Ondřej Pleva

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
BK Vlci Žďár
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
211
Procento vítězství
51.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E BC Vysočina 11 - 6.9 3.3 0 0.4/0.9 40.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C BC Vysočina 10 - 9.3 3.7 0.2 1.3/2.1 61.9 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 12 - 3.0 1 0 1/1.7 60.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 12 - 5.6 1.8 0.5 0.6/0.9 63.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina E BK Vlci Žďár 12 - 8.1 3.5 0 1.1/1.7 65.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Vlci Žďár 14 - 6.6 2.9 0 0.9/1.6 59.1 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Vlci Žďár 7 - 3.7 1.7 0 0.3/0.9 33.3 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out C Vlci Žďár 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Vlci Žďár 4 - 7.8 3 0.3 1/2.8 36.4 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina C Vlci Žďár 13 - 3.6 1.5 0.1 0.5/0.6 75.0 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B Vlci Žďár 10 - 5.5 2.5 0 0.5/1.2 41.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 2 19.5 7.0 3 /7 0 1/2 50.0 2.5 3.0
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Vlci Žďár 2 - 5.5 1.5 /1.5 0 2.5/4 62.5 2.0 2.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 14 - 11.6 5.1 0.2 0.8/2.4 33.3 - -
2021/22 kadeti U17 - finálová skupina Vlci Žďár 10 - 9.6 3.2 0.6 1.4/2.3 60.9 - -
2022/23 muži - skupina C BK Vlci Žďár 9 - 3.2 1.4 0.1 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - I. kolo BK Vlci Žďár 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2022/23 junioři U19 - Skupina C BK Vlci Žďár 14 - 10.7 3.9 0.8 0.6/1 64.3 - -
2022/23 junioři U19 - play-out C BK Vlci Žďár 9 - 5.8 1.9 0.3 1/1.8 56.3 - -
2022/23 muži - play-off C BK Vlci Žďár 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2023/24 muži - skupina C BK Vlci Žďár 17 - 2.0 0.8 0.1 0.3/0.6 50.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina B BK Vlci Žďár 13 - 8.2 3.2 0.3 1/1.8 56.5 - -
2023/24 muži - Český pohár mužů BK Vlci Žďár 1 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 - 4.0
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina BK Vlci Žďár 9 - 6.2 2.4 0.1 1/2.1 47.4 - -
2023/24 muži - play-off C BK Vlci Žďár 2 - 3.5 1 0.5 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 26.4 0.2 6.4 2.5 0.2 0.7/1.4 127.2 2.1 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Tesla Pardubice 17. 11. 2023
2B body 7 BK NAPOS Vysoká n. L. 2. 12. 2023
3B body 2 Tesla Pardubice 17. 11. 2023
Body 14 BC Kolín 3. 12. 2023
Užitečnost 4 TJ Třebíč 28. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Tesla Pardubice 9. 1. 2022 2021/22
2B body 11 Tesla Pardubice 20. 11. 2021 2021/22
3B body 3 BASKET Brno "B" 15. 10. 2022 2022/23
Obranné doskoky 3 BA Sparta Praha 19. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 3 BA Sparta Praha 19. 6. 2021 2021/22
Body 25 Tesla Pardubice 20. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 5 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B TH TH %
16. 9. 2023 skupina C SK Basket RENOCAR 6 3 0.0 0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina C Slavia Kroměříž 0 0 0.0 0 0/0 0
23. 9. 2023 Skupina B Basket Poděbrady 4 2 0.0 0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina B BK Brandýs 8 3 0.0 0 2/2 100.0
30. 9. 2023 skupina C BK Hladnov 0 0 0.0 0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina C Slavia OU 0 0 0.0 0 0/0 0
28. 9. 2023 Český pohár mužů TJ Třebíč 4 2 100.0 0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina B BC Kolín 4 2 0.0 0 0/0 0
8. 10. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 9 3 0.0 1 0/0 0
14. 10. 2023 skupina C Sokol Karviná 2 1 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina C Basketpoint FM 2 1 0.0 0 0/0 0
17. 10. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 9 4 0.0 0 1/2 50.0
21. 10. 2023 Skupina B BC Vysočina 6 3 0.0 0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina B Lions J. Hradec 4 2 0.0 0 0/2 0.0
4. 11. 2023 skupina C TJ Šumperk 0 0 0.0 0 0/2 0.0
5. 11. 2023 skupina C OLM 0 0 0.0 0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina B BK Brandýs 8 3 0.0 0 2/4 50.0
12. 11. 2023 Skupina B Basket Poděbrady 5 2 0.0 0 1/2 50.0
17. 11. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 13 2 0.0 2 3/3 100.0
18. 11. 2023 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0 0 0.0 0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina C SK Žabovřesky 2 1 0.0 0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 14 7 0.0 0 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina B BC Kolín 14 6 0.0 0 2/3 66.7
10. 12. 2023 skupina C TJ Třebíč 2 1 0.0 0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina C TJ Třebíč 0 0 0.0 0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina B BC Vysočina 9 2 0.0 1 2/5 40.0
13. 1. 2024 Finálová skupina Levharti Chomutov 9 4 0.0 0 1/2 50.0
14. 1. 2024 Finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 10 5 0.0 0 0/1 0.0
21. 1. 2024 skupina C BK Hladnov 4 2 0.0 0 0/0 0
20. 1. 2024 skupina C Slavia OU 2 1 0.0 0 0/0 0
27. 1. 2024 Finálová skupina BC Nový Jičín 9 4 0.0 0 1/2 50.0
28. 1. 2024 Finálová skupina BCM Orli Prostějov 3 0 0.0 1 0/0 0
20. 2. 2024 Finálová skupina BC Vysočina 2 1 0.0 0 0/0 0
3. 3. 2024 skupina C TJ Šumperk 5 2 0.0 0 1/2 50.0
7. 3. 2024 skupina C OLM 2 0 0.0 0 2/4 50.0
9. 3. 2024 Finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 9 3 0.0 0 3/6 50.0
10. 3. 2024 Finálová skupina Levharti Chomutov 4 2 0.0 0 0/0 0
17. 3. 2024 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 7 1 0.0 1 2/2 100.0
23. 3. 2024 Finálová skupina BCM Orli Prostějov 6 2 0.0 0 2/4 50.0
24. 3. 2024 Finálová skupina BC Nový Jičín 4 1 0.0 0 2/4 50.0
6. 4. 2024 play-off C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 1 0.0 0 0/0 0
7. 4. 2024 play-off C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 5 1 0.0 1 0/0 0
Celkem 42 208 80 4.000.0 7 27/52 51.9
Průměr 42 5.0 1.9 4.000.0 0.2 0.6/1.2 51.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BASKET Brno "B" 4 0:00 13.0 4.5 0.0 1.3 0.3/0.5 50.0 3.0
Tesla Pardubice 2 0:00 23.0 8.0 0.0 1.5 2.5/4.5 55.6 1.0
BC Vysočina 5 0:00 8.2 3.0 0.0 0.4 1.0/1.6 62.5 2.4
BVK Holice 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
Tygři Brno 6 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.8/1.3 62.5 1.7
BCM Orli Prostějov 6 0:00 5.7 1.7 0.0 0.5 0.8/1.3 62.5 2.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 6.8 2.8 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.0
BK Příbor 3 0:00 8.7 2.7 0.0 0.3 2.3/3.3 70.0 3.7
BK Brandýs n. L. 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.0 2.5/4.0 62.5 3.5
BK NAPOS Vysoká n. L. 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 3.5
BC Vysočina 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Tesla Pardubice 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 2.0/2.5 80.0 1.5
SK Žabovřesky 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Lions J. Hradec 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
Jiskra Kyjov 4 0:00 5.3 1.5 0.0 0.5 0.8/1.0 75.0 4.3
Olomouc 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.5/1.0 50.0 0.5
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 7 0:00 2.9 0.9 0.0 0.3 0.3/0.3 100.0 1.1
Slavia Kroměříž 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Jižní Supi 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Young Diamonds 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BC Kolín 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
FASTAV Zlín 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BK Opava 4 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.5/1.0 50.0 3.0
Snakes Ostrava 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
BK Brandýs 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Tygři JBC Brno 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
Pod U17B 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 4.5
BK Pelhřimov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Levharti Chomutov 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.5
SK UP-BCM Olomouc 2 10:22 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
NH Ostrava A 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
OLM 4 0:00 2.8 0.8 0.0 0.3 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
NH Ostrava 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
USK Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavia OU 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SK Basket RENOCAR 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Hladnov 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
Basket Poděbrady 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 1.0/2.0 50.0 3.0
NH Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
PŘÍ 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 1 17:59 8.0 3.0 37.5 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
TJ Třebíč 4 0:00 1.5 0.8 150.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Šumperk 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Pardubice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 1.7 0.0 0.0 0.3 0.7/0.7 100.0 2.3
Slavia Kroměříž 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Lions J. Hradec 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Opava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Tygři JBC Brno B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Karviná 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketpoint FM 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
SK Žabovřesky 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0