CZ.ACADEMY

Klub
Kategorie
Muži
Soutěž
2. liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 16. 5. 2022
Kryštof Skácel
kskacel@cz.basketball
608 881 177

Trenér

od: 16. 5. 2022
Lukáš Pivoda
PivodaLukas@seznam.cz
732 648 628

Ředitel

od: 16. 5. 2022
Jiří Welsch
jiri.welsch@gmail.com

Adresa

CZ.ACADEMY

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
525 2. liga (muži) Domácí 19. 3. 2023 Sokol Pražský B :
520 2. liga (muži) Domácí 18. 3. 2023 Sokol Žižkov :
515 2. liga (muži) Domácí 5. 3. 2023 CZ.ACADEMY :
509 2. liga (muži) Domácí 4. 3. 2023 CZ.ACADEMY :
499 2. liga (muži) Domácí 12. 2. 2023 CZ.ACADEMY :
493 2. liga (muži) Domácí 11. 2. 2023 CZ.ACADEMY :
491 2. liga (muži) Domácí 22. 1. 2023 Bra :
486 2. liga (muži) Domácí 21. 1. 2023 Slavoj BK Litoměřice B :
477 2. liga (muži) Domácí 8. 1. 2023 CZ.ACADEMY :
471 2. liga (muži) Domácí 7. 1. 2023 CZ.ACADEMY :
464 2. liga (muži) Domácí 11. 12. 2022 CZ.ACADEMY :
398 2. liga (muži) Domácí 10. 12. 2022 VYS :
460 2. liga (muži) Domácí 27. 11. 2022 CZ.ACADEMY :
453 2. liga (muži) Domácí 26. 11. 2022 CZ.ACADEMY :
449 2. liga (muži) Domácí 13. 11. 2022 Sluneta Ústí nad Labem :
443 2. liga (muži) Domácí 12. 11. 2022 Válečníci Děčín :
433 2. liga (muži) Domácí 23. 10. 2022 BVK Holice :
427 2. liga (muži) Domácí 22. 10. 2022 BK NAPOS Vysoká n. L. :
426 2. liga (muži) Domácí 9. 10. 2022 CZ.ACADEMY :
419 2. liga (muži) Domácí 8. 10. 2022 CZ.ACADEMY :
411 2. liga (muži) Domácí 25. 9. 2022 KolB :
405 2. liga (muži) Domácí 24. 9. 2022 TJ Tesla Pardubice :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 24. 9. 2022
00:00
CZ.ACADEMY
TJ Tesla Pardubice
skupina B Preview
3. kolo 25. 9. 2022
00:00
CZ.ACADEMY
Kolínsko-kutnohorský BK
skupina B Preview
4. kolo 8. 10. 2022
00:00
BK Brandýs nad Labem
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
5. kolo 9. 10. 2022
00:00
Slavoj BK Litoměřice B
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
6. kolo 22. 10. 2022
00:00
CZ.ACADEMY
BK NAPOS Vysoká n. L.
skupina B Preview
7. kolo 23. 10. 2022
00:00
CZ.ACADEMY
BVK Holice
skupina B Preview
8. kolo 12. 11. 2022
00:00
CZ.ACADEMY
Válečníci Děčín
skupina B Preview
9. kolo 13. 11. 2022
00:00
CZ.ACADEMY
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
10. kolo 26. 11. 2022
00:00
Sokol Pražský B
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
11. kolo 27. 11. 2022
00:00
Sokol Žižkov
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
1. kolo 10. 12. 2022
00:00
CZ.ACADEMY
Sokol Vyšehrad
skupina B Preview
12. kolo 11. 12. 2022
00:00
Sokol Vyšehrad
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
13. kolo 7. 1. 2023
00:00
Kolínsko-kutnohorský BK
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
14. kolo 8. 1. 2023
00:00
TJ Tesla Pardubice
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
15. kolo 21. 1. 2023
00:00
CZ.ACADEMY
Slavoj BK Litoměřice B
skupina B Preview
16. kolo 22. 1. 2023
00:00
CZ.ACADEMY
BK Brandýs nad Labem
skupina B Preview
17. kolo 11. 2. 2023
00:00
BVK Holice
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
18. kolo 12. 2. 2023
00:00
BK NAPOS Vysoká n. L.
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
19. kolo 4. 3. 2023
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
20. kolo 5. 3. 2023
00:00
Válečníci Děčín
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
21. kolo 18. 3. 2023
00:00
CZ.ACADEMY
Sokol Žižkov
skupina B Preview
22. kolo 19. 3. 2023
00:00
CZ.ACADEMY
Sokol Pražský B
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů