Josef Pokorný

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Sluneta USK Ústí n.L.
Výška
191 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
267
Procento vítězství
64.8%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 žáci U15 - divize A BK Ústí n. L. 7 - 5.6 2.1 0 1.3/2.4 52.9 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B Sj. BK Litoměřice 9 - 3.0 1.4 0 0.1/0.2 50.0 - -
2012/13 žáci U15 - divize A finale BK Ústí n. L. 3 - 1.3 0.7 0 0/0.7 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Sj. BK Litoměřice 6 - 3.2 1.5 0 0.2/0.3 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B Sluneta Ústí n. L. 14 - 5.4 2.1 0.3 0.4/0.9 46.2 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A Sluneta Ústí n. L. 14 - 13.4 5.6 0.2 1.6/3.1 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 2 - 15.5 7.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 12 - 4.8 1.8 0.3 0.3/1.2 28.6 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off A Sluneta Ústí n. L. 2 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Sluneta Ústí n. L. 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 16 - 4.3 1.4 0.3 0.6/1.1 58.8 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 5 - 2.6 1.2 /1.2 0 0.2/0.4 50.0 1.6 0.8
2015/16 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 22 - 10.9 4.5 0.2 1.3/2.2 57.1 - -
2015/16 junioři U19 - play-off A Slavoj Litoměřice 2 - 9.5 4 0 1.5/2.5 60.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 4 - 3.8 0.8 /0.8 0.3 1.5/2.5 60.0 3.0 -0.3
2015/16 kadeti U17 - play-off Sluneta Ústí n. L. 3 - 9.7 3.7 0.7 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-off Slavoj Litoměřice 2 - 10.0 3.5 0.5 1.5/2 75.0 - -
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR Slavoj Litoměřice 2 24.0 12.5 4 /6 1 1.5/2 75.0 3.5 10.0
2016/17 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 10.7 4.7 0.3 0.3/2.7 12.5 - -
2016/17 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 8 - 3.3 1.1 0.3 0.3/0.5 50.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 13 - 14.2 5.2 0.6 2/2.6 76.5 - -
2016/17 muži - základní část Sluneta USK Ústí n.L. 1 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 1.0 3.0
2016/17 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 10 - 19.4 6.9 0.9 2.9/3.7 78.4 - -
2017/18 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 11 - 4.5 1.1 0.6 0.4/0.8 44.4 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 13 - 12.8 4.8 0.5 1.7/3.5 48.9 - -
2017/18 muži - základní část Sluneta USK Ústí n.L. 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 2.0 -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 8 - 13.3 4.8 1.1 0.4/1.4 27.3 - -
2017/18 muži - play-off A Sluneta USK Ústí n.L. 4 - 6.3 1.3 1 0.8/1 75.0 - -
2018/19 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 20 - 7.7 2.1 0.9 0.8/1.7 47.1 - -
2018/19 muži - Základní část UNL 4 1.8 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.0
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Sluneta USK Ústí n.L. 1 - 8.0 4 /6 0 0/0 0.0 - 12.0
2019/20 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 17 - 8.2 1.6 1.5 0.6/1 64.7 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sluneta USK Ústí n.L. 2 - 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 2.0 1.0
2020/21 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 4 - 10.5 2.5 1.8 0.3/0.5 50.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 1 - 12.0 0 4 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 7 - 17.0 4 2.6 1.3/1.9 69.2 - -
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Žižkov B - TESLA 4 - 14.5 2.5 2.8 1.3/2.5 50.0 - -
Průměr za kariéru 25.9 0.2 8.6 2.9 0.6 0.9/1.6 159.1 2.1 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 CBU 25. 9. 2021
2B body 8 Jiskra Domažlice 27. 11. 2021
3B body 6 Stavební fakulta A 22. 11. 2021
Body 22 Jiskra Domažlice 27. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 CBU 25. 9. 2021 2021/22
2B body 17 BK Loko Plzeň B 16. 2. 2014 2013/14
3B body 6 Stavební fakulta A 22. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 BA Nymburk 30. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 5 Synthesia Pardubice 1. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 8 Synthesia Pardubice 1. 5. 2016 2015/16
Body 35 BK Loko Plzeň B 16. 2. 2014 2013/14
Užitečnost 18 Synthesia Pardubice 1. 5. 2016 2015/16
