2. liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 267
BK Vlci Žďár
TJ Třebíč
10. 12. 2023
10:00
Hala TJ ŽĎAS Filip Dombrovský
Aleš Chlup
80
65
13
14
32
32
51
48
Review
skupina C 1. kolo 269
BK Hladnov Ostrava
Slávie Ostravská Univerzita
9. 12. 2023
17:30
Gymnázium Hladnov René Klapetek
Jan Menšík
91
66
18
14
35
26
63
51
Review
skupina C 1. kolo 265
TJ Sokol Karviná
Basketpoint Frýdek-Místek
9. 12. 2023
18:00
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Ondřej Rusz
105
61
19
21
48
35
81
47
Review
skupina C 1. kolo 266
TJ Šumperk
SK UP Olomouc
9. 12. 2023
18:00
Hala Tyršův stadion Jan Hecl
Dominik Štancl
83
62
24
8
43
31
62
45
Review
skupina C 1. kolo 268
SK Basket RENOCAR
TJ Slavia Kroměříž
9. 12. 2023
18:00
SH Podolí u Brna Michal Škaroupka
Michal Slovák
84
81
20
19
44
42
61
62
Review
skupina C 1. kolo 270
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Žabovřesky
16. 1. 2024
20:15
SH Rosnička Brno Michal Kult
Natálie Karabínová
85
68
18
12
44
34
62
50
Review
skupina C 2. kolo 271
TJ Sokol Karviná
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
16. 9. 2023
13:45
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Matouš Přidal
79
83
11
17
32
42
57
57
Review
skupina C 2. kolo 275
BK Vlci Žďár
SK Basket RENOCAR
16. 9. 2023
17:00
Hala TJ ŽĎAS Antonín Kapl
Aleš Chlup
70
74
30
24
36
45
47
64
Review
skupina C 2. kolo 273
TJ Šumperk
BK Hladnov Ostrava
16. 9. 2023
18:00
Hala Tyršův stadion Jan Hecl
Marek Bešina
82
65
20
8
43
25
59
50
Review
skupina C 2. kolo 276
TJ Třebíč
TJ Slavia Kroměříž
16. 9. 2023
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Dominik Štancl
Matěj Sádovský
83
102
26
24
42
47
60
80
Review
skupina C 2. kolo 272
Basketpoint Frýdek-Místek
SK Žabovřesky
16. 9. 2023
18:30
Basketpoint aréna Dominik Holaň
David Tichý
61
100
9
32
28
56
53
70
Review
skupina C 2. kolo 274
SK UP Olomouc
Slávie Ostravská Univerzita
16. 9. 2023
19:00
SH UP Olomouc Jiří Krejčiřík
Dominik Krčmář
71
62
16
13
29
32
48
43
Review
skupina C 3. kolo 279
TJ Šumperk
Slávie Ostravská Univerzita
17. 9. 2023
10:00
Hala Tyršův stadion Jan Hecl
Marek Bešina
89
75
22
14
49
28
72
45
Review
skupina C 3. kolo 281
BK Vlci Žďár
TJ Slavia Kroměříž
17. 9. 2023
10:00
Hala TJ ŽĎAS Antonín Kapl
Aleš Chlup
87
91
16
22
45
44
64
70
Review
skupina C 3. kolo 282
TJ Třebíč
SK Basket RENOCAR
17. 9. 2023
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Dominik Štancl
Matěj Sádovský
67
90
16
26
40
42
51
67
Review
skupina C 3. kolo 277
TJ Sokol Karviná
SK Žabovřesky
17. 9. 2023
11:00
ZŠ Družby Karviná Dominik Holaň
Matouš Přidal
82
71
22
8
44
29
70
48
Review
skupina C 3. kolo 280
SK UP Olomouc
BK Hladnov Ostrava
17. 9. 2023
14:00
SH UP Olomouc Jiří Krejčiřík
Dominik Krčmář
71
76
15
13
30
38
55
52
Review
skupina C 3. kolo 278
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
17. 9. 2023
14:30
Basketpoint aréna Tomáš Kraina
David Tichý
66
100
11
27
25
53
44
73
Review
skupina C 4. kolo 286
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Třebíč
30. 9. 2023
17:15
SH Ostravské univerzity Lukáš Kapaňa
David Tichý
95
87
22
13
41
34
61
54
81
81
Review
skupina C 4. kolo 285
BK Hladnov Ostrava
BK Vlci Žďár
30. 9. 2023
17:30
Gymnázium Hladnov Jan Menšík
Ondřej Chodura
88
84
31
28
55
42
64
69
Review
skupina C 4. kolo 287
TJ Sokol Karviná
TJ Šumperk
30. 9. 2023
18:00
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Ondřej Rusz
98
74
30
19
52
29
77
53
Review
skupina C 4. kolo 288
Basketpoint Frýdek-Místek
SK UP Olomouc
30. 9. 2023
18:30
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
98
72
20
15
57
30
76
54
Review
skupina C 4. kolo 283
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Basket RENOCAR
30. 9. 2023
19:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Jiří Krejčiřík
95
101
23
21
54
44
71
62
86
86
Review
skupina C 4. kolo 284
SK Žabovřesky
TJ Slavia Kroměříž
29. 9. 2023
19:00
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Martin Račanský
95
81
32
23
43
41
76
55
Review
skupina C 5. kolo 292
Slávie Ostravská Univerzita
BK Vlci Žďár
1. 10. 2023
10:15
SH Ostravské univerzity Adam Giecek
David Tichý
85
91
24
24
34
42
62
76
Review
skupina C 5. kolo 291
BK Hladnov Ostrava
TJ Třebíč
1. 10. 2023
10:30
Gymnázium Hladnov Jan Menšík
Ondřej Chodura
75
61
15
20
38
35
50
49
Review
skupina C 5. kolo 290
SK Žabovřesky
SK Basket RENOCAR
1. 10. 2023
11:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Maxmilian Zavřel
69
75
19
18
40
41
56
60
Review
skupina C 5. kolo 293
TJ Sokol Karviná
SK UP Olomouc
1. 10. 2023
11:00
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Ondřej Rusz
96
55
24
16
55
30
74
46
Review
skupina C 5. kolo 289
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Slavia Kroměříž
1. 10. 2023
12:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Jiří Krejčiřík
76
65
16
15
29
26
46
44
Review
skupina C 5. kolo 294
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Šumperk
1. 10. 2023
14:30
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
101
115
28
30
55
57
75
89
Review
skupina C 6. kolo 297
BK Vlci Žďár
TJ Sokol Karviná
14. 10. 2023
15:20
Hala TJ ŽĎAS Petr Mynarčík
Jan Špaček
49
83
12
16
19
41
39
57
Review
skupina C 6. kolo 295
TJ Šumperk
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
14. 10. 2023
18:00
Hala Tyršův stadion Jonáš Kavan
René Klapetek
70
101
17
28
37
56
58
85
Review
skupina C 6. kolo 299
SK Basket RENOCAR
BK Hladnov Ostrava
14. 10. 2023
18:00
SH Podolí u Brna Jiří Fanta
Martin Račanský
88
54
23
22
42
34
60
49
Review
skupina C 6. kolo 300
TJ Slavia Kroměříž
Slávie Ostravská Univerzita
14. 10. 2023
18:00
Hala TJ Slavia Filip Dombrovský
Michal Škaroupka
78
55
21
14
36
29
56
54
Review
skupina C 6. kolo 296
SK UP Olomouc
SK Žabovřesky
14. 10. 2023
19:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Pavel Nehoda
44
86
13
19
21
37
29
61
Review
skupina C 6. kolo 298
TJ Třebíč
Basketpoint Frýdek-Místek
14. 10. 2023
19:00
Sportovní hala L. Pokorného Maxmilian Zavřel
Jan Bráblík
88
66
22
20
42
27
69
49
Review
skupina C 7. kolo 305
SK Basket RENOCAR
Slávie Ostravská Univerzita
15. 10. 2023
10:00
SH Podolí u Brna Jiří Fanta
Martin Račanský
95
67
24
20
52
33
69
49
Review
skupina C 7. kolo 306
TJ Slavia Kroměříž
BK Hladnov Ostrava
15. 10. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Lukáš Kapaňa
Jan Hecl
80
77
17
17
39
31
53
49
Review
skupina C 7. kolo 303
BK Vlci Žďár
Basketpoint Frýdek-Místek
15. 10. 2023
11:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Mynarčík
Jan Špaček
98
88
25
19
53
48
70
71
Review
skupina C 7. kolo 301
TJ Šumperk
SK Žabovřesky
15. 10. 2023
11:30
Hala Tyršův stadion Jonáš Kavan
René Klapetek
56
91
11
28
28
37
49
59
Review
skupina C 7. kolo 302
SK UP Olomouc
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
15. 10. 2023
11:30
SH UP Olomouc Pavel Nehoda
Antonín Kapl
72
87
22
23
43
37
53
62
Review
skupina C 7. kolo 304
TJ Třebíč
TJ Sokol Karviná
15. 10. 2023
12:00
Sportovní hala L. Pokorného Maxmilian Zavřel
Jan Bráblík
67
96
11
23
30
43
47
70
Review
skupina C 8. kolo 308
SK Žabovřesky
Slávie Ostravská Univerzita
4. 11. 2023
16:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Natálie Karabínová
83
75
23
19
46
41
64
61
Review
skupina C 8. kolo 307
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK Hladnov Ostrava
4. 11. 2023
18:00
Hala Univerzity Obrany Michal Komprs
Martin Račanský
89
54
29
12
52
26
74
39
Review
skupina C 8. kolo 309
TJ Sokol Karviná
SK Basket RENOCAR
4. 11. 2023
18:00
ZŠ Družby Karviná Vojtěch Ščurek
Adam Giecek
75
72
17
13
30
34
50
53
Review
skupina C 8. kolo 310
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Slavia Kroměříž
4. 11. 2023
18:00
Basketpoint aréna Tomáš Holubek
Petr Opletal
84
91
24
28
38
46
60
73
Review
skupina C 8. kolo 311
TJ Šumperk
BK Vlci Žďár
4. 11. 2023
18:00
Hala Tyršův stadion Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
100
82
30
23
56
41
77
65
Review
skupina C 8. kolo 312
SK UP Olomouc
TJ Třebíč
4. 11. 2023
19:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Michal Slovák
58
92
15
30
32
48
35
80
Review
skupina C 9. kolo 313
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
Slávie Ostravská Univerzita
5. 11. 2023
10:00
Hala Univerzity Obrany Michal Komprs
Martin Račanský
80
73
14
18
36
37
61
49
Review
skupina C 9. kolo 314
SK Žabovřesky
BK Hladnov Ostrava
5. 11. 2023
10:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Natálie Karabínová
72
73
20
17
33
31
54
54
Review
skupina C 9. kolo 318
SK UP Olomouc
BK Vlci Žďár
5. 11. 2023
10:30
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Michal Slovák
68
75
21
14
29
37
46
63
Review
skupina C 9. kolo 315
TJ Sokol Karviná
TJ Slavia Kroměříž
5. 11. 2023
11:00
ZŠ Družby Karviná Vojtěch Ščurek
Adam Giecek
91
71
30
10
46
27
73
47
Review
skupina C 9. kolo 317
TJ Šumperk
TJ Třebíč
5. 11. 2023
11:30
Hala Tyršův stadion Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
105
84
22
18
52
52
75
70
Review
skupina C 9. kolo 316
Basketpoint Frýdek-Místek
SK Basket RENOCAR
5. 11. 2023
14:45
Basketpoint aréna Tomáš Holubek
Petr Opletal
58
85
23
22
33
50
51
61
Review
skupina C 10. kolo 320
TJ Třebíč
SK Žabovřesky
18. 11. 2023
14:00
Sportovní hala L. Pokorného Michal Kult
Petr Jakubík
88
64
31
15
51
34
68
46
Review
skupina C 10. kolo 321
SK Basket RENOCAR
TJ Šumperk
18. 11. 2023
15:30
SH Podolí u Brna Michal Škaroupka
Jiří Krejčiřík
85
55
22
12
36
22
59
33
Review
skupina C 10. kolo 324
Slávie Ostravská Univerzita
Basketpoint Frýdek-Místek
18. 11. 2023
17:15
SH Ostravské univerzity Václav Sýkora
Adam Giecek
103
89
27
28
47
52
72
66
Review
skupina C 10. kolo 323
BK Hladnov Ostrava
TJ Sokol Karviná
18. 11. 2023
17:30
Gymnázium Hladnov Michal Slovák
Tomáš Kraina
90
84
29
20
40
44
61
65
Review
skupina C 10. kolo 319
BK Vlci Žďár
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
18. 11. 2023
18:00
Hala TJ ŽĎAS Michal Komprs
Marek Vaníček
68
86
25
22
37
46
50
70
Review
skupina C 10. kolo 322
TJ Slavia Kroměříž
SK UP Olomouc
18. 11. 2023
18:00
Hala TJ Slavia Tomáš Holubek
Dominik Holaň
97
62
28
20
51
40
75
55
Review
skupina C 11. kolo 325
BK Vlci Žďár
SK Žabovřesky
19. 11. 2023
10:00
Hala TJ ŽĎAS Lukáš Hartig
Michaela Scholzová
80
71
20
20
43
40
66
51
Review
skupina C 11. kolo 330
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Sokol Karviná
19. 11. 2023
10:15
SH Ostravské univerzity Václav Sýkora
Adam Giecek
64
91
21
21
33
49
43
67
Review
skupina C 11. kolo 329
BK Hladnov Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
19. 11. 2023
10:30
Gymnázium Hladnov Michal Slovák
Tomáš Kraina
103
53
25
17
53
28
78
36
Review
skupina C 11. kolo 327
SK Basket RENOCAR
SK UP Olomouc
19. 11. 2023
11:30
SH Podolí u Brna Jiří Krejčiřík
Aleš Chlup
74
45
19
3
35
21
57
33
Review
skupina C 11. kolo 328
TJ Slavia Kroměříž
TJ Šumperk
19. 11. 2023
12:30
Hala TJ Slavia Tomáš Holubek
Dominik Holaň
91
73
21
13
46
33
71
52
Review
skupina C 11. kolo 326
TJ Třebíč
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
19. 11. 2023
13:00
Sportovní hala L. Pokorného Robin Petrák
Natálie Karabínová
100
102
25
22
56
52
82
77
Review
skupina C 12. kolo 331
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Sokol Karviná
10. 12. 2023
10:00
Basketpoint aréna Jan Menšík
Petr Opletal
76
100
22
32
40
59
58
79
Review
skupina C 12. kolo 334
TJ Slavia Kroměříž
SK Basket RENOCAR
10. 12. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Jakub Kremser
Dominik Krčmář
81
76
17
22
39
38
52
55
Review
skupina C 12. kolo 336
SK Žabovřesky
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
10. 12. 2023
10:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Martin Veis
102
80
21
18
55
41
80
62
Review
skupina C 12. kolo 335
Slávie Ostravská Univerzita
BK Hladnov Ostrava
10. 12. 2023
10:15
SH Ostravské univerzity Tomáš Holubek
Ondřej Rusz
75
88
17
29
37
51
57
71
Review
skupina C 12. kolo 332
SK UP Olomouc
TJ Šumperk
10. 12. 2023
11:30
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Ondřej Veselý
97
72
22
13
47
38
72
52
Review
skupina C 12. kolo 333
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár
9. 12. 2023
19:30
Sportovní hala L. Pokorného Jan Bráblík
Michal Kubeš
89
85
18
16
33
33
56
61
Review
skupina C 13. kolo 337
SK Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
6. 1. 2024
14:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Michal Slovák
71
75
26
27
45
41
61
54
Review
skupina C 13. kolo 339
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Šumperk
6. 1. 2024
14:00
SH Ostravské univerzity Václav Sýkora
Tomáš Kraina
92
54
19
8
36
30
64
37
Review
skupina C 13. kolo 340
BK Hladnov Ostrava
SK UP Olomouc
6. 1. 2024
17:30
Gymnázium Hladnov Jan Hecl
Ondřej Veselý
88
62
15
16
42
28
65
49
Review
skupina C 13. kolo 341
TJ Slavia Kroměříž
BK Vlci Žďár
6. 1. 2024
17:30
Hala TJ Slavia Dominik Krčmář
Dominik Holaň
94
76
21
15
46
34
71
58
Review
skupina C 13. kolo 338
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
Basketpoint Frýdek-Místek
6. 1. 2024
18:00
Hala Univerzity Obrany Kamil Karafiát
Michal Kubeš
98
53
31
11
53
26
74
32
Review
skupina C 13. kolo 342
SK Basket RENOCAR
TJ Třebíč
6. 1. 2024
18:00
SH Podolí u Brna Robin Petrák
Marek Vaníček
85
67
25
19
41
37
56
48
Review
skupina C 14. kolo 343
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Sokol Karviná
7. 1. 2024
10:00
Hala Univerzity Obrany Kamil Karafiát
Michal Kubiš
56
84
15
33
29
50
35
71
Review
skupina C 14. kolo 344
SK Žabovřesky
Basketpoint Frýdek-Místek
7. 1. 2024
10:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Michal Kult
101
58
26
9
45
31
78
42
Review
skupina C 14. kolo 347
SK Basket RENOCAR
BK Vlci Žďár
7. 1. 2024
10:00
SH Podolí u Brna Jakub Kremser
Marek Vaníček
68
74
7
17
19
34
44
54
Review
skupina C 14. kolo 346
Slávie Ostravská Univerzita
SK UP Olomouc
7. 1. 2024
10:15
SH Ostravské univerzity Václav Sýkora
Tomáš Kraina
81
58
18
16
35
28
62
42
Review
skupina C 14. kolo 345
BK Hladnov Ostrava
TJ Šumperk
7. 1. 2024
10:30
Gymnázium Hladnov Tomáš Holubek
Petr Opletal
92
94
24
19
49
43
67
67
84
84
Review
skupina C 14. kolo 348
TJ Slavia Kroměříž
TJ Třebíč
7. 1. 2024
12:30
Hala TJ Slavia Dominik Krčmář
Dominik Holaň
90
72
18
18
39
36
61
54
Review
skupina C 15. kolo 349
TJ Slavia Kroměříž
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
20. 1. 2024
18:00
Hala TJ Slavia René Klapetek
Jan Menšík
92
86
27
20
49
49
69
68
Review
skupina C 15. kolo 350
SK Basket RENOCAR
SK Žabovřesky
20. 1. 2024
18:00
SH Podolí u Brna Robin Petrák
Michal Slovák
73
52
17
10
41
23
58
34
Review
skupina C 15. kolo 352
BK Vlci Žďár
Slávie Ostravská Univerzita
20. 1. 2024
18:00
