Vojtěch Toul

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
Slavia Kroměříž
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
177
Procento vítězství
60.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C Slavia Kroměříž 20 - 9.4 3.4 /3.7 0.5 1.3/2.4 53.2 1.0 7.5
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo Slavia Kroměříž 2 - 11.0 3.5 /3.5 0.5 2.5/4 62.5 - 9.5
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E Slavia Kroměříž 11 - 19.5 7.2 0.7 2.9/4.5 65.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B Slavia Kroměříž 14 - 15.4 5.4 0.7 2.5/4.6 54.7 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Slavia Kroměříž 2 - 21.0 7 1 4/7.5 53.3 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Slavia Kroměříž 4 - 19.3 6.3 1 3.8/7.5 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C Slavia Kroměříž 10 - 21.5 6.5 1.3 4.6/7.3 63.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B Slavia Kroměříž 12 - 22.9 8.4 0.6 4.3/7.4 58.4 - -
2018/19 žáci U15 - skupina E Slavia Kroměříž 3 - 20.7 5.3 1 7/8.3 84.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 12 13.4 4.9 1.3 /3.1 0.8 0.2/0.3 50.0 1.3 3.6
2021/22 junioři U19 - skupina C Slavia Kroměříž 12 - 22.3 5.9 2.7 2.5/3.9 63.8 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Slavia Kroměříž 10 - 20.5 6.1 1.5 3.8/5.6 67.9 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina C Slavia Kroměříž 14 - 32.3 10.6 2.1 4.9/7.5 65.7 - -
2022/23 junioři U19 - finálová skupina Slavia Kroměříž 8 - 25.3 9.1 1.4 2.9/4.6 62.2 - -
2023/24 muži - skupina C Slavia Kroměříž 20 - 14.1 3.6 1.6 2.2/3 74.6 - -
2023/24 muži - Český pohár mužů Slavia Kroměříž 1 - 12.0 2 /2 2 2/2 100.0 - 12.0
2023/24 muži - Základní část VSK Mendelu Brno 15 - 17.6 4.5 1.9 2.9/3.4 84.3 - -
2023/24 muži - play-off C Slavia Kroměříž 4 - 15.0 4.5 1.3 2.3/2.3 100.0 - -
2023/24 muži - Play-off čtvrtfinále VSK Mendelu Brno 2 - 18.0 7 0.5 2.5/3.5 71.4 - -
2023/24 muži - Play-off semifinále VSK Mendelu Brno 1 - 10.0 2 1 3/3 100.0 - -
Průměr za kariéru 19.7 0.9 17.8 5.6 1.3 2.9/4.4 153.8 1.6 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 11 VSK VUT Brno 7. 12. 2023
2B body 10 Basket Kohouti A 26. 9. 2023
3B body 5 SalesiánSport Brno-Líšeň 8. 11. 2023
Body 28 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 20. 4. 2024
Užitečnost 12 SNAK A 28. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BK Hladnov 2. 10. 2021 2021/22
2B body 18 Olomouc 15. 10. 2022 2022/23
3B body 5 BA Nymburk 6. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 6 Tygři Praha 19. 1. 2020 2019/20
Útočné doskoky 2 BK Pardubice 15. 12. 2019 2019/20
Doskoky celkem 8 Tygři Praha 19. 1. 2020 2019/20
Body 50 BASKET Brno "B" 2. 10. 2022 2022/23
Užitečnost 18 BC Nový Jičín 11. 10. 2015 2015/16
Asistence 2 Orli Prostějov 26. 9. 2015 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina C TJ Třebíč 20 6 0.0 2 0.0 2/4 50.0
17. 9. 2023 skupina C BK Vlci Žďár 8 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0
26. 9. 2023 Základní část Basket Kohouti A 22 10 0.0 0 0.0 2/2 100.0
29. 9. 2023 skupina C SK Žabovřesky 14 5 0.0 1 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2023 Český pohár mužů SNAK A 12 2 100.0 2 100.0 2/2 100.0
1. 10. 2023 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 12 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0
3. 10. 2023 Základní část Slovan Černá Pole B 27 5 0.0 3 0.0 8/8 100.0
14. 10. 2023 skupina C Slavia OU 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2023 skupina C BK Hladnov 11 2 0.0 2 0.0 1/2 50.0
