Extraliga U19M

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 3
BA Nymburk
Tygři Praha
28. 9. 2023
12:30
ZŠ Komenského Dominik Barták
Pavel Theodor
91
90
25
25
48
50
74
77
Review
skupina A 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
28. 9. 2023
12:30
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Daniel Čížek
64
57
11
10
26
26
44
41
Review
skupina A 1. kolo 1
USK Praha
Sokol pražský
28. 9. 2023
13:00
SH Folimanka Jonáš Kavan
Jan Renc
95
47
24
7
53
19
65
37
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
28. 9. 2023
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Šenk
Dominik Kočovský
62
90
11
25
22
41
36
65
Review
skupina A 2. kolo 8
Sokol Písek Sršni
Tygři Praha
12. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Sokol Ivo Melichárek
Jiří Jodl
70
73
10
19
30
35
44
57
Review
skupina A 2. kolo 5
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
23. 9. 2023
13:30
SH Folimanka Jaroslav Pazourek
Jan Hošek
73
54
15
13
29
25
54
42
Review
skupina A 2. kolo 6
Sokol pražský
Válečníci Děčín
23. 9. 2023
14:00
Sokol pražský Matej Kovačovič
Jan Musil
95
79
20
17
53
33
76
53
Review
skupina A 2. kolo 7
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
23. 9. 2023
16:30
SH Plzeň - hala č.4 Veronika Vávrová
Lukáš Ulrych
76
77
26
25
41
38
59
55
Review
skupina A 3. kolo 10
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
24. 9. 2023
10:00
Sokol pražský Jakub Kec
Matej Kovačovič
87
55
23
9
43
26
60
45
Review
skupina A 3. kolo 11
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
24. 9. 2023
12:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Pavel Bohata
85
106
27
32
48
49
64
76
Review
skupina A 3. kolo 9
USK Praha
Válečníci Děčín
24. 9. 2023
12:30
SH Folimanka Petr Blahout
Lukáš Hartig
83
73
17
14
38
36
66
59
Review
skupina A 3. kolo 12
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
11. 11. 2023
16:00
Sportovní hala Sokol Ivo Melichárek
Ondřej Svejkovský
106
87
35
23
62
45
91
64
Review
skupina A 4. kolo 16
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
3. 12. 2023
08:30
Sokol pražský Michaela Scholzová
René Klapetek
57
71
8
8
23
29
39
56
Review
skupina A 4. kolo 13
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
7. 10. 2023
13:30
Hala 6. ZŠ Jan Musil
Jakub Hejduk
65
84
14
26
33
41
52
69
Review
skupina A 4. kolo 15
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
7. 10. 2023
13:30
SH Folimanka René Klapetek
František Syrovátka
87
53
19
9
42
26
62
44
Review
skupina A 4. kolo 14
Válečníci Děčín
Tygři Praha
7. 10. 2023
18:45
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Petr Eisner
43
96
6
26
16
55
23
75
Review
skupina A 5. kolo 17
Slavoj BK Litoměřice
Tygři Praha
8. 10. 2023
10:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Pazourek
Jakub Hejduk
62
87
17
19
35
47
45
68
Review
skupina A 5. kolo 20
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2023
10:00
Sokol pražský Jakub Kremser
Michal Tesař
82
87
12
23
38
44
52
56
Review
skupina A 5. kolo 18
Válečníci Děčín
BA Nymburk
8. 10. 2023
11:45
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Petr Eisner
60
96
10
25
28
53
48
76
Review
skupina A 5. kolo 19
USK Praha
Sokol Písek Sršni
2. 12. 2023
16:30
SH Folimanka Lukáš Ulrych
Michal Tesař
59
81
17
27
31
43
43
64
Review
skupina A 6. kolo 22
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
21. 10. 2023
12:00
STARZ aréna Dominik Výborný
Michal Kuncl
87
61
25
9
46
33
74
45
Review
skupina A 6. kolo 24
Tygři Praha
Sokol pražský
21. 10. 2023
15:30
Sportovní hala Jeneč Petr Eisner
Pavel Podhůrský
106
93
28
27
50
46
81
69
Review
skupina A 6. kolo 23
BA Nymburk
USK Praha
11. 10. 2023
17:30
ZŠ Komenského Dominik Výborný
Petr Znamínko
61
74
15
19
22
38
45
60
Review
skupina A 6. kolo 21
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
22. 11. 2023
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
103
53
23
13
53
23
83
45
Review
skupina A 7. kolo 27
BA Nymburk
Sokol pražský
22. 10. 2023
09:30
ZŠ Komenského Lukáš Ulrych
Dennis Billík
85
73
18
18
38
36
66
63
Review
skupina A 7. kolo 25
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
22. 10. 2023
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Klaudia Aleksandra Karwowska
Jakub Hejduk
80
69
23
22
49
34
62
57
Review
skupina A 7. kolo 26
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
7. 11. 2023
18:00
Sportovní hala Sokol Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
82
58
21
11
37
20
63
47
Review
skupina A 7. kolo 28
Tygři Praha
USK Praha
30. 11. 2023
18:15
Sportovní hala Jeneč Dominik Výborný
Petr Znamínko
108
98
25
22
47
43
66
61
81
81
91
91
Review
skupina A 8. kolo 30
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
17. 11. 2023
12:30
Sportovní hala Sokol Pavel Podhůrský
Jiří Jodl
85
79
22
21
39
33
60
55
Review
skupina A 8. kolo 31
Tygři Praha
BA Nymburk
17. 11. 2023
13:15
Sportovní hala Jeneč Lucie Peterková
Petr Eisner
96
82
24
25
41
37
77
64
Review
skupina A 8. kolo 29
Sokol pražský
USK Praha
7. 11. 2023
18:30
Sokol pražský Lucie Peterková
Michaela Scholzová
59
90
15
21
24
51
44
66
Review
skupina A 8. kolo 32
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
7. 12. 2023
18:30
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Michal Tesař
76
48
19
11
33
24
52
38
Review
skupina A 9. kolo 33
Válečníci Děčín
USK Praha
11. 11. 2023
10:30
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Jonáš Kavan
72
55
20
13
32
34
55
43
Review
skupina A 9. kolo 36
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
24. 9. 2023
10:30
ZŠ Komenského Petr Hruša
Štěpán Pokorný
80
76
25
22
42
43
62
63
Review
skupina A 9. kolo 34
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
11. 11. 2023
12:15
Hala 6. ZŠ Dominik Výborný
Petr Znamínko
63
66
8
17
35
36
47
51
Review
skupina A 9. kolo 35
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
11. 11. 2023
14:15
Sportovní hala Jeneč Jan Renc
Jiří Jodl
76
58
24
15
43
31
60
44
Review
skupina A 10. kolo 37
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
12. 11. 2023
10:00
Hala 6. ZŠ Dominik Výborný
Petr Znamínko
44
61
12
18
22
31
36
48
Review
skupina A 10. kolo 38
Válečníci Děčín
Sokol pražský
12. 11. 2023
10:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Tomáš Mašek
78
86
21
35
46
52
61
70
Review
skupina A 10. kolo 39
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
12. 11. 2023
10:00
ZŠ Komenského Jaroslav Pazourek
Jan Renc
98
53
26
19
53
29
73
47
Review
skupina A 10. kolo 40
Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
23. 9. 2023
10:00
Sportovní hala Jeneč Matej Kovačovič
Jan Musil
69
82
17
20
28
39
46
62
Review
skupina A 11. kolo 43
Sokol Písek Sršni
USK Praha
8. 10. 2023
10:00
Sportovní hala Sokol Lucie Peterková
Pavel Podhůrský
87
91
24
16
39
38
66
62
Review
skupina A 11. kolo 42
BA Nymburk
Válečníci Děčín
2. 12. 2023
12:00
ZŠ Komenského Jonáš Kavan
Daniel Čížek
87
68
27
19
43
31
66
51
Review
skupina A 11. kolo 41
Tygři Praha
Slavoj BK Litoměřice
2. 12. 2023
15:00
Sportovní hala Jeneč Jan Renc
Klaudia Aleksandra Karwowska
105
70
35
15
58
34
77
53
Review
skupina A 11. kolo 44
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
2. 12. 2023
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Šenk
Michal Kuncl
81
52
25
14
41
21
67
41
Review
skupina A 12. kolo 45
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
3. 12. 2023
09:30
ZŠ Komenského Jonáš Kavan
Jaroslav Pazourek
100
65
30
14
55
38
85
51
Review
skupina A 12. kolo 47
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
3. 12. 2023
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
71
77
21
29
37
44
49
59
Review
skupina A 12. kolo 46
Tygři Praha
Válečníci Děčín
3. 12. 2023
17:00
Sportovní hala Jeneč Jan Renc
Klaudia Aleksandra Karwowska
97
69
23
23
50
40
72
57
Review
skupina A 12. kolo 48
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
7. 10. 2023
18:00
Sportovní hala Sokol Lucie Peterková
Pavel Podhůrský
91
55
17
18
49
29
66
46
Review
skupina A 13. kolo 49
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
16. 12. 2023
13:00
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Dennis Billík
55
67
13
20
31
38
38
52
Review
skupina A 13. kolo 51
Sokol pražský
BA Nymburk
16. 12. 2023
13:00
Sokol pražský Jiří Jodl
Michal Kuncl
107
101
24
28
48
47
73
69
90
90
Review
skupina A 13. kolo 50
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
16. 12. 2023
17:00
Hala 6. ZŠ František Syrovátka
Daniel Čížek
49
77
12
22
22
38
32
64
Review
skupina A 13. kolo 52
USK Praha
Tygři Praha
6. 12. 2023
19:45
SH Folimanka Jaroslav Pazourek
Klaudia Aleksandra Karwowska
49
64
2
12
13
34
39
42
Review
skupina A 14. kolo 54
Válečníci Děčín
Sokol Písek Sršni
17. 12. 2023
09:30
ARMEX Sportcentrum Jakub Hejduk
Dennis Billík
69
78
8
22
24
43
49
60
Review
skupina A 14. kolo 53
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
17. 12. 2023
10:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Jan Renc
54
86
14
15
26
38
40
65
Review
skupina A 14. kolo 55
USK Praha
BA Nymburk
12. 12. 2023
18:30
SH Folimanka Lukáš Ulrych
Jan Musil
79
63
22
17
38
34
57
53
Review
skupina A 14. kolo 56
Sokol pražský
Tygři Praha
13. 12. 2023
18:45
Sokol pražský Dominik Výborný
Jan Hendrych
75
98
15
19
38
41
57
71
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL +/-
Matyáš Ježek USK 19 29 33.9 19.8 6.1/11.6 52.5 1.2/4.0 30.8 3.9/5.9 66.5 2.8 5.1 7.9 2.6 1.2 2.6 0.0 6.0 2.5 22.8 4.7
Tomáš Macura Snakes Ostrava 19 27 32.7 18.4 7.3/13.6 53.6 0.0 0.0* 3.9/8.1 48.2 5.3 6.0 11.3 0.4 0.6 2.3 0.0 6.5 1.9 23.5 -4.4
Mikuláš Čank NH Ostrava 17 23 35.1 21.4 4.9/9.6 51.1 1.8/7.4 24.7 6.1/8.3 73.3 1.3 5.5 6.8 2.9 2.0 3.0 0.0 6.7 1.4 23.0 -2.2
Vojtěch Synáček BA Nymburk 18 29 27.8 16.1 3.3/7.0 46.6 1.5/4.7 32.6 5.0/6.5 76.2 0.7 3.2 3.9 1.8 1.7 1.9 0.0 4.9 2.2 15.8 4.3
Jan Matušík Tygři Praha 17 29 28.4 15.2 4.3/8.3 52.1 1.2/3.4 35.7 2.9/4.0 72.6 1.9 5.0 6.9 1.2 1.0 2.6 0.0 3.3 3.1 14.9 6.3
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 17 25 35.5 16.9 3.4/7.8 43.3 2.3/7.6 30.2 3.4/4.4 75.7 0.7 5.7 6.4 3.8 3.0 4.4 0.0 4.0 1.2 17.9 -6.7
35 Benjamin Dostál Tygři Brno 19 28 32.3 14.9 3.5/7.5 47.4 1.1/3.6 31.0 4.5/6.7 67.4 1.7 3.8 5.5 1.8 1.0 3.1 0.0 4.4 2.3 14.3 -3.1
9 David Nejezchleb Tygři Brno 18 30 30.5 13.8 4.0/8.4 48.2 1.4/4.9 28.8 1.6/2.6 61.0 1.7 5.3 7.0 1.5 1.3 2.0 0.0 2.1 2.0 14.1 -3.6
Maroš Šimko BASKET Brno 19 25 27.2 15.8 2.7/5.3 51.1 2.2/6.7 33.5 3.7/5.0 74.2 1.2 2.8 4.0 1.8 1.5 2.3 0.0 4.2 3.1 14.1 10.3
Karel Bělohradský Tygři Praha 19 28 25.9 14.1 4.6/7.8 58.9 0.9/3.0 28.6 2.3/3.5 66.0 2.3 4.5 6.8 1.2 1.1 2.3 0.0 2.8 3.1 14.3 7.4
Jáchym Henzl BK Opava 19 25 29.8 15.4 3.0/7.3 41.8 2.0/6.6 29.7 3.4/5.0 68.5 1.4 3.9 5.4 4.0 2.1 2.5 0.1 4.8 2.2 16.8 4.0
Štěpán Bubeník Tygři Praha 18 28 25.7 13.7 3.0/6.6 45.9 1.3/4.3 29.2 3.9/5.0 76.6 1.8 5.5 7.3 2.9 2.1 3.3 0.0 4.4 3.4 16.6 10.2
Arsen Gevorkyan BA Nymburk 18 29 27.1 13.2 5.4/9.9 54.5 0.1/0.1 0.0* 2.1/3.7 57.4 3.5 6.2 9.7 1.3 1.0 2.0 0.0 2.7 2.2 18.0 4.9
Lukáš Scholz BK Opava 19 24 28.9 15.7 3.8/7.0 55.1 1.6/6.0 26.6 3.3/4.7 69.0 2.3 3.4 5.7 1.2 2.4 1.3 0.0 3.8 1.8 16.8 3.9
Adam Křesina Sokol Písek 17 25 31.8 15.0 1.6/4.0 39.0 2.9/9.6 30.3 3.1/4.6 66.4 1.0 3.3 4.2 3.4 1.2 3.0 0.0 4.0 2.8 11.2 11.0
Václav Stráda Slavoj Litoměřice 19 26 30.8 14.1 4.5/10.2 43.8 1.1/4.9 22.7 1.8/3.2 56.6 1.4 4.2 5.7 2.0 1.4 3.2 0.0 3.0 1.2 11.0 -9.5
23 Josef Gale Tygři Brno 19 30 36.6 12.0 4.2/9.9 42.9 0.5/1.3 0.0* 2.0/3.4 57.3 2.5 7.5 10.0 3.9 2.0 3.3 0.0 3.5 2.7 17.9 -2.0
Kosťantyn Jagupov Sokol pražský 18 24 27.8 14.7 2.7/6.0 44.1 2.0/6.6 30.2 3.4/5.8 58.3 1.6 3.3 4.9 1.9 1.4 2.8 0.0 4.5 2.0 12.4 -1.9
Peter Kováčik BA Nymburk 19 24 30.2 14.3 3.1/6.4 48.4 1.3/4.3 30.8 4.2/5.5 76.3 0.8 4.0 4.8 3.7 2.3 2.5 0.1 4.7 3.0 17.2 5.5
Jiří Paidar BK Loko Plzeň 18 25 26.8 13.7 3.3/6.2 53.5 1.3/3.4 37.6 3.2/3.8 84.2 0.8 2.6 3.4 2.8 1.4 1.8 0.1 3.3 2.2 15.0 4.2
Martin Javanský GBA Sojky Pelhřimov 18 19 28.1 17.9 3.5/6.4 54.5 2.8/7.8 35.8 2.6/3.8 69.4 1.0 2.7 3.7 1.4 1.8 2.9 0.0 3.0 1.5 14.5 -4.7
Josef Gabriel Válečníci Děčín 18 21 29.0 15.8 3.0/5.4 55.8 2.1/7.9 26.5 3.5/6.1 56.6 1.2 3.9 5.1 2.3 2.3 3.0 0.0 4.9 2.4 14.7 0.2
Petr Kolář Válečníci Děčín 19 24 29.3 12.9 1.6/3.5 47.0 2.8/9.3 29.7 1.4/1.9 0.0* 1.1 2.1 3.2 1.0 0.8 1.0 0.0 1.8 2.2 7.6 -4.7
Jakub Šimonek Sokol Písek 18 22 27.0 14.0 3.1/6.1 51.5 1.2/5.2 22.6 4.2/6.1 68.1 0.9 3.2 4.1 4.1 1.1 3.0 0.1 5.1 2.2 14.5 7.4
Joanis Koulisianis BASKET Brno 19 25 28.2 12.1 4.8/7.9 60.4 0.4/1.7 0.0* 1.2/2.3 54.4 2.8 4.2 6.9 1.3 1.4 1.9 0.0 2.1 2.1 16.3 11.0
Theo Karl Alexandersson Öhnell GBA Sojky Pelhřimov 19 21 28.5 14.1 4.6/9.6 47.8 1.0/3.2 29.4 2.1/3.4 63.4 1.2 3.4 4.6 2.1 1.7 2.3 0.0 3.7 1.9 13.5 -5.7
Mikuláš Kramosil USK 19 29 29.3 10.2 2.4/5.2 45.7 1.1/4.5 25.2 2.1/3.2 64.5 1.8 4.4 6.2 2.7 1.0 2.1 0.0 3.7 1.7 12.9 2.8
Lukáš Dejmek USK 18 29 27.2 10.2 2.1/5.3 40.0 1.3/3.8 33.6 2.1/3.3 63.2 1.0 2.8 3.8 1.0 0.7 1.7 0.0 2.9 1.5 8.7 1.5
Oliver Stefanovic GBA Lions J. Hradec 19 24 24.3 11.7 3.2/4.7 67.3 1.2/3.6 32.2 1.9/2.7 70.3 1.5 3.4 4.8 2.5 1.7 1.9 0.1 2.2 2.4 14.0 8.5
Ondřej Novák BK Loko Plzeň 19 25 26.5 11.1 3.4/6.5 51.9 0.8/3.5 21.6 2.1/3.7 55.9 1.0 4.2 5.2 4.9 2.0 2.7 0.1 4.2 2.4 15.1 5.0
Adam Kolář USK 19 29 21.3 9.4 2.5/5.3 46.5 0.9/2.4 37.7 1.8/3.3 52.6 1.1 2.1 3.2 1.3 1.6 1.6 0.0 2.8 1.9 8.9 5.6
Pavel Smažák Snakes Ostrava 19 28 26.0 9.8 3.3/8.0 41.3 0.4/1.9 0.0* 1.8/3.8 47.7 1.1 4.8 5.9 1.6 1.0 2.6 0.0 3.2 3.3 8.8 -2.9
Pavel Poláček BK Loko Plzeň 18 25 27.0 10.8 3.5/6.6 53.0 0.9/3.5 25.3 1.2/1.7 0.0* 1.3 3.3 4.6 3.0 1.5 2.6 0.0 1.9 1.8 11.2 2.4
Vojtěch Hajič Sokol pražský 19 19 22.8 14.1 2.3/4.2 55.7 2.3/6.6 34.9 2.5/4.0 61.8 1.4 2.3 3.7 1.3 1.6 2.9 0.0 3.2 3.2 10.1 3.1
Nikos Koulisianis BASKET Brno 16 23 25.7 11.4 2.9/5.7 50.8 0.9/2.3 39.6 3.0/3.9 75.6 1.3 2.1 3.4 1.7 1.0 1.8 0.0 3.1 2.0 12.0 6.1
Vojtěch Zeithammer Tygři Praha 19 29 26.2 9.0 3.1/6.0 52.0 0.5/2.3 22.7 1.2/2.3 50.0 1.1 3.4 4.6 3.0 1.5 1.9 0.1 2.8 2.6 10.6 7.2
Jakub Zvolánek Tygři Praha 18 23 27.6 10.8 1.8/4.6 40.0 1.9/5.7 33.8 1.4/1.9 0.0* 1.1 2.7 3.7 1.5 1.6 1.9 0.0 2.0 1.8 9.1 7.8
David Látal USK 19 27 25.4 9.1 0.4/1.5 0.0* 2.4/7.6 32.2 1.1/1.4 0.0* 0.6 1.0 1.6 1.2 1.1 1.5 0.0 2.0 2.6 4.4 2.7
Colin Onyedikachi Okparaigwe GBA Sojky Pelhřimov 18 21 25.9 11.7 3.0/6.8 43.4 1.1/3.6 30.3 2.5/3.9 64.6 1.3 3.0 4.3 1.4 2.3 2.8 0.0 3.4 2.0 10.9 -4.8
Michal Matejka Sokol pražský 19 23 25.8 10.6 3.6/6.9 52.2 0.6/1.6 0.0* 1.7/2.6 65.0 3.2 4.1 7.3 1.6 1.1 1.9 0.0 2.8 3.5 13.5 -1.1
Štěpán Vilč Snakes Ostrava 19 28 27.4 8.6 2.2/5.5 39.9 0.9/2.9 30.5 1.6/2.9 54.9 1.3 3.1 4.5 2.1 1.9 3.2 0.0 2.5 2.6 7.4 -6.5
15 Tomáš Hřebík PCE 19 24 22.0 9.8 1.9/5.0 38.0 1.4/5.2 27.2 1.8/2.5 71.2 0.8 2.0 2.8 1.3 0.6 1.8 0.0 1.7 2.3 4.7 -0.6
Josef Svoboda Sokol Písek 18 18 24.3 13.1 2.1/3.8 53.6 2.5/6.9 36.3 1.5/2.2 67.5 0.8 4.0 4.8 2.9 1.2 1.6 0.1 2.1 1.4 14.3 8.7
25 Patrik Němec Tygři Brno 19 26 27.3 9.0 3.7/7.4 50.0 0.0/0.2 0.0* 1.6/2.2 75.0 1.4 2.3 3.8 1.0 0.5 1.9 0.0 2.3 1.6 9.0 -2.5
Šimon Čermák NH Ostrava 18 26 24.0 9.0 0.8/2.2 36.2 2.2/5.7 39.5 0.7/0.9 0.0* 0.9 2.2 3.1 0.6 1.2 1.5 0.0 1.2 1.8 6.8 -2.4
Martin Mikšovský Slavoj Litoměřice 19 23 24.7 10.1 2.7/6.0 45.7 1.2/4.2 28.9 1.0/1.5 0.0* 1.4 2.3 3.7 1.0 1.3 1.9 0.0 1.7 1.2 8.1 -5.9
Jakub Zajíc BA Nymburk 18 17 27.1 13.6 4.1/6.6 61.9 1.0/4.8 21.0 2.4/3.8 61.5 1.6 2.6 4.2 2.5 1.4 2.8 0.1 4.0 2.5 12.8 4.6
Ondřej Klement Sokol Písek 18 23 25.9 10.0 4.5/7.9 57.5 0.0/0.2 0.0* 0.8/2.6 32.2 4.0 6.7 10.7 2.0 1.8 1.9 0.0 2.8 1.9 19.0 8.7
Eduard Myšák BK Opava 19 25 25.1 9.1 2.9/5.8 49.3 0.3/1.6 0.0* 2.4/3.9 61.2 1.2 3.0 4.2 3.2 1.5 2.0 0.1 3.9 2.6 11.7 5.2
František Suchánek Sokol Písek 18 21 25.0 10.8 3.1/6.4 49.3 0.8/2.2 34.8 2.2/3.0 75.8 1.8 3.7 5.4 1.8 1.3 1.7 0.1 2.5 2.8 12.2 9.3
Jan Jakubal BA Nymburk 19 25 21.6 9.0 2.7/5.3 50.8 0.4/2.0 20.0 2.5/4.9 50.8 0.8 2.8 3.6 2.0 1.4 2.3 0.0 3.6 2.8 8.2 -0.5
Adem Jan Gürbüz NH Ostrava 17 21 32.6 10.4 2.1/5.6 37.3 1.7/5.1 33.3 1.1/1.8 0.0* 0.9 2.9 3.8 3.2 2.3 2.6 0.1 2.6 2.6 9.5 -4.2
Vojtěch Kadaňka BK Opava 19 24 26.5 9.0 2.8/5.1 55.3 0.5/2.4 20.7 1.8/3.0 60.3 2.3 3.5 5.8 1.2 1.1 1.4 0.0 2.5 3.1 10.3 5.0
David Motyčka BK Opava 18 25 28.0 8.6 3.2/6.3 50.0 0.6/3.0 18.9 0.6/1.2 0.0* 2.4 6.2 8.5 0.9 0.6 1.4 0.0 1.3 1.7 11.5 1.6
Oliver Žižka Válečníci Děčín 19 19 26.3 11.4 3.8/7.6 49.7 0.1/0.6 0.0* 3.5/5.8 60.0 1.7 6.4 8.2 1.9 1.6 2.6 0.0 5.3 2.6 17.2 3.7
Milan Tomáš Stráněl BASKET Brno 18 15 25.8 14.3 4.9/8.2 60.2 0.5/1.6 0.0* 3.1/4.1 74.2 2.9 8.8 11.7 1.5 1.5 3.7 0.0 4.1 3.3 21.7 6.3
Tomáš Valentíny GBA Lions J. Hradec 19 9 32.2 23.3 4.8/9.1 52.4 3.2/8.6 37.7 4.1/5.2 78.7 2.9 8.4 11.3 2.4 0.9 2.6 0.1 4.7 2.6 28.3 5.2
39 Marek Simonides PCE 18 21 20.2 10.0 3.7/6.6 56.5 0.5/1.3 0.0* 1.1/2.1 51.1 2.0 4.5 6.6 1.0 0.9 3.0 0.0 2.1 2.4 10.6 -5.0
Jordan Oupoh GBA Lions J. Hradec 19 17 24.6 12.2 4.6/8.3 55.3 0.1/0.9 0.0* 2.6/3.9 67.2 1.6 3.5 5.1 3.5 2.1 2.9 0.1 4.0 1.8 16.6 5.6
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 18 28 22.3 7.4 2.9/5.6 51.3 0.2/0.6 0.0* 1.0/1.7 0.0* 1.9 3.9 5.8 1.1 1.0 1.6 0.0 1.5 2.6 10.8 -6.3
7 Tomáš Folta PCE 19 24 24.1 8.6 2.5/4.8 51.7 0.7/3.5 19.0 1.6/2.2 73.6 1.5 5.3 6.8 1.7 1.5 2.5 0.0 1.9 3.2 9.7 -1.1
Dominik Thurnwald BK Loko Plzeň 18 24 19.9 8.5 1.3/2.6 51.6 1.7/6.0 28.5 0.7/1.0 0.0* 1.1 1.3 2.5 0.6 0.9 0.8 0.0 1.1 2.3 4.8 4.5
Ondřej Hornický Slavoj Litoměřice 18 26 25.5 7.8 2.0/5.4 36.2 0.8/3.9 20.6 1.5/2.5 59.4 1.2 3.5 4.7 1.7 1.7 3.4 0.0 2.3 3.2 4.2 -6.3
Ondřej Coufal GBA Sojky Pelhřimov 18 26 25.5 7.8 2.3/5.8 39.3 0.5/2.0 26.4 1.7/2.6 63.2 1.3 2.9 4.2 1.0 1.0 2.3 0.0 2.5 2.2 6.2 -6.3
Václav Skřivánek Tygři Praha 18 29 21.1 6.9 1.7/3.6 48.5 1.0/2.8 34.1 0.6/0.6 0.0* 1.2 2.1 3.3 2.8 1.6 1.6 0.1 1.0 1.4 8.9 5.2
Šimon Frous BK Loko Plzeň 18 23 22.9 8.7 3.8/7.1 53.4 0.0/0.4 0.0* 1.0/2.2 46.0 3.3 4.5 7.8 0.6 0.7 1.4 0.0 1.9 3.2 10.9 5.2
Eliáš Hager Sokol pražský 19 19 26.1 10.4 2.8/6.5 42.7 0.7/2.7 25.0 2.8/4.9 57.0 1.5 4.4 5.9 2.5 1.5 4.3 0.0 3.6 2.6 9.3 -2.8
Elliot Daniel Mogren GBA Lions J. Hradec 19 19 22.2 10.4 2.5/4.4 57.8 1.3/3.2 41.7 1.4/1.9 0.0* 0.8 1.6 2.4 1.5 0.4 2.4 0.0 1.7 1.5 8.3 7.4
Martin Černý Slavoj Litoměřice 18 22 25.1 8.9 3.4/7.0 49.0 0.0/0.5 0.0* 2.0/4.1 47.8 3.0 3.1 6.1 1.4 0.6 2.1 0.0 3.0 2.5 9.5 -5.6
Jakub Černý Tygři Praha 18 29 18.2 6.7 2.3/4.9 48.2 0.3/1.1 0.0* 1.2/1.6 0.0* 1.1 2.1 3.1 0.8 1.1 1.4 0.0 1.0 2.2 5.6 2.6
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 19 28 22.4 6.9 2.5/5.4 45.7 0.1/1.0 0.0* 1.6/3.5 46.4 1.7 1.8 3.5 1.2 1.0 1.8 0.0 3.6 3.0 5.8 -9.4
35 Jakub Soldán PCE 18 21 20.2 9.0 3.2/5.5 59.1 0.3/1.1 0.0* 1.7/2.7 64.3 2.8 4.0 6.8 0.7 1.0 2.2 0.0 2.5 2.2 12.0 -3.6
Botond Oliver Pavlík BASKET Brno 18 25 22.5 7.3 1.8/3.8 46.8 0.6/2.2 25.5 2.1/3.0 69.7 0.8 3.0 3.9 4.2 1.8 2.8 0.1 2.6 2.7 9.8 10.4
Pavel Czudek BK Opava 18 25 21.2 7.3 1.6/5.0 32.0 0.8/3.8 22.3 1.6/2.9 53.4 0.8 2.4 3.2 1.2 1.1 2.1 0.0 2.8 3.0 2.8 -3.0
Nikita Korotchenko BASKET Brno 19 23 20.5 7.9 2.4/5.1 47.9 0.5/1.6 0.0* 1.4/2.6 55.0 0.8 4.7 5.5 0.5 0.7 1.2 0.0 2.3 1.8 9.4 4.0
Šimon Kubelka GBA Sojky Pelhřimov 19 26 24.6 6.9 1.7/4.0 42.9 0.8/2.7 28.6 1.2/2.0 56.6 0.8 2.1 2.9 1.9 1.9 2.8 0.0 2.5 3.1 5.3 -7.7
Marek Zvolánek GBA Lions J. Hradec 18 24 22.6 7.4 2.2/3.8 57.6 0.6/2.6 23.8 1.1/1.7 0.0* 1.7 3.1 4.8 1.3 0.9 1.3 0.0 1.4 2.0 8.8 8.1
Toms Valters Linis GBA Lions J. Hradec 19 13 32.1 13.7 2.9/4.5 65.5 1.9/7.2 26.6 2.1/3.5 58.7 1.1 1.6 2.7 2.1 2.2 1.8 0.1 3.0 1.5 12.2 1.8
Petr Bečka Sokol Písek 19 25 24.4 7.0 1.4/2.7 50.0 1.3/4.2 30.8 0.5/0.9 0.0* 1.4 2.9 4.3 1.2 1.6 1.1 0.0 1.1 1.8 7.8 9.2
Michal Bálint BASKET Brno 18 24 20.3 7.3 2.4/4.0 58.8 0.5/2.5 22.0 0.9/1.0 0.0* 0.4 1.6 2.0 2.3 0.8 2.1 0.0 1.0 1.3 6.3 5.0
Daniel Duhajský PCE 18 16 24.4 10.7 2.7/4.8 56.6 1.3/4.5 29.2 1.4/1.7 0.0* 1.9 3.7 5.6 1.9 1.0 2.8 0.0 2.0 1.8 11.3 -3.3
Adam Adamec BA Nymburk 18 29 21.2 5.9 1.4/3.1 44.4 0.8/2.8 29.6 0.6/1.0 0.0* 0.5 2.5 3.0 2.4 2.0 2.0 0.0 1.2 2.9 5.6 1.8
Vojtěch Čermák Válečníci Děčín 18 21 24.2 8.0 1.7/4.2 39.8 1.0/3.7 28.6 1.6/2.5 62.3 2.1 2.9 5.0 1.9 1.3 2.1 0.0 2.7 2.4 8.5 -6.2
Robert Lízálek Sokol pražský 19 19 25.8 8.7 3.0/6.0 50.0 0.3/1.5 0.0* 1.8/4.4 41.0 1.3 3.6 4.8 4.3 1.7 3.2 0.1 4.0 3.3 10.7 2.4
Matyáš Řezníček BK Loko Plzeň 18 24 22.7 6.9 1.8/3.3 53.8 0.7/2.9 24.3 1.2/1.8 0.0* 0.3 2.0 2.4 1.6 0.9 1.9 0.0 1.9 2.3 5.2 0.0
Jakub Křišťan Sokol pražský 18 15 24.7 11.0 2.8/6.1 46.2 1.1/4.3 26.2 2.0/2.9 68.2 1.5 5.3 6.7 0.9 1.1 2.3 0.0 2.5 3.0 10.3 -5.5
Samuel Macht USK 18 28 17.8 5.9 2.4/4.0 60.4 0.1/0.2 0.0* 0.9/1.4 0.0* 2.6 3.8 6.4 0.5 0.5 0.8 0.0 1.1 1.7 10.4 3.3
12 Šimon Polívka Tygři Brno 19 24 24.1 6.8 1.7/4.5 37.0 0.7/2.6 25.4 1.5/2.3 64.8 1.3 1.6 2.8 1.0 0.8 1.7 0.0 1.9 2.1 4.0 -2.3
Jon Ismajli GBA Lions J. Hradec 19 19 20.8 8.2 2.2/4.5 47.7 0.8/2.6 32.0 1.4/2.1 65.0 1.1 4.0 5.1 2.1 1.4 2.3 0.0 2.1 2.2 9.6 8.7
Adam Štěpánek NH Ostrava 18 17 20.9 9.1 3.2/5.6 56.3 0.4/2.5 16.3 1.5/2.3 66.7 0.6 1.1 1.8 0.9 0.9 2.3 0.0 2.0 1.9 5.2 -3.6
Daniel Střílka Sokol pražský 19 22 21.7 6.8 2.5/5.1 49.6 0.3/1.3 0.0* 0.7/1.2 0.0* 2.0 2.3 4.3 0.9 0.6 1.4 0.0 1.0 2.2 6.7 -0.7
Lukáš Rotrekl BASKET Brno 19 22 17.5 6.8 1.8/3.4 52.0 0.6/2.0 29.5 1.5/2.2 66.7 1.0 3.5 4.5 1.2 1.6 1.0 0.1 1.8 3.3 8.5 7.2
8 Michal Bílek PCE 19 19 23.1 7.8 2.3/4.3 53.1 0.5/2.6 18.4 1.9/2.9 65.5 1.1 3.8 4.8 3.3 0.9 2.3 0.1 2.9 2.5 10.6 -2.6
Melichar Baštář BA Nymburk 18 28 20.6 5.3 1.8/4.3 42.1 0.3/1.2 0.0* 0.8/1.8 0.0* 2.3 2.2 4.5 1.0 0.8 1.3 0.0 1.7 2.7 4.8 3.3
Sebastian Křemen BA Nymburk 18 18 24.3 7.9 2.1/4.6 44.6 0.7/2.2 30.8 1.8/2.6 70.2 1.1 2.4 3.6 3.3 0.8 1.9 0.1 1.9 2.1 8.9 7.1
Petr Procházka Sokol Písek 19 25 17.6 5.7 2.2/3.8 58.9 0.0/0.2 0.0* 1.2/2.4 51.7 2.2 2.1 4.3 1.0 0.9 1.4 0.0 2.6 3.0 7.5 2.9
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 19 22 26.3 6.5 0.9/3.9 23.5 1.0/5.0 20.0 1.6/2.6 62.1 1.7 2.2 3.9 3.1 1.1 3.4 0.0 2.5 1.6 4.0 -6.5
Thomas Stanko BA Nymburk 17 15 23.5 9.3 2.3/4.3 54.7 1.0/2.6 38.5 1.6/2.4 66.7 1.9 2.1 4.1 0.3 0.8 1.3 0.0 1.7 2.0 8.7 -1.9
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 18 24 13.8 5.7 1.7/3.4 48.8 0.5/1.5 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.4 1.6 2.0 0.5 0.8 1.4 0.0 0.8 2.0 3.4 2.2
Matyáš Vítek Snakes Ostrava 17 28 18.8 4.9 0.6/2.0 32.1 0.9/3.0 29.4 0.9/1.3 0.0* 0.4 1.4 1.8 0.9 0.5 2.5 0.0 1.3 2.1 0.7 -6.1
41 Matěj Hofman Tygři Brno 19 24 11.8 5.6 2.0/3.3 60.0 0.0/0.1 0.0* 1.6/2.4 66.7 1.8 1.5 3.3 0.0 0.3 0.9 0.0 2.0 1.7 6.6 1.8
Daniel Stefanov Snakes Ostrava 17 25 25.7 5.2 1.5/3.1 48.1 0.6/2.0 28.0 0.6/0.8 0.0* 0.9 1.4 2.3 1.1 1.0 1.2 0.0 0.7 1.7 4.1 -6.0
Jan Florčík NH Ostrava 18 28 24.2 4.6 2.0/4.3 45.8 0.1/1.4 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.7 3.3 4.0 0.7 0.8 1.3 0.0 1.0 1.3 4.5 -4.5
Matyáš Kraut USK 19 29 20.2 4.5 1.9/4.0 47.0 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.8 0.0* 2.5 3.6 6.0 0.4 0.7 1.4 0.0 1.4 3.1 5.8 2.2
23 Adam Vondráček PCE 19 21 21.7 6.1 1.0/2.1 44.4 1.3/5.3 25.0 0.2/0.7 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.9 1.0 1.4 0.0 0.7 1.9 1.8 -5.1
Filip Luňáček Tygři Praha 18 17 19.5 7.3 2.8/4.4 64.0 0.0 0.0* 1.6/3.1 52.8 1.4 2.9 4.3 1.0 0.5 2.2 0.0 2.8 3.2 7.4 1.6
Adam Kašok NH Ostrava 19 18 29.2 6.8 2.1/5.8 36.2 0.3/2.0 16.7 1.6/2.9 52.8 1.4 2.1 3.4 0.7 1.4 1.2 0.0 2.2 1.9 4.6 -10.4
16 Filip Horváth PCE 17 19 18.5 6.3 1.0/2.7 36.5 1.1/3.6 30.4 1.0/1.5 0.0* 0.8 2.4 3.3 2.2 1.2 2.5 0.0 1.6 2.1 5.3 -2.3
Petr Valeš Tygři Praha 19 29 15.1 4.0 1.9/4.3 44.4 0.0/0.0 0.0* 0.2/1.2 0.0* 1.4 2.0 3.5 0.4 0.4 1.1 0.0 0.8 2.1 3.5 6.1
Martin Kučírek Válečníci Děčín 17 23 18.9 5.0 1.0/2.3 42.6 0.7/3.2 23.0 0.8/1.8 0.0* 1.3 1.8 3.2 1.2 1.2 0.9 0.1 1.8 2.3 4.4 -3.3
33 Michal Slovák Tygři Brno 19 11 28.0 10.2 3.4/8.5 39.4 0.4/2.1 17.4 2.4/3.6 65.0 1.1 4.8 5.9 3.0 1.5 2.8 0.1 3.6 3.0 10.2 -2.0
Jan Bečka Válečníci Děčín 18 18 17.3 6.2 2.6/5.6 45.5 0.0/0.1 0.0* 1.1/2.3 45.2 1.8 3.1 4.9 0.7 0.6 2.2 0.0 2.0 2.9 4.9 -4.8
5 Lukáš Hauf Tygři Brno 18 30 17.1 3.7 0.5/1.7 0.0* 0.7/2.2 30.8 0.7/1.3 0.0* 0.3 1.3 1.6 1.4 0.5 1.7 0.0 1.3 2.0 1.6 -1.2
Danylo Sierov GBA Sojky Pelhřimov 18 28 20.5 3.8 1.6/3.4 45.8 0.0/0.8 0.0* 0.6/0.7 0.0* 1.3 3.0 4.3 0.7 0.4 1.3 0.0 0.8 2.2 3.9 -6.0
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 19 24 21.8 4.4 1.3/2.3 56.4 0.4/2.1 18.0 0.7/2.0 0.0* 1.8 2.7 4.5 1.2 1.1 1.0 0.0 2.5 2.3 6.4 -8.5
26 Jan Kubánek PCE 18 21 19.3 5.0 0.9/2.0 44.2 0.9/3.2 28.4 0.5/0.7 0.0* 0.6 1.2 1.8 1.7 1.1 2.7 0.0 1.2 2.4 2.3 -4.9
Filip Záhoř BK Loko Plzeň 18 22 19.2 4.8 2.2/3.4 65.3 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.1 3.0 4.1 0.8 0.5 1.0 0.0 1.1 2.2 6.6 0.5
František Svoboda BASKET Brno 18 20 20.1 5.3 1.3/3.1 41.9 0.8/2.2 37.2 0.3/0.6 0.0* 0.5 2.0 2.5 0.9 0.7 1.4 0.0 1.1 1.9 4.0 6.0
Jan Žalud Slavoj Litoměřice 19 9 28.0 11.6 2.4/7.0 34.9 2.0/8.6 23.4 0.7/0.9 0.0* 0.6 1.4 2.0 2.0 1.8 3.3 0.1 1.6 1.7 2.7 -13.1
Andrej Majerník BA Nymburk 17 16 20.5 6.4 2.2/4.2 52.2 0.3/1.5 0.0* 1.1/1.8 0.0* 3.0 3.1 6.1 0.4 0.3 0.9 0.0 1.7 3.3 7.0 2.7
Metoděj Pazdera NH Ostrava 16 19 21.8 5.3 2.2/5.1 43.8 0.1/0.4 0.0* 0.7/2.5 29.8 1.5 2.4 3.9 0.5 1.3 1.6 0.0 1.8 2.6 3.8 -5.0
Michal Grill GBA Lions J. Hradec 18 23 16.6 4.3 1.5/2.8 54.7 0.3/1.3 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.4 2.0 3.4 1.2 0.8 0.8 0.1 1.0 2.0 5.7 4.5
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 17 20 16.4 5.0 1.0/2.3 43.5 0.8/2.7 27.8 0.7/0.9 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.8 0.4 1.3 0.0 1.0 1.2 2.8 -5.7
Matyáš Zita Sokol Písek 17 22 16.7 4.3 1.1/2.3 49.0 0.5/1.6 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.9 1.0 1.3 0.0 1.0 2.0 2.9 4.3
Jan Kopunec Sokol Písek 17 22 12.8 4.1 0.8/1.4 0.0* 0.7/1.8 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.5 0.5 1.0 1.0 0.8 0.7 0.1 0.6 1.4 3.5 4.0
Jan Mondschein USK 17 28 15.9 3.1 0.8/2.1 37.3 0.3/0.7 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.7 0.6 0.7 0.0 1.1 2.3 1.5 2.9
Hugo Lejsek PCE 17 14 15.6 6.2 2.2/3.9 57.4 0.4/1.4 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.1 3.8 4.9 1.8 1.0 2.0 0.1 1.0 1.5 8.6 -0.5
Jakub Jícha Snakes Ostrava 18 26 19.5 3.3 0.6/1.6 0.0* 0.5/2.3 23.7 0.5/0.9 0.0* 0.2 1.0 1.2 0.6 0.3 1.7 0.0 1.0 2.3 -0.7 -7.4
Martin Švabík GBA Lions J. Hradec 19 21 12.8 4.1 1.3/2.5 50.9 0.3/1.3 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.9 1.6 2.5 0.7 0.6 0.8 0.0 0.8 1.2 4.4 5.8
Ondřej Pánek Sokol pražský 18 24 20.8 3.5 0.9/2.2 42.3 0.4/2.1 19.6 0.5/0.9 0.0* 1.2 1.8 3.0 3.1 1.6 2.1 0.1 0.9 2.3 4.3 -7.4
Cedric Oupoh GBA Lions J. Hradec 18 19 14.7 4.3 1.3/3.0 43.9 0.3/1.2 0.0* 0.9/1.5 0.0* 1.4 2.7 4.1 0.6 0.9 1.0 0.0 1.2 1.9 5.2 3.9
Fletcher Beveridge GBA Sojky Pelhřimov 19 22 17.5 3.7 1.1/2.5 42.9 0.4/2.4 15.4 0.4/0.7 0.0* 0.3 2.4 2.7 1.3 1.7 2.0 0.0 0.9 1.7 2.8 -4.7
Jan Kvapil Slavoj Litoměřice 19 22 13.9 3.6 1.1/2.4 46.2 0.4/0.8 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.3 2.1 3.4 0.6 0.8 1.0 0.0 0.6 2.5 3.5 -4.0
Alexandr Krob Válečníci Děčín 16 17 13.8 4.7 1.2/2.8 44.7 0.6/2.1 31.4 0.3/0.7 0.0* 1.2 1.6 2.8 0.9 0.8 1.4 0.0 0.6 1.6 3.5 1.2
Leonardo Varsík NH Ostrava 19 8 19.9 9.9 1.6/2.8 59.1 1.8/6.3 28.0 1.4/1.5 0.0* 0.8 1.6 2.4 0.9 1.5 1.6 0.1 1.0 2.6 5.6 -8.5
Erik Šimoňák GBA Sojky Pelhřimov 19 16 16.1 4.8 2.1/4.4 48.6 0.0/0.4 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.5 2.1 3.6 0.4 0.3 1.6 0.0 1.2 1.6 3.8 -7.0
Georgios Siotas GBA Lions J. Hradec 19 19 13.9 3.9 1.0/1.4 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.2 1.5 2.7 0.6 0.4 0.9 0.0 1.1 1.1 5.1 7.2
Přemysl Dubový BK Opava 18 20 14.7 3.7 0.7/1.6 0.0* 0.6/2.4 25.5 0.5/0.6 0.0* 0.8 0.5 1.2 0.7 0.6 0.6 0.1 0.6 1.8 1.6 1.6
Jan Přecechtěl BK Opava 18 22 15.3 3.3 0.9/2.4 37.7 0.3/1.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.0 2.5 3.5 1.1 0.5 0.3 0.2 0.7 2.4 3.4 0.9
18 Adam Hollý Tygři Brno 18 15 17.2 4.9 1.5/4.1 37.7 0.3/2.0 13.3 1.0/1.5 0.0* 0.7 2.0 2.7 1.3 1.1 2.0 0.0 1.3 1.1 3.7 0.7
Samuel Groll BK Loko Plzeň 18 24 12.3 3.0 0.5/0.8 0.0* 0.5/2.4 22.4 0.4/0.8 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.4 0.4 0.6 0.0 0.6 1.4 1.2 -0.6
Gabriel Špaček NH Ostrava 17 16 23.1 4.4 1.9/4.0 46.9 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.1 0.0* 2.1 4.6 6.8 0.5 0.6 1.0 0.0 1.2 3.6 7.1 0.9
Matěj Adamec Snakes Ostrava 18 24 15.5 3.0 0.9/1.6 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.3 1.7 2.0 0.5 0.4 1.0 0.0 1.0 1.8 2.5 -6.8
Tim Vallet Sokol Písek 17 22 10.3 3.2 0.4/1.0 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.9/1.1 0.0* 0.1 0.5 0.6 0.5 0.2 0.8 0.0 0.8 1.3 1.4 1.0
Matěj Danko PCE 18 14 13.0 4.9 1.1/2.7 42.1 0.8/2.6 30.6 0.3/0.7 0.0* 0.7 1.0 1.7 0.9 0.9 1.6 0.0 0.7 1.3 2.4 0.8
Matěj Prokeš BA Nymburk 18 26 8.1 2.6 0.4/0.8 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.0 0.2 0.2 0.0 0.3 0.5 2.2 1.7
Ivaylo Ivanov Skrinski GBA Lions J. Hradec 17 13 13.4 5.2 1.2/2.4 51.6 0.6/2.7 22.9 0.8/1.2 0.0* 0.5 1.4 1.8 1.6 0.8 1.5 0.1 1.2 1.3 4.5 4.5
Petr Arendarčík BK Opava 19 23 17.1 2.9 1.1/2.6 43.3 0.0/0.6 0.0* 0.5/1.3 0.0* 1.3 1.5 2.8 1.0 0.4 0.8 0.1 1.0 1.4 3.3 -0.1
Miks Zviedrans GBA Lions J. Hradec 18 12 20.2 5.4 1.4/2.8 50.0 0.4/1.6 0.0* 1.3/2.2 61.5 1.1 2.2 3.3 1.8 1.3 1.2 0.1 1.9 2.0 7.4 7.0
Martin Straka GBA Sojky Pelhřimov 18 14 16.9 4.5 1.0/2.6 37.8 0.5/3.6 13.7 1.0/1.7 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.4 0.7 1.0 0.0 1.5 1.6 1.0 -5.0
Ervín Gerö NH Ostrava 19 15 14.1 4.0 1.5/3.3 44.9 0.1/0.5 0.0* 0.9/1.5 0.0* 1.0 1.3 2.3 1.1 0.1 1.2 0.1 1.4 1.4 3.4 -0.1
Benjamin Adler Slavoj Litoměřice 17 8 18.3 7.3 1.1/3.4 33.3 1.5/4.6 32.4 0.5/0.5 0.0* 0.5 1.9 2.4 0.4 0.5 2.0 0.0 0.8 0.8 3.3 -0.1
Vojtěch Klein USK 19 13 19.5 4.4 0.9/2.6 35.3 0.7/3.2 22.0 0.5/0.8 0.0* 1.8 2.4 4.2 0.8 0.5 0.9 0.1 0.5 1.8 3.3 5.3
Tomáš Jůza BASKET Brno 18 23 6.1 2.4 0.4/0.5 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.3 0.3 0.3 0.0 0.5 0.4 2.3 5.7
Filip Mráz Slavoj Litoměřice 19 28 20.6 1.9 0.9/3.0 28.6 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.7 0.0* 1.0 2.2 3.1 0.9 0.5 1.3 0.0 1.0 2.4 1.1 -11.1
Jan Vejdovec Sokol pražský 19 23 11.5 2.3 0.6/1.7 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.9 2.0 2.9 0.5 0.3 1.2 0.0 0.8 0.6 2.4 -4.4
František Harazin BK Opava 17 10 14.5 5.2 0.9/2.8 32.1 0.9/2.3 39.1 0.7/1.2 0.0* 1.1 1.1 2.2 0.3 0.4 0.7 0.0 1.0 1.2 3.5 -3.2
Jakub Pohánka GBA Sojky Pelhřimov 18 13 10.8 4.0 1.2/2.4 51.6 0.5/2.8 16.7 0.2/0.5 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.6 0.7 1.5 0.0 0.5 1.7 0.4 -4.2
31 Tomáš Mořický Tygři Brno 19 23 14.6 2.3 0.6/1.2 0.0* 0.1/1.2 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.4 1.0 1.3 1.0 0.3 1.0 0.0 1.2 2.2 0.7 -4.1
Witold Wojciech Czerenkiewicz GBA Sojky Pelhřimov 19 4 28.5 11.8 3.3/6.8 48.1 1.5/4.0 37.5 0.8/1.0 0.0* 4.0 5.0 9.0 1.0 0.5 1.5 0.2 1.0 1.5 14.3 2.3
Cinar Yagci NH Ostrava 18 13 13.1 3.5 0.6/1.5 0.0* 0.5/2.4 22.6 0.7/1.0 0.0* 0.5 1.4 1.9 2.0 0.5 1.6 0.1 0.9 1.4 3.1 -0.5
Filip Čihák Sokol Písek 18 14 17.4 3.1 1.1/3.1 36.4 0.2/2.6 8.3 0.2/0.6 0.0* 1.0 0.6 1.6 1.3 0.8 1.1 0.1 0.6 2.1 -0.5 -0.2
Jonáš Pavlíček NH Ostrava 18 17 12.0 2.6 1.2/2.4 50.0 0.0 0.0* 0.2/0.8 0.0* 1.6 2.2 3.8 0.7 0.6 0.9 0.0 0.8 2.2 4.1 -0.9
Ondřej Kahánek Sokol pražský 19 12 11.2 3.6 0.8/1.8 0.0* 0.4/2.0 20.8 0.7/1.0 0.0* 0.4 0.8 1.3 0.4 0.3 0.8 0.0 0.8 0.4 2.2 -1.1
Marek Vonášek Slavoj Litoměřice 18 14 16.6 3.1 0.6/2.2 29.0 0.1/1.0 0.0* 1.6/2.9 55.0 0.5 1.0 1.5 0.7 0.9 1.7 0.0 2.4 0.7 2.4 -3.1
14 Ondřej Krejčík PCE 18 8 19.6 5.3 1.0/2.6 38.1 0.6/3.5 17.9 1.4/2.5 55.0 1.1 1.0 2.1 1.5 1.1 2.1 0.1 2.9 2.0 3.1 -9.9
Lukáš Richter BASKET Brno 18 21 12.2 2.0 0.9/1.3 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.5 0.7 1.2 0.9 0.8 0.7 0.1 0.8 0.6 2.9 0.9
24 Matěj Kolík PCE 17 7 17.0 5.9 1.3/3.4 37.5 0.4/1.9 0.0* 2.0/3.1 63.6 1.1 0.7 1.9 2.0 0.7 1.0 0.3 2.0 1.9 4.9 -5.0
Viktor Novák NH Ostrava 16 8 10.8 4.9 1.9/3.1 60.0 0.1/0.3 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.1 1.5 2.6 0.4 0.9 1.6 0.0 1.1 1.5 4.6 -1.4
Jan Jeřábek Válečníci Děčín 17 9 14.1 4.3 1.1/1.8 0.0* 0.4/2.8 16.0 0.8/1.2 0.0* 0.4 1.9 2.3 0.4 1.4 1.4 0.0 1.2 0.7 4.2 -5.9
Ivan Dziubenko GBA Sojky Pelhřimov 18 18 11.1 2.2 0.7/1.6 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.8 0.4 1.9 0.0 0.7 1.2 0.9 -6.5
David Michal BK Loko Plzeň 18 23 9.4 1.7 0.5/1.0 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.3 0.5 0.7 0.0 0.6 1.0 0.7 -1.7
17 Ondřej Provazník PCE 17 11 12.4 3.5 0.8/2.1 39.1 0.3/0.9 0.0* 1.0/1.5 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.7 0.5 1.3 0.1 1.3 1.3 2.5 -6.1
Šimon Skopal Snakes Ostrava 17 26 8.7 1.4 0.3/0.7 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.2 0.8 0.9 0.2 0.2 0.5 0.0 0.3 1.2 0.4 -5.0
Filip Karlíček BK Loko Plzeň 19 16 11.5 2.0 0.9/1.3 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.4 0.6 0.9 1.3 0.4 0.4 0.2 0.6 1.0 2.8 2.7
Ilja Kurucs GBA Lions J. Hradec 17 11 12.6 2.9 0.9/2.4 38.5 0.2/0.7 0.0* 0.5/1.4 0.0* 0.9 2.8 3.7 0.6 0.1 0.9 0.1 1.0 1.6 3.5 0.7
Šimon Michael Kovář Sokol pražský 19 22 8.6 1.4 0.5/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.7 0.6 1.3 0.1 0.1 0.4 0.0 0.6 1.3 0.9 -0.7
Albert Heinz GBA Sojky Pelhřimov 19 17 9.9 1.8 0.5/1.5 0.0* 0.1/1.2 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.2 1.5 1.7 0.6 0.6 1.1 0.0 0.8 0.8 1.4 -4.4
Marek Chvojka Sokol pražský 18 14 11.8 2.1 0.9/2.5 34.3 0.0/0.1 0.0* 0.4/1.1 0.0* 1.6 2.0 3.6 0.2 0.1 0.9 0.0 0.7 1.1 2.4 -1.2
Tomáš Novák Válečníci Děčín 17 16 10.4 1.8 0.1/0.6 0.0* 0.4/1.6 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.8 0.2 0.7 0.1 0.9 0.8 1.1 -5.8
Matěj Mišejko Válečníci Děčín 17 20 10.0 1.5 0.4/1.1 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.0 1.2 2.1 0.3 0.2 0.8 0.0 0.9 1.9 0.7 -3.8
Jiří Cepník Slavoj Litoměřice 18 15 12.0 1.8 0.7/1.1 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.6 0.2 0.8 0.4 0.4 0.5 0.1 0.5 0.9 1.4 -2.7
Jonáš Janota BA Nymburk 19 22 7.5 1.2 0.4/0.9 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.5 0.3 0.8 0.1 0.3 0.2 0.0 0.5 0.8 0.8 -0.2
13 Šimon Krinke Tygři Brno 19 4 26.3 6.5 1.8/4.5 38.9 0.8/2.8 27.3 0.8/0.8 0.0* 1.8 3.3 5.0 2.3 1.5 2.5 0.2 2.0 2.3 7.8 -6.8
Petr Poláček BK Loko Plzeň 18 21 8.4 1.2 0.4/0.8 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.7 0.8 0.8 0.0 0.2 0.3 1.9 -1.2
Tomáš Rumanko GBA Sojky Pelhřimov 19 17 14.9 1.5 0.4/1.2 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.4 1.8 2.2 0.5 0.2 1.4 0.0 0.4 1.7 0.1 -5.7
Nolan Eric Junior Kemm GBA Lions J. Hradec 17 3 21.7 8.3 1.3/4.7 28.6 1.0/2.7 37.5 2.7/4.7 57.1 2.0 2.3 4.3 3.3 0.7 1.7 0.7 3.0 1.3 10.0 4.7
Ondřej Benda Sokol Písek 17 23 5.7 1.1 0.3/0.6 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.3 0.2 0.5 0.0 0.0 0.6 0.4 1.5
2 David Balog Tygři Brno 17 18 6.7 1.3 0.6/1.9 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.1 0.1 0.4 0.0 0.4 1.3 0.6 -1.1
Ondřej Petrák BA Nymburk 18 8 10.5 3.0 1.1/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.8/1.8 0.0* 1.4 2.4 3.8 0.1 0.3 0.6 0.0 1.0 1.1 5.3 7.0
Ondřej Holý BK Loko Plzeň 18 9 6.3 2.4 0.3/0.6 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.0 0.0 0.1 0.0 0.4 0.7 2.6 2.9
Dominik Smělý BA Nymburk 18 13 10.1 1.6 0.5/1.2 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.5 0.5 0.9 0.6 0.4 0.3 0.2 0.2 1.2 1.2 2.5
Filip Zdrubecký Tygři Praha 18 17 12.1 1.2 0.4/0.9 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.8 0.7 0.5 0.1 0.4 1.4 2.1 1.5
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 17 15 7.3 1.3 0.1/0.5 0.0* 0.3/1.6 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.3 0.4 0.7 0.0 0.5 0.9 -0.4 -5.9
Dominik Turek Snakes Ostrava 19 26 5.5 0.7 0.2/0.2 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.1 0.2 0.3 0.0 0.1 0.3 0.5 -4.0
Ondřej Franěk Tygři Praha 18 7 10.4 2.6 0.4/1.3 0.0* 0.1/1.4 0.0* 1.3/2.6 50.0 0.3 1.4 1.7 0.4 0.3 1.1 0.1 2.0 1.4 1.1 -2.4
Andrej Čorba Sokol pražský 19 3 16.3 5.7 0.7/4.3 15.4 1.0/2.3 42.9 1.3/2.7 50.0 0.3 3.0 3.3 1.0 1.0 3.3 0.1 1.7 1.3 1.7 -12.7
Tomáš Richter BASKET Brno 18 13 8.5 1.3 0.5/0.8 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.8 0.4 1.2 0.1 0.6 0.5 1.7 3.5
Martin Zavadil Snakes Ostrava 19 13 12.3 1.2 0.3/0.8 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.4 0.9 1.2 0.0 0.4 1.2 0.5 -7.5
Martin Vraspír USK 17 27 5.2 0.6 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.1 0.3 0.3 0.0 0.1 0.7 -0.2 -1.0
Matyáš Kaspřík Snakes Ostrava 17 15 6.3 1.0 0.3/0.7 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.3 0.2 0.5 0.0 0.2 0.4 0.2 -2.0
Jakub Baxa GBA Sojky Pelhřimov 18 18 10.6 0.8 0.3/0.8 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.3 0.8 0.8 0.0 0.4 1.5 -0.2 -6.8
František Skřivánek Tygři Praha 19 22 6.6 0.6 0.1/0.7 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.2 0.4 0.3 0.0 0.0 0.8 -0.1 0.4
Daniel Prchal NH Ostrava 16 4 16.3 3.5 1.3/2.8 45.5 0.3/1.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 1.3 1.3 0.3 0.8 3.0 0.0 0.5 1.3 -0.5 -10.3
Filip Vojtaník BASKET Brno 18 9 8.8 1.4 0.4/0.9 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.3 0.4 0.8 0.7 1.1 0.6 0.1 0.9 1.0 1.3 7.4
Marek Jež BASKET Brno 19 8 10.0 1.6 0.8/1.6 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.4 0.6 1.0 0.5 0.4 1.4 0.0 0.3 1.4 -0.8 3.0
Kristijonas Stračkaitis GBA Lions J. Hradec 17 4 8.0 3.3 0.8/1.5 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.8 0.5 1.3 0.3 0.3 1.3 0.1 0.3 0.5 2.3 0.8
Václav Wiesner Slavoj Litoměřice 16 11 13.6 1.1 0.2/1.1 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.4 0.3 0.7 0.0 0.5 0.5 0.5 -8.1
13 Adam Kněžour PCE 17 4 10.8 3.0 0.8/1.5 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.8/0.8 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.3 0.5 1.5 0.0 1.0 1.8 1.0 2.0
15 Štěpán Koudelka Tygři Brno 18 21 4.4 0.5 0.2/0.8 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2 0.2 0.4 0.1 0.1 0.1 0.0 0.1 0.8 -0.5 -1.8
Matěj Střelba Tygři Praha 17 15 6.4 0.7 0.3/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.4 0.3 0.2 0.1 0.4 0.3 0.9 0.8
Marco Kormanik NH Ostrava 17 5 8.8 2.2 0.8/1.6 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.4 0.4 0.8 1.0 0.6 1.0 0.2 0.8 1.2 1.4 1.6
Eduards Abele GBA Lions J. Hradec 17 3 5.0 3.3 1.3/1.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.7 0.7 0.3 0.7 1.0 0.3 4.7 1.7
Matěj Váňa Sokol pražský 18 17 6.3 0.6 0.1/0.5 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.2 0.1 0.6 0.0 0.2 0.9 -1.0 -0.4
Jakub Žalud Slavoj Litoměřice 16 1 27.0 9.0 0.0/6.0 0.0 3.0/6.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 2.0 3.0 -1.0 0.0
Leonardas Kozlovas GBA Sojky Pelhřimov 17 3 13.0 3.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.3 2.7 3.0 0.7 0.0 1.7 0.1 0.0 0.0 3.0 1.0
Lukáš Slezák NH Ostrava 17 6 8.0 1.3 0.5/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.2 1.7 0.7 -4.3
Eliáš Kalisz NH Ostrava 19 2 12.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 0.5 3.5 -5.0
Richard Novák NH Ostrava 16 7 8.1 1.1 0.4/1.3 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.3 0.4 1.1 0.0 1.6 0.6 0.4 -0.6
Matěj Kučera BK Loko Plzeň 19 7 4.6 1.0 0.3/0.4 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.1 0.1 0.4 0.0 0.0 0.6 0.0 -0.9
Jakub Piotr Pasieczny GBA Lions J. Hradec 19 5 11.6 1.4 0.4/1.2 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.4 0.6 1.0 0.0 1.0 0.2 0.0 1.4 -0.6 4.2
Jakub Macháček Sokol pražský 19 5 11.0 1.4 0.6/0.8 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.2/0.4 0.0* 1.0 1.6 2.6 0.6 0.0 1.0 0.1 0.2 1.6 1.0 -12.8
Lukáš Tichý NH Ostrava 16 2 10.0 3.0 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.5 2.0 2.5 1.0 0.0 1.5 0.3 0.5 1.5 3.0 -9.0
Karel Rajchl Válečníci Děčín 19 6 8.8 1.0 0.0/0.8 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.3 0.8 0.7 0.7 0.5 0.2 0.0 0.7 0.2 1.3
19 Martin Matula Tygři Brno 18 16 3.3 0.4 0.1/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.3 0.2 0.4 0.1 0.1 0.2 0.0 0.2 0.3 0.1 -1.1
Matyáš Krejčí USK 17 23 2.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.1 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.2 0.0 0.6
Jakub Rajčan BK Opava 19 7 4.3 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.9 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.3 -0.7 -0.7
Nikolas Theodoru BK Opava 18 8 4.1 0.6 0.1/0.4 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.8 0.9 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.1 0.0 0.4
Michal Podrazil Tygři Praha 18 12 6.0 0.4 0.2/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.0 0.3 0.2 0.0 0.6 0.8 1.6 0.0
Patrik Verdan BK Loko Plzeň 17 3 10.7 1.3 0.7/2.0 33.3 0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.7 0.3 1.0 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 1.0 0.3 -4.0
27 Adam Vaník Tygři Brno 19 11 3.7 0.4 0.2/0.5 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.2 0.5 0.4 0.0 0.3 0.1 0.1 0.1 0.5 -2.2
Ondřej Petržík BK Loko Plzeň 19 2 10.0 1.5 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 1.5/2.0 75.0 0.5 1.0 1.5 0.5 1.0 1.5 0.2 2.0 1.5 2.0 -4.5
Šimon Brzák Sokol pražský 17 3 7.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.3 0.3 0.0 0.3 0.3 0.7 -6.7
Štěpán Kraus Sokol pražský 17 3 8.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.3 0.7 1.7 0.1 0.0 1.0 -0.7 -2.7
Vojtěch Kašpárek BK Opava 17 10 3.8 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.0 0.0 0.1 0.0 0.1 0.5 0.3 -3.6
Tomáš Zronek Sokol pražský 17 3 9.3 0.7 0.0/1.3 0.0* 0.0/1.7 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.3 0.3 1.7 0.7 0.3 1.7 0.3 0.7 -0.3 0.0
Václav Warisch BK Opava 17 2 7.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 1.5
Antonín Kabriel Sokol Písek 17 6 3.2 0.3 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2 0.2 0.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.2 0.2 1.2 -1.2
Šimon Veitz Sokol pražský 17 3 3.3 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 0.0 0.3 -2.0
Jakub Frič BA Nymburk 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Gruber BASKET Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Richard Dittrich BA Nymburk 18 3 2.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 -1.0 -0.7
6 Marek Stejskal PCE 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tadeáš Maňák Sokol pražský 17 3 7.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3 0.7 0.3 -1.7
17 Martin Svoboda Sokol Písek 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Revaz Tavartkiladze GBA Sojky Pelhřimov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Mršťák NH Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Rolands Lavrinovičs GBA Lions J. Hradec 16 2 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.5 1.5
Adam Krstevski USK 17 19 1.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.2
Adam Hezina BK Loko Plzeň 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Filip Koval Slavoj Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Libánský PCE 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0