Jakub Jaroš

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 15 let
Aktuální klub
Vlci Žďár
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
68
Procento vítězství
58.8%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina E BK Vlci Žďár 12 - 3.8 1.5 0 0.8/2.3 32.1 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Vlci Žďár 14 - 2.1 1 0 0.1/0.5 28.6 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina C Vlci Žďár 7 - 4.3 1.9 0 0.6/1.6 36.4 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina F BK Vlci Žďár 8 - 12.5 5.1 0.1 1.9/3.1 60.0 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B Vlci Žďár 3 - 3.3 1.7 0 0/0.7 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Vlci Žďár 4 - 6.3 3 0 0.3/2 12.5 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina C Vlci Žďár 5 - 11.4 5 0 1.4/2 70.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Vlci Žďár 4 - 8.8 3.5 0 1.8/2.3 77.8 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 2 21.0 5.0 1 /3.5 0 3/5 60.0 3.0 4.0
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Vlci Žďár 2 - 6.5 3 /3 0 0.5/3 16.7 3.0 1.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 7 - 21.0 9.9 0 1.3/3.4 37.5 - -
Průměr za kariéru 17.0 0.6 7.4 3.2 0.0 0.9/2.1 107.9 2.2 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BA Sparta Praha 19. 6. 2021
2B body 15 Pod U17B 10. 10. 2021
Obranné doskoky 4 BA Sparta Praha 19. 6. 2021
Útočné doskoky 4 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021
Doskoky celkem 5 BA Sparta Praha 19. 6. 2021
Body 32 Pod U17B 10. 10. 2021
Užitečnost 6 BA Sparta Praha 19. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Snakes Ostrava 13. 9. 2020 2020/21
2B body 15 Pod U17B 10. 10. 2021 2021/22
3B body 1 Tygři Brno 5. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 4 BA Sparta Praha 19. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 5 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021 2021/22
Body 32 Pod U17B 10. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 6 BA Sparta Praha 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
19. 6. 2021 skupina B SK UP-BCM Olomouc 19:43 4 1 33.3 0 2/4 50.0
19. 6. 2021 skupina B BA Sparta Praha 22:28 6 1 25.0 0 4/6 66.7
27. 6. 2021 2. kolo BK Lions J. Hradec 0:00 8 4 100.0 0 0/4 0.0
27. 6. 2021 2. kolo Sluneta Ústí n. L. 0:00 5 2 100.0 0 1/2 50.0
25. 9. 2021 skupina B Sokol Žižkov 0:00 17 8 0.0 0 1/4 25.0
26. 9. 2021 skupina B Jižní Supi 0:00 17 8 0.0 0 1/2 50.0
9. 10. 2021 skupina B BK Brandýs n. L. 0:00 23 11 0.0 0 1/3 33.3
10. 10. 2021 skupina B Pod U17B 0:00 32 15 0.0 0 2/6 33.3
17. 11. 2021 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 0:00 22 9 0.0 0 4/8 50.0
20. 11. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 14 7 0.0 0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 22 11 0.0 0 0/1 0.0
Celkem 11 42:11 170 77 592.3 16/40 40.0
Průměr 11 3:50 15.5 7.0 592.3 0.0 1.5/3.6 40.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BC Vysočina 4 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/2.8 54.5 3.0
Pod U17B 1 0:00 32.0 15.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
Snakes Ostrava 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 2.7
BC Kolín 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BVK Holice 1 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
Tygři Brno 5 0:00 4.4 1.2 0.0 0.2 1.4/2.4 58.3 2.4
BCM Orli Prostějov 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Sokol Žižkov 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Jižní Supi 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Opava 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Tesla Pardubice 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Příbor 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
NH Ostrava 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
SK UP-BCM Olomouc 2 9:51 5.0 1.5 100.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
Jižní Supi 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Pardubice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
STRABAG Zlín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BA Sparta Praha 1 22:28 6.0 1.0 25.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
BK Opava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
NH Ostrava A 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0