Hala TJ ŽĎAS Natálie Karabínová
Jan Bráblík
68
72
18
17
38
44
56
60
Review
skupina C 15. kolo 354
TJ Šumperk
Basketpoint Frýdek-Místek
20. 1. 2024
18:00
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
David Tichý
99
58
27
15
56
34
80
44
Review
skupina C 15. kolo 353
SK UP Olomouc
TJ Sokol Karviná
20. 1. 2024
19:00
SH UP Olomouc Jan Hecl
Martin Račanský
62
80
21
29
27
48
48
57
Review
skupina C 15. kolo 351
TJ Třebíč
BK Hladnov Ostrava
20. 1. 2024
20:00
Sportovní hala L. Pokorného Michal Kult
Ondřej Josefus
68
57
18
14
34
31
52
45
Review
skupina C 16. kolo 357
BK Vlci Žďár
BK Hladnov Ostrava
21. 1. 2024
10:00
Hala TJ ŽĎAS Natálie Karabínová
Jan Bráblík
75
64
20
15
43
25
51
45
Review
skupina C 16. kolo 359
TJ Šumperk
TJ Sokol Karviná
21. 1. 2024
11:30
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
David Tichý
45
83
11
21
19
40
28
61
Review
skupina C 16. kolo 360
SK UP Olomouc
Basketpoint Frýdek-Místek
21. 1. 2024
11:30
SH UP Olomouc Jan Hecl
Martin Račanský
60
73
10
19
28
42
42
57
Review
skupina C 16. kolo 356
TJ Slavia Kroměříž
SK Žabovřesky
21. 1. 2024
12:00
Hala TJ Slavia René Klapetek
Jan Menšík
86
60
13
14
47
23
70
43
Review
skupina C 16. kolo 358
TJ Třebíč
Slávie Ostravská Univerzita
21. 1. 2024
12:00
Sportovní hala L. Pokorného Filip Dombrovský
Ondřej Josefus
80
74
24
16
43
29
68
45
Review
skupina C 16. kolo 355
SK Basket RENOCAR
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
21. 1. 2024
13:30
SH Podolí u Brna Robin Petrák
Michal Slovák
84
73
18
14
41
37
61
52
Review
skupina C 17. kolo 365
Slávie Ostravská Univerzita
SK Basket RENOCAR
10. 2. 2024
14:15
SH Ostravské univerzity Jakub Kremser
David Tichý
59
70
10
26
28
46
46
66
Review
skupina C 17. kolo 361
SK Žabovřesky
TJ Šumperk
10. 2. 2024
16:00
SH Rosnička Brno Filip Dombrovský
Martin Veis
120
74
29
26
60
44
90
63
Review
skupina C 17. kolo 363
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Vlci Žďár
10. 2. 2024
17:00
Basketpoint aréna Adam Giecek
Dominik Holaň
64
87
18
16
34
44
55
58
Review
skupina C 17. kolo 366
BK Hladnov Ostrava
TJ Slavia Kroměříž
10. 2. 2024
17:30
Gymnázium Hladnov Jan Hecl
Jan Menšík
81
66
18
19
39
44
56
64
Review
skupina C 17. kolo 362
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK UP Olomouc
10. 2. 2024
18:00
Hala Univerzity Obrany Michal Komprs
Jakub Petrák
91
59
20
5
38
18
65
36
Review
skupina C 17. kolo 364
TJ Sokol Karviná
TJ Třebíč
10. 2. 2024
18:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela
83
59
33
13
48
31
67
47
Review
skupina C 18. kolo 368
SK Žabovřesky
SK UP Olomouc
11. 2. 2024
10:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Jiří Krejčiřík
82
53
14
13
34
24
57
34
Review
skupina C 18. kolo 370
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Třebíč
11. 2. 2024
10:00
Basketpoint aréna Adam Giecek
Dominik Holaň
74
101
18
28
43
51
58
74
Review
skupina C 18. kolo 372
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Slavia Kroměříž
11. 2. 2024
10:15
SH Ostravské univerzity Jakub Kremser
David Tichý
68
80
24
21
34
39
51
64
Review
skupina C 18. kolo 371
BK Hladnov Ostrava
SK Basket RENOCAR
11. 2. 2024
10:30
Gymnázium Hladnov Jan Hecl
Jan Menšík
69
59
22
15
39
24
48
41
Review
skupina C 18. kolo 367
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Šumperk
11. 2. 2024
11:00
Hala Univerzity Obrany Michal Komprs
Jakub Petrák
96
48
23
19
47
31
77
40
Review
skupina C 18. kolo 369
TJ Sokol Karviná
BK Vlci Žďár
11. 2. 2024
11:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela
103
59
30
18
54
32
85
49
Review
skupina C 19. kolo 373
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
2. 3. 2024
14:15
SH Ostravské univerzity Ondřej Zatloukal
Ondřej Rusz
92
94
19
23
32
50
55
69
Review
skupina C 19. kolo 374
BK Hladnov Ostrava
SK Žabovřesky
2. 3. 2024
17:30
Gymnázium Hladnov Michal Slovák
Tomáš Kraina
83
71
17
12
39
32
64
46
Review
skupina C 19. kolo 375
TJ Slavia Kroměříž
TJ Sokol Karviná
2. 3. 2024
18:30
Hala TJ Slavia Jan Hecl
Jiří Fanta
77
92
24
15
43
41
59
63
Review
skupina C 19. kolo 376
SK Basket RENOCAR
Basketpoint Frýdek-Místek
2. 3. 2024
18:45
SH Podolí u Brna Robin Petrák
Dominik Krčmář
90
76
27
17
50
40
73
59
Review
skupina C 19. kolo 377
TJ Třebíč
TJ Šumperk
2. 3. 2024
20:00
Sportovní hala L. Pokorného Jan Bráblík
Rastislav Frass
98
84
34
23
53
46
75
62
Review
skupina C 19. kolo 378
BK Vlci Žďár
SK UP Olomouc
7. 3. 2024
20:00
Hala TJ ŽĎAS Vlastimil Kurz
Martin Račanský
88
65
19
21
43
33
69
52
Review
skupina C 20. kolo 382
TJ Slavia Kroměříž
Basketpoint Frýdek-Místek
3. 3. 2024
09:00
Hala TJ Slavia Jan Hecl
Jiří Fanta
101
75
25
20
50
43
76
59
Review
skupina C 20. kolo 383
BK Vlci Žďár
TJ Šumperk
3. 3. 2024
09:30
Hala TJ ŽĎAS Natálie Karabínová
Martin Račanský
103
62
20
13
49
28
69
40
Review
skupina C 20. kolo 381
SK Basket RENOCAR
TJ Sokol Karviná
3. 3. 2024
10:00
SH Podolí u Brna Robin Petrák
Dominik Krčmář
57
71
14
19
18
32
32
50
Review
skupina C 20. kolo 379
BK Hladnov Ostrava
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
3. 3. 2024
10:30
Gymnázium Hladnov Tomáš Holubek
Tomáš Kraina
74
76
23
25
32
47
63
65
Review
skupina C 20. kolo 384
TJ Třebíč
SK UP Olomouc
3. 3. 2024
12:00
Sportovní hala L. Pokorného Jan Bráblík
Rastislav Frass
87
64
20
18
46
28
62
41
Review
skupina C 20. kolo 380
Slávie Ostravská Univerzita
SK Žabovřesky
3. 3. 2024
15:15
SH Ostravské univerzity Ondřej Rusz
Dominik Holaň
84
86
16
20
36
37
56
51
69
69
Review
skupina C 21. kolo 385
SK Žabovřesky
BK Vlci Žďár
16. 3. 2024
14:00
SH Rosnička Brno Vojtěch Ščurek
Dominik Štancl
81
69
15
15
44
40
59
55
Review
skupina C 21. kolo 386
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Třebíč
16. 3. 2024
18:00
Hala Univerzity Obrany Vlastimil Kurz
Filip Dombrovský
101
67
21
20
43
29
77
49
Review
skupina C 21. kolo 388
TJ Šumperk
TJ Slavia Kroměříž
16. 3. 2024
18:00
Hala Tyršův stadion René Klapetek
Antonín Kapl
69
91
13
24
30
53
52
70
Review
skupina C 21. kolo 390
TJ Sokol Karviná
Slávie Ostravská Univerzita
16. 3. 2024
18:00
ZŠ Družby Karviná Natálie Karabínová
Marek Bešina
106
75
31
21
50
33
81
53
Review
skupina C 21. kolo 389
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Hladnov Ostrava
16. 3. 2024
18:30
Basketpoint aréna Václav Sýkora
Michal Slovák
63
96
16
26
33
58
52
77
Review
skupina C 21. kolo 387
SK UP Olomouc
SK Basket RENOCAR
16. 3. 2024
19:00
SH UP Olomouc Jiří Fanta
Jiří Krejčiřík
64
70
7
22
20
40
36
53
Review
skupina C 22. kolo 392
SK Žabovřesky
TJ Třebíč
17. 3. 2024
10:00
SH Rosnička Brno Jan Špaček
Jiří Fanta
87
50
28
18
54
23
70
36
Review
skupina C 22. kolo 391
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK Vlci Žďár
17. 3. 2024
11:00
Hala Univerzity Obrany Jiří Jedlička
Jan Kovář
122
87
33
27
64
52
92
63
Review
skupina C 22. kolo 395
TJ Sokol Karviná
BK Hladnov Ostrava
17. 3. 2024
11:00
ZŠ Družby Karviná Natálie Karabínová
Marek Bešina
90
66
24
23
47
45
72
54
Review
skupina C 22. kolo 393
TJ Šumperk
SK Basket RENOCAR
17. 3. 2024
11:30
Hala Tyršův stadion René Klapetek
Antonín Kapl
82
71
22
15
41
40
65
53
Review
skupina C 22. kolo 396
Basketpoint Frýdek-Místek
Slávie Ostravská Univerzita
17. 3. 2024
12:30
Basketpoint aréna Michal Slovák
Matouš Přidal
77
86
18
27
34
47
59
68
Review
skupina C 22. kolo 394
SK UP Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
17. 3. 2024
17:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Vojtěch Ščurek
68
72
19
16
34
34
53
57
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ondřej Peterka BK NAPOS Vysoká n.L. 33 26 1.0 20.7 5.5 2.5 2.0/3.2 63.1 0.5
26 Martin Roub Tesla Pardubice 27 18 1.0 29.8 6.9 4.3 3.0/4.0 75.0 0.7
6 Filip Tůma TJ Šumperk 27 24 1.0 22.3 7.8 0.8 4.5/7.3 61.4 3.0
16 Jan Srna Sokol Žižkov 30 24 1.0 17.3 2.4 3.8 1.1/1.5 0.0* 2.2
David Šotlík Basketpoint FM 27 20 1.0 20.4 3.2 3.8 2.8/3.7 75.7 1.2
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice B 20 23 1.0 17.6 6.6 0.6 2.7/4.0 65.6 2.1
00 Viktor Ivánek CZ.ACADEMY 18 26 1.0 15.3 2.2 3.2 1.2/1.9 0.0* 0.8
Jan Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 25 22 1.0 17.5 5.5 1.7 1.5/2.2 67.3 1.0
7 Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 45 22 1.0 17.4 5.5 0.8 4.0/5.4 74.8 2.2
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 21 20 1.0 19.1 3.9 2.6 3.8/5.7 66.4 1.4
Jiří Šoula TJ Třebíč 28 19 1.0 19.9 3.7 2.3 5.8/6.6 87.3 1.2
Michal Ornst Bra 29 17 1.0 21.4 4.8 2.6 3.9/4.7 82.5 2.0
Jakub Weig BŠ Slavia Praha 21 18 1.0 19.7 4.0 3.2 2.2/3.4 64.5 2.1
Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 20 24 1.0 14.2 3.8 1.5 2.2/2.8 77.9 0.7
Roman Zachrla Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 19 1.0 17.9 3.3 2.9 2.5/3.4 73.8 1.4
Jakub Nosek OLM 23 20 1.0 17.0 3.9 2.2 2.7/3.4 79.1 1.8
Petr Kolář Válečníci Děčín 19 26 1.0 13.0 1.4 3.0 1.1/1.4 0.0* 1.8
Lukáš Kosík KolB 22 22 1.0 15.3 3.9 1.9 1.8/3.6 48.8 1.9
Josef Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 24 24 1.0 13.9 3.3 1.9 1.6/2.8 59.1 2.1
Boris Vítkovič SK Basket RENOCAR 27 26 1.0 12.8 1.8 2.8 0.7/1.0 0.0* 1.1
6 Daniel Szarowski SK Žabovřesky 24 19 1.0 17.2 2.6 2.9 3.1/3.5 88.1 1.3
Jiří Bubák BK Vlci Žďár 40 21 1.0 15.5 6.1 0.0 3.3/4.0 82.4 2.6
Petr Škvára BK Hladnov 22 18 1.0 18.1 4.7 2.1 2.3/3.9 58.6 1.9
Luboš Mikolášek Sokol Písek B 24 24 1.0 13.4 4.4 0.7 2.5/4.0 62.5 3.3
Michal Sedlák Sluneta USK Ústí n.L. 25 24 1.0 13.3 0.9 3.5 0.8/1.0 0.0* 1.6
Vítězslav Rygl SK Žabovřesky 22 22 1.0 14.5 3.5 1.9 1.8/3.1 57.4 2.0
Pavel Veselý Loko Plzeň B 30 24 1.0 13.2 5.5 0.4 1.0/1.7 0.0* 2.0
Tomáš Sýkora CBU 21 19 1.0 16.6 3.3 1.7 4.9/6.1 80.9 3.4
Vojtěch Růžek SK Basket RENOCAR 26 26 1.0 12.0 3.0 1.2 2.6/3.4 77.3 2.8
Ondřej Zajíček VYS 22 20 1.0 15.5 2.2 2.9 2.4/3.8 63.2 1.9
6 Jiří Paidar Jiskra Domažlice 18 19 1.0 16.2 4.3 1.5 3.0/4.3 70.4 2.3
Miroslav Dvířka SKB Rokycany 40 20 1.0 15.4 3.5 1.9 2.8/3.9 72.7 2.2
8 Jakub Blažek Sokol Karviná 43 22 1.0 13.9 3.5 0.8 4.4/4.9 89.8 1.6
Matěj Turček Slavia OU 25 19 1.0 15.9 4.5 1.7 1.9/2.9 66.1 2.8
Michal Semerád Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 19 1.0 15.9 3.1 2.1 3.5/4.9 71.3 2.2
Tomáš Ulrych BVK Holice 20 23 1.0 13.0 3.7 0.9 2.9/4.4 64.7 1.3
Martin Kohout Sokol Písek B 26 24 1.0 12.4 3.8 0.5 3.2/6.6 48.4 1.8
David Kratochvíl BC Benešov 33 21 1.0 13.9 4.2 0.9 2.8/4.6 59.8 2.1
10 Pavel Bauer Jiskra Domažlice 38 21 1.0 13.8 5.1 0.2 2.8/4.0 71.1 2.3
Jakub Lacina BK Vlci Žďár 22 22 1.0 13.1 2.8 1.9 1.8/2.3 80.0 2.8
15 Jakub Zikl Sokol Karviná 25 26 1.0 11.0 3.7 0.5 2.2/4.0 54.3 2.1
Robert Landa Válečníci Děčín 41 23 1.0 12.2 3.9 0.4 3.3/5.4 60.5 2.5
Ondřej Uličný OLM 23 17 1.0 16.4 4.1 1.9 2.3/4.4 52.7 2.2
22 Vojtěch Šindelář Sokol Žižkov 29 22 1.0 12.5 3.5 1.2 1.7/2.8 62.3 2.2
Daniel Kölbl GBA Sojky Pelhřimov 20 14 1.0 19.6 4.5 2.5 3.1/4.4 70.5 2.7
Zdeněk Šebela Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 17 1.0 16.1 5.8 0.4 3.4/4.8 69.5 2.9
Lukáš Kejmar Bra 20 19 1.0 14.3 4.8 0.7 2.6/4.6 55.7 2.8
Marek Souček Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 21 1.0 12.7 4.0 1.0 1.9/2.6 72.2 2.0
17 Petr Křůmal Slavia Kroměříž 24 23 1.0 11.6 3.9 0.8 1.3/2.7 46.0 1.6
Ondřej Proskovec BC Benešov 36 20 1.0 13.3 1.7 2.9 1.5/2.6 55.8 1.4
Tomáš Dvořák Slavoj BK Litoměřice B 21 23 1.0 11.5 3.8 0.4 2.7/4.7 56.5 3.0
24 Daniel Duhajský CZ.ACADEMY 18 24 1.0 11.0 3.2 1.0 1.5/2.1 68.6 1.3
Richard Körner SK Basket RENOCAR 33 12 1.0 22.0 7.8 0.4 5.3/7.2 73.3 1.7
Jakub Čejka Tesla Pardubice 23 20 1.0 13.1 3.8 1.5 1.1/1.5 0.0* 1.4
15 Matěj Rous SK Žabovřesky 21 23 1.0 11.2 4.6 0.0 2.1/3.3 64.0 2.9
Cedric Lilele BC Benešov 20 17 1.0 15.2 3.2 2.0 2.7/4.1 65.7 1.6
Vojtěch Blačinský BK Hladnov 22 22 1.0 11.6 2.5 1.8 1.0/1.6 0.0* 1.2
Matouš Brůna BK Hladnov 23 21 1.0 12.1 3.9 0.6 2.6/4.6 56.7 1.9
Norbert Martišek VYS 25 20 1.0 12.7 5.3 0.1 2.0/3.2 61.9 2.5
Matěj Vrtal TJ Třebíč 28 21 1.0 12.1 5.0 0.0 2.0/4.3 47.3 3.2
Šimon Čermák Basketpoint FM 18 20 1.0 12.7 1.5 2.8 1.4/1.7 0.0* 0.5
Jakub Novák TJ Třebíč 20 15 1.0 16.7 6.9 0.2 2.2/3.8 57.9 2.5
3 Michael Prokýšek CZ.ACADEMY 17 20 1.0 12.5 1.2 3.2 0.7/0.9 0.0* 1.7
Josef Pluhař BVK Holice 20 23 1.0 10.8 3.3 0.7 2.2/3.0 73.9 1.7
Adam Policar BC Vysočina 19 21 1.0 11.9 4.8 0.2 1.7/3.7 44.9 2.6
Dominik Plešingr BC Vysočina 24 13 1.0 19.1 4.2 2.7 2.7/3.7 72.9 1.5
28 Matyáš Pomezný CZ.ACADEMY 18 26 1.0 9.5 3.2 0.7 0.9/1.2 0.0* 1.5
Matěj Sůva Loko Plzeň B 24 18 1.0 13.7 2.8 1.7 3.0/4.1 73.0 2.1
5 Jan Horváth Sokol Karviná 31 25 1.0 9.7 1.4 2.0 0.7/0.9 0.0* 2.0
Josef Gabriel Válečníci Děčín 18 22 1.0 10.9 1.5 2.0 2.0/3.0 67.2 1.7
Lukáš Marek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 31 22 1.0 10.9 3.3 0.4 3.3/4.4 74.2 2.1
Ondřej Plášil GBA Sojky Pelhřimov 20 21 1.0 11.4 3.7 0.8 1.5/3.2 47.1 1.8
Ladislav Petřík Pří 26 15 1.0 15.9 3.8 1.8 2.9/4.8 59.7 1.3
Štěpán Vlček BVK Holice 20 18 1.0 13.1 5.1 0.6 1.1/2.6 43.5 2.2
Kryštof Štěrbáček Sokol Kbely 19 20 1.0 11.7 4.1 0.4 2.4/3.9 60.3 1.8
Vojtěch Ureš Pří 29 13 1.0 17.8 4.8 1.9 2.5/3.3 74.4 2.8
František Žaba BVK Holice 26 18 1.0 12.7 3.3 1.6 1.3/2.1 63.2 2.7
Petr Ondráš Válečníci Děčín 27 23 1.0 9.8 1.8 1.8 0.7/1.4 0.0* 1.2
Tomáš Mahler BK NAPOS Vysoká n.L. 35 26 1.0 8.7 2.7 0.8 0.8/1.2 0.0* 1.6
2 David Bálek Sokol Žižkov 26 21 1.0 10.7 3.8 0.6 1.3/2.8 45.8 2.0
13 Jakub Zvolánek CZ.ACADEMY 18 23 1.0 9.7 2.3 1.2 1.6/2.0 80.4 1.6
Artur Wojnarowský BK Hladnov 24 24 1.0 9.3 2.9 0.6 1.5/2.8 54.4 1.5
Daniel Hejda CBU 26 20 1.0 11.0 1.7 1.9 1.9/3.1 61.3 2.8
Jan Gabriel Slavoj BK Litoměřice B 22 21 1.0 10.5 1.0 2.2 1.9/2.4 76.5 1.0
Vojtěch Kalný BK NAPOS Vysoká n.L. 22 23 1.0 9.5 4.2 0.0 1.2/1.9 0.0* 2.3
26 Dalibor Veselý SK Žabovřesky 20 22 1.0 10.0 2.7 0.7 2.5/3.4 72.0 2.4
Nathan Sapaly Pod 21 22 1.0 9.9 1.1 2.4 0.5/0.9 0.0* 1.5
Tadeáš Šruc Slavia Kroměříž 20 22 1.0 9.9 3.5 0.2 2.4/4.1 57.8 0.5
4 Lubomír Oswald Sokol Karviná 33 21 1.0 10.4 2.6 0.8 2.7/4.0 67.1 1.1
Jan Sladký TJ Třebíč 27 22 1.0 9.8 3.1 0.8 1.2/1.7 0.0* 3.0
Ondřej Zhasil BK Hladnov 22 24 1.0 8.8 3.7 0.0 1.3/2.2 58.5 2.0
4 Karel Bělohradský CZ.ACADEMY 18 21 1.0 10.0 3.5 0.8 0.7/0.8 0.0* 2.1
Daniel Kotil Pod 21 22 1.0 9.6 3.5 0.2 2.0/3.4 60.8 2.0
Radek Duda Sokol Písek B 31 20 1.0 10.4 0.8 2.8 0.5/0.8 0.0* 1.6
David Nejezchleb Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 18 18 1.0 11.4 4.3 0.3 1.7/3.1 56.4 1.2
9 David Kalousek Slavia Kroměříž 29 18 1.0 11.3 3.0 1.3 1.3/2.2 57.5 1.0
4 Jakub Škvařil Sokol Žižkov 23 22 1.0 9.2 2.4 1.2 0.8/2.2 36.7 2.3
Vincent Pešout BC Vysočina 18 22 1.0 9.2 1.3 2.0 0.6/1.1 0.0* 1.1
52 Štěpán Bubeník CZ.ACADEMY 18 23 1.0 8.8 2.1 0.8 2.0/2.9 71.2 2.5
Petr Andres BK NAPOS Vysoká n.L. 31 23 1.0 8.7 1.3 1.7 1.1/1.6 0.0* 1.6
Jan Lyčka Slavia OU 30 11 1.0 18.2 4.8 1.8 3.1/3.9 79.1 2.5
Filip Somberg KolB 22 19 1.0 10.4 2.4 0.8 3.2/4.8 67.0 3.2
Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 18 18 1.0 11.0 4.2 0.2 2.0/3.9 50.7 2.3
Lukáš Kohut Slavia OU 24 22 1.0 9.0 1.2 1.8 1.2/1.7 0.0* 0.8
17 Jan Koloničný Sokol Karviná 30 18 1.0 10.9 3.9 0.5 1.7/3.3 50.0 1.5
Matěj Adámek KolB 18 22 1.0 8.9 1.9 1.3 1.4/2.5 53.6 3.0
Martin Wagner Sluneta USK Ústí n.L. 25 18 1.0 10.8 4.3 0.0 2.2/4.1 53.4 2.5
Tomáš Randýsek Válečníci Děčín 19 19 1.0 10.1 3.4 0.6 1.5/1.9 0.0* 2.6
Dominik Thurnwald Loko Plzeň B 18 18 1.0 10.5 1.4 1.8 2.1/2.4 88.4 2.2
Štěpán Fical CBU 25 15 1.0 12.6 3.9 0.3 4.1/5.9 68.5 2.4
6 Jakub Lepka Sokol Karviná 26 24 1.0 7.9 3.2 0.3 0.6/1.0 0.0* 2.2
Vojtěch Klička Loko Plzeň B 20 19 1.0 9.9 4.3 0.2 0.9/1.6 0.0* 1.6
9 Jan Landor Sokol Karviná 30 24 1.0 7.8 1.0 1.8 0.5/1.0 0.0* 1.1
4 Marek Müller TJ Šumperk 38 24 1.0 7.8 0.9 1.5 1.4/2.3 63.0 3.2
Marek Neubauer CBU 23 21 1.0 8.9 3.2 0.2 1.8/2.6 70.4 2.5
Prokop Vovesný Sokol Písek B 19 15 1.0 12.5 3.2 1.4 1.9/2.6 71.8 1.5
Matěj Wiesner Slavoj BK Litoměřice B 21 16 1.0 11.6 1.4 2.8 0.4/0.9 0.0* 2.4
Marek Metz Basketpoint FM 18 22 1.0 8.4 3.0 0.5 0.9/1.8 0.0* 0.8
Jiří Majerik Slavoj BK Litoměřice B 20 20 1.0 9.3 2.8 0.9 1.0/1.7 0.0* 2.7
Jakub Bár Sluneta USK Ústí n.L. 23 20 1.0 9.3 2.9 0.6 1.7/3.1 53.2 1.8
Martin Nájemník BŠ Slavia Praha 20 18 1.0 10.3 3.7 0.6 1.0/2.8 36.0 2.4
Adam Urbánek Slavia OU 31 10 1.0 18.0 4.3 1.9 3.7/4.8 77.1 2.8
David Šop Bra 25 20 1.0 9.0 2.8 0.8 1.0/1.8 0.0* 0.8
Ondřej Coufal BK Vlci Žďár 18 17 1.0 10.4 3.5 0.5 1.8/2.8 63.8 1.7
Jakub Kojzar Loko Plzeň B 19 10 1.0 17.4 6.1 1.0 2.2/3.2 68.8 2.4
Martin Kocourek KolB 37 19 1.0 9.2 3.7 0.1 1.4/2.8 48.1 1.5
13 Daniel Kubíček TJ Šumperk 23 23 1.0 7.5 1.5 1.4 0.3/0.7 0.0* 2.3
17 Jakub Křišťan CZ.ACADEMY 18 18 1.0 9.6 3.7 0.4 0.8/1.6 0.0* 2.2
Daniel Musil Pod 22 19 1.0 9.1 1.3 1.3 2.6/3.6 71.0 1.9
Matěj Danko BK Vlci Žďár 18 18 1.0 9.5 2.1 1.4 0.9/1.5 0.0* 1.9
Matěj Rotrekl BK Hladnov 20 23 1.0 7.4 1.6 1.0 1.3/2.0 65.2 1.6
Marek Bartheldi BVK Holice 40 22 1.0 7.8 2.1 0.7 1.5/2.0 71.1 2.0
Pavel Číha BC Vysočina 32 21 1.0 8.1 3.2 0.0 1.7/3.7 46.8 2.6
10 Karel Šeda Sokol Žižkov 30 22 1.0 7.7 3.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.3
18 Miroslav Večeřa Tesla Pardubice 27 22 1.0 7.7 3.1 0.2 0.7/2.2 33.3 2.7
Martin Votava BVK Holice 20 24 1.0 7.0 2.8 0.2 0.7/1.1 0.0* 2.9
Milan Špičák Sokol Písek B 33 16 1.0 10.5 2.6 1.3 1.4/2.3 62.2 2.1
Erik Viktorin BK Hladnov 23 22 1.0 7.6 1.5 0.7 2.3/3.5 66.2 2.1
Tomáš Šindler SKB Rokycany 18 16 1.0 10.3 2.7 1.3 1.0/1.6 0.0* 2.8
Jan Janík TJ Třebíč 28 16 1.0 10.3 2.4 1.3 1.6/2.3 69.4 2.8
Oliver Žižka Válečníci Děčín 18 20 1.0 8.2 2.9 0.1 2.3/4.3 52.9 2.4
10 František Němec Tesla Pardubice 27 11 1.0 14.9 5.4 0.5 2.5/4.1 62.2 2.1
Benjamín Navrátil Basketpoint FM 19 9 1.0 18.2 5.2 2.0 1.8/3.4 51.6 0.9
14 Daniel Tomek Sokol Karviná 21 19 1.0 8.6 1.4 1.6 0.8/1.4 0.0* 1.4
Vít Škrhák Sokol Kbely 27 16 1.0 10.2 4.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.5
Matěj Bartoš Sokol Písek B 26 21 1.0 7.8 0.7 1.9 0.6/0.9 0.0* 1.2
15 Matěj Malý Sokol Žižkov 36 24 1.0 6.7 2.7 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.9
15 Šimon Tomeš TJ Šumperk 26 10 1.0 16.0 2.8 3.0 1.4/2.3 60.9 2.5
Matyáš Řezníček GBA Sojky Pelhřimov 18 18 1.0 8.9 1.7 1.4 1.4/2.2 64.1 2.3
4 Ondřej Pšenička SK Žabovřesky 22 23 1.0 7.0 1.2 1.3 0.7/1.0 0.0* 1.0
Martin Fišera BŠ Slavia Praha 21 16 1.0 9.8 2.6 1.3 0.9/1.2 0.0* 2.4
Jan Sedmík SK Basket RENOCAR 27 18 1.0 8.7 1.6 1.2 2.1/3.1 66.1 2.2
Kryštof Plavka VYS 23 20 1.0 7.8 1.5 1.6 0.3/0.6 0.0* 1.5
Michael Soukup BŠ Slavia Praha 31 18 1.0 8.7 1.6 1.5 1.1/1.4 0.0* 1.4
Zdeněk Blažek Sokol Písek B 26 22 1.0 7.0 1.6 0.9 1.1/1.9 0.0* 2.2
Adam Galko BC Benešov 20 17 1.0 9.1 2.7 0.9 0.8/1.4 0.0* 2.4
Matěj Cerha Loko Plzeň B 23 20 1.0 7.7 1.2 1.3 1.5/2.1 69.0 1.5
32 Petr Veselý SK Žabovřesky 20 22 1.0 6.9 2.0 0.4 1.7/2.4 69.8 2.3
Daniel Černý TJ Třebíč 33 20 1.0 7.6 0.6 2.1 0.3/0.5 0.0* 1.8
Jan Suchý SKB Rokycany 32 17 1.0 8.8 1.5 1.8 0.4/0.5 0.0* 2.1
Dušan Švidraň Sokol Kbely 37 18 1.0 8.2 1.6 1.6 0.3/0.6 0.0* 0.8
Richard Musel Sluneta USK Ústí n.L. 27 13 1.0 11.4 2.5 1.5 1.9/2.9 65.8 1.8
9 Sebastian Křemen CZ.ACADEMY 18 16 1.0 9.3 3.3 0.3 2.0/2.4 84.2 0.9
Ondřej Novotný BC Vysočina 22 21 1.0 7.0 1.8 0.8 1.0/2.3 43.8 1.4
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n.L. 45 17 1.0 8.6 2.1 1.1 1.2/1.4 0.0* 1.5
Martin Haniš SKB Rokycany 27 19 1.0 7.7 2.8 0.2 1.6/3.4 47.7 1.6
Filip Zahradníček Pod 24 19 1.0 7.6 2.1 0.9 0.7/1.3 0.0* 2.0
Filip Votípka Sokol Kbely 20 16 1.0 9.1 2.4 0.6 2.3/3.6 63.8 1.4
Jiří Svojanovský BK NAPOS Vysoká n.L. 21 13 1.0 11.2 1.8 2.2 1.0/1.7 0.0* 1.2
Samuel Lněníček Sokol Kbely 19 19 1.0 7.6 2.6 0.3 1.5/2.3 67.4 1.3
Filip Staniszewski GBA Sojky Pelhřimov 22 11 1.0 13.1 3.0 2.0 1.1/1.9 0.0* 1.1
Oldřich Mokruša Pří 26 13 1.0 10.9 4.2 0.4 1.3/2.2 60.7 2.9
17 Jakub Jiřinec Jiskra Domažlice 33 18 1.0 7.9 3.1 0.1 1.4/2.1 70.3 1.7
Ondřej Beran Pří 25 9 1.0 15.7 5.0 0.1 5.3/8.0 66.7 3.0
5 Alois Daněk Sokol Žižkov 30 17 1.0 8.3 2.5 0.8 0.9/1.8 0.0* 2.6
Lukáš Linhart GBA Sojky Pelhřimov 31 11 1.0 12.8 2.1 2.3 1.8/3.3 55.6 1.6
Vojtěch Čermák Válečníci Děčín 18 21 1.0 6.7 1.0 1.0 1.5/2.4 60.8 1.6
Martin Pobořil Slavia Kroměříž 26 26 1.0 5.4 2.2 0.0 1.1/1.7 0.0* 1.3
Colin Onyedikachi Okparaigwe GBA Sojky Pelhřimov 18 13 1.0 10.8 2.4 1.3 2.2/2.9 73.7 1.5
David Frič Pod 20 16 1.0 8.8 2.5 0.4 2.4/4.0 60.9 2.4
19 Adam Ivánek CZ.ACADEMY 20 18 1.0 7.7 1.8 0.8 1.7/2.5 66.7 1.9
Vojtěch Viktorin Sokol Kbely 18 20 1.0 6.9 3.0 0.0 1.0/2.1 47.6 2.9
Ondřej Strejček Loko Plzeň B 21 24 1.0 5.7 1.9 0.2 1.5/2.8 52.2 2.1
Matěj Otýpka Basketpoint FM 18 18 1.0 7.6 1.8 1.1 0.7/1.3 0.0* 1.3
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 19 22 1.0 6.1 1.1 1.1 0.5/1.0 0.0* 1.4
Adam Klepač SK Basket RENOCAR 23 15 1.0 8.9 1.9 1.4 0.9/1.1 0.0* 1.5
8 Patrik Sedláček TJ Šumperk 25 22 1.0 6.1 1.8 0.5 1.0/1.4 0.0* 2.0
Dominik Adášek VYS 32 15 1.0 8.9 1.5 1.5 1.2/1.7 0.0* 1.9
Zdeněk Papež Sokol Kbely 38 15 1.0 8.8 1.3 1.7 1.3/1.8 0.0* 2.4
František Beran BK Vlci Žďár 18 19 1.0 6.9 2.2 0.6 0.8/1.4 0.0* 1.8
16 Jáchym Henzl Sokol Karviná 19 15 1.0 8.7 2.1 1.1 1.1/1.2 0.0* 2.1
Tomáš Široký BC Vysočina 27 14 1.0 9.4 4.1 0.0 1.2/2.2 54.8 2.6
7 Jan Štípek Jiskra Domažlice 29 19 1.0 6.8 1.4 1.1 0.8/1.2 0.0* 1.6
Martin Švabík GBA Sojky Pelhřimov 19 18 1.0 7.1 1.6 0.8 1.4/1.8 0.0* 1.9
Michal Metz Basketpoint FM 19 16 1.0 8.0 2.8 0.3 1.4/2.2 65.7 0.3
Jonáš Janota Bra 19 15 1.0 8.4 3.3 0.3 0.9/2.1 40.6 1.3
Adam Husták Pod 20 13 1.0 9.7 1.7 1.9 0.5/0.5 0.0* 2.1
Josef Gale Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 19 19 1.0 6.6 2.2 0.3 1.3/1.7 0.0* 2.5
Milan Machala Basketpoint FM 20 21 1.0 6.0 1.8 0.5 1.0/1.7 0.0* 0.8
5 Matyáš Císař Jiskra Domažlice 26 18 1.0 6.9 1.4 0.9 1.4/2.4 60.5 1.7
12 Jiří Vlášek Jiskra Domažlice 20 18 1.0 6.8 1.6 0.8 1.4/1.9 0.0* 2.1
Josef Krátký SK Basket RENOCAR 20 25 1.0 4.9 1.0 0.6 1.1/1.4 0.0* 0.6
Václav Bartoš BC Benešov 21 17 1.0 7.1 2.2 0.4 1.5/2.5 61.9 2.6
Zbyněk Strážnický BK Vlci Žďár 19 18 1.0 6.7 2.8 0.2 0.6/0.8 0.0* 3.1
Radek Ježek SKB Rokycany 41 11 1.0 11.0 4.4 0.0 2.3/4.0 56.8 2.5
19 Ondřej Holý Jiskra Domažlice 18 19 1.0 6.4 1.5 0.7 1.3/2.0 63.2 1.8
24 Tomáš Kubík Slavia Kroměříž 27 20 1.0 6.0 1.0 1.1 0.9/1.2 0.0* 1.0
8 Lukáš Zvolánek Jiskra Domažlice 20 21 1.0 5.7 1.6 0.8 0.2/0.3 0.0* 1.3
Jan Rolenc BVK Holice 22 12 1.0 9.9 3.5 0.5 1.4/2.3 60.7 2.5
Vladimír Sismilich Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 38 5 1.0 23.8 7.0 1.8 4.4/5.6 78.6 2.6
Dominik Krasl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 34 22 1.0 5.4 2.2 0.2 0.4/0.6 0.0* 1.5
Nikola Miličič BŠ Slavia Praha 23 15 1.0 7.9 0.9 1.9 0.4/0.9 0.0* 1.1
Jakub Knetl BC Vysočina 32 17 1.0 7.0 0.8 1.6 0.7/1.0 0.0* 2.8
6 Vojtěch Zeithammer CZ.ACADEMY 19 22 1.0 5.4 1.7 0.5 0.7/1.4 0.0* 2.4
Vojtěch Marek SK Basket RENOCAR 26 20 1.0 6.0 1.1 1.0 0.8/1.3 0.0* 2.4
16 Vojtěch Kvapil Tesla Pardubice 21 22 1.0 5.3 1.2 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.8
Jan Rotrekl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 39 15 1.0 7.7 0.6 2.1 0.3/0.6 0.0* 2.3
Ondřej Štrubl OLM 39 17 1.0 6.8 2.6 0.3 0.6/1.5 0.0* 1.5
77 David Sláma SK Žabovřesky 33 24 1.0 4.8 1.0 0.8 0.5/0.8 0.0* 2.3
Matěj Kučera SKB Rokycany 19 11 1.0 10.5 2.8 1.2 1.3/1.8 0.0* 2.8
Daniel Smolka Slavia OU 32 17 1.0 6.8 2.5 0.3 0.9/1.9 0.0* 2.3
Jan Přibyl VYS 28 19 1.0 6.0 1.4 0.9 0.5/0.6 0.0* 2.4
Martin Šiler KolB 25 7 1.0 16.3 7.1 0.0 2.0/4.9 41.2 2.4
Vojtěch Janda CBU 26 10 1.0 11.4 0.6 3.2 0.6/0.6 0.0* 1.2
Michal Baselides Loko Plzeň B 21 14 1.0 8.1 1.8 1.3 0.6/1.1 0.0* 1.6
Miroslav Pacut Slavia OU 48 19 1.0 5.9 0.8 1.0 1.4/1.7 0.0* 1.7
Tomáš Polánek Sokol Písek B 20 22 1.0 5.1 1.6 0.1 1.6/2.5 63.6 2.5
Tomáš Houzar SK Basket RENOCAR 21 8 1.0 14.0 2.6 2.6 0.9/0.9 0.0* 1.8
52 David Dostál CZ.ACADEMY 20 16 1.0 7.0 2.6 0.1 1.4/2.1 64.7 1.8
Jan Selinger SKB Rokycany 38 7 1.0 15.9 5.3 0.6 3.6/5.3 67.6 1.6
15 Martin Hrubý Jiskra Domažlice 36 14 1.0 7.9 0.8 1.5 1.9/2.8 66.7 1.6
Štěpán Srp VYS 23 18 1.0 6.0 2.4 0.0 1.2/1.7 0.0* 1.7
Jan Kubánek BVK Holice 18 22 1.0 4.9 1.0 0.8 0.5/0.8 0.0* 1.7
Lukáš Bobek Válečníci Děčín 24 15 1.0 7.2 2.1 0.5 1.7/2.3 71.4 2.7
Matěj Šperl CBU 20 13 1.0 8.2 2.4 0.4 2.3/2.9 78.9 1.5
Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 18 13 1.0 8.2 1.9 1.0 1.4/1.8 0.0* 2.5
Rudolf Vaclík CBU 25 20 1.0 5.3 1.7 0.3 1.2/1.6 0.0* 1.9
Jan Krhovský OLM 31 21 1.0 5.0 0.9 0.9 0.5/1.1 0.0* 1.2
Jan Florčík Slavia OU 18 19 1.0 5.5 1.6 0.5 0.8/1.2 0.0* 0.8
23 Jiří Vavruša Slavia Kroměříž 32 18 1.0 5.8 1.6 0.7 0.7/0.9 0.0*