Martin Procházka

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
CZ.ACADEMY
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
296
Procento vítězství
66.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BA Sparta Praha 4 - 5.0 2.5 0.0 0 0/0.5 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BA Sparta Praha 6 - 11.2 4.8 0.0 0.3 0.5/0.8 60.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B BA Sparta Praha 4 - 16.5 7.3 0.0 0.3 1.3/3 41.7 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 2 - 4.0 2 0.0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 9 - 1.1 0.3 0.0 0 0.4/0.9 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - S - 5. - 10. místo BA Sparta B 7 - 3.3 1.4 0.0 0 0.4/1.3 33.3 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 18 - 3.7 1.8 0.0 0 0.1/0.5 22.2 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 17 - 12.7 5.8 0.0 0 1.1/2.2 47.4 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 13 - 15.3 7.1 0.0 0 1.2/2.4 48.4 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace B BA Sparta 1 - 4.0 2 0.0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 BA Sparta 4 - 3.3 1.5 0.0 0 0.3/1 25.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace B BA Sparta 6 - 11.3 5.2 0.0 0.3 0/0.7 0.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - F1 BA Sparta 14 - 11.3 4.9 0.0 0 1.6/2.3 68.8 - -
2020/21 starší minižáci U13 - Kvalifikace C BA Sparta 4 - 20.0 9.3 0.0 0 1.5/2.8 54.5 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" BA Sparta U13B "B" 2 - 14.0 6 0.0 0 2/4.5 44.4 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" BA Sparta U13B "B" 2 - 8.5 3 0.0 0 2.5/5 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 3 - 3.7 1.7 0.0 0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 6 - 5.8 2.8 0.0 0 0.2/0.7 25.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace B BA Sparta 6 - 15.7 7.3 0.0 0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - F1 BA Sparta 14 - 11.4 5.2 0.0 0 1/2.7 36.8 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Kvalifikace B BA Sparta 6 - 19.8 9.8 0.0 0 0.2/0.7 25.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - F1 BA Sparta 11 - 16.1 7.7 0.0 0 0.6/2.1 30.4 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A1" BA SpaU11B "B"(ms) 4 - 18.0 8.5 0.0 0 1/2.3 44.4 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A2" BA SpaU11B "B"(ms) 4 - 14.8 6.8 0.0 0 1.3/2.8 45.5 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Skupina 4-6 BA SpaU11B "B"(ms) 2 - 10.0 4.5 0.0 0 1/2 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" BA SpaU12B"B" 4 - 11.3 5.3 0.0 0 0.8/2.5 30.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" BA SpaU12B"B" 4 - 16.3 7.3 0.0 0 1.8/3 58.3 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 5-8 BA SpaU12B"B" 3 - 23.0 11.3 0.0 0 0.3/2 16.7 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 5-8 B BA SpaU12B"B" 3 - 19.0 9 0.0 0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" BA SpaU12B"B" 3 - 10.0 5 0.0 0 0/0.3 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" BA SpaU12B"B" 3 - 20.0 9.3 0.0 0 1.3/3 44.4 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 22.4 9.3 0.0 0.8 1.5/2.6 58.1 - -
2021/22 žáci U15 - skupina A BA Sparta 12 - 16.3 5.4 0.0 0.8 3.3/5.6 58.2 - -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga A BA Sparta Praha 11 - 17.9 6.9 0.0 0.6 2.2/4.1 53.3 - -
2021/22 žáci U15 - liga B BA Sparta 9 - 16.3 7.1 0.0 0.4 0.8/1.4 53.8 - -
2022/23 kadeti U17 - o postup do extraligy BA Sparta Praha 3 4.3 1.0 0.3 /0.3 100.0 0 0.3/0.7 50.0 - 1.7
2022/23 kadeti U17 - Skupina B BA Sparta Praha 8 - 6.9 2.6 0.0 0.3 0.9/1.9 46.7 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 13 - 24.6 9.2 0.0 1.4 2.2/3.6 59.6 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga A BA Sparta 13 - 26.0 9.5 0.0 0.8 4.4/5.4 81.4 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out B BA Sparta Praha 7 - 14.6 4.7 0.0 1.1 1.7/4.1 41.4 - -
2023/24 kadeti U17 - Skupina A BA Sparta Praha 3 - 31.7 10.3 0.0 1.7 6/6.3 94.7 - -
2023/24 kadeti U17 - Skupina A BA Sparta Praha 12 - 20.5 6.6 0.0 1.3 3.6/5.5 65.2 - -
2023/24 muži - Český pohár mužů CZ.ACADEMY 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0/0 0.0 - -
2023/24 kadeti U17 - play-out A BA Sparta Praha 3 - 20.3 7 0.0 1.7 1.3/3.7 36.4 - -
Průměr za kariéru 18.5 0.0 14.0 5.8 6.3 0.3 1.4/2.5 112.6 1.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BK Beroun 27. 5. 2023
2B body 11 LYNX Liberec 28. 5. 2023
3B body 3 Tygři Praha B 30. 9. 2023
Body 36 BK Beroun 27. 5. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Válečníci Děčín 26. 3. 2023 2022/23
2B body 15 BK Kladno 2. 10. 2022 2022/23
3B body 4 Lokomotiva Plzeň 6. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 1 BA Grizzlies Plzeň 21. 5. 2022 2022/23
Doskoky celkem 1 BA Grizzlies Plzeň 21. 5. 2022 2022/23
Body 43 TJ Sokol Kbely 20. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 3 BCM Orli Prostějov 20. 5. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 5. 2023 Skupina A BK Kladno 29 11 1 4/4 100.0
27. 5. 2023 Skupina A BK Beroun 36 9 3 9/10 90.0
28. 5. 2023 Skupina A LYNX Liberec 30 11 1 5/5 100.0
16. 9. 2023 Skupina A Sokol Písek Sršni B 19 6 2 1/2 50.0
17. 9. 2023 Skupina A BK Klatovy 22 9 0 4/6 66.7
30. 9. 2023 Skupina A Tygři Praha B 29 9 3 2/2 100.0
1. 10. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 22 6 2 4/10 40.0
11. 10. 2023 Skupina A Levharti Chomutov 18 5 1 5/6 83.3
15. 10. 2023 Skupina A Slavoj Litoměřice 23 9 0 5/10 50.0
1. 11. 2023 Český pohár mužů BA LYNX Liberec 0 0 0 0/0 0
3. 11. 2023 Skupina A Sokol Písek Sršni B 25 10 0 5/5 100.0
4. 11. 2023 Skupina A BK Klatovy 19 7 1 2/3 66.7
9. 12. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 13 5 1 0/0 0
10. 12. 2023 Skupina A Tygři Praha B 15 2 1 8/11 72.7
6. 1. 2024 Skupina A Slavoj Litoměřice 13 4 1 2/2 100.0
7. 1. 2024 Skupina A Levharti Chomutov 28 7 3 5/9 55.6
19. 1. 2024 play-out A Sokol Písek Sršni B 17 8 0 1/3 33.3
21. 1. 2024 play-out A Tygři Praha B 17 3 3 2/2 100.0
21. 2. 2024 play-out A Slavoj Litoměřice 27 10 2 1/6 16.7
Celkem 19 402 131 25 65/96 67.7
Průměr 19 21.2 6.9 1.3 3.4/5.1 67.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 25.5 8.3 0.0 2.0 3.0/4.5 66.7 1.0
TJ Sokol Dubeč 5 0:00 17.2 8.4 0.0 0.0 0.4/1.2 33.3 0.6
BK Klatovy 4 0:00 21.5 8.0 0.0 1.3 1.8/4.0 43.8 1.3
TJ Sokol Pražský 8 0:00 10.4 4.9 0.0 0.0 0.6/2.5 25.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 5 0:00 14.8 6.0 0.0 0.4 1.6/2.8 57.1 0.4
USK Praha 4 0:00 17.5 6.5 0.0 0.5 3.0/4.0 75.0 2.8
Ber U12B 4 0:00 17.5 7.8 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.8
BK Kladno 2 0:00 34.5 15.0 0.0 1.0 1.5/1.5 100.0 1.0
Sokol Pražský 4 0:00 17.0 7.5 0.0 0.3 1.3/3.0 41.7 1.5
BK Jiskra Domažlice 3 0:00 21.0 8.3 0.0 0.7 2.3/4.3 53.8 1.7
Slavoj Litoměřice 3 0:00 21.0 7.7 0.0 1.0 2.7/6.0 44.4 1.3
Sokol Pražský 6 0:00 10.3 4.7 0.0 0.0 1.0/2.2 46.2 0.8
TJ Sokol Kbely 3 0:00 20.7 8.0 0.0 0.7 2.7/3.7 72.7 0.7
Sokol Písek Sršni B 3 0:00 20.3 8.0 0.0 0.7 2.3/3.3 70.0 1.0
Tygři Praha B 3 0:00 20.3 4.7 0.0 2.3 4.0/5.0 80.0 1.3
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 30.0 9.5 0.0 1.5 6.5/7.0 92.9 0.5
TJ Sokol Dubeč 6 0:00 10.0 4.7 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.8
BA Radotín 3 0:00 18.7 9.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
BK Brandýs n.L. 2 0:00 27.5 11.5 0.0 0.5 3.0/4.5 66.7 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 27.0 9.5 0.0 0.0 8.0/8.5 94.1 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 25.0 10.5 0.0 0.5 2.5/3.0 83.3 1.5
BK Klatovy 2 0:00 23.5 11.0 0.0 0.5 0.0/2.5 0.0 2.5
Velká Ohrada 3 0:00 15.7 7.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
Levharti Chomutov 2 0:00 23.0 6.0 0.0 2.0 5.0/7.5 66.7 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 22.5 9.0 0.0 1.0 1.5/5.0 30.0 2.0
Pod U17B 3 0:00 14.7 5.0 0.0 0.7 2.7/6.3 42.1 3.0
BK Klatovy 2 0:00 20.5 8.0 0.0 0.5 3.0/4.5 66.7 1.0
Jižní Supi 3 0:00 13.7 4.3 0.0 1.3 1.0/2.7 37.5 0.7
Jižní Supi 2 0:00 19.5 8.0 0.0 1.0 0.5/1.0 50.0 1.0
USK Praha 3 0:00 13.0 3.7 0.0 1.0 2.7/4.0 66.7 1.3
Sokol Písek 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.5 2.0/2.0 100.0 2.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 19.0 7.5 0.0 0.5 2.5/3.5 71.4 2.0
Sokol Kbely 5 0:00 7.2 3.4 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 1.8
BK Beroun 1 0:00 36.0 9.0 0.0 3.0 9.0/10.0 90.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 17.5 5.5 0.0 1.5 2.0/5.0 40.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Teplice 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.5 1.5/2.0 75.0 3.0
Jižní Supi 2 0:00 16.5 3.5 0.0 1.0 6.5/9.5 68.4 2.0
BK Beroun 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.5 3.0/4.0 75.0 1.0
Tygři Praha 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.5 2.0/4.0 50.0 3.0
LYNX Liberec 1 0:00 30.0 11.0 0.0 1.0 5.0/5.0 100.0 2.0
BK Kladno 1 0:00 29.0 11.0 0.0 1.0 4.0/4.0 100.0 -
SK Velká Ohrada 1 0:00 28.0 14.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 9.3 4.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Levharti Chomutov 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.5 1.0/3.0 33.3 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Nymburk 1 0:00 26.0 12.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
kelti Nové Strašecí 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Žižkov Cubs 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Tygři Praha 1 0:00 24.0 8.0 0.0 2.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BAPodU11B 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Kbely 3 0:00 7.3 3.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Tygři Praha B 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Basket Poděbrady 1 0:00 20.0 7.0 0.0 2.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Bran U11B 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Kbely 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
JUVENTA U13B 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 0.5
Vlci Žďár 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 1.5/4.5 33.3 1.5
BA Tygři Louny 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Porg Basket 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 5:01 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Grizzlies Plzeň 1 7:36 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články