Matěj Turček

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 23 let
Aktuální klub
Slávie Ostravská Univerzita
Výška
179 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
268
Procento vítězství
51.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D NH Ostrava 8 - 2.9 1.3 /3.1 0 0.4/1 37.5 1.0 -0.6
2011/12 mladší žáci U14 - liga B NH Ostrava 6 - 1.8 0.8 /2.7 0 0.2/0.3 50.0 1.7 -1.8
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo A NH 3 - 6.3 3 0 0.3/2 16.7 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR NH 5 - 1.6 0.6 0 0.4/1.6 25.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina C NH Ostrava 6 - 1.2 0.5 0 0.2/0.3 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D NH Ostrava 14 - 9.1 3.9 0 1.2/2.1 56.7 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina B NH Ostrava 5 - 2.8 1.2 0 0.4/2.4 16.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B NH Ostrava 6 - 3.7 1.3 0 1/1.7 60.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C NH Ostrava 11 - 4.2 1.2 0.5 0.2/0.5 33.3 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava 19 - 2.6 0.8 0.3 0.1/0.1 100.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out B BCM Ostrava 2 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava B 20 - 4.9 2.2 0.1 0.5/0.8 56.3 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava B 2 - 10.5 4 0.5 1/1 100.0 - -
2016/17 muži - skupina C OST 18 - 4.3 1.2 0.4 0.5/0.8 60.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 14 - 10.9 3.9 0.6 1.1/2.1 55.2 - -
2016/17 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 10 - 11.5 4.4 0.5 1.2/1.8 66.7 - -
2017/18 muži - skupina C OST 11 - 4.9 1.5 0.5 0.5/0.9 50.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 12 - 13.7 4.8 0.9 1.3/2.8 45.5 - -
2017/18 muži - základní část OST 2 18.0 8.5 3.5 /5.5 0 1.5/2 75.0 2.0 5.0
2018/19 muži - skupina C OST 16 - 6.6 2 0.6 0.7/1.4 47.8 - -
2018/19 muži - play-off C OST 2 - 7.0 3.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina C OST 22 - 9.9 3.5 0.7 1/1.7 55.3 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník OST 1 23.0 4.0 2 /6 0 0/2 0.0 3.0 -8.0
2021/22 muži - skupina C NH Ostrava B 20 - 13.2 4.8 0.7 1.7/2.9 58.6 - -
2021/22 muži - play-off C NH Ostrava B 2 - 14.0 5 1 1/1 100.0 - -
2022/23 muži - skupina C Slavia OU 8 - 10.3 3.3 0.8 1.5/2.1 70.6 - -
Průměr za kariéru 22.6 0.2 7.0 2.5 0.4 0.8/1.4 121.5 2.1 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BK Vlci Žďár 25. 9. 2022
2B body 7 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 26. 11. 2022
3B body 2 TJ Třebíč 27. 11. 2022
Body 25 BK Vlci Žďár 25. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Jiskra Kyjov 23. 10. 2021 2021/22
2B body 9 JBC Brno 14. 10. 2012 2012/13
3B body 4 BC Nový Jičín 30. 9. 2017 2017/18
Obranné doskoky 3 Sokol Karviná 27. 9. 2019 2019/20
Útočné doskoky 2 BK Opava B 18. 10. 2017 2017/18
Doskoky celkem 4 Sokol Karviná 27. 9. 2019 2019/20
Body 27 BC Nový Jičín 30. 9. 2017 2017/18
Užitečnost 16 BK Opava B 18. 10. 2017 2017/18
Asistence 2 BK Opava B 18. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2022 skupina C BK Vlci Žďár 25 6 2 7/9 77.8
8. 10. 2022 skupina C SK Basket RENOCAR 2 1 0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina C SK Žabovřesky 7 2 1 0/2 0.0
22. 10. 2022 skupina C Slavia Kroměříž 7 3 0 1/1 100.0
23. 10. 2022 skupina C Jiskra Kyjov 4 2 0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina C BK Hladnov 7 2 1 0/0 0
26. 11. 2022 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 18 7 0 4/5 80.0
27. 11. 2022 skupina C TJ Třebíč 12 3 2 0/0 0
Celkem 8 82 26 6 12/17 70.6
Průměr 8 10.3 3.3 0.8 1.5/2.1 70.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavia Kroměříž 6 0:00 15.8 5.8 0.0 0.8 0.0 1.7/3.5 47.6 2.0
BK Žďár n. S. 6 0:00 12.8 3.3 0.0 1.5 0.0 1.7/2.5 66.7 2.2
Sokol Karviná 9 2:33 8.4 3.0 450.0 0.4 100.0 1.1/1.9 58.8 1.7
BC Nový Jičín 6 0:00 11.7 3.8 0.0 1.0 0.0 1.0/2.2 46.2 3.3
SK Žabovřesky 8 0:00 8.6 3.1 0.0 0.6 0.0 0.5/1.4 36.4 2.4
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 7 0:00 9.0 3.7 0.0 0.0 0.0 1.6/2.0 78.6 2.0
SKB Zlín 6 0:00 10.3 4.3 0.0 0.2 0.0 1.2/1.7 70.0 2.3
Jiskra Kyjov 5 0:00 11.8 3.4 0.0 0.8 0.0 2.6/3.0 86.7 1.6
OLM 4 0:00 14.3 5.0 0.0 1.0 0.0 1.3/2.0 62.5 2.3
Sokol Karviná 4 0:00 13.8 5.8 0.0 0.5 0.0 0.8/1.0 75.0 3.8
Snakes Ostrava B 5 0:00 10.8 4.0 0.0 0.6 0.0 1.0/1.4 71.4 2.6
BK Opava 4 0:00 13.3 4.0 0.0 1.5 0.0 0.8/1.3 60.0 3.0
BK Opava B 3 8:20 13.7 5.7 188.9 0.3 50.0 1.3/2.7 50.0 3.0
BK Hladnov 7 0:00 5.6 1.9 0.0 0.4 0.0 0.6/0.9 66.7 1.3
Slavia Kroměříž 6 0:00 6.0 2.5 0.0 0.2 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Jiskra Kyjov 4 0:00 7.5 2.5 0.0 0.3 0.0 1.8/3.5 50.0 3.5
SKB Zlín 4 0:00 6.8 2.0 0.0 0.8 0.0 0.5/0.5 100.0 2.8
SK UP-BCM Olomouc 5 0:00 5.2 2.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.6 50.0 3.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BC Vysočina 3 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad (ms) 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Snakes Ostrava 3 0:00 6.0 1.7 250.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 3.3
BA Sparta 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Pelhřimov 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
TJ Třebíč 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 3.0
Slavia MBA Kroměříž 4 0:00 2.8 1.3 100.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
Sršni Sokol Písek 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BC Nový Jičín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
BVK Holice 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Tesla Pardubice 4 0:00 2.0 0.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5
Sl. MBA Kroměříž 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SK Basket RENOCAR 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Synthesia Pardubice 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
OVA 1 11:00 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Karviná 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Vysočina 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0