Václav Wiesner

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Sluneta Ústí n. L.
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
134
Procento vítězství
70.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B Sluneta Ústí n. L. 4 - 2.0 1 0 0/1.3 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B SLUNETA Ústí n.L. 8 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina B Sluneta Ústí n. L. 12 - 16.6 8 0 0.6/1.7 35.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina B SLUNETA Ústí n.L. 12 - 8.0 3.7 0 0.7/1.3 53.3 - -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga A Sluneta Ústí n. L. 13 - 14.9 6.2 0 2.6/4.8 54.0 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga A SLUNETA Ústí n.L. 5 - 6.2 2.4 0 1.4/2 70.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - MČR Sluneta Ústí n. L. 3 26.3 9.7 4 0 1.7/2.7 62.5 4.0 13.3
2022/23 žáci U15 - Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 12 - 12.0 5.2 0 1.7/3.9 42.6 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A Sluneta Ústí n. L. 6 - 4.2 1.8 0 0.5/1 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina B BKÚstn.L. U17B 1 - 6.0 3 0 0/1 0.0 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga A SLUNETA Ústí n.L. 14 - 13.6 5.6 0.1 2.2/3.4 64.6 - -
2022/23 kadeti U17 - finálová skupina Sluneta Ústí n. L. 6 - 6.3 2.7 0 1/1 100.0 - -
2022/23 žáci U15 - MČR SLUNETA Ústí n.L. 3 25.0 15.7 7.3 0 1/4.3 23.1 2.7 15.0
2023/24 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 13 20.0 3.2 1.2 /2.4 0.2 0.3/0.8 40.0 1.5 2.2
2023/24 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 8 14.4 1.3 0.3 /1.1 0.3 0/0 0.0 0.5 0.5
2023/24 junioři U19 - nadstavba B Slavoj Litoměřice 2 7.0 1.0 0 /1.5 0 1/1 100.0 0.5 1.0
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 8 27.5 6.9 1.5 /3.4 1.1 0.5/0.9 57.1 2.9 6.9
2023/24 kadeti U17 - předkolo play-off Sluneta Ústí n. L. 2 22.5 4.5 1 /1.5 0.5 1/1 100.0 4.0 3.0
Průměr za kariéru 26.8 6.0 8.4 3.5 0.1 1.0/2.0 170.4 1.9 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 GBA Lions Jindřichův Hradec 10. 12. 2023
2B body 3 Sokol Písek 1. 10. 2023
3B body 5 Basketpoint Frýdek-Místek 21. 1. 2024
Obranné doskoky 5 Basketpoint Frýdek-Místek 24. 2. 2024
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 16. 9. 2023
Doskoky celkem 7 BK Opava 25. 2. 2024
Body 21 Basketpoint Frýdek-Místek 21. 1. 2024
Užitečnost 23 Basketpoint Frýdek-Místek 21. 1. 2024
Asistence 4 Tygři Brno 16. 3. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 USK Praha 12. 3. 2022 2021/22
2B body 14 BK Levharti Chomutov 11. 9. 2021 2021/22
3B body 5 Basketpoint Frýdek-Místek 21. 1. 2024 2023/24
Obranné doskoky 5 Sokol Pražský 14. 10. 2023 2023/24
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 16. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 7 BK Opava 20. 1. 2024 2023/24
Body 28 BK Levharti Chomutov 11. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 23 Basketpoint Frýdek-Místek 21. 1. 2024 2023/24
Asistence 4 Tygři Brno 16. 3. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 15:11 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 19:52 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 9:36 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 24:35 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina A Sokol Písek 19:48 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina A BA Nymburk 7:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 skupina A Tygři Praha 12:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina A Sokol Pražský 31:10 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A USK 5:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2023 skupina A Válečníci Děčín 28:04 5 1 100.0 1 100.0 0/2 0.0
28. 11. 2023 skupina A Válečníci Děčín 15:40 7 2 50.0 1 50.0 0/0 0
2. 12. 2023 skupina A Tygři Praha 14:06 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina A BA Nymburk 15:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2023 skupina A Tygři Praha 31:16 4 2 40.0 0 0.0 0/2 0.0
7. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 6:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina A Sokol Písek 17:59 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 17:40 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 12. 2023 skupina A Sokol Písek 32:32 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 16:34 5 1 100.0 1 50.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina A USK 13:00 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 1. 2024 skupina A Sokol Pražský 20:20 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
13. 1. 2024 nadstavba B PCE 6:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 7:13 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
20. 1. 2024 nadstavba B BK Opava 25:00 11 2 33.3 2 66.7 1/2 50.0
21. 1. 2024 nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 22:21 21 3 60.0 5 100.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba B BA Nymburk 30:19 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba B Tygři Brno 27:03 7 2 50.0 1 50.0 0/0 0
17. 2. 2024 Finálová skupina BCM Orli Prostějov 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 29:40 7 3 60.0 0 0.0 1/3 33.3
25. 2. 2024 nadstavba B BK Opava 30:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 3. 2024 nadstavba B Tygři Brno 32:30 6 2 66.7 0 0.0 2/2 100.0
17. 3. 2024 nadstavba B BA Nymburk 22:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 3. 2024 Finálová skupina Levharti Chomutov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 3. 2024 předkolo play-off BASKET Brno 19:04 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
7. 4. 2024 předkolo play-off BASKET Brno 26:21 6 2 66.7 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 35 654:16 122 34 46.6 14 30.4 12/21 57.1
Průměr 35 18:41 3.5 1.0 46.6 0.4 30.4 0.3/0.6 57.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři Praha 7 0:00 10.7 4.1 0.0 0.0 0.0 2.4/4.3 56.7 2.1
Válečníci Děčín 6 0:00 10.7 4.2 0.0 0.0 0.0 2.3/4.3 53.8 2.5
Tygři Praha 5 0:00 12.4 5.6 0.0 0.0 0.0 1.2/1.8 66.7 2.0
BK Brandýs n.L. 6 0:00 9.8 4.0 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 64.7 2.8
Válečníci Děčín 4 0:00 11.5 5.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
Sokol Pražský 3 0:00 15.0 5.7 0.0 0.0 0.0 3.7/6.3 57.9 4.3
Slavoj Litoměřice 4 0:00 11.0 5.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Basketpoint Frýdek-Místek 4 13:00 11.0 2.8 110.0 1.3 55.6 1.8/2.3 77.8 2.3
BA Sparta 2 0:00 20.5 9.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
USK Praha 3 0:00 13.7 5.7 0.0 0.0 0.0 2.3/4.3 53.8 2.3
BA Tygři Louny 2 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 4 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.3
USK Praha 2 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 28.0 14.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.0
BA Lynx Liberec 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BA Tygři Louny 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 -
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Kladno 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 2 29:46 6.5 2.0 57.1 0.5 20.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BK Beroun 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 2 21:52 6.0 1.5 60.0 1.0 66.7 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Opava 2 27:45 5.5 1.0 28.6 1.0 40.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BASKET Brno 2 22:42 4.5 1.0 66.7 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Tygři Praha 2 25:34 4.0 2.0 44.4 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Písek 2 18:53 4.0 2.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
Levharti Chomutov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 16:34 5.0 1.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 25:45 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Louny 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 21:07 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Nymburk 2 26:32 1.5 0.0 0.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Tygři Praha 2 13:23 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 9:14 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 7:13 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 7:54 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 1 15:11 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 32:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 11:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 1 6:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Chomutov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Teplice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0