Nikola Miličič

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
Sokol Vyšehrad
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
262
Procento vítězství
38.5%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 10 - 1.3 0.6 0 0.1/0.6 16.7 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 15 - 4.9 2.1 0 0.7/1.7 40.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A BA Sparta Praha 14 - 1.9 0.6 0 0.7/1.1 62.5 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 12 - 1.7 0.7 0 0.3/0.8 40.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BA Sparta Praha 7 - 0.6 0.3 0 0/0.3 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo C BA Sparta 3 - 1.3 0.7 0 0/2 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A BA Sparta 8 - 0.8 0.4 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A BA Sparta Praha 13 - 2.0 0.8 0 0.5/0.9 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A BA Sparta 10 - 3.1 0.9 0.3 0.4/1.1 36.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BA Sparta Praha 4 - 3.0 1.5 0 0/0.5 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BA Sparta Praha 3 - 1.7 0.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BA Sparta 14 - 8.0 2.8 /2.8 0.5 0.9/1.4 65.0 2.9 4.6
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BA Sparta 14 - 17.1 6 /6 0.9 2.5/3.9 63.6 2.6 13.1
2016/17 junioři U19 - skupina D BA Sparta Praha 2 - 5.5 2 0.5 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Sparta Praha 22 23.2 4.7 1 /3.6 0.8 0.3/0.5 70.0 2.1 -1.5
2016/17 kadeti U17 - play-out BA Sparta Praha 2 26.5 8.5 3 /5.5 0.5 1/2 50.0 2.0 5.5
2017/18 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 14 - 15.9 4.3 1.4 3.2/4.4 72.6 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A BA Sparta Praha 9 - 17.8 4.4 2 2.9/4.2 68.4 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 17.2 3.1 3 2/3.2 63.2 - -
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Motol A 13 - 3.1 0.6 0.5 0.2/0.4 60.0 - -
2018/19 muži - Základní fáze BA Sparta B 6 - 25.5 4.5 4.7 2.5/3.2 78.9 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 10 - 11.9 2.1 2.4 0.5/0.9 55.6 - -
2018/19 muži - Play-off Sokol Motol A 2 - 4.5 1.5 0.5 0/0 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 13 13.3 2.5 0.3 /1.2 0.5 0.2/0.5 42.9 1.5 -1.4
2019/20 muži - Základní fáze BA Sparta A 1 - 12.0 2 2 2/2 100.0 - -
2019/20 muži - Základní fáze BA Sparta B 2 - 24.0 2 6 2/3.5 57.1 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 1 - 13.0 1 3 2/2 100.0 - -
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD VYS 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD VYS 15 11.6 3.4 0.3 /1 0.7 0.5/0.5 100.0 1.1 0.5
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 8 - 19.4 3.5 3.1 3/3.3 92.3 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník VYS 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo VYS 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
Průměr za kariéru 26.2 3.5 7.3 1.8 0.9 1.0/1.5 143.5 1.7 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BSK - Jižní Supi 28. 3. 2018 2017/18
2B body 9 BK Brandýs n.L. 14. 3. 2016 2015/16
3B body 10 BK Slavoj Praha 31. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 8 Sokol Pražský 30. 11. 2016 2016/17
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 13. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 8 Sokol Pražský 30. 11. 2016 2016/17
Body 36 BK Slavoj Praha 31. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 21 R&J EBC Mělník (ms) 10. 1. 2016 2015/16
Asistence 3 BK Loko Plzeň 4. 2. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BARoun.l. U17B 4 0:00 20.3 5.5 0.0 2.5 0.0 1.8/3.8 46.7 1.8
Sokol Vyšehrad 4 0:00 20.0 5.0 0.0 2.3 0.0 3.3/4.0 81.3 2.3
Válečníci Děčín 4 0:00 16.3 3.3 0.0 2.8 0.0 1.5/3.5 42.9 1.8
BK Klatovy 4 0:00 16.0 4.3 0.0 1.5 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
R&J EBC Mělník (ms) 2 0:00 23.0 8.0 100.0 2.0 100.0 1.0/2.5 40.0 1.5
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 10.8 2.0 0.0 1.8 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 21.0 6.5 100.0 2.0 100.0 2.0/3.5 57.1 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 17.5 7.0 100.0 0.5 100.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 8.8 2.3 100.0 0.8 100.0 2.0/3.0 66.7 1.5
VYS 3 0:00 10.7 1.3 0.0 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 2 7:51 14.0 1.5 75.0 3.5 116.7 0.5/1.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
NH Ostrava 4 25:39 6.5 2.3 45.0 0.5 11.1 0.5/1.0 50.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 5.8 2.8 110.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
Sokol Písek 2 0:00 10.5 3.5 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Levharti Chomutov 2 0:00 10.0 1.5 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Sokol Pražský 2 29:19 7.5 1.5 25.0 1.5 21.4 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 7.0 2.0 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 4.0
Sokol Písek 2 14:08 7.0 0.0 0.0 2.0 40.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 6.5 2.5 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 26:22 6.5 1.0 50.0 1.0 50.0 1.5/2.0 75.0 5.0
Sokol Písek 2 12:09 6.0 0.5 50.0 1.5 60.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
USK 2 29:18 5.5 0.5 33.3 1.5 30.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 2 9:47 5.0 1.0 50.0 1.0 33.3 0.0/1.5 0.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BK Brandýs n. L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Brandýs 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 26:51 9.0 0.0 0.0 3.0 30.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Klatovy 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Synthesia Pardubice 2 24:29 4.0 1.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 11:33 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK Kladno 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 1.5 0.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.3
USK 2 13:04 2.5 0.0 0.0 0.5 14.3 1.0/1.0 100.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
Basketbal Polabí 2 10:32 2.5 0.5 100.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
USK Praha B 1 18:04 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Snakes Ostrava 2 12:40 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 8:01 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 3 3:29 1.0 0.0 0.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 21:00 1.5 0.0 0.0 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PCE 2 2:44 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tesla Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 28:28 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 8:06 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Děčín A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 23:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 15:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 4:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 17:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 21:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
STRABAG Zlín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0