Asistence 2 Synthesia Pardubice 1. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A CBU 21 1 4 7/7 100.0
9. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 10 3 1 1/4 25.0
14. 10. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 10 2 1 3/7 42.9
24. 10. 2021 skupina A SKB Rokycany 14 4 2 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A Pří 18 3 4 0/0 0
21. 10. 2021 Základní fáze Sokol Pražský B 9 3 1 0/0 0
18. 11. 2021 Základní fáze BA Sparta A 17 3 3 2/3 66.7
22. 11. 2021 Základní fáze Stavební fakulta A 22 2 6 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 22 8 2 0/0 0
8. 1. 2022 skupina A Sokol Písek B 20 5 3 1/2 50.0
9. 1. 2022 skupina A CBU 14 4 2 0/0 0
Celkem 11 177 38 29 14/23 60.9
Průměr 11 16.1 3.5 2.6 1.3/2.1 60.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov 9 0:00 14.1 5.2 0.0 0.4 0.0 2.3/4.2 55.3 2.8
VYS 8 0:00 13.4 4.6 0.0 0.9 0.0 1.5/2.3 66.7 2.9
BK Děčín 8 0:00 12.9 4.3 0.0 0.8 0.0 2.1/3.0 70.8 2.0
BA Sparta Praha 4 0:00 16.3 6.5 0.0 0.3 0.0 2.5/3.3 76.9 1.3
Sokol Písek B 6 0:00 10.3 2.3 0.0 1.8 0.0 0.2/0.5 33.3 1.3
Jiskra Domažlice 8 0:00 7.3 2.4 0.0 0.6 0.0 0.6/1.4 45.5 1.9
SKB Rokycany 6 0:00 9.5 2.8 0.0 1.2 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 14.3 6.5 0.0 0.3 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Pří 4 0:00 13.3 2.5 0.0 2.5 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
CBU 4 0:00 12.5 1.8 0.0 2.3 0.0 2.3/2.3 100.0 3.0
Slavoj BK Litoměřice B 8 0:00 6.3 1.4 0.0 0.9 0.0 0.9/1.8 50.0 1.9
BK Klatovy 4 0:00 12.0 2.5 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
Válečníci Děčín 5 0:00 7.0 2.6 0.0 0.2 0.0 1.2/2.0 60.0 2.4
BC Benešov 4 0:00 8.3 2.3 150.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Žižkov 5 0:00 6.4 1.6 0.0 1.0 0.0 0.2/0.4 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 10.7 3.7 0.0 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Sokol Žižkov C 4 0:00 7.8 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 80.0 1.5
BK Klatovy 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 2.3
Tesla Pardubice 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
NH Ostrava 1 0:00 25.0 6.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Wolves Radotín 5 0:00 5.0 2.0 0.0 0.2 0.0 0.4/1.0 40.0 2.8
BK Levharti Chomutov 2 0:00 12.5 1.5 0.0 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
ŠSK Slaný 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
BC Benešov 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Horejsek Děčín 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
SKB Strakonice 1 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Stavební fakulta A 1 0:00 22.0 2.0 0.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Kbely 4 0:00 5.0 2.0 400.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.3
BC Kolín 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BC Vysočina 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
USK 5 0:00 3.8 1.0 100.0 0.2 100.0 1.2/2.2 54.5 2.6
Slavoj Č. Brod 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.0 1.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Sokolov 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 2.7
BK Mariánské Lázně 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 2 15:52 8.5 3.0 66.7 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 3.0
BA Sparta A 1 0:00 17.0 3.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Žižkov Falcons C 1 0:00 12.0 0.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
VYS 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol Motol A 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Sokol Josefov 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Pražský B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Kladno 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Děčín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BK Č. Brod 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Domažlice 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 4.5
BK Klatovy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
PLZ 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA LYNX Liberec 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK 2 0:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 3:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 1 0:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 1 2:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -