / 1.8 0.0 1.6/3.5 46.7 1.1 4.5 5.6 1.7 1.0 2.8 0.0 3.0 3.5
Štěpán Vilč 2005 180 19 26 27.4 8.8 2.3 / 5.7 40.1 0.9 / 2.9 30.3 1.7/3.0 54.4 1.3 3.2 4.5 2.2 1.9 3.2 0.0 2.7 2.7
Matyáš Vítek 2007 190 17 26 18.4 4.6 0.5 / 1.8 0.0 0.9 / 3.1 28.4 0.9/1.3 0.0 0.3 1.3 1.6 1.0 0.4 2.3 0.0 1.3 2.2
Daniel Stefanov 2007 176 17 23 25.8 5.1 1.5 / 3.1 47.2 0.5 / 1.9 0.0 0.6/0.8 0.0 0.9 1.5 2.4 1.1 0.9 1.1 0.0 0.7 1.6
Jakub Jícha 2006 188 18 24 19.5 3.5 0.7 / 1.7 0.0 0.6 / 2.4 24.6 0.5/0.9 0.0 0.2 1.0 1.2 0.6 0.3 1.8 0.0 1.0 2.3
Matěj Adamec 2006 187 18 22 15.9 3.0 0.9 / 1.6 0.0 0.1 / 0.9 0.0 0.8/1.2 0.0 0.4 1.8 2.2 0.5 0.5 1.0 0.0 1.1 1.7
Šimon Skopal 2007 200 17 24 8.7 1.4 0.3 / 0.6 0.0 0.3 / 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0 0.2 0.8 0.9 0.2 0.2 0.5 0.0 0.3 1.2
Dominik Turek 2005 188 19 24 5.4 0.8 0.2 / 0.2 0.0 0.1 / 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0 0.1 0.2 0.3 0.1 0.2 0.2 0.0 0.1 0.4
Martin Zavadil 2005 198 19 13 12.3 1.2 0.3 / 0.8 0.0 0.2 / 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0 0.3 1.2 1.5 0.4 0.9 1.2 0.0 0.4 1.2
Matyáš Kaspřík 2007 188 17 13 4.8 0.8 0.2 / 0.4 0.0 0.1 / 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0 0.1 0.2 0.2 0.2 0.2 0.2 0.1 0.2 0.3
Richard Bauer 2007 190 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
91 Petr Celerin 2004 190 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Adamec 2004 176 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
5 Jakub Štibrocha 2006 194 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
28 Daniel Duhajský 2006 199 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
24 Jan Křenek 2004 200 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
13 Ondřej Snopek 2004 185 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
11 Matěj Rotrekl 2004 185 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
30 Matyáš Zoubek 2006 180 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
197 extraliga (junioři U19) Domácí 27. 4. 2024 BK Snakes Ostrava : 0 % % /0 % 0
200 extraliga (junioři U19) Domácí 24. 4. 2024 BK Snakes Ostrava : 0 % % /0 % 0
192 extraliga (junioři U19) Domácí 18. 4. 2024 Slavoj BK Litoměřice 73:94 22 /37 59.5% 3 /17 17.6% 20/29 69% 6 32 38 17 10 27 24 17
190 extraliga (junioři U19) Domácí 17. 4. 2024 GBA Sojky Pelhřimov 91:77 28 /50 56% 8 /24 33.3% 11/16 68.8% 8 29 37 28 15 11 15 18
196 extraliga (junioři U19) Domácí 14. 4. 2024 BK NH Ostrava 56:54 16 /39 41% 5 /22 22.7% 9/17 52.9% 14 33 47 12 9 19 19 20
194 extraliga (junioři U19) Hosté 13. 4. 2024 BK NH Ostrava 92:60 23 /38 60.5% 0 /1 0% 14/28 50% 8 18 26 3 3 14 24 18
175 extraliga (junioři U19) Hosté 10. 3. 2024 Slavoj BK Litoměřice 63:65 21 /37 56.8% 4 /23 17.4% 11/22 50% 8 24 32 5 10 18 17 17
172 extraliga (junioři U19) Hosté 9. 3. 2024 Válečníci Děčín 82:57 12 /39 30.8% 7 /29 24.1% 12/20 60% 16 37 53 12 7 20 19 21
167 extraliga (junioři U19) Hosté 18. 2. 2024 BK Lokomotiva Plzeň 91:68 18 /40 45% 5 /18 27.8% 17/25 68% 12 23 35 11 6 21 19 18
164 extraliga (junioři U19) Hosté 17. 2. 2024 Sokol pražský 85:77 18 /43 41.9% 11 /32 34.4% 8/20 40% 16 27 43 7 7 14 19 20
159 extraliga (junioři U19) Domácí 28. 1. 2024 Válečníci Děčín 85:78 19 /34 55.9% 12 /28 42.9% 11/20 55% 10 39 49 19 4 20 20 19
155 extraliga (junioři U19) Domácí 27. 1. 2024 Slavoj BK Litoměřice 75:59 22 /51 43.1% 7 /21 33.3% 10/24 41.7% 25 27 52 16 7 15 20 12
151 extraliga (junioři U19) Domácí 14. 1. 2024 Sokol pražský 83:81 22 /42 52.4% 9 /23 39.1% 12/17 70.6% 12 33 45 10 11 27 17 23
147 extraliga (junioři U19) Domácí 13. 1. 2024 BK Lokomotiva Plzeň 70:73 19 /43 44.2% 8 /36 22.2% 8/16 50% 17 39 56 14 2 14 16 21
110 extraliga (junioři U19) Hosté 17. 12. 2023 Tygři Brno 77:59 18 /52 34.6% 4 /17 23.5% 11/15 73.3% 14 26 40 8 16 19 17 12
106 extraliga (junioři U19) Hosté 16. 12. 2023 BASKET Brno 127:44 11 /29 37.9% 5 /20 25% 7/16 43.8% 7 21 28 8 7 42 23 26
99 extraliga (junioři U19) Domácí 4. 12. 2023 GBA Sojky Pelhřimov 88:74 27 /52 51.9% 6 /23 26.1% 16/29 55.2% 15 29 44 11 23 24 22 23
104 extraliga (junioři U19) Domácí 3. 12. 2023 GBA Lions Jindřichův Hradec 63:86 18 /32 56.3% 6 /22 27.3% 9/17 52.9% 4 25 29 17 12 25 13 18
86 extraliga (junioři U19) Domácí 17. 11. 2023 BK NH Ostrava 72:79 21 /43 48.8% 3 /10 30% 21/36 58.3% 11 26 37 7 14 23 28 22
96 extraliga (junioři U19) Hosté 12. 11. 2023 PCE 83:67 16 /44 36.4% 5 /21 23.8% 20/40 50% 14 34 48 18 8 19 27 16
92 extraliga (junioři U19) Hosté 11. 11. 2023 BK Opava 77:61 18 /54 33.3% 6 /23 26.1% 7/19 36.8% 25 38 63 11 6 20 20 18
82 extraliga (junioři U19) Domácí 22. 10. 2023 BASKET Brno 64:100 21 /36 58.3% 3 /7 42.9% 13/26 50% 6 13 19 0 3 10 14 15
78 extraliga (junioři U19) Domácí 21. 10. 2023 Tygři Brno 70:78 22 /42 52.4% 5 /16 31.3% 11/21 52.4% 9 30 39 9 9 22 19 26
75 extraliga (junioři U19) Hosté 8. 10. 2023 GBA Sojky Pelhřimov 63:93 29 /63 46% 4 /15 26.7% 23/36 63.9% 25 38 63 11 8 19 29 21
72 extraliga (junioři U19) Hosté 7. 10. 2023 GBA Lions Jindřichův Hradec 110:68 19 /44 43.2% 5 /21 23.8% 15/21 71.4% 13 16 29 10 10 23 18 12
58 extraliga (junioři U19) Hosté 28. 9. 2023 BK NH Ostrava 81:55 18 /43 41.9% 1 /15 6.7% 16/27 59.3% 15 34 49 7 6 26 23 12
68 extraliga (junioři U19) Domácí 24. 9. 2023 BK Opava 74:84 17 /34 50% 10 /28 35.7% 10/19 52.6% 10 28 38 9 4 21 21 21
64 extraliga (junioři U19) Domácí 23. 9. 2023 PCE 69:74 22 /46 47.8% 5 /19 26.3% 10/21 47.6% 12 25 37 12 12 23 17 19
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 23. 9. 2023
17:00
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
69
74
22
23
34
46
48
59
skupina B Review
3. kolo 24. 9. 2023
11:30
BK Snakes Ostrava
BK Opava
74
84
23
19
38
45
56
62
skupina B Review
1. kolo 28. 9. 2023
15:00
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
81
55
19
21
48
31
67
49
skupina B Review
4. kolo 7. 10. 2023
17:00
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Snakes Ostrava
110
68
25
13
60
31
85
50
skupina B Review
5. kolo 8. 10. 2023
11:30
GBA Sojky Pelhřimov
BK Snakes Ostrava
63
93
11
20
30
49
46
71
skupina B Review
6. kolo 21. 10. 2023
17:30
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
70
78
20
23
41
44
57
67
skupina B Review
7. kolo 22. 10. 2023
11:30
BK Snakes Ostrava
BASKET Brno
64
100
16
33
31
59
48
79
skupina B Review
9. kolo 11. 11. 2023
13:30
BK Opava
BK Snakes Ostrava
77
61
22
16
39
30
63
42
skupina B Review
10. kolo 12. 11. 2023
10:30
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
83
67
25
18
45
33
65
50
skupina B Review
8. kolo 17. 11. 2023
17:00
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
72
79
8
21
24
45
50
63
skupina B Review
12. kolo 3. 12. 2023
16:00
BK Snakes Ostrava
GBA Lions Jindřichův Hradec
63
86
24
21
31
37
52
63
skupina B Review
11. kolo 4. 12. 2023
16:00
BK Snakes Ostrava
GBA Sojky Pelhřimov
88
74
24
19
47
36
74
48
skupina B Review
13. kolo 16. 12. 2023
17:15
BASKET Brno
BK Snakes Ostrava
127
44
32
16
64
24
90
34
skupina B Review
14. kolo 17. 12. 2023
13:30
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
77
59
24
16
41
30
58
49
skupina B Review
1. kolo 13. 1. 2024
17:00
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
70
73
17
23
35
32
44
43
66
66
nadstavba B Review
2. kolo 14. 1. 2024
10:00
BK Snakes Ostrava
Sokol pražský
83
81
26
17
47
41
59
59
nadstavba B Review
3. kolo 27. 1. 2024
17:30
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
75
59
20
17
37
31
56
51
nadstavba B Review
4. kolo 28. 1. 2024
11:30
BK Snakes Ostrava
Válečníci Děčín
85
78
26
21
37
47
60
60
nadstavba B Review
5. kolo 17. 2. 2024
15:00
Sokol pražský
BK Snakes Ostrava
85
77
14
22
44
41
62
53
nadstavba B Review
6. kolo 18. 2. 2024
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
91
68
26
13
41
30
68
48
nadstavba B Review
7. kolo 9. 3. 2024
18:00
Válečníci Děčín
BK Snakes Ostrava
82
57
21
14
40
27
60
41
nadstavba B Review
8. kolo 10. 3. 2024
10:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
63
65
22
17
47
31
55
53
nadstavba B Review
3. kolo 13. 4. 2024
17:00
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
92
60
21
10
43
25
67
51
play-out Review
4. kolo 14. 4. 2024
11:00
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
56
54
11
11
24
24
34
47
play-out Review
1. kolo 17. 4. 2024
18:00
BK Snakes Ostrava
GBA Sojky Pelhřimov
91
77
28
24
49
36
77
50
play-out Review
2. kolo 18. 4. 2024
13:00
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
73
94
11
23
32
44
50
74
play-out Review
6. kolo 24. 4. 2024
16:30
GBA Sojky Pelhřimov
BK Snakes Ostrava
play-out Preview
5. kolo 27. 4. 2024
16:30
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
play-out Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 extraliga 5 28
2022/23 extraliga 2 35
2021/22 extraliga 4 31
2019/20 extraliga 3 37
2018/19 extraliga 4 36
2017/18 extraliga 6 36
2016/17 extraliga 3 39

články