Lukáš Kejmar

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BK Brandýs
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
491
Procento vítězství
54.6%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Bra U11 (D) 28 - 1.7 0.8 0 0/0.2 16.7 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina A BraU12B"B" 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace Bra 4 - 5.5 2.8 0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - 2. kolo baráž Bra U12B"A"(ms) 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Bra U12B"A"(ms) 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž BraU13B 4 - 3.5 1.5 0 0.5/2 25.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Bra U12B"A"(ms) 28 - 5.1 2.3 0 0.6/2 30.9 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Bra U11 (D) 18 - 17.4 8.4 0 0.6/2.6 21.7 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále BraU12B 6 - 3.5 1.3 0 0.8/2.2 38.5 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Soutěž Bra 4 - 5.8 2.5 0 0.8/1.3 60.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Bran 4 - 9.0 3.8 0 1.5/3.8 40.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BraU13B 27 - 4.9 2.2 0 0.4/1 38.5 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Bra U12B"A"(ms) 9 - 10.0 4.3 0 1.3/3.6 37.5 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Bra U12B"A"(ms) 8 - 7.0 3.4 0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - kvalifikace o národní finále U12 BraU12B 6 - 7.3 2.8 0 1.7/3.3 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále MIX BK Brandýs n/L U11 M 4 - 12.5 5.5 0 1.5/2.8 54.5 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B Bra 6 - 12.7 5.7 0 1.3/5.3 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A BK Brandýs n. L. 13 - 2.5 1.2 0 0.2/1.5 15.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Bra U12B"A"(ms) 7 - 11.7 5.4 0 0.9/2.9 30.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Bra U11 (D) 2 - 15.0 7.5 0 0/3.5 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A BK Brandýs n. L. 6 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 žáci U15 - skupina B BK Brandýs n.L. 12 - 6.2 2.4 0.3 0.6/1.5 38.9 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Bran U13B 16 - 12.1 4.6 0.1 2.6/6.5 40.4 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BK Brandýs n.L. 14 - 3.1 0.9 /0.9 0.2 0.6/1.4 45.0 1.1 1.2
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 1-3 místo Bran U13B 6 - 6.2 2.5 0 1.2/1.8 63.6 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Bran U13B 20 - 15.1 6.6 0.1 1.6/3.4 46.3 - -
2016/17 žáci U15 - skupina C BK Brandýs n.L. 9 - 7.6 2.3 0.2 2.2/4.8 46.5 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Kondoři Liberec 14 - 4.1 1 /1 0.4 1/2.5 40.0 1.4 1.2
2016/17 žáci U15 - skupina C1 BK Brandýs n.L. 7 - 6.1 2.4 0.3 0.4/1.3 33.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D BK Brandýs n. L. 12 - 15.9 5.1 0.8 3.3/5.4 60.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C BK Brandýs n.L. 8 - 14.0 5.1 1 0.8/2.8 27.3 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. A BK Brandýs n.L. 2 - 7.0 2 0.5 1.5/4 37.5 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C 1 BK Brandýs n.L. 8 - 11.6 4 0.8 1.4/2.8 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 10 - 6.7 2.1 0.7 0.4/1 40.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BK Brandýs n. L. 16 - 7.7 2 0.9 0.9/1.4 60.9 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 7 - 6.3 1.9 0.9 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - Skupina A 4-6 BK Brandýs n. L. 2 - 6.5 2 0.5 1/1.5 66.7 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B BA Nymburk 3 34.3 2.0 0.7 0 0.7/1.3 50.0 2.0 0.3
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 32.0 1.0 0.5 0 0/0 0.0 2.0 2.0
2019/20 kadeti U17 - skupina B BK Brandýs n. L. 14 - 11.5 3.3 1.2 1.3/2.5 51.4 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B BK Brandýs n. L. 13 - 13.8 4.6 1.2 0.8/2.1 40.7 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BK Brandýs n. L. 5 - 13.0 3 2.2 0.4/1 40.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B BK Brandýs n. L. 4 - 15.5 4.5 1.3 2.8/3 91.7 - -
2021/22 muži - skupina B Bra 16 - 5.8 1.5 0.8 0.4/0.6 60.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Brandýs n. L. 19 - 16.8 5.8 1.3 1.2/2.6 44.9 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Play-off čtvrtfinále BK Brandýs n. L. 2 - 16.5 7 0.5 1/2 50.0 - -
2021/22 muži - play-off B Bra 2 - 5.5 1 1 0.5/1 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off semifinále BK Brandýs n. L. 2 - 10.5 4.5 0.5 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off FINÁLE BK Brandýs n. L. 2 - 12.0 5 0.5 0.5/1.5 33.3 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Brandýs 3 - 24.3 7.3 2 3.7/6 61.1 - -
2022/23 junioři U19 - 2. kolo BK Brandýs 2 - 19.0 7 1 2/3.5 57.1 - -
2022/23 muži - skupina B Bra 9 - 15.7 5.8 0.6 2.4/4.3 56.4 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Brandýs 12 - 19.3 6.7 1 3/5.6 53.7 - -
Průměr za kariéru 38.8 0.4 8.9 3.4 0.4 1.0/2.3 172.5 1.5 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 10 BK Jiskra Domažlice 29. 5. 2022
2B body 11 Jižní Supi 1. 10. 2022
3B body 3 VYS 9. 10. 2022
Body 32 BK Jiskra Domažlice 29. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Jiskra Domažlice 29. 5. 2022 2022/23
2B body 17 KolB 6. 10. 2012 2012/13
3B body 6 Pod U17B 16. 11. 2019 2019/20
Body 34 KolB 6. 10. 2012 2012/13
Užitečnost 7 Sokol Vyšehrad 6. 3. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 5. 2022 Skupina B Sokol Žižkov B 25 9 2 1/1 100.0
28. 5. 2022 Skupina B BC Kolín 16 5 2 0/2 0.0
29. 5. 2022 Skupina B BK Jiskra Domažlice 32 8 2 10/15 66.7
12. 6. 2022 2. kolo Sokol Nová Paka 18 6 1 3/5 60.0
11. 6. 2022 2. kolo Sokol Nová Paka 20 8 1 1/2 50.0
17. 9. 2022 Skupina B BK Pardubice B - Holice 28 8 2 6/9 66.7
18. 9. 2022 Skupina B ADFORS Basket Litomyšl 21 7 2 1/3 33.3
24. 9. 2022 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 20 10 0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina B BVK Holice 15 6 0 3/5 60.0
28. 9. 2022 Skupina B TJ Sokol Kbely 11 3 0 5/9 55.6
1. 10. 2022 Skupina B Jižní Supi 26 11 1 1/4 25.0
2. 10. 2022 Skupina B Lions J. Hradec 12 3 1 3/3 100.0
8. 10. 2022 skupina B CZ.ACADEMY 21 7 0 7/9 77.8
9. 10. 2022 skupina B VYS 13 2 3 0/0 0
15. 10. 2022 Skupina B Tesla Pardubice 24 10 0 4/9 44.4
16. 10. 2022 Skupina B Basket Poděbrady 21 7 2 1/2 50.0
22. 10. 2022 skupina B Válečníci Děčín 18 8 0 2/8 25.0
23. 10. 2022 skupina B Sluneta USK Ústí n.L. 9 4 0 1/2 50.0
6. 11. 2022 Skupina B BK Pardubice B - Holice 8 4 0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina B Sokol Pražský 5 2 0 1/2 50.0
13. 11. 2022 skupina B Sokol Žižkov 30 8 2 8/12 66.7
17. 11. 2022 Skupina B TJ Sokol Kbely 26 11 0 4/5 80.0
19. 11. 2022 Skupina B Lions J. Hradec 24 7 2 4/8 50.0
20. 11. 2022 Skupina B Jižní Supi 14 4 2 0/0 0
27. 11. 2022 skupina B KolB 10 5 0 0/1 0.0
3. 12. 2022 Skupina B Basket Poděbrady 22 7 1 5/10 50.0
4. 12. 2022 Skupina B Tesla Pardubice 16 5 1 3/8 37.5
Celkem 27 505 175 27 74/134 55.2
Průměr 27 18.7 6.5 1.0 2.7/5.0 55.2
Soupeř Z B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Ben U13B 10 9.6 4.5 0.0 0.0 0.0 0.6/3.0 20.0 1.2
SLUNETA Ústí n.L. 10 9.3 3.0 1.500.0 0.6 0.0 1.5/2.8 53.6 2.3
Pod U13B (ms) 8 10.4 4.5 0.0 0.0 0.0 1.4/2.3 61.1 1.4
Basket Poděbrady 4 18.5 5.3 0.0 2.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
Měl U12 8 8.9 3.8 0.0 0.0 0.0 1.4/4.1 33.3 0.6
Válečníci Děčín B 4 17.5 8.0 0.0 0.3 0.0 0.8/2.0 37.5 2.5
R&J EBC Mělník (ms) 10 7.0 2.5 0.0 0.3 0.0 1.1/2.5 44.0 1.1
Synthesia Pardubice 6 11.2 3.5 2.100.0 0.7 200.0 2.2/3.5 61.9 1.7
BK Kladno 4 16.3 5.8 0.0 1.0 0.0 1.8/3.8 46.7 1.8
ŠSK Slaný 3 21.3 8.0 0.0 1.3 0.0 1.3/2.7 50.0 3.0
Tesla Pardubice 4 16.0 4.8 0.0 1.8 0.0 1.3/2.3 55.6 2.3
Sokol Vyšehrad 4 11.8 3.3 0.0 0.5 0.0 3.8/5.3 71.4 2.3
BA Tygři Louny 2 22.0 5.0 0.0 3.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Sokol Žižkov 3 14.7 3.7 0.0 1.3 0.0 3.3/5.0 66.7 1.7
Jižní Supi 2 20.0 7.5 0.0 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
Tesla Pardubice 2 20.0 7.5 0.0 0.5 0.0 3.5/8.5 41.2 3.0
ADFORS Basket Litomyšl 2 19.5 6.5 0.0 1.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Sokol Vyšehrad (ms) 3 12.7 2.3 0.0 2.0 0.0 2.0/3.3 60.0 3.3
Sokol Nová Paka 2 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
TJ Sokol Kbely 2 18.5 7.0 0.0 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 4.0
Lions J. Hradec 2 18.0 5.0 0.0 1.5 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5
BK Pardubice B - Holice 2 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 3 11.7 5.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.7 40.0 2.7
BŠ Tygři Praha C 2 16.5 5.5 0.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Měl U13B 11 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 35.7 0.5
Pod U17B 2 16.5 3.0 0.0 3.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BK Jiskra Domažlice 1 32.0 8.0 0.0 2.0 0.0 10.0/15.0 66.7 4.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 10.3 4.3 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
BC Vysočina 3 10.3 3.3 0.0 1.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BC Benešov 2 14.5 3.5 0.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BA LYNX Liberec 4 6.8 1.0 0.0 1.5 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
Královští Sokoli 2 13.0 4.0 0.0 0.5 0.0 3.5/6.0 58.3 3.0
Sokol Žižkov B 1 25.0 9.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BA LYNX Liberec 2 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav 4 5.5 1.3 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
CZ.ACADEMY 1 21.0 7.0 0.0 0.0 0.0 7.0/9.0 77.8 4.0
AŠ Mladá Boleslav 3 7.0 2.3 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 21.0 7.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol Vyšehrad 2 9.5 3.0 100.0 0.5 100.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Kral-jun U13 3 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.3
Bol 3 6.3 2.3 0.0 0.3 0.0 0.7/1.7 40.0 1.0
Sokol Pražský 2 9.0 1.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek Sršni B 3 6.0 1.3 0.0 1.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
Válečníci Děčín 1 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 2.0
Válečníci Děčín 2 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.5 55.6 1.5
KolB 3 5.7 2.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 0.7
Tygři Brno 2 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Sokol BK Chrudim 2 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BC Kolín 1 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sokol Žižkov 1 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 4 4.0 1.8 175.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.3
USK Praha 5 3.0 1.0 100.0 0.2 100.0 0.4/0.8 50.0 0.8
BVK Holice 2 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Válečníci Děčín 2 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 2 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
VYS 1 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta 3 4.0 1.0 300.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
USK Praha 2 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Kladno 2 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 2 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BKČ.B.U12B 1 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Snakes Ostrava 2 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Slavia Kroměříž 2 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Tygři Louny 1 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 5 1.8 0.4 100.0 0.2 100.0 0.4/0.8 50.0 1.6
BA Sparta Praha 2 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
SKB Strakonice 2 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
TJ Třebíč 1 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
BKj Kralupy 2 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Kolín 2 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 0.5
BK Klatovy 2 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Fio banka J. Hradec 1 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Č. Brod 2 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Horejsek Děčín A 2 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Písek 1 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PŘÍ 2 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tesla Pardubice 1 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 2 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Ber U12B 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0