Jáchym Kačírek
Národnost
CZE
Ročník narození
2005 -
19 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
184 cm
Kariéra
Sezony
9
Zápasy
296
Procento vítězství
67.2%
Počet klubů
5
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze | BŠ-Tygři Praha | 18 | - | 4.6 | 2.1 | 0 | 0.5/1.6 | 32.1 | - | - |
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) | BŠP U11(mix) | 4 | - | 1.3 | 0.5 | 0 | 0.3/0.3 | 100.0 | - | - |
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B | BŠP U11(mix) | 4 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/1 | 0.0 | - | - |
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo | BŠP U11(mix) | 2 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 | BŠP U11(mix) | 2 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze | BŠ-Tygři Praha | 6 | - | 2.7 | 1.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze | BŠ-Tygři Praha | 7 | - | 3.4 | 1.6 | 0 | 0.3/1.3 | 22.2 | - | - |
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo | BŠ-Tygři Praha | 12 | - | 3.1 | 1.5 | 0 | 0.1/0.5 | 16.7 | - | - |
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B | BŠ Tygři U13 | 14 | - | 6.3 | 2.9 | 0 | 0.4/0.6 | 75.0 | - | - |
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze | BŠ-Tygři Praha | 7 | - | 4.6 | 2.1 | 0 | 0.3/0.6 | 50.0 | - | - |
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo | BŠ-Tygři Praha | 8 | - | 1.3 | 0.6 | 0 | 0/0.5 | 0.0 | - | - |
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B | BŠPhaU12B | 3 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/1.3 | 0.0 | - | - |
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" | BŠPhaU12B | 2 | - | 1.0 | 0 | 0 | 1/1 | 100.0 | - | - |
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B | BŠPhaU12B | 3 | - | 4.0 | 1.7 | 0 | 0.7/2 | 33.3 | - | - |
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B | BŠPhaU12B | 3 | - | 0.7 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze | BŠ Praha B | 9 | - | 2.6 | 1 | 0 | 0.6/1.3 | 41.7 | - | - |
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo | BŠ Praha B | 10 | - | 3.5 | 1.7 | 0 | 0.1/1 | 10.0 | - | - |
2018/19 žáci U15 - Základní fáze | BŠ-Tygři Praha B | 9 | - | 4.3 | 2 | 0 | 0.3/1.3 | 25.0 | - | - |
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B | BŠ - Tygři Praha | 14 | - | 3.2 | 1.5 | 0 | 0.2/0.3 | 75.0 | - | - |
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A | BŠ Tygři Praha B | 12 | - | 7.2 | 3.3 | 0 | 0.5/1.3 | 40.0 | - | - |
2019/20 žáci U15 - skupina C | BŠ Tygři Praha B | 13 | - | 9.0 | 3.9 | 0.2 | 0.7/1.9 | 36.0 | - | - |
2019/20 žáci U15 - skupina C - 2020 | BŠ Tygři Praha B | 6 | - | 11.2 | 4.8 | 0.3 | 0.5/1.3 | 37.5 | - | - |
2019/20 žáci U15 - Základní fáze | NBK U15 | 15 | - | 15.6 | 6.7 | 0.4 | 0.9/1.9 | 50.0 | - | - |
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze | BŠ Tygři Praha C | 1 | - | 3.0 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 | - | - |
2020/21 kadeti U17 - Skupina B | Tygři Praha B | 2 | - | 12.0 | 5.5 | 0 | 1/2 | 50.0 | - | - |
2021/22 kadeti U17 - skupina A | Sokol Vyšehrad (ms) | 2 | - | 4.0 | 0.5 /0.5 | 1 | 0/1 | 0.0 | 1.5 | 1.5 |
2021/22 kadeti U17 - skupina A | Sokol Vyšehrad (ms) | 12 | - | 10.0 | 4.1 | 0.2 | 1.3/3 | 44.4 | - | - |
2021/22 junioři U19 - skupina B | VYS | 13 | - | 7.2 | 3.2 | 0.2 | 0.3/0.5 | 66.7 | - | - |
2021/22 junioři U19 - play-out B | VYS | 9 | - | 10.1 | 3.9 | 0.4 | 1/1.8 | 56.3 | - | - |
2021/22 kadeti U17 - play-out A | Sokol Vyšehrad (ms) | 10 | - | 13.3 | 5.2 | 0.3 | 2/3.6 | 55.6 | - | - |
2021/22 muži - skupina ZÁPAD | VYS | 1 | 10.0 | 0.0 | 0 /3 | 0 | 0/0 | 0.0 | 2.0 | -6.0 |
2022/23 junioři U19 - Skupina A | VYS | 14 | - | 13.4 | 5.1 | 0.8 | 0.7/1.9 | 38.5 | - | - |
2022/23 muži - skupina B | VYS | 3 | - | 1.0 | 0 | 0.3 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 junioři U19 - play-out A | VYS | 3 | - | 12.7 | 5 | 0.7 | 0.7/0.7 | 100.0 | - | - |
2023/24 muži - skupina A | VYS | 12 | - | 0.8 | 0.3 | 0 | 0.2/0.8 | 22.2 | - | - |
2023/24 muži - Český pohár mužů | VYS | 1 | - | 0.0 | 0 /0 | 0 | 0/0 | 0.0 | 3.0 | -3.0 |
2023/24 junioři U19 - Skupina A | Levharti Chomutov | 14 | - | 10.7 | 3.8 | 0.6 | 1.2/2.2 | 54.8 | - | - |
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina | Levharti Chomutov | 10 | - | 8.0 | 3.2 | 0.1 | 1.3/2.9 | 44.8 | - | - |
2023/24 Muži - muži, Severočeská liga, zákl. část | BK Levharti Chomutov | 2 | - | 6.0 | 1.5 | 1 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2023/24 Muži - Severočeská Liga mužů, play-off semifinále 1.-4. A | BK Levharti Chomutov | 2 | - | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2023/24 muži - play-off A | VYS | 1 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2023/24 Muži - Severočeská liga mužů, play-off finále 1.-2 | BK Levharti Chomutov | 1 | - | 9.0 | 3 | 1 | 0/0 | 0.0 | - | - |
Průměr za kariéru | 26.9 | 0.0 | 6.6 | 2.7 | 0.2 | 0.6/1.3 | 120.7 | 1.6 | 0.0 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 6 | Levharti Chomutov | 6. 2. 2022 | 2021/22 |
2B body | 14 | Jižní Supi B | 21. 10. 2019 | 2019/20 |
3B body | 3 | SLUNETA Ústí n. L. | 16. 10. 2022 | 2022/23 |
Obranné doskoky | 1 | SKS | 26. 1. 2022 | 2021/22 |
Doskoky celkem | 1 | SKS | 26. 1. 2022 | 2021/22 |
Body | 29 | Jižní Supi B | 21. 10. 2019 | 2019/20 |
Užitečnost | 2 | BK Lions J. Hradec | 19. 6. 2021 | 2021/22 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. 9. 2023 | skupina A | SKB Rokycany | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 9. 2023 | skupina A | Loko Plzeň B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
23. 9. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Kbely | 15 | 5 | 1 | 2/2 | 100.0 |
24. 9. 2023 | Skupina A | Sokol Žižkov | 17 | 3 | 3 | 2/2 | 100.0 |
27. 9. 2023 | Český pohár mužů | Válečníci Děčín | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
28. 9. 2023 | Skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 11 | 2 | 2 | 1/2 | 50.0 |
30. 9. 2023 | skupina A | CBU | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | skupina A | BC Benešov | 2 | 1 | 0 | 0/1 | 0.0 |
7. 10. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 6 | 2 | 0 | 2/4 | 50.0 |
8. 10. 2023 | Skupina A | BA Sparta Praha | 12 | 5 | 0 | 2/2 | 100.0 |
14. 10. 2023 | skupina A | BC Vysočina | 4 | 2 | 0 | 0/2 | 0.0 |
15. 10. 2023 | skupina A | GBA Sojky Pelhřimov | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 10. 2023 | Skupina A | BK Jiskra Domažlice | 18 | 6 | 2 | 0/2 | 0.0 |
22. 10. 2023 | Skupina A | BA Grizzlies Plzeň | 7 | 2 | 1 | 0/2 | 0.0 |
11. 11. 2023 | Skupina A | Sokol Žižkov | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
12. 11. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Kbely | 9 | 4 | 0 | 1/2 | 50.0 |
4. 11. 2023 | skupina A | Jiskra Domažlice | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 11. 2023 | Skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 14 | 6 | 0 | 2/5 | 40.0 |
25. 11. 2023 | Skupina A | BA Grizzlies Plzeň | 8 | 3 | 0 | 2/2 | 100.0 |
2. 12. 2023 | Skupina A | BA Sparta Praha | 8 | 3 | 0 | 2/3 | 66.7 |
3. 12. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 13 | 6 | 0 | 1/3 | 33.3 |
17. 12. 2023 | Skupina A | BK Jiskra Domažlice | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | skupina A | Loko Plzeň B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | skupina A | SKB Rokycany | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | Finálová skupina | BK Vlci Žďár | 6 | 3 | 0 | 0/1 | 0.0 |
14. 1. 2024 | Finálová skupina | BC Vysočina | 6 | 3 | 0 | 0/2 | 0.0 |
26. 1. 2024 | muži, Severočeská liga, zákl. část | Slovan Varnsdorf A | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | Finálová skupina | SLUNETA Ústí n. L. | 14 | 5 | 0 | 4/8 | 50.0 |
20. 1. 2024 | skupina A | BC Benešov | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | skupina A | CBU | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
16. 2. 2024 | muži, Severočeská liga, zákl. část | BA Louny | 12 | 3 | 2 | 0/0 | 0 |
18. 2. 2024 | Finálová skupina | BCM Orli Prostějov | 13 | 5 | 1 | 0/0 | 0 |
17. 2. 2024 | Finálová skupina | BC Nový Jičín | 5 | 1 | 0 | 3/4 | 75.0 |
10. 3. 2024 | Finálová skupina | BK Vlci Žďár | 7 | 3 | 0 | 1/4 | 25.0 |
3. 3. 2024 | skupina A | Jiskra Domažlice | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
19. 3. 2024 | Severočeská Liga mužů, play-off semifinále 1.-4. A | Veteránské naděje Děčín | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | Finálová skupina | SLUNETA Ústí n. L. | 5 | 2 | 0 | 1/2 | 50.0 |
22. 3. 2024 | Severočeská Liga mužů, play-off semifinále 1.-4. A | Veteránské naděje Děčín | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
28. 3. 2024 | Finálová skupina | BC Vysočina | 5 | 2 | 0 | 1/2 | 50.0 |
7. 4. 2024 | play-off A | CBU | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
5. 4. 2024 | Severočeská liga mužů, play-off finále 1.-2 | BK Teplice A | 9 | 3 | 1 | 0/0 | 0 |
13. 4. 2024 | Finálová skupina | BCM Orli Prostějov | 9 | 4 | 0 | 1/2 | 50.0 |
14. 4. 2024 | Finálová skupina | BC Nový Jičín | 10 | 4 | 0 | 2/4 | 50.0 |
Celkem | 43 | 263 | 96 | 13 | 32/69 | 46.4 | |
Průměr | 43 | 6.1 | 2.2 | 0.3 | 0.7/1.6 | 46.4 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SLUNETA Ústí n. L. | 8 | 0:00 | 11.0 | 3.9 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 1.0/2.1 | 47.1 | 2.0 |
BK Klatovy | 4 | 0:00 | 18.8 | 8.3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.5/3.3 | 46.2 | 1.3 |
BK Příbram 2000 | 4 | 0:00 | 14.0 | 6.3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.8/2.0 | 37.5 | 1.3 |
BA Sparta Praha | 4 | 0:00 | 13.8 | 4.8 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.3/1.8 | 71.4 | 2.8 |
Tygři Praha B | 4 | 0:00 | 13.0 | 5.3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.8/4.0 | 43.8 | 1.5 |
BK Jiskra Domažlice | 4 | 0:00 | 11.3 | 4.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.3/1.3 | 20.0 | 2.8 |
Tesla Pardubice | 4 | 0:00 | 11.0 | 4.5 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.3/1.8 | 71.4 | 3.5 |
Kaplice Grizzlies | 4 | 0:00 | 10.8 | 5.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.3 |
Radotínský SK | 2 | 0:00 | 20.0 | 9.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
Levharti Chomutov | 4 | 0:00 | 9.8 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.8/4.3 | 64.7 | 2.3 |
BK Teplice | 4 | 0:00 | 9.5 | 4.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.8 |
Tygři Louny | 4 | 0:00 | 9.0 | 3.5 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.3/1.8 | 71.4 | 3.3 |
Slavoj Litoměřice | 3 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.0/2.7 | 37.5 | 3.0 |
Levharti Chomutov | 2 | 0:00 | 17.5 | 7.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 0.5 |
Sluneta Ústí n. L. | 3 | 0:00 | 11.0 | 3.7 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 1.7/4.3 | 38.5 | 3.7 |
BK Klatovy | 3 | 0:00 | 10.3 | 4.3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.7/0.7 | 100.0 | 1.7 |
BC Vysočina | 5 | 0:00 | 5.6 | 2.0 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 1.0/1.8 | 55.6 | 2.8 |
S.H.Počernice | 2 | 0:00 | 14.0 | 6.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 0.5 |
Sokol Žižkov | 2 | 0:00 | 12.5 | 3.5 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.0 |
TJ Sokol Kbely | 2 | 0:00 | 12.0 | 4.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 3.5 |
Válečníci Děčín | 2 | 0:00 | 12.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/5.0 | 20.0 | 3.5 |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 0:00 | 7.7 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.7/5.3 | 31.3 | 1.0 |
BA Grizzlies Plzeň | 2 | 0:00 | 11.0 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.5 | 57.1 | 3.5 |
BC Benešov | 1 | 0:00 | 22.0 | 11.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BCM Orli Prostějov | 2 | 0:00 | 11.0 | 4.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.5 |
Sj. BK Litoměřice | 2 | 0:00 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 2.0 |
Sokol Vyšehrad | 3 | 0:00 | 5.3 | 2.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7/1.7 | 40.0 | 0.3 |
Sokol Kbely | 5 | 0:00 | 3.0 | 1.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.2/0.4 | 50.0 | 1.2 |
BC Nový Jičín | 2 | 0:00 | 7.5 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/4.0 | 62.5 | 4.0 |
BA Grizzlies Plzeň | 2 | 0:00 | 7.5 | 2.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 4.0 |
Sokol Vyšehrad | 3 | 0:00 | 4.7 | 2.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | - |
BK Vlci Žďár | 2 | 0:00 | 6.5 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.5 | 20.0 | 4.0 |
Kol U13B | 2 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
TJ Sokol Kbely | 2 | 0:00 | 6.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/3.5 | 28.6 | 3.5 |
Sokol Žižkov A | 2 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
PORG Basket | 2 | 0:00 | 6.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | - |
BA Louny | 1 | 0:00 | 12.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 5.0 |
Porg Basket | 3 | 0:00 | 3.7 | 1.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/1.7 | 20.0 | 0.7 |
Tigers Č. Budějovice | 2 | 0:00 | 5.5 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 3.5 |
Basket Poděbrady | 1 | 0:00 | 11.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.0 |
BA Sparta | 5 | 0:00 | 2.0 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.4/1.2 | 33.3 | 1.8 |
BK Teplice A | 1 | 0:00 | 9.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol Kbely B | 1 | 0:00 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
Sokol Vyšehrad | 2 | 0:00 | 4.5 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.0 |
TJ Sokol Dubeč | 3 | 0:00 | 2.7 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
Sokol Pražský | 2 | 0:00 | 4.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
Sokol Kbely | 6 | 0:00 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.3 | 0.0 | 1.2 |
BA Tygři Louny | 2 | 0:00 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 1.0 |
BA Sparta | 2 | 0:00 | 3.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | 0.5 |
BA Sparta | 4 | 0:00 | 1.8 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 1.3 |
USK Praha | 3 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.7 |
TJ Sokol Pražský | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Opava | 1 | 0:00 | 5.0 | 1.0 | 100.0 | 1.0 | 100.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
USK Praha | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
BC Vysočina | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
Sokol Kbely | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 0.5 |
TJ Sokol Dubeč | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
Válečníci Děčín | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.5 |
Jiskra Domažlice | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 0.5 |
TJ Sokol Dubeč | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
TJ Sokol Dubeč | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BCBenU12B | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |
Veteránské naděje Děčín | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
BC Benešov | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 2.0 |
CBU | 3 | 0:00 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/1.3 | 25.0 | 1.3 |
USK Praha | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Slovan Varnsdorf A | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
SKB Rokycany | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
GBA Sojky Pelhřimov | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Loko Plzeň B | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
CZ.ACADEMY | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol Pražský | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sluneta USK Ústí n.L. | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
SKS | 1 | 9:49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Sluneta Ústí n. L. | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |