Lukáš Karlíček

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 23 let
Aktuální klub
Loko Plzeň B
Výška
193 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
402
Procento vítězství
43.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižáci U12 - Oblastní přebor BK Loko Plzeň "A" 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo B Loko Plzeň 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 2.8 1.3 0.0 0 0.0 0.3/0.8 33.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Lokomotiva Plzeň 8 - 3.8 1.9 0.0 0 0.0 0/0.1 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo D Loko Plzeň 3 - 15.3 7.7 0.0 0 0.0 0/1.7 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina A Loko Plzeň 2 18.0 3.5 1 25.0 0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0 -2.0
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Loko Plzeň 2 15.0 5.5 2 40.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - 4.5
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Lokomotiva Plzeň 3 - 3.3 1 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 6.8 2.7 0.0 0.3 0.0 0.5/2 25.0 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A BK Loko Plzeň B 12 - 8.8 3 0.0 0.8 0.0 0.3/1.4 17.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 8 - 4.0 1.5 0.0 0.3 0.0 0.3/1.4 18.2 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Lokomotiva Plzeň 3 - 4.3 1 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B Lokomotiva Plzeň 3 20.3 5.0 1.7 29.4 0.3 14.3 0.7/2 33.3 2.3 1.7
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Lokomotiva Plzeň 2 23.5 8.5 3 26.1 0.5 16.7 1/2 50.0 4.0 4.5
2014/15 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 7 - 0.3 0.1 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 8.3 3.4 0.0 0.2 0.0 0.9/1.4 68.4 - -
2014/15 junioři U19 - Oblastní přebor U 19 BK Lokomotiva Plzeň "B" 3 - 6.7 2.3 0.0 0 0.0 2/2.7 75.0 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Lokomotiva Plzeň 16 - 8.5 2.8 0.0 0.7 0.0 0.9/2.3 40.5 - -
2014/15 junioři U19 - Final 4 BK Lokomotiva Plzeň "B" 2 - 14.0 6 0.0 0.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 3 - 2.3 0.3 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 6 5.2 0.7 0.3 /1.2 28.6 0 0.0 0/0 0.0 0.3 0.3
2015/16 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 17 - 5.0 1.1 /1.1 100.0 0.6 100.0 0.8/1.6 51.9 2.0 2.2
2015/16 kadeti U17 - skupina A Jiskra Domažlice (MS) 3 - 14.3 4.7 0.0 1.3 0.0 1/4.3 23.1 - -
2015/16 junioři U19 - U 19 OP BK Lokomotiva Plzeň "B" 2 - 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 4 23.3 7.8 2.5 /5 50.0 0.5 15.4 1.3/1.8 71.4 1.3 6.8
2015/16 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 - 5.2 1.8 /1.8 100.0 0.3 100.0 0.5/1.7 30.0 0.8 3.2
2016/17 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 19 26.8 6.6 1.7 /5.6 31.1 0.6 22.2 1.3/2.4 52.2 1.3 4.1
2016/17 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 21 28.0 12.2 3.6 /8.2 44.2 0.7 27.8 2.9/5.5 51.7 1.7 11.8
2016/17 muži - Základní část - skupina A PLZ 4 7.0 1.3 0.3 /0.8 33.3 0.3 33.3 0/0 0.0 0.8 0.3
2016/17 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 23.0 6.7 1.8 /4.5 40.7 0.7 23.5 1/2 50.0 1.5 6.3
2016/17 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 29.5 10.2 3.2 /8.2 38.8 0 0.0 3.8/6 63.9 2.0 10.7
2016/17 muži - Předkolo Play-off PLZ 3 2.0 0.7 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 10 5.4 1.0 0.1 /0.2 50.0 0.2 50.0 0.2/0.4 50.0 0.7 0.8
2017/18 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 20 24.4 8.3 2.2 /5.7 38.6 0.8 23.9 1.5/3.5 41.4 3.0 5.9
2017/18 muži - základní část PLZ 2 4.5 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 1.0
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo PLZ 6 12.5 2.7 0.7 /2 33.3 0.3 18.2 0.3/0.7 50.0 2.7 -0.3
2017/18 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 30.3 12.3 4.3 /6.5 66.7 0.3 16.7 2.7/4.8 55.2 3.3 16.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 16 13.0 3.3 0.9 /2.2 42.9 0.3 17.4 0.6/0.8 83.3 1.4 3.3
2018/19 muži - skupina A BK Klatovy 8 - 6.3 1.8 0.0 0.8 0.0 0.5/0.9 57.1 - -
2018/19 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 22 33.2 16.0 4.7 /9.1 51.5 0.9 29.0 3.9/7.2 53.8 3.1 20.3
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník PLZ 2 6.0 4.0 1 /1.5 66.7 0.5 50.0 0.5/1 50.0 1.0 1.5
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo PLZ 4 19.5 2.8 0.5 /1.5 33.3 0.5 40.0 0.3/0.5 50.0 3.3 0.8
2018/19 muži - Play Off PLZ 1 19.0 1.0 0 /1 0.0 0 0.0 1/2 50.0 2.0 -2.0
2018/19 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 4 20.3 9.5 3.3 /5.3 61.9 0.8 37.5 0.8/1 75.0 1.0 15.0
2019/20 muži - skupina A SKB Rokycany 8 - 7.8 2.9 0.0 0.1 0.0 1.6/2.4 68.4 - -
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 10 20.3 7.7 2.1 /4.1 51.2 0.5 29.4 2/2.7 74.1 2.4 8.7
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SKB Rokycany 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 4.0 -4.0
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD PLZ 2 4.0 2.0 0.5 /1 50.0 0 0.0 1/1 100.0 1.5 1.5
2020/21 muži - skupina A SKB Rokycany 2 - 11.5 1.5 0.0 2 0.0 2.5/3 83.3 - -
2021/22 muži - Základní část Loko Plzeň B 6 - 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.7 56.3 - -
2021/22 muži - Krajský pohár Loko Plzeň B 4 - 18.0 6.8 0.0 1.3 0.0 0.8/1.8 42.9 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 15 12.6 2.8 0.8 /2.1 38.7 0.3 20.8 0.2/0.5 37.5 1.2 1.9
2021/22 muži - skupina A SKB Rokycany 11 - 4.5 1.2 0.0 0.3 0.0 1.3/1.9 66.7 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SKB Rokycany 1 - 6.0 2 100.0 0 0.0 2/2 100.0 1.0 5.0
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo PLZ 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 34.4 10.8 6.9 2.2 133.8 0.5 62.4 1.1/2.2 215.3 1.7 3.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BK Beroun 22. 10. 2022
2B body 4 BŠ Slavia Praha 23. 10. 2022
3B body 2 Pří 24. 9. 2022
Body 19 BŠ Slavia Praha 23. 10. 2022
Užitečnost 5 BK Klatovy 28. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 SAM Brno 19. 1. 2019 2018/19
2B body 18 BSK Č. Budějovice 27. 4. 2013 2012/13
3B body 3 Slavoj Tachov 2. 3. 2014 2013/14
Obranné doskoky 19 Slavoj Litoměřice 4. 3. 2018 2017/18
Útočné doskoky 10 Snakes Ostrava 25. 11. 2018 2018/19
Doskoky celkem 19 Slavoj Litoměřice 4. 3. 2018 2017/18
Body 37 SAM Brno 19. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 53 SAM Brno 19. 1. 2019 2018/19
Asistence 7 Snakes Ostrava 25. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina A Pří 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A BC Benešov 5 1 0.0 1 0.0 0/2 0.0
22. 10. 2022 skupina A BK Beroun 11 3 0.0 0 0.0 5/5 100.0
23. 10. 2022 skupina A BŠ Slavia Praha 19 4 0.0 2 0.0 5/5 100.0
28. 10. 2022 I. kolo BK Klatovy 8 2 100.0 1 100.0 1/1 100.0
9. 11. 2022 II.kolo Sokol Písek 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 7 2 0.0 0 0.0 3/4 75.0
26. 11. 2022 skupina A CBU 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
27. 11. 2022 skupina A Sokol Písek B 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2022 skupina A SKB Rokycany 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 12. 2022 skupina A SKB Rokycany 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 skupina A BC Benešov 4 1 0.0 0 0.0 2/5 40.0
8. 1. 2023 skupina A Pří 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
21. 1. 2023 skupina A Sokol Kbely 4 0 0.0 0 0.0 4/4 100.0
22. 1. 2023 skupina A Wolves Radotín 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 15 100 26 866.7 8 800.0 24/30 80.0
Průměr 15 6.7 1.7 866.7 0.5 800.0 1.6/2.0 80.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol pražský 10 26:45 10.3 3.3 57.9 0.5 17.9 2.2/4.5 48.9 2.6
Snakes Ostrava 6 29:39 15.7 4.3 52.0 1.2 35.0 3.5/6.5 53.8 2.3
Slavoj Litoměřice 6 22:47 13.3 3.3 48.8 0.8 29.4 4.2/8.0 52.1 2.3
PCE 7 26:40 9.1 2.1 42.9 1.1 36.4 1.4/2.7 52.6 1.9
BCM Slez. Ostrava 5 19:21 12.6 3.6 56.3 0.8 28.6 3.0/5.2 57.7 1.4
BCM Orli Prostějov 6 23:45 10.2 2.3 40.0 1.2 35.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 7 28:00 7.6 2.4 45.9 0.3 10.0 1.9/3.1 59.1 2.1
Pří 5 0:00 10.4 3.4 0.0 1.0 0.0 0.6/0.8 75.0 1.4
BK Klatovy 3 0:00 16.3 6.0 0.0 1.0 0.0 1.3/5.7 23.5 2.0
WBA 6 19:03 7.5 2.7 59.3 0.0 0.0 2.2/3.3 65.0 1.7
Jiskra Domažlice 6 0:00 7.3 2.0 0.0 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
USK 5 26:00 8.2 2.0 38.5 1.0 29.4 1.2/2.2 54.5 3.2
BK Kladno 3 0:00 13.3 4.0 0.0 0.7 0.0 3.3/4.7 71.4 2.7
Sokol Písek 4 14:36 9.8 2.0 40.0 1.0 50.0 2.8/4.8 57.9 2.8
Slavoj Litoměřice 8 9:54 4.6 1.5 66.7 0.3 20.0 0.9/1.0 87.5 1.3
Slavoj Litoměřice 4 0:00 8.8 2.5 0.0 1.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.5
Sokol Písek 7 24:33 5.0 1.1 25.8 0.3 11.1 1.9/3.4 54.2 1.4
Lions J. Hradec 3 0:00 11.7 5.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
Sokol Pražský 5 10:40 6.8 2.6 61.9 0.2 14.3 1.0/2.8 35.7 1.8
USK 6 11:53 5.2 1.3 42.1 0.3 66.7 1.5/3.2 47.4 1.0
Sokol Písek 8 11:38 3.9 1.0 47.1 0.4 23.1 0.8/1.3 60.0 1.9
SKB Rokycany "C" 1 0:00 29.0 13.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 4 0:00 7.3 3.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SKB Rokycany "B" 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Slavoj BK Litoměřice B 4 0:00 6.3 2.0 400.0 0.5 0.0 0.8/1.5 50.0 -
Loko Plzeň U23 2 0:00 12.5 3.0 0.0 2.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 12.5 2.5 0.0 1.0 0.0 4.5/6.0 75.0 1.0
Basketbal Polabí 3 22:29 8.0 1.7 29.4 1.3 44.4 0.7/0.7 100.0 3.3
BC Vysočina 3 23:44 8.0 3.0 40.9 0.7 40.0 0.0/0.3 0.0 1.3
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.5
Sj. Plzeň 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
SKB Zlín 3 20:47 7.7 2.0 42.9 0.7 20.0 1.7/2.3 71.4 1.3
BK Klatovy 5 0:00 4.4 1.4 350.0 0.2 100.0 1.0/1.4 71.4 1.6
SKB Strakonice 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.5 0.0 0.5/2.5 20.0 4.5
TJ Thermia K. Vary 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 7 9:07 2.9 0.9 46.2 0.1 20.0 0.7/1.0 71.4 1.4
Sluneta USK Ústí n.L. 4 0:00 4.8 1.0 200.0 0.5 0.0 1.3/1.5 83.3 1.5
Synthesia Pardubice 5 8:03 3.8 1.2 42.9 0.4 66.7 0.2/0.4 50.0 0.8
BŠ Slavia Praha 1 0:00 19.0 4.0 0.0 2.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad (ms) 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/6.0 0.0 4.0
BA Sparta 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.5 0.0 0.5/4.5 11.1 0.5
Sokol Kbely 2 0:00 9.0 1.0 0.0 0.5 0.0 5.5/6.0 91.7 3.0
Synthesia Pardubice 7 10:10 2.4 0.4 42.9 0.4 60.0 0.3/0.6 50.0 1.4
LJH 4 19:27 4.3 0.8 30.0 0.3 11.1 2.0/3.0 66.7 1.5
BK Levharti Chomutov 3 7:33 5.3 1.7 125.0 0.3 25.0 1.0/2.0 50.0 2.7
BK Klatovy 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
BA Sparta Praha 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Sokol Žižkov C 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 25:27 7.5 3.0 37.5 0.5 50.0 0.0/1.0 0.0 1.5
USK Praha 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 1.3
NH Ostrava 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Wolves Radotín 3 0:00 4.3 0.7 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
Sokol Písek B 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
BK Sokolov 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Sokolov 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 2.0
SKB Rokycany 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
BK Beroun 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
VYS 6 10:18 1.7 0.8 41.7 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.8
USK Praha 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BC Benešov 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
BK Horejsek Děčín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Děčín 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 1 21:32 8.0 3.0 37.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
USK Praha B 5 10:54 1.4 0.2 50.0 0.2 25.0 0.4/0.8 50.0 0.8
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
NBK 1 12:13 5.0 1.0 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
GBA Sojky Pelhřimov 3 7:59 1.7 0.0 0.0 0.3 50.0 0.7/0.7 100.0 1.3
SNAK A 1 15:33 5.0 1.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
CBU 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BaK Alkal Plzeň (žk 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršni Písek 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BC Vysočina 3 10:06 1.0 0.0 0.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
KOL 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava B 2 13:12 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
UNL 1 9:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HKR 1 4:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
STRABAG Zlín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 8:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SKS 1 5:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -