Vojtěch Janda

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 25 let
Aktuální klub
Tigers Č. Budějovice
Výška
193 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
410
Procento vítězství
45.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A BSK Č. Budějovice 22 - 3.1 1.4 0.0 0 0.0 0.4/0.6 57.1 - -
2010/11 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - základní část BSK Č. Budějovice 9 - 10.3 4.8 0.0 0 0.0 0.8/1.2 63.6 - -
2010/11 žáci U14 - o 19. - 24. místo BSK Č. Budějovice 3 - 6.3 2.7 0.0 0 0.0 1/1.3 75.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B BSK Č. Budějovice 14 - 13.1 5.6 /5.6 100.0 0 0.0 2/3.3 60.9 3.6 8.3
2011/12 žáci U15 - skupina A BSK Č. Budějovice 11 - 4.8 1.7 0.0 0 0.0 1.4/1.9 71.4 - -
2011/12 žáci U15 - liga A BSK Č. Budějovice 11 - 5.9 2.8 0.0 0 0.0 0.3/0.5 60.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - liga A BSK Č. Budějovice 6 - 17.0 7.7 /7.7 100.0 0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.2 14.2
2012/13 žáci U15 - skupina A Tigers Č. Budějovice 3 - 24.0 10 0.0 0 0.0 4/5.7 70.6 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Tigers Č. Budějovice 14 - 15.0 6.3 0.0 0 0.0 2.4/2.9 85.0 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B Lions J. Hradec 12 - 6.1 2.8 0.0 0.1 0.0 0.2/0.6 28.6 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 8 - 9.9 4.5 0.0 0 0.0 0.9/1 87.5 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sršni Sokol Písek 2 24.0 6.5 3 35.3 0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5 3.5
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí Sršni Sokol Písek 3 23.7 8.0 3.3 47.6 0.3 50.0 0.3/0.7 50.0 1.0 5.3
2013/14 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 12 - 12.1 4.3 0.0 0.8 0.0 1.2/1.3 93.3 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Tigers Č. Budějovice 20 - 11.7 4.9 0.0 0.2 0.0 1.3/1.7 73.5 - -
2013/14 junioři U19 - play-off A Lions J. Hradec 2 - 13.0 3 0.0 2 0.0 1/1 100.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off A Tigers Č. Budějovice 1 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol Písek 20 26.9 11.7 1.4 /3.6 39.4 2.8 40.0 0.5/0.5 100.0 3.0 6.5
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 21 - 17.3 2.7 0.0 3.5 0.0 1.5/1.6 94.1 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Tigers Č. Budějovice 9 - 17.3 3.8 0.0 2.9 0.0 1.1/1.3 83.3 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Tigers Č. Budějovice 2 - 20.5 4 0.0 4 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-out Sokol Písek 5 29.6 17.4 2.8 /5.4 51.9 3.8 47.5 0.4/0.4 100.0 2.0 14.4
2014/15 kadeti U17 - play-out Sokol Písek 5 - 19.0 3.2 0.0 4 0.0 0.6/1 60.0 - -
2014/15 muži - Baráž o I.LM 2015/2016 Sokol Písek 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - skupina B Lions J. Hradec B 4 - 4.8 1.5 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 16 9.6 3.6 0.4 /0.8 58.3 0.8 31.6 0.5/0.6 88.9 0.6 2.2
2015/16 junioři U19 - základní část Sokol Písek 20 32.7 15.6 2.2 /4.4 48.9 3.3 48.2 1.4/1.9 75.7 2.3 13.9
2015/16 muži - oblastní přebor Sokol Písek C 5 - 15.6 1.8 0.0 4 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - základní část Sokol Písek 2 - 8.0 0.5 /0.5 100.0 2 100.0 1/1 100.0 2.5 5.5
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo Sokol Písek 6 11.2 5.5 0.3 /1.2 28.6 1.5 52.9 0.3/0.3 100.0 1.0 4.3
2015/16 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 30.3 12.3 2 /4.7 42.9 2.3 38.9 1.3/1.3 100.0 1.7 9.3
2016/17 muži - skupina B Sokol Písek B 16 - 19.9 3.9 0.0 3.6 0.0 1.3/1.7 77.8 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 22 29.6 17.5 2.4 /4.9 48.6 3.5 47.9 2.1/2.5 83.6 1.8 17.3
2016/17 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 10 10.2 2.8 0.5 /0.9 55.6 0.5 23.8 0.3/0.6 50.0 1.3 0.9
2016/17 muži - základní část Sokol Písek 1 - 12.0 3 /3 100.0 2 100.0 0/0 0.0 2.0 10.0
2016/17 junioři U19 - play-out B Lions J. Hradec 2 - 19.5 2.5 0.0 4.5 0.0 1/1 100.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 31.3 13.3 2.3 /5 46.7 1.7 41.7 3.7/4.3 84.6 2.0 13.0
2017/18 muži - skupina A Sokol Písek B 14 - 20.7 3 0.0 4 0.0 2.7/3.4 80.9 - -
2017/18 muži - základní část Sokol Písek B 1 - 30.0 5 /5 100.0 6 100.0 2/2 100.0 2.0 28.0
2018/19 muži - skupina A Sokol Písek B 12 - 16.1 0.8 0.0 4.3 0.0 1.4/2.1 68.0 - -
2019/20 muži - skupina A CBU 13 - 19.2 2.2 0.0 3.7 0.0 3.8/4.5 83.1 - -
2020/21 muži - skupina A CBU 2 - 8.0 2 0.0 1 0.0 1/1 100.0 - -
2021/22 muži - skupina A CBU 16 - 12.4 0.9 0.0 3.1 0.0 1.3/1.5 87.5 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 2 - 14.0 0.5 100.0 4 100.0 1/1.5 66.7 3.5 10.0
2021/22 muži - play-off A CBU 4 - 13.3 1.3 0.0 3 0.0 1.8/2.3 77.8 - -
2021/22 muži - play-off 3. kolo CBU 2 - 7.5 0 0.0 2.5 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina A CBU 8 - 15.6 0.6 0.0 3.9 0.0 2.8/3 91.7 - -
2022/23 muži - I. kolo CBU 1 - 11.0 1 /1 100.0 3 100.0 0/0 0.0 3.0 8.0
2022/23 muži - II.kolo CBU 1 - 9.0 0 /0 0.0 3 100.0 0/0 0.0 3.0 6.0
2022/23 muži - III. kolo CBU 1 - 17.0 0 /0 0.0 5 100.0 2/3 66.7 1.0 15.0
Průměr za kariéru 31.0 6.5 12.5 2.7 92.6 1.9 86.3 1.3/1.6 266.8 2.1 3.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BK Klatovy 23. 10. 2022
2B body 2 BC Benešov 9. 10. 2022
3B body 5 Jiskra Domažlice 22. 10. 2022
Body 22 BK Klatovy 23. 10. 2022
Užitečnost 15 Sokol Písek 30. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 USK 12. 3. 2017 2016/17
2B body 15 BC Kolín 26. 5. 2012 2012/13
3B body 9 BCM Ostrava 29. 11. 2015 2015/16
Obranné doskoky 7 USK 3. 12. 2016 2016/17
Útočné doskoky 3 Orli Prostějov 11. 1. 2015 2014/15
Doskoky celkem 9 Sokol pražský 21. 12. 2016 2016/17
Body 36 BK Č. Brod 28. 9. 2014 2014/15
Užitečnost 41 BCM Ostrava 29. 11. 2015 2015/16
Asistence 5 BCM Ostrava 5. 3. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
8. 10. 2022 skupina A Pří 12 0 0.0 4 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A BC Benešov 14 2 0.0 2 0.0 4/6 66.7
22. 10. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 15 0 0.0 5 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina A BK Klatovy 22 1 0.0 5 0.0 5/5 100.0
27. 10. 2022 I. kolo Pří 11 1 100.0 3 100.0 0/0 0
9. 11. 2022 II.kolo GBA Sojky Pelhřimov 9 0 0.0 3 100.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina A Loko Plzeň B 18 1 0.0 4 0.0 4/4 100.0
30. 11. 2022 III. kolo Sokol Písek 17 0 0.0 5 100.0 2/3 66.7
27. 11. 2022 skupina A SKB Rokycany 14 0 0.0 4 0.0 2/2 100.0
21. 1. 2023 skupina A BC Benešov 18 1 0.0 4 0.0 4/4 100.0
22. 1. 2023 skupina A Pří 12 0 0.0 3 0.0 3/3 100.0
Celkem 11 162 6 600.0 42 381.8 24/27 88.9
Průměr 11 14.7 0.5 600.0 3.8 381.8 2.2/2.5 88.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jiskra Domažlice 11 0:00 15.6 1.3 0.0 3.7 0.0 1.9/2.2 87.5 2.3
Slavoj BK Litoměřice B 9 0:00 17.9 1.8 0.0 4.1 0.0 2.0/2.6 78.3 2.4
BK Klatovy 9 0:00 16.6 1.6 0.0 3.7 0.0 2.4/2.9 84.6 2.1
Sluneta USK Ústí n.L. 8 0:00 15.6 2.3 0.0 3.0 0.0 2.1/2.8 77.3 2.4
BC Benešov 7 0:00 14.6 1.6 0.0 3.0 0.0 2.4/3.0 81.0 2.3
BC Nový Jičín 4 0:00 25.0 4.3 0.0 5.0 0.0 1.5/1.8 85.7 3.3
Sokol Písek B 6 0:00 16.2 0.7 0.0 4.2 0.0 2.3/3.0 77.8 2.2
SKB Zlín 5 27:57 19.2 1.6 50.0 5.0 56.8 1.0/1.0 100.0 2.4
Pří 7 0:00 13.6 1.1 800.0 3.3 766.7 1.4/1.7 83.3 2.0
USK 5 34:18 18.8 3.0 62.5 3.2 34.8 3.2/4.0 80.0 2.6
Synthesia Pardubice 4 0:00 22.3 2.8 0.0 4.8 0.0 2.5/2.8 90.9 2.0
PCE 8 30:25 11.1 1.5 41.4 2.3 32.7 1.4/1.5 91.7 2.0
Sokol pražský 6 32:38 14.2 2.5 51.7 2.7 42.1 1.2/1.5 77.8 2.5
Slavoj Litoměřice 8 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Č. Brod 3 0:00 22.7 4.7 0.0 4.0 0.0 1.3/2.3 57.1 2.0
Lions J. Hradec B 3 0:00 21.7 4.7 1.400.0 3.7 275.0 1.3/1.7 80.0 2.0
Sokol Kbely 3 0:00 21.3 2.3 140.0 5.3 266.7 0.7/0.7 100.0 2.3
VYS 4 25:35 15.8 2.8 64.7 3.3 38.2 0.5/0.5 100.0 2.3
BK Loko Plzeň 4 27:39 15.3 1.8 46.7 3.8 50.0 0.5/0.5 100.0 2.3
Snakes Ostrava 5 29:05 12.2 2.6 43.3 1.4 41.2 2.8/3.6 77.8 1.8
BK Děčín 5 0:00 12.2 5.2 0.0 0.0 0.0 1.8/2.4 75.0 2.4
Wolves Radotín 3 0:00 20.3 2.0 0.0 4.0 0.0 4.3/4.7 92.9 2.3
Lokomotiva Plzeň 6 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 54.5 2.3
BK Brandýs 3 0:00 17.3 3.0 0.0 3.3 0.0 1.3/1.3 100.0 2.3
BC Vysočina 2 24:52 25.0 2.5 62.5 6.5 86.7 0.5/1.5 33.3 0.5
Slavoj Litoměřice 3 27:19 16.0 2.0 42.9 4.0 44.4 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad (ms) 3 0:00 15.7 4.3 0.0 2.0 0.0 1.0/2.3 42.9 2.3
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 23.5 4.5 0.0 4.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Žižkov C 3 0:00 15.7 4.0 0.0 1.7 0.0 2.7/3.0 88.9 1.7
Slavoj Litoměřice 3 0:00 15.3 5.0 0.0 1.3 0.0 1.3/1.3 100.0 3.0
BK Vysoká n.L. 2 0:00 23.0 3.5 0.0 5.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
SKB Rokycany 4 0:00 11.5 0.3 0.0 3.3 0.0 1.3/2.0 62.5 1.3
Sokol Pražský 6 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.3 64.3 2.7
BC Kolín 2 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Klatovy 2 0:00 21.5 9.5 100.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
USK Praha 4 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
VYS 3 0:00 13.0 2.3 0.0 2.3 0.0 1.3/1.3 100.0 1.0
BK Děčín 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
BK Loko Plzeň 3 0:00 12.7 2.3 0.0 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 5 0:00 7.0 2.8 0.0 0.0 0.0 1.4/1.8 77.8 2.0
Medvědi Tábor 4 0:00 8.3 2.5 0.0 1.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 16.0 1.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Válečníci Děčín 2 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 6 0:00 5.3 2.2 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.2
BK Brandýs n. L. 2 0:00 15.5 6.5 100.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 4.0
Válečníci Děčín 2 0:00 15.5 0.5 0.0 4.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Děčín 2 0:00 15.0 7.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Tábor 2 0:00 15.0 6.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.5 6.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
USK 2 0:00 13.5 3.0 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 8.7 3.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
Sl. MBA Kroměříž 3 0:00 8.7 3.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 26.0 4.0 0.0 4.0 0.0 6.0/6.0 100.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 13.0 5.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BC Vysočina 3 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 1.3
BCM Orli Prostějov 2 30:54 12.5 1.5 27.3 3.0 54.5 0.5/0.5 100.0 2.0
SKB Rokycany 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
WBA 2 0:00 12.0 1.5 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Královští Sokoli 1 25:33 23.0 5.0 83.3 4.0 44.4 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Pardubice 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 3.7
USK Praha 2 0:00 11.0 4.5 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
GBA Sparta Praha 2 32:25 9.5 2.5 55.6 1.0 33.3 1.5/1.5 100.0 3.5
Spartak Kaplice 1 0:00 19.0 2.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Bra 1 0:00 18.0 2.0 0.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Loko Plzeň B 1 0:00 18.0 1.0 0.0 4.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
BA Sparta 4 0:00 4.3 1.5 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 2.8
Sokol Písek 1 0:00 17.0 0.0 0.0 5.0 100.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Klatovy 2 0:00 8.5 1.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
JHR 1 0:00 16.0 1.0 0.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Sokol Darren Chrudim 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol Žižkov 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Opava B 2 0:00 7.5 0.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lions J. Hradec 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 12:17 3.8 0.8 60.0 0.8 37.5 0.0/0.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
KOL 2 0:00 7.0 1.5 100.0 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Pražský 3 7:41 4.7 0.7 50.0 0.7 25.0 1.3/1.7 80.0 1.7
AŠ Mladá Boleslav U19B 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 2 10:30 5.5 0.5 50.0 1.5 75.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha B 3 6:47 2.3 0.7 100.0 0.3 25.0 0.0/0.7 0.0 0.7
Sokol Karviná 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Kladno 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BC Vysočina 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PLZ 2 8:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HKR 1 7:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0