Nikola Sapaly

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady
Výška
164 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
244
Procento vítězství
68.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž NymBCM 17 - 3.9 1.9 0 0/0.2 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Soutěž Nym 4 - 0.5 0 0 0.5/0.5 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Nym 11 - 3.8 1.9 0 0/0.1 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A NymBCM 2 - 9.0 4.5 0 0/1 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) NymBCM 2 - 9.0 4.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Nym 10 - 7.5 3.7 0 0.1/0.1 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - kvalifikace o národní finále U12 BCM Nymb (kv) 6 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BANym U13B 32 - 2.9 1.4 0 0.2/0.5 29.4 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 BA Nb U12B 10 - 4.4 2.2 0 0/0.2 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B BANym U13B 3 - 1.3 0.7 /0.7 0 0/0 0.0 1.0 0.3
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B BA Nymburk 16 - 1.9 0.9 /0.9 0 0/0.1 0.0 1.3 0.4
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B BANym U13B 5 - 10.2 4.8 0 0.6/1 60.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 1-3 místo BANym U13B 4 - 6.3 2 0.5 0.8/1 75.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo BA Nymburk 2 - 5.0 1.5 /1.5 0.5 0.5/2 25.0 1.0 2.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 9 - 4.7 2 /2 0 0.7/1.2 54.5 0.4 3.7
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Nymburk 14 - 2.1 0.8 /0.8 0.1 0.1/0.6 25.0 0.7 1.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BA Nymburk 3 11.0 2.3 0.3 /1 0.3 0.7/1.3 50.0 0.7 -0.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 16.0 4.5 0 /1.5 1.5 0/0 0.0 1.5 4.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 3.7 0.9 0.5 0.5/0.9 53.8 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 15 - 3.4 0.7 0.5 0.5/0.7 70.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BK Č. Brod 14 - 8.7 2.9 0.8 0.6/1.4 45.0 - -
2018/19 kadeti U17 - Skupina A 1-3 BK Č. Brod 4 - 3.8 1.3 0.3 0.5/1.5 33.3 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 14 - 4.6 1.7 0.4 0.1/0.9 15.4 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 5 - 3.0 0.8 0.2 0.8/1.2 66.7 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Pod U17B 5 - 7.2 2.4 0.6 0.6/1.4 42.9 - -
2020/21 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 3 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Basket Poděbrady 4 6.8 7.0 2.3 /3.3 0.8 0.3/1 25.0 2.3 3.5
2021/22 muži - SBLM skupina východ BAPOD 4 - 2.8 1 0.3 0/0.5 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 10 - 9.1 3.3 0.4 1.3/2.1 61.9 - -
Průměr za kariéru 24.4 0.4 4.4 1.7 0.2 0.3/0.7 93.3 0.8 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Královští Sokoli 6. 11. 2021
2B body 8 VYS 18. 9. 2021
3B body 2 GBA Sojky Pelhřimov B 17. 10. 2021
Obranné doskoky 3 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Doskoky celkem 3 BA Sparta Praha 12. 6. 2021
Body 20 VYS 18. 9. 2021
Užitečnost 7 GBA Sojky Pelhřimov 13. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 NH Ostrava 17. 2. 2018 2017/18
2B body 10 Kos 19. 10. 2013 2013/14
3B body 2 VYS 10. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 3 BA Sparta Praha 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BC Vysočina 22. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 3 BC Vysočina 22. 4. 2017 2016/17
Body 20 Kos 19. 10. 2013 2013/14
Užitečnost 12 SŠB Pardubice 15. 10. 2016 2016/17
Asistence 2 SAM BŠM Brno 21. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 26:39 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 7 2 100.0 1 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 9 3 100.0 1 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 0:00 8 2 100.0 1 100.0 1/4 25.0
18. 9. 2021 skupina B VYS 0:00 20 8 0.0 1 0.0 1/2 50.0
19. 9. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
26. 9. 2021 SBLM skupina východ Kol 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/4 50.0
10. 10. 2021 SBLM skupina východ BraB 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
16. 10. 2021 skupina B BC Vysočina 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 0:00 16 4 0.0 2 0.0 2/2 100.0
23. 10. 2021 SBLM skupina východ Réma 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina B Královští Sokoli 0:00 17 7 0.0 0 0.0 3/4 75.0
7. 11. 2021 skupina B Královští Sokoli 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/3 66.7
21. 11. 2021 SBLM skupina východ Bol 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 11. 2021 skupina B VYS 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 18 26:39 130 46 353.8 8 200.0 14/27 51.9
Průměr 18 1:28 7.2 2.6 353.8 0.4 200.0 0.8/1.5 51.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Bol U12B 3 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 -
VYS 3 0:00 11.7 4.0 0.0 1.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
BVK Holice 3 0:00 11.3 4.0 0.0 1.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.0
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
BSK - Jižní Supi 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Královští Sokoli 4 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
BC Benešov 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BKČ.B.U12B 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.7
GBA Sojky Pelhřimov B 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Měl U13B 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Brandýs n. L. 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi B 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 -
Pod U13B 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SKB Strakonice 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 6 0:00 1.7 0.8 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.5 100.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Kol 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 4.5 1.5 150.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Vysočina 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 9.0 3.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno B 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BC Kolín 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno B 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Tygři Brno 1 0:00 8.0 2.0 100.0 1.0 100.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 5 1:34 1.4 0.6 100.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.4
BK Pelhřimov 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Ben U13B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Poděbrady 2 0:00 3.0 0.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 17:24 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Měl U12 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 1 26:39 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Pelhřimov 1 10:00 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava 1 14:32 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BraB 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Bra 4 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.8
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠSK Sla U13 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Réma 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bol 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0