17. 10. 2023 Základní část VSK Univerzita Brno 26 6 0.0 4 0.0 2/2 100.0
24. 10. 2023 Základní část VSK VETUNI 16 0 0.0 4 0.0 4/4 100.0
31. 10. 2023 Základní část Sokol Brno II 28 8 0.0 4 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina C Basketpoint FM 8 2 0.0 1 0.0 1/2 50.0
5. 11. 2023 skupina C Sokol Karviná 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
8. 11. 2023 Základní část SalesiánSport Brno-Líšeň 28 3 0.0 5 0.0 7/8 87.5
18. 11. 2023 skupina C OLM 16 7 0.0 0 0.0 2/2 100.0
19. 11. 2023 skupina C TJ Šumperk 18 7 0.0 0 0.0 4/4 100.0
28. 11. 2023 Základní část Sokol Židlochovice 15 3 0.0 3 0.0 0/0 0
7. 12. 2023 Základní část VSK VUT Brno 21 5 0.0 0 0.0 11/12 91.7
6. 1. 2024 skupina C BK Vlci Žďár 20 1 0.0 5 0.0 3/4 75.0
7. 1. 2024 skupina C TJ Třebíč 18 2 0.0 4 0.0 2/2 100.0
8. 1. 2024 Základní část Slovan Černá Pole B 14 4 0.0 1 0.0 3/4 75.0
20. 1. 2024 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina C SK Žabovřesky 12 1 0.0 2 0.0 4/6 66.7
30. 1. 2024 Základní část VSK VETUNI 15 6 0.0 1 0.0 0/2 0.0
10. 2. 2024 skupina C BK Hladnov 12 2 0.0 1 0.0 5/6 83.3
11. 2. 2024 skupina C Slavia OU 15 4 0.0 1 0.0 4/4 100.0
20. 2. 2024 Základní část SalesiánSport Brno-Líšeň 14 6 0.0 0 0.0 2/2 100.0
29. 2. 2024 Základní část SK Žabovřesky C 13 2 0.0 3 0.0 0/1 0.0
2. 3. 2024 skupina C Sokol Karviná 24 6 0.0 3 0.0 3/4 75.0
3. 3. 2024 skupina C Basketpoint FM 15 7 0.0 0 0.0 1/2 50.0
5. 3. 2024 Základní část SK Voltage 10 3 0.0 1 0.0 1/2 50.0
12. 3. 2024 Základní část Basket Kohouti A 9 3 0.0 0 0.0 3/4 75.0
13. 3. 2024 Základní část Sokol Židlochovice 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 3. 2024 skupina C TJ Šumperk 18 4 0.0 2 0.0 4/4 100.0
17. 3. 2024 skupina C OLM 14 3 0.0 2 0.0 2/5 40.0
3. 4. 2024 Play-off čtvrtfinále SalesiánSport Brno-Líšeň 21 8 0.0 0 0.0 5/7 71.4
6. 4. 2024 play-off C SK Žabovřesky 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 4. 2024 play-off C SK Žabovřesky 15 4 0.0 2 0.0 1/1 100.0
9. 4. 2024 Play-off čtvrtfinále SalesiánSport Brno-Líšeň 15 6 0.0 1 0.0 0/0 0
18. 4. 2024 Play-off semifinále SK Voltage 10 2 0.0 1 0.0 3/3 100.0
20. 4. 2024 play-off C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 28 7 0.0 3 0.0 5/5 100.0
21. 4. 2024 play-off C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 13 5 0.0 0 0.0 3/3 100.0
Celkem 43 663 175 8.750.0 69 3.450.0 106/131 80.9
Průměr 43 15.4 4.1 8.750.0 1.6 3.450.0 2.5/3.0 80.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 5 0:00 28.0 10.0 0.0 1.0 0.0 5.0/7.4 67.6 2.2
BK Příbor 4 0:00 25.8 9.5 0.0 1.8 0.0 1.5/2.8 54.5 1.3
BC Vysočina 4 0:00 25.3 8.3 0.0 1.8 0.0 3.5/6.0 58.3 2.5
Jiskra Kyjov 3 0:00 31.0 9.7 0.0 3.0 0.0 2.7/7.0 38.1 1.7
SalesiánSport Brno-Líšeň 4 0:00 19.5 5.8 0.0 1.5 0.0 3.5/4.3 82.4 0.5
Olomouc 2 0:00 37.5 15.5 0.0 0.5 0.0 5.0/6.5 76.9 1.0
BASKET Brno "B" 2 0:00 37.5 10.0 0.0 2.5 0.0 10.0/13.0 76.9 2.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 37.0 15.0 0.0 0.5 0.0 5.5/8.5 64.7 2.0
SK Žabovřesky 4 0:00 18.0 7.5 500.0 0.5 200.0 1.5/2.3 66.7 1.5
Levharti Chomutov 3 0:00 22.3 8.0 0.0 1.7 0.0 1.3/2.3 57.1 2.3
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 4 0:00 16.3 4.8 0.0 1.5 0.0 2.3/2.5 90.0 1.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 32.0 8.0 0.0 3.0 0.0 7.0/9.5 73.7 3.5
BK Opava 4 0:00 15.5 3.8 0.0 1.5 0.0 3.5/5.8 60.9 1.8
Snakes Ostrava 2 0:00 27.5 9.0 0.0 1.5 0.0 5.0/9.5 52.6 3.0
Sokol Karviná 2 0:00 26.0 5.5 0.0 4.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 24.5 7.5 0.0 1.0 0.0 6.5/9.0 72.2 0.5
BK Lions J. Hradec 2 0:00 23.0 7.0 0.0 1.5 0.0 4.5/8.5 52.9 4.0
SK Žabovřesky 4 0:00 11.3 3.0 0.0 1.3 0.0 1.5/2.3 66.7 0.3
BK Opava 2 0:00 22.0 6.5 0.0 1.0 0.0 6.0/10.5 57.1 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 21.5 8.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 21.5 9.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 20.5 8.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 3.5
Tygři Praha 2 0:00 20.5 5.0 0.0 1.5 0.0 6.0/9.0 66.7 1.5
Slovan Černá Pole B 2 0:00 20.5 4.5 0.0 2.0 0.0 5.5/6.0 91.7 1.0
Tygři Brno 4 0:00 10.0 3.3 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.3
TJ Třebíč 2 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
TJ Šumperk 2 0:00 18.0 5.5 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.5
Sokol Karviná 2 0:00 18.0 4.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 -
FASTAV Zlín 2 0:00 16.5 4.0 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Snakes Ostrava 4 0:00 8.0 2.8 220.0 0.3 0.0 1.8/3.8 46.7 0.8
Basket Kohouti A 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
VSK VETUNI 2 0:00 15.5 3.0 0.0 2.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BC Nový Jičín 2 0:00 15.5 6.5 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 1.5
OLM 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 -
FASTAV Zlín 1 0:00 28.0 10.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Brno II 1 0:00 28.0 8.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Vlci Žďár 2 0:00 14.0 2.0 0.0 2.5 0.0 2.5/3.0 83.3 0.5
VSK Univerzita Brno 1 0:00 26.0 6.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 12.5 5.0 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Basket Poděbrady 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 23.0 6.0 0.0 2.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
BK Hladnov 2 0:00 11.5 2.0 0.0 1.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
Basketpoint FM 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Příbor 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.5
PŘÍ 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.5 0.0 3.5/7.0 50.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Židlochovice 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSK VUT Brno 1 0:00 21.0 5.0 0.0 0.0 0.0 11.0/12.0 91.7 1.0
SK Voltage 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
Vlci Žďár 1 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
Slavia OU 2 0:00 8.5 2.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 15:20 7.0 1.5 50.0 1.0 28.6 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Opava 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 5.0
SK Žabovřesky C 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
SNAK A 1 0:00 12.0 2.0 100.0 2.0 100.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Pardubice 2 16:28 6.0 1.5 37.5 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 6.0 2.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 1 22:31 11.0 4.0 57.1 1.0 14.3 0.0/0.0 0.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 -
Tygři JBC Brno 1 23:00 9.0 3.0 42.9 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 10:51 4.0 0.5 16.7 1.0 28.6 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Nymburk 1 26:47 5.0 1.0 33.3 1.0 50.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 1 2:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 1:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -