Marek Krejčí

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
Slavia Kroměříž
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
181
Procento vítězství
45.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 žáci U15 - skupina E TBS Přerov 26 - 13.2 4.3 0.7 2.3/4.5 50.4 - -
2018/19 žáci U15 - skupina E TBS Přerov 1 - 23.0 8 2 1/2 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina StM a SM TBS Přerov 4 - 21.8 7 2.3 1/2.8 36.4 - -
2019/20 kadeti U17 - Skupina E2 PRE 4 - 21.5 5.3 1.8 5.8/9.8 59.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E Slavia Kroměříž 12 - 6.6 2.2 0.2 1.8/2.5 70.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B Slavia Kroměříž 12 - 6.8 2.3 0.4 1.1/1.8 61.9 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C SKB Zlín 6 - 10.8 2 1.3 2.8/3.7 77.3 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. D SKB Zlín 7 - 4.0 1.9 /1.9 0 0.3/1.4 20.0 1.1 1.7
2019/20 kadeti U17 - skupina C Slavia Kroměříž 3 - 14.3 4.3 1 2.7/4 66.7 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out C Slavia Kroměříž 4 - 14.8 4.5 1.8 0.5/1 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Slavia Kroměříž 2 - 9.0 1 2 1/1 100.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C Slavia Kroměříž 14 - 11.9 2.9 1.5 1.5/2.3 65.6 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B Slavia Kroměříž 12 - 10.3 2.3 1.6 0.8/1.1 76.9 - -
2018/19 žáci U15 - skupina E Slavia Kroměříž 3 - 7.7 2 1 0.7/1.3 50.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní část Přerov 3 - 2.0 1 0 0/0.7 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 4 8.3 0.5 0.3 /0.5 0 0/0 0.0 2.0 -2.8
2021/22 junioři U19 - skupina C Slavia Kroměříž 12 - 11.1 3.6 0.8 1.4/2.5 56.7 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Slavia Kroměříž 10 - 12.8 2.9 2 1/1.7 58.8 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina C Slavia Kroměříž 7 - 14.0 4.3 0.9 2.9/3.7 76.9 - -
2022/23 junioři U19 - finálová skupina Slavia Kroměříž 9 - 10.1 2 1.2 2.4/4 61.1 - -
2023/24 muži - skupina C Slavia Kroměříž 10 - 2.1 0.9 0.1 0/0.2 0.0 - -
2023/24 muži - Český pohár mužů Slavia Kroměříž 1 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 - 4.0
2023/24 muži - Základní část TBS Sokol Přerov 14 - 12.1 3.3 1.3 1.6/2.1 76.7 - -
2023/24 muži - Play Off TBS Sokol Přerov 1 - 12.0 5 0 2/2 100.0 - -
Průměr za kariéru 12.9 0.2 10.4 3.0 1.0 1.5/2.6 90.3 2.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 UP 20. 10. 2023
2B body 7 BK Lipník 24. 11. 2023
3B body 3 BKO 15. 9. 2023
Body 24 BK Lipník 24. 11. 2023
Užitečnost 4 SNAK A 28. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BC Vysočina 17. 9. 2022 2022/23
2B body 11 NH Ostrava B 13. 2. 2019 2018/19
3B body 5 Levharti Chomutov 2. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 5 Sokol Pražský 19. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 2 Tygři Praha 20. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 6 Sokol Pražský 19. 9. 2020 2020/21
Body 34 NH Ostrava 29. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 8 TJ Start Havířov 1. 4. 2017 2016/17
Asistence 1 Sokol Pražský 19. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B TH TH %
15. 9. 2023 Základní část BKO 17 3 0.0 3 2/3 66.7
29. 9. 2023 skupina C SK Žabovřesky 2 1 0.0 0 0/0 0
28. 9. 2023 Český pohár mužů SNAK A 4 2 100.0 0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 6 3 0.0 0 0/0 0
6. 10. 2023 Základní část PV 15 4 0.0 2 1/1 100.0
13. 10. 2023 Základní část KK VM 16 5 0.0 2 0/2 0.0
14. 10. 2023 skupina C Slavia OU 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina C BK Hladnov 0 0 0.0 0 0/0 0
20. 10. 2023 Základní část UP 19 5 0.0 1 6/8 75.0
4. 11. 2023 skupina C Basketpoint FM 4 2 0.0 0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina C Sokol Karviná 4 2 0.0 0 0/2 0.0
8. 11. 2023 Základní část FASTAV Zlín B 10 1 0.0 1 5/5 100.0
24. 11. 2023 Základní část BK Lipník 24 7 0.0 2 4/6 66.7
9. 12. 2023 skupina C SK Basket RENOCAR 2 1 0.0 0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina C SK Basket RENOCAR 0 0 0.0 0 0/0 0
13. 12. 2023 Základní část BKO 2 1 0.0 0 0/0 0
5. 1. 2024 Základní část POST 10 3 0.0 1 1/1 100.0
19. 1. 2024 Základní část SK UP Olomouc C 12 3 0.0 1 3/3 100.0
20. 1. 2024 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 0 0.0 1 0/0 0
21. 1. 2024 skupina C SK Žabovřesky 0 0 0.0 0 0/0 0
9. 2. 2024 Základní část KK VM 8 1 0.0 2 0/0 0
16. 2. 2024 Základní část UP 10 2 0.0 2 0/0 0
1. 3. 2024 Základní část FASTAV Zlín B 7 3 0.0 0 1/1 100.0
15. 3. 2024 Základní část BK Lipník 10 5 0.0 0 0/0 0
21. 3. 2024 Základní část BK Mohelnice 9 3 0.0 1 0/0 0
12. 4. 2024 Play Off FASTAV Zlín C 12 5 0.0 0 2/2 100.0
Celkem 26 206 62 3.100.0 19 25/34 73.5
Průměr 26 7.9 2.4 3.100.0 0.7 1.0/1.3 73.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jiskra Kyjov 6 0:00 9.0 2.7 0.0 1.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.0
BC Vysočina 4 0:00 13.3 3.8 0.0 0.5 0.0 4.3/5.5 77.3 2.5
FASTAV Zlín B 4 0:00 12.8 4.3 0.0 1.0 0.0 1.3/3.0 41.7 0.5
BK Opava 4 0:00 11.8 3.0 0.0 1.0 0.0 2.8/4.3 64.7 1.8
BCM Orli Prostějov 5 0:00 9.0 2.6 0.0 1.0 0.0 0.8/1.0 80.0 3.6
Levharti Chomutov 3 0:00 14.3 2.3 0.0 3.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
BK Lipník 2 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 16.5 5.0 0.0 1.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
UP 2 0:00 14.5 3.5 0.0 1.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 14.0 2.5 0.0 1.5 0.0 4.5/7.5 60.0 3.0
FASTAV Zlín B 1 0:00 27.0 7.0 0.0 2.0 0.0 7.0/12.0 58.3 2.0
PŘÍ 2 0:00 13.0 3.5 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 13.0 3.5 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
NH Ostrava B 1 0:00 25.0 11.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
FASTAV Zlín 2 0:00 12.5 2.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
KK VM 2 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.5 2.5 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Sokol Karviná 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Opava 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
SK Žabovřesky 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Basket Poděbrady 2 0:00 11.0 2.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Vlci Žďár 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 4.0
Lions J. Hradec 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Opava 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
BK Příbor 3 0:00 7.0 2.7 800.0 0.3 0.0 0.7/3.3 20.0 1.7
Válečníci Děčín 2 0:00 10.0 2.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BASKET Brno "B" 1 0:00 20.0 4.0 0.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
BKO 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
BK Příbor 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
FASTAV Zlín 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
FASTAV Zlín B 2 0:00 8.5 2.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Tygři JBC Brno B 2 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
PV 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Tygři JBC Brno 2 0:00 7.5 1.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Velké Meziříčí 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 0.5
Tygři Brno 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 3.0
SK UP Olomouc C 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
FASTAV Zlín C 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Vlci Žďár 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
POST 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Mohelnice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TJ Start Havířov 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Lions J. Hradec 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SNAK A 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketpoint FM 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Karviná 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
SK Basket RENOCAR 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 14:31 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SK Žabovřesky 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK 1 4:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Hladnov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia OU 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 1:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 12:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0