Vojtěch Čermák

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
130
Procento vítězství
45.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, otevřená soutěž BK Chomutov 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BK Chomutov 8 - 3.4 1.3 0.0 0.3 0.0 0.1/0.5 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Chomutov 11 - 1.5 0.7 0.0 0 0.0 0.1/0.7 12.5 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Chomutov 3 - 1.3 0.3 0.0 0 0.0 0.7/2 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Chomutov 7 - 0.4 0.1 0.0 0 0.0 0.1/0.3 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Chomutov 7 - 1.9 0.4 0.0 0.3 0.0 0.1/0.3 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - 2. kolo BK Levharti Chomutov 2 - 1.5 0 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A BK Levharti Chomutov 14 - 8.2 2.7 0.0 0.4 0.0 1.5/2.8 53.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C BK Levharti Chomutov 12 - 17.3 6.8 0.0 0.4 0.0 2.5/4.9 50.8 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BK Levharti Chomutov 7 - 12.1 3.7 0.0 0.9 0.0 2.1/3.3 65.2 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Levharti Chomutov 7 - 18.6 7.4 0.0 0.3 0.0 2.9/4.9 58.8 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Levharti Chomutov 4 - 6.3 2.8 0.0 0 0.0 0.8/2.5 30.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 13.3 4 0.0 1.7 0.0 0.3/2 16.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Levharti Chomutov 4 - 0.5 0 /0 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0 -0.5
2021/22 kadeti U17 - skupina C Levharti Chomutov 2 - 12.5 1.5 /1.5 100.0 2.5 100.0 2/3.5 57.1 1.0 10.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 14 - 6.3 1.4 0.0 0.9 0.0 0.9/1.4 63.2 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 8 - 15.3 3.8 0.0 1.8 0.0 2.5/5.1 48.8 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 13 16.5 2.8 0.4 /1.4 27.8 0.5 20.0 0.7/1 69.2 1.1 1.9
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 2 - 1.5 0 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
Průměr za kariéru 21.7 1.7 7.3 2.3 21.3 0.5 20.0 1.1/2.2 147.4 1.3 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 Sluneta Ústí n. L. 12. 12. 2021
2B body 8 BK Klatovy 27. 11. 2021
3B body 3 Sluneta Ústí n. L. 12. 12. 2021
Obranné doskoky 4 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021
Útočné doskoky 2 USK 23. 10. 2021
Doskoky celkem 5 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021
Body 28 BK Klatovy 27. 11. 2021
Užitečnost 13 Válečníci Děčín 19. 6. 2021
Asistence 2 Tygři Praha 4. 1. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Sluneta Ústí n. L. 12. 12. 2021 2021/22
2B body 13 BA Tygři Louny 2. 11. 2019 2019/20
3B body 3 BK Klatovy 12. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 BK Lions J. Hradec 10. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 5 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021 2021/22
Body 33 BK Kladno 1. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 13 Válečníci Děčín 19. 6. 2021 2021/22
Asistence 2 BK Lions J. Hradec 10. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK Opava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B Jižní Supi 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
12. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina C Válečníci Děčín 0:00 16 3 100.0 3 100.0 1/3 33.3
19. 6. 2021 skupina C Sluneta Ústí n. L. 0:00 9 0 0.0 2 100.0 3/4 75.0
18. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/2 100.0
25. 9. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 18:07 4 1 50.0 0 0.0 2/5 40.0
26. 9. 2021 skupina A BA Sparta Praha 10:54 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 13 3 0.0 2 0.0 1/1 100.0
9. 10. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/1 100.0
9. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 12:38 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 8:39 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/2 100.0
23. 10. 2021 skupina A USK 14:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
27. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 16 4 0.0 2 0.0 2/4 50.0
13. 11. 2021 skupina A Tygři Louny 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 11. 2021 skupina A Tygři Louny 0:00 11 1 0.0 3 0.0 0/2 0.0
20. 11. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 10 2 0.0 1 0.0 3/4 75.0
21. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/4 25.0
27. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 28 8 0.0 3 0.0 3/5 60.0
28. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 15:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 16 5 0.0 2 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 12. 2021 skupina A Sokol Pražský 14:16 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
11. 12. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 11:04 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
12. 12. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 26 4 0.0 3 0.0 9/12 75.0
14. 12. 2021 skupina A Sokol Pražský 30:43 5 1 33.3 1 25.0 0/0 0
15. 12. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/9 22.2
18. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
19. 12. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
21. 12. 2021 skupina A USK 20:04 5 0 0.0 1 33.3 2/2 100.0
4. 1. 2022 skupina A Tygři Praha 18:09 8 0 0.0 2 100.0 2/2 100.0
5. 1. 2022 skupina A BA Sparta Praha 17:55 3 0 0.0 1 20.0 0/0 0
8. 1. 2022 skupina A Tygři Praha 21:46 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina A Sokol Vyšehrad 0:00 16 4 0.0 2 0.0 2/8 25.0
15. 1. 2022 finálová skupina Basket Poděbrady 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 1. 2022 finálová skupina BASKET Brno B 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 43 214:40 277 58 276.2 37 105.7 50/86 58.1
Průměr 43 4:59 6.4 1.3 276.2 0.9 105.7 1.2/2.0 58.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Tygři Louny 8 0:00 12.9 5.5 0.0 0.1 0.0 1.5/2.8 54.5 1.1
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 15.0 3.3 0.0 1.8 350.0 3.3/4.8 68.4 1.8
Sokol Pražský 5 0:00 10.0 3.8 0.0 0.2 0.0 1.8/3.0 60.0 1.8
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 1.5
BK Klatovy 6 0:00 5.2 1.7 0.0 0.5 0.0 0.3/1.5 22.2 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.0 0.0 1.5/6.0 25.0 1.5
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 14.5 4.0 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
BK Klatovy 1 0:00 28.0 8.0 0.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 13.5 4.0 0.0 1.5 0.0 1.0/4.5 22.2 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 13.0 3.0 0.0 1.5 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
USK Praha 3 0:00 8.7 2.7 0.0 0.3 0.0 2.3/4.0 58.3 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 5.8 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Tygři Praha 3 0:00 7.0 2.0 0.0 0.3 0.0 2.0/3.3 60.0 1.3
Válečníci Děčín 4 0:00 5.3 1.5 0.0 0.5 0.0 0.8/1.3 60.0 1.3
Tygři Louny 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
Válečníci Děčín 1 0:00 16.0 3.0 100.0 3.0 100.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Jižní supi 3 0:00 5.3 1.3 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 1.0
Tygři Praha 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Tygři Praha 2 19:57 5.5 0.0 0.0 1.5 75.0 1.0/1.0 100.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Tygři Praha 3 0:00 2.7 0.0 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
Sokol Pražský 2 22:29 3.5 0.5 33.3 0.5 16.7 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Teplice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Tygři Praha B 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lions J. Hradec 2 9:51 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BA Sparta Praha 2 14:24 2.5 0.5 33.3 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK 2 17:25 2.5 0.0 0.0 0.5 20.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 16:53 2.0 0.5 50.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
BK Kladno 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BASKET Brno B 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 12:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -