Tomáš Svoboda

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BC Benešov
Výška
191 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
276
Procento vítězství
42%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BC Ben "A"U11 (mix 5 - 6.8 3.2 0 0.4/2 20.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BC Ben "A"U11 (mix 5 - 3.8 1.8 0 0.2/0.2 100.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX BC Ben "A"U11 (mix 36 - 16.9 7.7 0 1.5/5.1 29.1 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BCBenU12B 13 - 10.3 4.5 0 1.2/4 30.8 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BCBenU12B 13 - 12.8 5.8 0 1.2/4 30.8 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Ben U13B 17 - 2.9 1.2 0 0.4/2.5 16.3 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 4 - 6 místo Ben U13B 8 - 6.0 1.8 0.4 1.4/4.5 30.6 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A BK Beroun 8 - 8.0 3.4 /3.4 0.1 0.9/2.9 30.4 2.3 3.8
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Ben U13B 30 - 7.0 3.1 0 0.7/3.2 22.7 - -
2016/17 žáci U15 - skupina B BC Benešov 8 - 3.4 1 0.3 0.6/1.5 41.7 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BK Beroun 5 - 5.4 2.4 /2.4 0 0.6/2.4 25.0 1.8 1.8
2016/17 žáci U15 - skupina B2 BC Benešov 3 - 5.0 2.3 0 0.3/1.3 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Kondoři Liberec 14 - 9.4 3.5 0.5 0.9/2.1 41.4 - -
2017/18 žáci U15 - skupina B BC Benešov 10 - 7.0 2.6 0.4 0.6/2.4 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Kondoři Liberec 14 - 2.6 0.9 0.1 0.6/1.6 36.4 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A+B BC Benešov 7 - 9.1 3.1 0.6 1.1/3.9 29.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 - 6.0 2.3 0 1.3/3 44.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Kondoři Liberec 2 - 3.0 1 0 1/3 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B Kondoři Liberec 12 - 2.7 0.5 0.3 0.7/0.9 72.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BC Benešov 15 - 8.8 1.7 1 2.3/4 58.3 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Kondoři Liberec 9 - 0.8 0.1 0.1 0.2/0.2 100.0 - -
2018/19 kadeti U17 - Skupina A 7-9 BC Benešov 1 - 3.0 0 0 3/4 75.0 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Kondoři Liberec 2 3.0 2.0 1 0 0/0 0.0 0.5 0.5
2019/20 kadeti U17 - skupina B BC Benešov 13 - 13.6 2.8 1.9 2.3/3.5 66.7 - -
2021/22 muži - SBLM skupina západ BCBenB 5 - 5.8 1 1.2 0.2/0.6 33.3 - -
2021/22 muži - skupina A BC Benešov 5 - 2.6 0.4 0.6 0/0.4 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BC Benešov 12 - 17.8 3.5 2.6 3.1/6.3 49.3 - -
Průměr za kariéru 34.4 0.0 8.5 3.1 0.4 1.1/3.1 133.5 1.6 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BK Sokolov 29. 1. 2022
2B body 8 BK Medvědi Tábor 2. 4. 2022
3B body 4 SKB Rokycany 18. 12. 2021
Body 27 BK Medvědi Tábor 2. 4. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Sokolov 29. 1. 2022 2021/22
2B body 17 Bra U11 (D) 28. 3. 2015 2014/15
3B body 5 AŠ Mladá Boleslav 16. 12. 2018 2018/19
Body 36 Bra U11 (D) 28. 3. 2015 2014/15
Užitečnost 17 BK Mariánské Lázně 2. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
2. 10. 2021 skupina A BK Sokolov 15 3 1 6/12 50.0
16. 10. 2021 skupina A BK Jiskra Domažlice 13 0 4 1/2 50.0
23. 10. 2021 SBLM skupina západ ŠSKSla 3 1 0 1/2 50.0
6. 11. 2021 skupina A BK Přeštice 14 2 2 4/6 66.7
13. 11. 2021 SBLM skupina západ BK Kral-Jun.muži 2 1 0 0/0 0
14. 11. 2021 SBLM skupina západ Měl 3 0 1 0/1 0.0
20. 11. 2021 skupina A BK Mariánské Lázně 19 5 2 3/8 37.5
10. 12. 2021 skupina A BK Medvědi Tábor 18 5 1 5/14 35.7
18. 12. 2021 skupina A SKB Rokycany 19 2 4 3/4 75.0
8. 1. 2022 SBLM skupina západ TZRak 14 1 4 0/0 0
9. 1. 2022 SBLM skupina západ BKKla 7 2 1 0/0 0
15. 1. 2022 skupina A Tigers Č. Budějovice 18 7 1 1/4 25.0
23. 1. 2022 skupina A Válečníci Děčín 2 1 0 0/0 0
29. 1. 2022 skupina A BK Sokolov 25 4 3 8/11 72.7
6. 2. 2022 skupina A Sokol Písek B 3 0 1 0/2 0.0
12. 2. 2022 skupina A BK Jiskra Domažlice 15 3 3 0/2 0.0
19. 2. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 0 0 0 0/0 0
20. 2. 2022 skupina A BK Klatovy 8 1 2 0/0 0
7. 3. 2022 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 0 0 0 0/0 0
19. 3. 2022 skupina A BK Mariánské Lázně 18 3 3 3/6 50.0
20. 3. 2022 skupina A BK Přeštice 12 2 2 2/3 66.7
2. 4. 2022 skupina A BK Medvědi Tábor 27 8 3 2/7 28.6
23. 4. 2022 skupina A SKB Rokycany 19 5 3 0/0 0
Celkem 23 274 56 41 39/84 46.4
Průměr 23 11.9 2.4 1.8 1.7/3.7 46.4
Soupeř Z B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BANymU12 4 12.0 4.8 0.0 0.0 2.5/7.5 33.3 1.0
AŠ Mladá Boleslav 2 23.0 4.5 0.0 3.0 5.0/6.5 76.9 2.0
BK Medvědi Tábor 2 22.5 6.5 0.0 2.0 3.5/10.5 33.3 2.5
BK Č. Brod 4 11.3 1.8 0.0 2.0 1.8/3.0 58.3 2.3
BK Sokolov 2 20.0 3.5 0.0 2.0 7.0/11.5 60.9 1.5
Pod U13B 4 9.5 4.0 0.0 0.3 0.8/3.8 20.0 2.5
SKB Rokycany 2 19.0 3.5 0.0 3.5 1.5/2.0 75.0 4.0
BK Mariánské Lázně 2 18.5 4.0 0.0 2.5 3.0/7.0 42.9 1.0
Tygři Praha B 2 16.0 2.5 0.0 2.5 3.5/5.0 70.0 2.5
Bol U12B 4 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/3.8 40.0 2.5
BK Jiskra Domažlice 2 14.0 1.5 0.0 3.5 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Přeštice 2 13.0 2.0 0.0 2.0 3.0/4.5 66.7 2.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 3 8.3 3.3 500.0 0.3 0.7/2.0 33.3 2.0
BK M. Lázně 2 10.5 3.5 0.0 0.5 2.0/4.0 50.0 3.0
SKB Strakonice 2 9.0 0.5 0.0 1.5 3.5/5.0 70.0 3.5
ŠSK Sla U13 4 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0/2.3 0.0 0.3
Sj. BK Litoměřice 2 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BK Horejsek Děčín 5 3.6 0.8 0.0 0.4 0.8/1.4 57.1 1.2
Tigers Č. Budějovice 1 18.0 7.0 0.0 1.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Brandýs n. L. 2 8.0 2.5 0.0 0.5 1.5/5.0 30.0 2.0
Sokol Písek Sršni B 2 7.5 1.0 0.0 0.5 4.0/4.5 88.9 1.0
BA Sparta Praha 4 3.8 1.5 120.0 0.0 0.8/2.8 27.3 3.0
TZRak 1 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 6.5 2.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
Sokol Vyšehrad 2 6.0 2.0 100.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
SKB Rokycany 3 3.7 1.0 0.0 0.3 0.7/2.7 25.0 1.7
Sokol Písek 3 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.7
Fio banka J. Hradec 2 4.0 1.5 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
BK Klatovy 1 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 4 2.0 0.5 200.0 0.3 0.3/1.0 25.0 2.3
BKKla 1 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Snakes Ostrava 1 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 2 2.0 0.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
USK Praha 2 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek B 1 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0/2.0 0.0 2.0
ŠSKSla 1 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Měl 1 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 3 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Měl U13B 3 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0/2.7 0.0 0.3
USK Praha 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečníci Děčín 1 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kral-Jun.muži 1 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Jiskra Domažlice 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0